KONKURENCJA NIE ŚPI PO NOCACH

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

KONKURENCJA NIE ŚPI PO NOCACH

Post by BARBARA »

Mój baner wyborczy zawieszony w niedzielę ...zniknął. Ktoś zadał sobie wiele trudu, bo wisiał wysoko i zabrał... chyba na pamiątkę. Ciekawe czy tak samo będzie z tymi, które powiesiłam dzisiaj. A miała zwyciężać prawda.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

NO..JESZCZE TYLKO 3 DNI :wink:
CIEKAWE CZY PO WYBORACH , BĘDĄ ZNIKAŁY , CZY TEŻ WISIAŁY PRZEZ CAŁY ROK :roll:
PROPONUJĘ ZAŁATWIĆ KOGOŚ DO PILNOWANIA , ALBO ZAMONTOWAĆ UKRYTĄ KAMERĘ :cry:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

BARBARA ... widocznie jest pani bardzo grozna dla konkurencji ...he he , ale jakby na to nie patrzec to swinstwo !!!
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

no wreszcie muszę przyznać rację ...świnstwo!!!!!!!
ale to tylko w Ż. L. tak jest..jeden drugiemu wilkiem :roll:
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Post by jasiek »

Och tam zaraz :świństwo, chamstwo", może trzeba spojrzeć z innej strony?
Może to jakiś cichy wielbiciel BARBARY, ukradł baner i teraz będzie miał BARBARĘ na zawsze w swoim domu? Czasami marzenia się spełniają 8)
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

jasiek ..ale to chyba nie ty , bo o ile się nie mylę to zachwycałeś się obecnym wójtem....chociaż , mozna sie zachwycać i zachwycać na wiele sposobów :?:
a jezeli ten cichy wielbiciel jest jakiś dziwoląg :shock:
to ja na miejscu BARBARY bałabym sie wyjść z domu...mnie to sie wydaje ,że to wszystko przez tę fryzurę ...TEN KTOŚ SIĘ ZACHWYCIL i pierdzielnął BANER :roll:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

PROSZĘ SIĘ NIE NABIJAĆ , BO TO BARDZO POWAŻNA SPRAWA :wink:
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Post by jasiek »

Nie mam żadnych dowodów, ale strzelam, że baner ten mógł ukraść "widz" Czytam posty i zauważyłem, że "widz" zbytnio nie przepada za BARBARĄ, a jak mówi przysłowie: KTO SIĘ CZUBI TEN SIĘ LUBI. Przypuszczam, że "widz jest teraz jednym ze szczęśliwszych ludzi w Żarkach Letnisku. Pewnie siedzi sobie w fotelu, pije piwo i patrzy z uśmiechem na BARBARĘ, wiszącą na ścianie :wink:
Fajnie mają niektórzy, może ja też wyjdę w tę noc i coś buchnę, nie będę samotnym?
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

ANI SIĘ WAŻ , BANERY WÓJTA POLICZYŁEM :roll:
PISAŁEŚ O KOCHANIU INACZEJ :roll:
CHOLERA JUŻ SIĘ ZA TWORZYWO SZTUCZNE ZABIERAJĄ
:lol: :lol:
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Zawsze mnie ciekawiło, czy na rozwieszanie takich plakatów wyborczych w tzw" przestrzeni publicznej" potrzebne jest specjalne pozwolenie?
I jak wygląda sprawa ew. ich usunięcia po wyborach.....
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

ZDZICHU- bardzo dobrze zrobiłeś licząc banery wójta, zrób jeszcze zdjęcia. To się może przydać.
anatol
Posts: 8
Joined: 30 Aug 2012, 20:41

Post by anatol »

zg wrote:Zawsze mnie ciekawiło, czy na rozwieszanie takich plakatów wyborczych w tzw" przestrzeni publicznej" potrzebne jest specjalne pozwolenie?
I jak wygląda sprawa ew. ich usunięcia po wyborach.....
Polecam dzisiejsze wydanie 'METRO' gazety rozdawanej bezpłatnie w większych miastach dostępnej przez internet również.
Dziś 13 listopada 2014 r na pierwszej stronie był opublikowany artykuł na temat plakatów wyborczych. Tutaj link
http://metro.gazeta.pl/Wydarzenia/17153 ... n=16961063
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

widz wrote:ZDZICHU- bardzo dobrze zrobiłeś licząc banery wójta, zrób jeszcze zdjęcia. To się może przydać.
PO CO?
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

:lol: :lol: BĘDZIE DOWÓD MARNOTRAWIENIA NASZYCH PIENIĘDZY :lol:
WÓJT MA NAJWIĘCEJ PLAKATÓW W CAŁEJ GMINIE :lol: :lol:
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Uważasz, że Wójt swoje plakaty finansuje za pieniądze gminne? Jeżeli masz takie dowody to zgłoś to odpowiednim władzom i Wójt pójdzie tam gdzie Hofman :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ZDZICHU nie pisz bzdur, bo to widz podpuszcza.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

BYŁY - A za czyje pieniądze wydano ostatni , "gorący", bardzo obszerny , na pięknym papierze, w kolorach, w ogromnym nakładzie "KURIER PORAJSKI" z wyjątkową promocją osoby urzędującego wójta?
A kto go roznosił tak skwapliwie i wkładał do naszych skrzynek i za ile?
Nigdy dotąd nie był w ten sposób doręczany, co się więc stało ?
I czy nadal , już tak zawsze będzie roznoszony ten KURIER PORAJSKI?
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Były ...JA NIE PISZĘ ,ŻE ZA GMINNE...ALE JUZ NALICZYLEM 100 ....UWAŻASZ ,ŻE NASZ KSIĘCIUNIO SZALEJE ZA WŁASNE PIENIĄDZE
:?:
widzu ...KURIER PORAJSKI ..JEST OPŁACONY PRZEZ UG, A ŻEBY BYŁO CIEKAWIEJ TO WYNAJĘTO OSOBĘ JEŻDŻĄCĄ CZARNYM MEROLKIEM :wink:
W MORDĘ JEŻA, ZE POWIEM TAK NA ZAKOŃCZENIE :twisted:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Zdzichu byłeś świetnym prześmiewcą, trzymałeś poziom i dystans , czyżby wena cię opuściła, a opanował populizm? Jeszcze tylko brakuje wpisu, że ZAMIAST NA KAMPANIĘ NALEŻAŁOBY PIENIĄDZE WYDAĆ NA BIEDNYCH
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

NIEEEEEEEEEE............DAŁBYM 100% NA PRZYMUSOWY ODWYK DLA ALKOHOLIKÓW :wink:
Post Reply