Wodociągi

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Ghispan
Gość
Posts: 11
Joined: 08 Jan 2014, 20:12

Wodociągi

Post by Ghispan »

Witam,
jestem tutaj nowy. Mamy pytanie odnośnie wodociągów w Żarkach Letnisko. Za jakiś czas stanę się właścicielem przy ul. Staffa domu i nie miałem okazji dowiedzieć się jak wygląda sprawa wodociągów. Czy w ogóle są na tej ulicy?
Bo kanalizacji to jak już czytałem nie ma, przynajmniej teraz.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawia
Paweł
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

Ulica Staffa ma wodociąg w ulicy, tylko się podłączyć. Witamy w Żarkach Letnisku :)
Ghispan
Gość
Posts: 11
Joined: 08 Jan 2014, 20:12

Post by Ghispan »

No wszystko wskazuje, że tylko zrobić remont domu (czyli przystosować do życia codziennego, czyli: ogrzewanie, ocieplenie, okna itp) i zamieszkać :)
Jak macie Państwo polecone firmy remontowo-budowlane to chętnie skorzystam.

P.S.
Jeszcze mam pytanie dotyczące internetu przy ul. Staffa. Jest możliwość podpięcia telekomunikacji?
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

Proszę zadzwonić 801 600 006 powiedzą czy istnieje taka możliwość. Blisko Staffa będą w najbliższych dniach instalować Neostradę Biznes opłata 49 zł/netto/miesiąc.
Firm remontowych u nas dostatek:) Przed remontem proszę pytać, udzielę informacji 8)
zg
VIP
Posts: 539
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Witaj w Żarkach Paweł,
jeśli chodzi o podłączenie linii telefonicznej to na Żarkach są ogłoszenia przedstawiciela Orange, można do niego zadzwonić i popytać o warunki, ale podejrzewam, że podłączenie może być tak jak w moim przypadku drogie, ponad tysiąc złotych. Opcjonalnie spróbuj internetu bezprzewodowego z AERO2, wystarczy kupić na Allegro odpowiedni modem, zamówić kartę SIMM i śmigać po sieci. Zasięg na Żarkach jest dobry, prędkość nie powala na kolana ale wystarczy do GG, bankowości, poczty, aukcji a nawet skypa.
Co do dobrego wykonawcy CO mogę polecić takiego, bardzo solidny i rzetelny. Robił niedawno CO u mnie i jestem b. zadowolony. Ew szczegóły na priv.
pozdrawiam
Zbyszek
Delima
Gość
Posts: 10
Joined: 18 Dec 2010, 14:28

Post by Delima »

Mam zamiar zakładać CO ,czy byłoby możliwe uzyskanie adresu fachowca.Pozdrawiam Delima .
zg
VIP
Posts: 539
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Mogę podać nr telefonu do fachowca, ale w tym celu proszę o kontakt na maila, gdyż nie wiem czy bez zgody tej osoby mogę podawać jego numer publicznie.
pozdrawiam
Zbyszek
Delima
Gość
Posts: 10
Joined: 18 Dec 2010, 14:28

Post by Delima »

Dziękuję Zbyszku za odpowiedz i przepraszam że czynię to dzisiaj.Zgłoszę się kiedy podejmę decyzję odnośnie zakładania CO.Pozdrawiam Delima
Post Reply