PRAWYBORY 2015

Dyskusje na temat lokalnych problemów Solectwa
Post Reply
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

PRAWYBORY 2015

Post by madzia »

zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

Brzydzę się tymi politykami, na pewno nie zagłosuję na żadnego, teraz na plakatach i w mediach proszą o mój głos, zmienią Polskę, po wyborach powiedzą "ciemny lud i tak to kupi" Hipokryzja, zakłamanie obłuda!!!
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

No cóż i tak bywa , a ja tam zagłosuję :lol: potrzebne są zmiany :!:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Pójście na wybory i głosowanie to obywatelski obowiązek każdego z nas.
Tak jest Zdzichu zmiany są potrzebne.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Zielony...na Marsie jest lepiej, tam nie trzeba chodzic na wybory 8)
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Niestety Zielony ma sporo racji....kandydaci przed wyborami kierują się maksymą: "nikt Wam tyle nie da..ile ja Wam mogę obiecać...:)
a po wyborach...każdy kto ma TV sam widzi co się dzieje w polityce...
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Obaj macie rację. Więc najwyższa pora dokonać zmian :lol: :lol:
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

Istotnie rozczarowanie co do skuteczności głosów wyborczych jest powszechne, bo wybór jest w zasadzie żaden. Nasza KLASA polityczna od prawej do lewej, chociaż nazywa się ją KLASĄ, żadnej klasy nie posiada, bo niby gdzie i kiedy miała ja nabyć, przecież wszyscy są dziećmi realnego socjalizmu, z mentalnością przez ten socjalizm ukształtowaną. Etyka, interes państwa, dobro narodu, to dla nich frazesy. A i kwalifikacje najwyższej próby, zgodnie z tezą Lenina, że i sprzątaczka może być ministrem. Demokracja to system, który jakoś się sprawdza, gdy politycy są mądrzy i doświadczeni, a wyborcy Świadomi.W Polsce i jednych i drugich ukształtował ten sam system, więc wybory są pozorne i nieprzewidywalne. Żeby stworzyć świadomy NARÓD Mojżesz tak długo prowadził Żydów do Ziemi Obiecanej, aż wymarli wszyscy urodzeni w niewoli.
Nie łudźmy się więc, że jeszcze przez najbliższych co najmniej 20 lat zmiana jednej opcji politycznej na inną, będzie oznaczała faktyczną zmianę, ale edukacja demokratyczna takich zmian wymaga,i to częściej niż co 4 lata.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Ups :roll:
Post Reply