REMONT PRZEPROWADZKA !!!!!!!!!!!!!!

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
mała
Posts: 3
Joined: 14 May 2013, 09:08

REMONT PRZEPROWADZKA !!!!!!!!!!!!!!

Post by mała »

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE Z TEGO CO ZDĄŻYŁAM ZAOBSERWOWAĆ NIE JESTEŚMY PIERWSZĄ RODZINĄ PRZENOSZĄCĄ SIĘ NIBY Z WIELKIEGO MIASTA DO ŻAREK :D . WYSTARCZYŁA JEDNA WIZYTA BY ZAUROCZYĆ SIĘ TYM MIEJSCEM I WIEDZIELIŚMY OD RAZU ŻE WŁAŚNIE W LESIE CHCEMY MIESZKAĆ :D .JESZCZE TYLKO DWA TYGODNIE I DOSTANIEMY KLUCZE OD NASZEGO DOMU I TO NAM UŚWIADAMIA ŻE TO NAJWYŻSZA PORA POMYŚLEĆ O REMONCIE JAK I OD CZEGO ZACZĄĆ DLATEGO POZWOLĘ SOBIE ZADAĆ PARĘ PYTAŃ STARYM MIESZKAŃCOM NP GDZIE MOGĘ PODPISAĆ UMOWĘ NA ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ ,UMOWĘ NA ŚMIECI I JAK WYGLĄDA TERAZ SYTUACJA CO DO KANALIZACJI . PLANUJEMY PRZEPROWADZKĘ DOPIERO NA PRZYSZŁY ROK ALE TE WAKACJE NA PEWNO SPĘDZIMY W ŻARKACH .CZEKA NAS DUŻY REMONT MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE CAŁKOWITY WYMIANA OKIEN ,OCIEPLENIE ,REMONT DACHU ,CENTRALNE OGRZEWANIE ,INSTALACJA GAZOWA ,HYDRAULIKA ,ELEKTRYKA ,NO JEST TEGO TROCHĘ MOŻE ZNACIE JAKIEŚ MIEJSCOWE LUB GODNE POLECENIA FIRMY BUDOWLANO-REMONTOWE Z GÓRY DZIĘKUJE :D
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Witaj mała, cieszą mnie takie informacje jak twoja zwłaszcza gdy zasiedlane są puste dotychczas domy. Przeczytaj sobie posty na temat POMOCY. PRZEPROWADZAĆ SIĘ CZY NIE. Poznasz stosunek żareckich internautów do nowych mieszkańców. Nie doradzę ci w kwestii firmy budowlanej bo nie mam doświadczenia, ale umowę na energie możesz podpisać w zakładzie energetycznym w Myszkowie lub w Częstochowie, albo z jaką chcesz firmą energetyczną. Co do kanalizacji to na razie musisz zadowolić się szambem bo dopiero rozpoczęła się u nas budowa oczyszczalni ścieków, a przyłącza kanalizacyjne będą budowane sukcesywnie, więc jeżeli twoja posesja leży w zachodniej części Żarek Letniska to będziesz ją miała w tym lub przyszłym roku. Pozdrawiam i zapraszam na imprezy w czasie wakacji w żareckim amfiteatrze.
maz.kam
Posts: 1
Joined: 15 May 2013, 13:42

Remont i wykonczenie obiektow

Post by maz.kam »

polecamy sie :)
mazkam.pl
mała
Posts: 3
Joined: 14 May 2013, 09:08

Post by mała »

WITAM POSIEDZIAŁAM TROCHĘ NA NECIE I ZNALAZŁAM SIEDZIBĘ ENION W MYSZKOWIE I USTAWĘ ŚMIECIOWĄ TAKŻE TO MAM JUŻ Z GŁOWY CO DO KANALIZACJI TO NIE WIEM CZY PANI PANI BARBARO JEST TĄ SAMĄ BARBARĄ T-SZ ALE ZNALAZŁAM NA FORUM NUMER TELEFONU TEJ PANI KTÓRA PODOBNO SIĘ TYM ZAJMUJE ŻEBY DOWIEDZIEĆ SIĘ KONKRETÓW POZWOLĘ SOBIE ZADZWONIĆ POD PODANY NUMER TAK BĘDZIE NAJPEWNIEJ
Post Reply