ALE KINO

Opinie, sugestie i pomysły związane z naszym serwisem.
Post Reply
stanislaw
Posts: 9
Joined: 03 Feb 2014, 19:41

ALE KINO

Post by stanislaw »

KINO BAJKA W PORAJU FAJNIE WYGLADA SALA, ALE CZY COS TAM JEST WYSWIETLANE, JEZELI TAK TO POWINNA BYC STRONA NA INTERNECIE CO JAK I KIEDY, NUMER TELEFONU POD KTORYM MOZNA SPRAWDZIC DOSTEPNOSC BILETOW , CZASY ETC,
KASY POSZŁO SPORO NA REMONT WIEC TRZEBA KORZYSTAĆ
Małgosia
Stały bywalec
Posts: 69
Joined: 11 Nov 2014, 07:50

Post by Małgosia »

może i ładne , ale wielu mieszkańcom nie podobają się barwy TYNKU :roll:
mamy takie dziwne skojarzenia i w dodatku CZEGOŚ TAM JESZCZE BRAKUJE :cry:
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

Zewnętrznie bardzo ładnie wygląda, wewnątrz nie byłem jeszcze.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

ślimaczku ...NIE CHODZI O WYGLĄD , ALE O BARWY :?:
A TO COŚ CZEGO BRAKUJE , UMIEŚCIŁBYM NA DACHU :roll:
BYŁBY ŚWIETNY WIDOK Z LOTU PTAKA :shock:
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

slimaki to nieloty to i tak nie zobaczą co byś chciał umieścić na dachu :(
Może jestem daltonistą ale mnie barwy też się podobają.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

:lol: :lol: OK ... CO SIĘ STAŁO , TO SIE NIE ODSTANNIE..NIE BĘDZIEMY PŁAKAĆ NAD ROZLANYM MLECZKIEM..
ALE JA W TYM KINIE BAJEK OGLĄDAŁ NIE BĘDĘ :roll:
stanislaw
Posts: 9
Joined: 03 Feb 2014, 19:41

ale kino

Post by stanislaw »

PANI MAŁGOSIU, PANIE ŚLIMACZKU ORAZ PANIE ZDZICHU,
KOLORYSTKA ZEWNETRZNA NIEMA APSOLUTNIE NIC DO TEMATU,
NIE IDZIEMY NP. DO GALERI JURAJSKIEJ ŻEBY GAPIĆ SIĘ NA ŚCIANY ZEWNĘTRZNE BUDYNKU TYLKO DO KINA INTERESUJE NAS JAKI JEST FILM , DATY, GODZINY ETC WYGODNE MIEJSCA, OGRZEWANIE, KLIMATYZACJA CENY BILETÓW.
NIE CHCEMY JEZDZIĆ POD KINO I SZUKAC AFISZÓW CO GDZIE KIEDY,
CZY TEŻ JECHAĆ A TU BILETY WYSPRZEDANE.
ZDJĘCIE SALI KINOWEJ BYŁO W BROSZUŁCE WYBORCZEJ, PODŁOGA JEST POD SKOSEM JAK W NORMALNYM KINIE WIEC DOBRZE EKRAN WIDOCZNY,
Z ŻAREK LETNISKO DAJAZD 10 MINUT PLUS- WIEC SZYBKO I TANIO
CZEGO BRAK TO STRONY INTERNETOWEJ I TO TEST TEMAT
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Nie zauważyłeś stanisławie, że niektóre posty nie mają żadnego merytorycznego przesłania a jest to tylko tzw "bicie piany"...?
albo ew. narzekanie i negacja wszystkiego i krytyka każdego...
pamiętam, że ten budynek kina latami stał "odłogiem" a obecnie powstała nowoczesna i na wysokim poziomie sala widowiskowo-kinowa. Ukłony dla gminy, że rozpieszcza mieszkańców darmowymi seansami. W dzisiejszych czasach w indywidualnej zabudowie jaka przeważa na tym terenie ( domy jednorodzinne ) zapewne wiele osób ma projektory i kino domowe u siebie....
ale nie zastąpi to pewnej otoczki jaka dawniej towarzyszyła wyjściu do kina , a szczególnie do teatru czy filharmonii....
wybierz się osobiście a będziesz miał swój punkt widzenia. Mnie się podoba kino i zewnątrz i w środku, jest ciekawa aranżacja wnętrza i dobrze dobrana kolorystyka. Ale jak wiemy o gustach się nie dyskutuje, Nie zauważyłem tam jednak okienka kasy. I parking za kinem przydało by się nieco utwardzić (nie musi być od razu kostka...) Informacje na temat repertuaru są podane na str. internetowej UG i tam ich szukaj, nie ma chyba sensu aby kino zakładało własną witrynę bo zapewne nie ma nikogo do administrowania nią. Ale to sa na razie początki, myślę , że UG lub GOK z czasem znajdą rozwiązanie.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

OK.. MYŚLĘ ,ŻE TO KINO BĘDZIE ZARABIAĆ , A NIE SERWOWAĆ DARMOWE SEANSE... :wink:
stanislaw
Posts: 9
Joined: 03 Feb 2014, 19:41

kino bajka

Post by stanislaw »

6 grudnia wystepy muzyczne wstep wolny
7 grudnia 13,00 Rudolf czerwony reniferi wyspa zaginionych 72 min
14,30 Królowa śniegu 82, min
16,30 Czarownica 97 min, wszystkie seanse wstep darmowy ilość osób do 150. jest afisz przed kinem, ale trzeba tam jechac zeby go zobaczyć , czy nie przydałby się chociaz jeden afisz u nas w centrum,
pan zg pisze ze wiekszość posiada kina domowe ale nie wszyscy i takie wyjście z dzieciakiem to kina na bajkę może rzeczywiście być bajką dla dzieciaka a rodziców kosztuje jedynie troche paliwa / :) :)
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

oczywiście, ze taki wypad do kina to fajna sprawa i do tego za darmo. Jak długo to nie wiadomo, ale trzeba docenić starania UG w tej materii i korzystać. Ja już byłem i z córką na "Piratach" i z żoną na "babskim" filmie.
Oglądanie na dużym ekranie, z dobrym nagłośnieniem to nie to samo co film w domu z TV przerywany reklamami a nawet z DVD lub kompa z ciągłym szczekaniem psów w tle i marudzeniem dzieci...mamo pić itp....
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

A moze pani radna bedac w Poraju , nie z obowiazku ,ale z przypodobania sie mieszkancom przywiozla taki plakat i powiesila w centrum , wielu ludzi zrobilaby przyjemnosc a i inni wiedzieliby o tym .....kiedy i co .... jest w kinie
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

http://www.gokporaj.pl/aktualnosci/453
można wydrukować i powiesić w CENTRUM :shock:
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Też wpadłem na ten pomysł, jak tylko pojawi się nowy repertuar to wydrukuję i powieszę afisz na Żarkach.
Post Reply