ZEBRANIE WIEJSKIE

Dyskusje na temat lokalnych problemów Solectwa
Post Reply
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

ZEBRANIE WIEJSKIE

Post by BARBARA »

Zebranie wiejskie ma odbyć się 4 sierpnia jak zwykle w remizie , a jego głównym tematem będzie przeznaczenie funduszu sołeckiego w 2018 r tj. kwoty 36 tysięcy zł na inwestycje w naszej miejscowości. Inwestycje taką jaką sami wybierzemy i zaakceptujemy.Dlatego warto na tym zebraniu być, mieć swoją propozycje i w efekcie dyskusji poprzeć mądry wybór.
Przypomnę że z tego funduszu powstał plac zabaw dla dzieci, skate park i siłownia zewnętrzna.
Tegoroczny fundusz, przeznaczony na zmianę dachu altanki, budzi wiele kontrowersji jako zupełnie niepotrzebny wydatek, ale najważniejsze jest to, że dotychczas nie widać, żadnych przygotowań do jego wykonania. a kończy się 7my miesiąc tego roku.
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: ZEBRANIE WIEJSKIE

Post by Bruner »

Może byście wodę załatwili jak to ma miejsce ***** w CYWILIZOWANYCH Miastach i gminach. Jest 22 i wody nie ma. Ja ******** ile jeszcze ******** tak będzie
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: ZEBRANIE WIEJSKIE

Post by Byly »

Nie mogę być na zebraniu, ale kto będzie niech poruszy ten temat wody, to ważne. Żeby trochę zmobilizować mieszkańców proponuję przeczytać nowe prawo wodne :roll: , oczywiście najciekawsze są komentarze internautów :wink:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prawo-wo ... ta/0ftblnb
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: ZEBRANIE WIEJSKIE

Post by widz »

Były mogłeś sobie upoważnić radnego ze swojego okręgu wyborczego do poruszenia problemu niskiego ciśnienia wody.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: ZEBRANIE WIEJSKIE

Post by Byly »

jest gdzieś możliwość poczytać jak przebiegało zebranie? O czym dyskutowano? Może ktoś udostępni protokół z zebrania, lub napisze najciekawsze poruszane tematy?
fruzia
Ekspert
Posts: 123
Joined: 10 Jun 2017, 12:48

Re: ZEBRANIE WIEJSKIE

Post by fruzia »

Przecież to sołtys powinien to zrobić ! Jest wielu mieszkańców, którzy nie mogli być na zebraniu a powinni wiedzieć . optymistka
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: ZEBRANIE WIEJSKIE

Post by BARBARA »

Były "
KONIEC I BOMBA, KTO NIE BYŁ TEN TRĄBA" ale to nie ja, to Gombrowicz
Post Reply