Porządek na cmentarzu

Dyskusje na temat tutejszej parafii
Post Reply
Igor
VIP
Posts: 378
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Porządek na cmentarzu

Post by Igor »

Czy parafianie mogą skłonić Proboszcza, by wraz z wiosną zawitał na cmentarzu porządek. żeby wywieziono śmieci i nie robiono ognisk z plastikowych zniczy i uschniętych wieńców. .Zeby nie wycinano wszystkich drzew. Na cmentarzach drzewa się sadzi u nas wszystkie wycina. Czy naprawdę Proboszcz chce takie wspomnienia po sobie zostawio w Zarkach? :cry: :cry: :cry: [/url]
Tajemnicza;]
Stały bywalec
Posts: 62
Joined: 17 Nov 2007, 19:13

Post by Tajemnicza;] »

Ano... Nasz cmentarz wygląda tragicznie... Z tego co wiem, to grabarz powinien o niego dbać, ja tego osobiście nigdy nie widziałam.
niezadowolona
Mieszkaniec
Posts: 32
Joined: 24 Feb 2009, 12:23

Post by niezadowolona »

Wczoraj byłam na cmentarzu i przeżyłam szok ! W nowej części krajobraz jak po bitwie. Obok koszy śmieci bo beczki przepełnione,góra piasku. Gdzie jest grabarz odpowiedzialny za porządek ?
mieszkaniec111
Bywalec
Posts: 27
Joined: 04 Dec 2009, 13:39

Post by mieszkaniec111 »

ty igorze widze ze sie bardzo nudzisz bo szukasz co raz nowszych plotek i to na każdy temat a naszego nowego ksiedza to juz dubelt nie lubisz bo sie czepiasz za każdym razem co do cmentarza to nic nowego za dewudzkiego też taki był
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Igor ten post napisał dwa late temu 8)
A ja lubię księdza Marka, nie lubię proboszcza. Chciałbym by na Parafi proboszczem został ksiądz Marek.
izabela
Bywalec
Posts: 21
Joined: 31 Aug 2011, 19:37

porzadek na cmentarzu

Post by izabela »

racja cmentarz to nie smietnisko .jest okropnie tylko ze ja jak powiedzialam to ksiedzu to on zusmiechem powiedzial ze moge zaplacic za wywoz smieci jesli mi sie nie podoba ok jezeli ja bede brala pieniadze za pogrzeb.grabarz ma kilka cmentarzy takpowiedzial proboszcz .chyba ojeden nasz za duzo potrzebny jest nowy ktory wie jak wykonywac swoje obowiazki.jedyne co dobre to ubikacje ktore sa stawiane tylko na wszystkich swietych ale dzieki za to
Post Reply