Kradzież

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Lucyfugus
Stały bywalec
Posts: 82
Joined: 12 Jun 2008, 23:20

Kradzież

Post by Lucyfugus »

Witam! W nocy z soboty na niedzielę 20-21.10 Z Garażu znajdującego się na posesji przy ulicy Nałęczowskiej skradziono mojemu znajomemu motorower Komar. Jest to przedmiot mało wartościowy i złodziej na pewno się znacznie nie wzbogacił ale Komarek miał ogromną wartość sentymentalną dla właściciela, starszego Pana który miał go od zawsze i do dziś jeździł nim na przejażdżki po okolicy, które były dla niego odskocznią od problemów dnia codziennego których ma niestety wiele.
W jego imieniu zwracam się z prośbą do osoby która jest obecnie w posiadaniu tegoż Komarka o zwrot. Np informację gdzie go zostawi i właściciel będzie mógł go odebrać lub jakikolwiek inny sposób. Mam nadzieję że odezwie się sumienie tej osoby. Zwracam się także do osób które coś wiedzą na ten temat o informację (prywatna wiadomość na mój profil) Na pewno zostanie im to wynagrodzone. Przedmiotem owej sprawy jest czerwony komar typu Ogar z silnikiem starego typu (okrągłym), długą kanapą i bagażnikiem własnej roboty który mógł jednak zostać zdemontowany. Ewentualnie zwracam się też do osób które mają w swych garażach niepotrzebny pojazd tego typu lub podobny nie koniecznie na chodzie a chciały by się pozbyć za niewielką kwotę tak by starszy Pan miał czym jeździć na swoje przejażdżki po lesie.
Z góry dziękuję za info i pozdrawiam!
baczny_obserwator
Stały bywalec
Posts: 64
Joined: 04 Dec 2009, 15:30

Post by baczny_obserwator »

Witam. Zupełnym przypadkiem na stronie policyjnej: www.myszkow.slaska.policja.gov.pl znalazłem informację o zatrzymaniu jakichś młodych złodziejaszków, którzy w Żarkach Letnisku kradli motorowery. Jest też zdjęcia jakiegoś czerwonego Rometa - ale o ile dobrze widzę już bez silnika. bagażnika tez nie widać, ale może to ten? Warto zerknąć i jakby co zadzwonić na KPP w Myszkowie. Pozdrawiam
Lucyfugus
Stały bywalec
Posts: 82
Joined: 12 Jun 2008, 23:20

Post by Lucyfugus »

Dzięki za info sprawcy już złapani sprawa jest w toku. Jak widać przestępstwo nie popłaca gdyż zysk marny a kara dotkliwa.
Pozdrawiam!
Post Reply