Podziękowanie dla Wiolety Kowalik.

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Podziękowanie dla Wiolety Kowalik.

Post by jasiek »

Zakończyła się zaplanowana i wymyślona przez Wioletę czteroletnia akcja Czysty Las Czyste Letnisko.
Zrobiliśmy kawał dobrej roboty, chyba nikt nie powie że akcja ta przyniosła mizerny skutek? Dla mnie to była akcja na niespotykaną skalę przeprowadzona w Żarkach Letnisko. Jestem dumny, że mogłem w niej uczestniczyć i przyczynić się do oczyszczenia Żarek Letniska. Wspaniała atmosfera udzielała się wszystkim sprzątającym. Nikt nie pytał, czy jest pisiorem, lemingiem, czarnym czy czerwonym hahahaha. :lol: :lol: :lol:
Jestem przekonany, że teraz nikomu z mieszkańców Żarek Letniska, nie przyjdzie do głowy, by wywieźć przyczepką za samochodem śmieci czy gruz do lasu? Najmłodsze pokolenie, też uczestniczyło w tej akcji i w nich nadzieja, że dopilnują tej czystości.
Proszę też zauważyć, ze przez cztery lata sprzątania, w żaden dzień nie padało, Wiola ma układy :?: :roll: :roll:
Wiolu z całego serca Ci dziękujemy, teraz odpocznij sobie i być może znów podejmij jakąś spektakularną akcję, Ty się do tego nadajesz, zrobiłaś coś bardzo WIELKIEGO, to może jeszcze nam pomóż w osiągnięciu czegoś wspaniałego?
Życzymy Ci sto lat Wiolu z uśmiechem na twarzy przez całe życie. :lol:
Wioleta
VIP
Posts: 306
Joined: 05 Jun 2010, 21:37

Post by Wioleta »

Jaśku miły :lol:
bardzo dziękuję za miłe słowa, podziękowanie i życzenia :lol:
Dla mnie były to cztery lata, których nie zapomnę nigdy. Spotkałam tu tylu fantastycznych ludzi, poznałam też, jak się okazuje, przyjaciół.

Cztery piękne lata!

Pomysł i projekt byłby niczym, gdyby nie odzew Żarczan!
Jestem pewna, że w innym miejscu i w innym czasie byłoby to niemożliwe do zrealizowania!
Udało nam się, ponad podziałami! To fakt! A to wielka rzecz!

To ja dziękuję, że miałam możliwość przeprowadzić ten program! Bez Współrealizatorów i Uczestników nie udałoby się nic!
Pozdrawiam wszystkich :wink:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Wiolu, do tych podziękowań zapewne dołącza się wiele osób nie tylko tych, które brały udział w projekcie. Zdobyłaś uznanie, co w Żarkach Letnisku nie jest rzeczą łatwą, a także wielu przyjaciół. Zbieraj siły do nowych zadań. :D
Post Reply