sokpol niesmiec

Jesień w Przedszkolu

Przedszkolaki z Zarek Letniska

Jesień to piękna i barwna pora roku, która dostarcza ogromnej ilości skarbów. Wszystkie jesienne dary natury takie jak: kasztany, żołędzie, kolorowe liście, różne rodzaje dyń, szyszek, owoce i warzywa umożliwiły przedszkolakom z Przedszkola w Żarkach Letnisku utworzenie w każdej sali pięknych jesiennych kącików przyrody.

Wraz z rozpoczęciem jesieni, w przedszkolu trwały działania zmierzające do zaaranżowania ciekawego, bogatego w dary jesienne wnętrza placówki.  Przedszkolaki wraz z nauczycielami, przy dużym wsparciu i pomocy ze strony rodziców, wykonały w każdej sali piękne kąciki jesienne. Dzieci przy okazji zapoznaly się z darami jesieni, uczyły się rozróżniać liście oraz grzyby.

logo UG

"Zgromadzone dary jesieni pozwoliły nam również na przeprowadzenie wielu atrakcyjnych zajęć i zabaw dydaktycznych dla dzieci. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za przyniesione dary jesieni. Pozwoliły one pięknie udekorować każdą przedszkolną salę" - mówi Joanna Sawicka, dyrektor Samorządowego Przedszkola Publicznego w Żarkach Letnisku.

Galeria TUTAJ

Napisali o nas

Tragedia na basenie

basen 2022 utoniecie16 maja po południu ze zbiornika wodnego wyłowiono 52-latka. Pomimo reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny. Kryminalni z Koziegłów pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Więcej…

30 Finał WOŚP. Kolejny rekord

wosp 30

Niedziela (30 stycznia) stała pod znakiem jubileuszowego XXX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej…

Mandat 2500 złotych na ulicy Nadrzecznej

Mandat 2021
Kosztowna jazda na rowerze. 
Więcej…

Zatrzymali 43-letnią złodziejkę

kosztowna przyjaciolka 1

Policjanci z Koziegłów zatrzymali 43-letnią złodziejkę, która okradła swojego znajomego. Nieuczciwa "przyjaciółka" wykorzystując nieuwagę 65-latka zabrał mu wszystkie oszczędności.

Więcej…

Zatrzymani z narkotykami

Narkotyki w Zarkach Letnisku

Kierowca BMW lat 44 i pasażer lat 24 wpadli z narkotykami.

Więcej…

Pijana 62 latka na ulicy Zielonej

Policja logo

Przypadkowy świadek zainterweniował wobec kierującej hyundaiem, która kompletnie pijana kupiła sobie alkohol,następnie siadła za kierownicę osobówki i jechała wężykiem ulicami Żarek Letnisko.

Więcej…

Kolejny poszukiwany zatrzymany w Żarkach Letnisku

Zarki Letnisko 1

Myszkowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego Listem Gończym.

Więcej…

Zatrzymany 67-latek

Aresztant

Poszukiwany 67-latek wpadł w ręce Policji w Żarkach Letnisku.

Więcej…

Interwencja Policji w Żarkach Letnisku

police Policja

Policjanci z Koziegłów zatrzymali poszukiwanego 32-latka. Mężczyzna wpadł podczas interwencji w jednym z mieszkań w Żarkach Letnisku.

Więcej…

Seniorzy

Solidarni z Ukrainą

Solidarni z Ukraina ZL 001

W odpowiedzi na apel władz Gminy o pomoc dla uchodźców z Ukrainy zamieszkałych w naszej gminie, Zarząd Koła ogłosił zbiórkę pieniężną na zakup artykułów żywnościowych, środków higienicznych.

Więcej…

Święto dostojnych Seniorów

Seniorzy Zarki Letnisko 2021

W czwartek 4.11.2021 r. w niewielkim gronie spotkali się Seniorzy którzy w ubiegłym roku i obecnym świętowali 80 lat swojego życia.

Więcej…

Sonda

Czy uważasz że na stacji kolejowej po modernizacji powinien być zegar wskazujący godzinę?

Wirtualny spacer

spacer