sokpol niesmiec

Pijany mężczyzna wpadł do basenu w Żarkach-Letnisku

Basen wypadek

Jak informuje dziennikzachodni.pl na basenie doszło do wypadku. Do tragedii mogło dojść na otwartym basenie kąpielowym w Żarkach Letnisku.

19 stycznia br. pijany mężczyzna wpadł tam do wody. Z powodu ochłodzenia organizmu, został zabrany do szpitala. Z basenu pomimo pory roku, nie jest spuszczona woda. 

Nietrzeźwy mężczyzna wpadł do basenu w Żarkach-Letnisku

Policjanci dostali wezwanie do Żarek Letniska 19 stycznia przed godz. 14 na teren basenu kąpielowego. Na miejsce zostali wezwani również strażacy, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia. Pijany mężczyzna wpadł tam do wody i nie mógł się wydostać o własnych siłach. Mężczyznę wyciągnęli z wody dwaj świadkowie zdarzenia.

Basen wypadek 002

- Głębokość zbiornika w tym miejscu, w którym mężczyzna wpadł do wody na szczęście nie była duża, maksymalnie 1,5 metra. Mężczyzna był w stanie nietrzeźwości, miał ponad 1 promil alkoholu. W wyniku upojenia alkoholowego nie był w stanie samodzielnie się wydostać z basenu, a organizm uległ schłodzeniu. Został wydobyty przez dwóch innych mężczyzn z wody - informuje aps. sztab. Barbara Poznańska, oficer prasowy KPP w Myszkowie

- Osoba poszkodowana została wyciągnięta ze zbiornika wodnego przez świadków zdarzenia i przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Chcielibyśmy tą informacją zwrócić uwagę na wzorową, godną naśladowania postawę mieszkańców naszej miejscowości, którzy bez wahania ruszyli na pomoc tonącemu człowiekowi - informuje OSP KSRG Żarki Letnisko

Policjanci, którzy dotarli na miejsce udzielili mu pomocy i asysty w działaniach ratowniczych, do czasu przyjechania pogotowia ratunkowego, które zabrało go do szpitala, z powodu wychłodzenia.

https://dziennikzachodni.pl/zarki-letnisko-pijany-mezczyzna-wpadl-do-basenu-w-zarkachletnisku-mial-ponad-promil-alkoholu/ar/c16-17217527

Napisali o nas

Pijana 46 latka spowodowała kolizję w Żarkach-Letnisku

police Policja

Myszkowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kobiecie, która miała spowodować kolizję drogową.

Więcej…

Znowu nieletni z narkotykami

Policja Myszkow kajdanki

Policjanci z Zespołu ds Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii oraz Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego w miniony weekend zatrzymali łącznie pięć osób, podejrzanych o posiadanie narkotyków.

Więcej…

Zatrzymany w Żarkach Letnisku

Zatrzymany 1

Myszkowscy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Myszkowie.

Więcej…

BohaterON w Szkole w Żarkach-Letnisku

BohaterON Zarki Letnisko

Szkoła Podstawowa w Żarkach-Letnisku po raz pierwszy przystąpiła do projektu "BohaterON" w twojej szkole.

Więcej…

Dwaj nasi mieszkańcy wpadli za posiadanie narkotyków

Zatrzymani za narkotyki

Nawet 3 lata za kratami mogą spędzić dwaj mieszkańcy Żarek Letnisko, którzy posiadali narkotyki. 37-latkowie zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty.

Więcej…

Poszukiwany 35 latek wpadł w ręce policjantów

aresztant policja

W czasie rutynowej kontroli i legitymowania policjanci z Koziegłów zatrzymali poszukiwanego.

Więcej…

Nad basenem z narkotykami

Narkotyki nad basenem

Policjanci z Koziegłów zatrzymali mężczyznę, który w nietypowy sposób postanowić umilić sobie wieczór.

Więcej…

Kolejny kierujący rowerem ukarany mandatem 2500 złotych

Policja logo

O tym jak surowe konsekwencje grożą za jazdę na rowerze w stanie nietrzeźwości przekonali się wczoraj dwaj mężczyźni.

Więcej…

Tragedia na basenie

basen 2022 utoniecie16 maja po południu ze zbiornika wodnego wyłowiono 52-latka. Pomimo reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny. Kryminalni z Koziegłów pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Więcej…

Seniorzy

Dzień Babci i Dziadka 2023 r.

Dzien Babci i Dziadka 2023

W sobotę 21.01,2023 r. w klubie „Czarka” Seniorzy zrzeszeni w Oddziale Stowarzyszenia Seniorów „WIGOR” bawili się przy muzyce na żywo z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Więcej…

Spotkanie wigilijne seniorów.

Wigilia Zarki Letnisko 2022

W czwartek, 22 grudnia w Klubie „Czarka” – siedzibie seniorów ze Stowarzyszenia Seniorów „Wigor” Gminy Poraj Oddział w Żarkach – Letnisku, na tradycyjnym spotkaniu wigilijnym zebrali się członkowie oraz sympatycy żareckich seniorów.

Więcej…

Sonda

Czy jesteś za ograniczeniem w Żarkach Letnisku prawa wycinania drzew na prywatnych działkach tylko pod zabudowę i w sytuacjach zagrożenia?

Wirtualny spacer

spacer