Streszczenia szczegółowe lektur

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych dwóch kategorii.
Post Reply
sljak
Posts: 2
Joined: 07 Nov 2014, 17:08

Streszczenia szczegółowe lektur

Post by sljak »

Zapoznanie się z lekturą pożera sporo czasu. Ale nie martwcie się, dzięki streszczeniom zamieszczonym na stronie Streszczenia szczegółowe lektur zaoszczędzicie go wiele. Będziecie mogli oddawać się temu co lubicie robić najbardziej. Co więcej! To nic nie kosztuje! Zapraszam więc do czytania! W streszczeniach ujęte zostały wszystkie wątki i opisani zostali wszyscy bohaterowie. Nauczyciele nie zorientują się, że nie czytaliście lektury!
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

On namawia naszą młodzież do oszukiwania nauczycieli a właściwie to do oszukiwania samych siebie. Zaraz zaproponuje specjalne odżywki do poprawy działalności mózgu.
Wywalić tego typka z tego forum!
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

zielony ....masz rację , ale z drugiej strony BIZNES 8)
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

Biznes, jakiś pewnie jest? Mi bardziej chodziło o ogłupianie młodzieży, zamiast czytania książki, wystarczy przeczytać streszczenie. No ale to pewnie zmiana pokoleń i teraz tak się czyta? Ja czytałem książki i wcale nie jestem jakimś mądrym :cry: 70% Amerykanów nie wie, że istnieje Polska, a podobnież w Ameryce żyję się bardzo dobrze? Co mam z tego, że wiem gdzie jest Ameryka, Meksyk, Sudan czy Jemen? Żyje mi się lepiej, wydaje mi się że nie :lol: :lol: :lol:
Post Reply