FAŁSZYWE OGŁOSZENIA

Dyskusje dotyczące Towarzystwa Przyjaciół Żarek Letniska
Post Reply
Barbara 1
Stały bywalec
Posts: 63
Joined: 30 Dec 2020, 16:22

FAŁSZYWE OGŁOSZENIA

Post by Barbara 1 »

W miejscach ogłoszeniowych pojawiły się plakaty zapraszające mieszkańców Żarek Letniska na zabawę taneczną w sobotę 13 sierpnia. Wśród organizatorów wymienione Jest Towarzystwo Przyjaciół Żarek Letniska. iINFORMUJĘ, że TPŻL nie ma nic wspólnego z tą inicjatywą, a teren amfiteatru z powodu prac modernizacyjnych widowni jest niedostępny dla publiczności.

Barbara Trząskowska-Szcześniak
sekretarz TPŻL
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: FAŁSZYWE OGŁOSZENIA

Post by Byly »

Ciekawe, czy będzie ta impreza, czy nie. Idę zobaczyc, moze będzie :lol:
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: FAŁSZYWE OGŁOSZENIA

Post by Byly »

Nie byłem na imprezie bo przebywałem u rodziny w Pińczycach. W niedzielę gdy wrazałem do Żarek Letniska przegladałem w Pińczycach słup ogłoszeniowy. Wielce się zdziwiłem, bo zobaczyłem ogłoszenie o zabawie w anfiteatrze nad basenem w Żarkach Letnisku? Nie była to zwykła kartka to był porzadnie wykonany plakat na papierze kredowym. To był plakat zaprojektowany profesjonalnie, to nie był głupi żart, zrobił to profesjonalista. Pytanie tylko po co? Czy już ktoś wie w jakim celu to zrobiono?
Barbara 1
Stały bywalec
Posts: 63
Joined: 30 Dec 2020, 16:22

Re: FAŁSZYWE OGŁOSZENIA

Post by Barbara 1 »

Zabawa była, ale jej współorganizatorem nie było TPŻL i użycie nazwy Towarzystwa na plakacie było zwykłym nadużyciem. Nikt odpowiedzialny nie organizowałby zabawy , gdy trwały prace modernizacyjne widowni.
Amfiteatr jest budowany dla wszystkich organizatorów imprez, mieszkańców i nie mieszkańców, ale Towarzystwo, które jest jego gospodarzem MUSI BYĆ O TYM POINFORMOWANE, BO PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA STAN AMFITEATRU.

Zarząd TPŻL
Post Reply