dam pracę

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych dwóch kategorii.
Post Reply
zlecodawczyni

dam pracę

Post by zlecodawczyni »

zlecę pracę "złotej rączce"
aaa

Post by aaa »

W Żarkach nie ma złotych rączek są tylko lewe rączki i drewniane nóżki to sa nieroby i żdziercy.Nie warto nikogo z tego miasta zatrudniać ,ja sie o tym przekonałem boleśnie!!!
Guest

Post by Guest »

[
dzięki,właśnie widzę,ile jest chętnych do pracy,a mówi sie o bezrobociu.pozdrawiam
Jerry

Post by Jerry »

A ja mogę podpowiedzieć. Jest taka złota rączka w Zarkach. Nazywa się Mariusz Łapajski i mieszka na Cichej. Oprócz spraw związanych z naprawą sprzętu AGD zna się na wszystkim, polecam gorąco :lol:
Guest

Do Jerry

Post by Guest »

[
dziękuję Ci bardzo za podpowiedź :D :D :D :D :D :D :D
szczepan
Mieszkaniec
Posts: 38
Joined: 18 Mar 2006, 23:36

Post by szczepan »

wszędzie są ludzie, więc trafiająsię tacy co potrafią wszystko i im się chce, no ale jednocześnie są tacy co raz , że nie umieją to jeszcze im się nie chce, więc trezba szukać a na pewno się znajdzie
Last edited by szczepan on 21 Mar 2006, 20:57, edited 1 time in total.
.................................... :>
od baby

do szczepana

Post by od baby »

[

wszystko fajnie,ale GDZIE ich szukać,bo tego nie wiem...Wypowiedzi Twoje są celne,nawet kąśliwe bardzo,ale prawdziwe.Skoro jednak wyszyscy coś tu sobie wytykają,to ja wytknę Tobie błąd ortograficzny-na pewno piszemy oddzielnie-przepraszam i pozdrawiam serdecznie.
szczepan
Mieszkaniec
Posts: 38
Joined: 18 Mar 2006, 23:36

Re: do szczepana

Post by szczepan »

od baby wrote:
w błąd ortograficzny-na pewno piszemy oddzielnie-
no zdarza mi się coś zasadzic, ale ja mam na to papier :D
.................................... :>
od Baby

Re: do szczepana

Post by od Baby »

[
:P fajnie,że się nie obraziłeś..kiedy pojawią się dalsze wypowiedzi... :wink: :wink: :wink:

]
szczepan
Mieszkaniec
Posts: 38
Joined: 18 Mar 2006, 23:36

Post by szczepan »

ja się nie mam w zwyczaju obrażać, a skoro sam stosuję krytykę, to tymbardziej mam świadomość, że sam mogęzostać skrytykowany, w końcu po to jest wolność słowa....

.... choć u Nas w państwie wiele osó zapomina o niej
.................................... :>
GoŚciÓwa

Post by GoŚciÓwa »

Pan Nowak jest złota rączka ... mieszka na Staffa .. :) on wszystko zrobi
od zleceniodawczyni

Post by od zleceniodawczyni »

[
Kochani,dziękuję za Wasze podpowiedzi,proponuję jednak jeszcze podawać nr telefonu /jeśli "ZŁOTE RĄCZKI" nie będą protestować/.

]
michals

Post by michals »

Mój dziadek - Józef S. to był "złota rączka". W okolicy było szukać takiego. No cóż. Dziadzio już na tamtym swiecie.
Pozdrawiam
M.S.
Guest

Post by Guest »

praca na wakacje ? czy znajdzie sie coś w Żarkach? dla dwóch uczennic LO (:skończone 18 lat:) prosze o odpowiedz jeśli się ktoś orientuje
izabela
Bywalec
Posts: 21
Joined: 31 Aug 2011, 19:37

praca

Post by izabela »

najlepsi do pracy sa osoby z MONARU wPORAJU awlasciwie w DEBOWCU sa to osoby bardzo pracowite inie drogie .
kinga98
Ekspert
Posts: 162
Joined: 28 Mar 2010, 16:37

Post by kinga98 »

Bo pracują na czarno, nie płacą ZUS-u i podatków, mają darmowe utrzymanie i terapię, a muszą zarabiać żeby przeżyć. Brawo izabelo wykorzystywania ludzi też nauczyłaś się na zachodzie?
Post Reply