Takie kwiatki

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
jaselka35
Posts: 3
Joined: 10 Apr 2024, 09:33

Takie kwiatki

Post by jaselka35 »

Nie wiem jak wstawić te obrazki ale można sobie skopiować linki

Image

Image



https://files.fm/f/psvb3yczwr

https://files.fm/f/4ew5yv9kvk
Byly
VIP
Posts: 738
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Takie kwiatki

Post by Byly »

Na tym forum nie ma i jak dobrze pamiętam nie było żadnego Pana Spychalskiego Piotra. Największym hejterem to okazałeś się ty :lol: Pojawiłeś się teraz przed dogrywka w głosowaniu na Wójta Gminy. Możliwe, że ty jesteś może mężem, przyjacielem czy przyjaciółką Pani Korendo i dlatego oczerniasz Panią Kaźmierczak. Poza tym jest to tak żałosne z twojej strony, że może lepiej zaprzestań tych swoich publikacji, bo mam wrażenie, że większą szkodę robisz Pani Korendo tą nagłą swoją aktywnością przed II turą wyborów.
Ania
Mieszkaniec
Posts: 46
Joined: 26 Aug 2005, 21:06

Re: Takie kwiatki

Post by Ania »

To prawda Byly!
Dziękowaliśmy za grę fair do końca a teraz pojawia się nowa osoba incognito. Podsumowuje tylko negatywnie sołtysa, robi zdjęcia z tablicy ogłoszeń jakimś pseudo-informacjom.
Trochę godności jednak trzeba mieć.
Trzeba umieć pogodzić się z rzeczywistością. Zrywanie banerów, deptanie plakatów, wpuszczanie w obieg nieprawdziwych informacji (...)
Jak coś jest nie tak - warto pytać, podejmować rozmowę.
Osoby z KWW Dobra Gmina Poraj to porządni, prawi ludzie. Nie wszyscy dostali mandat jednak podziękowali i chcą dalej pomagać.
To była decyzja ludzi, wyborców. Z tym trzeba umieć się pogodzić.
Demos Kratos!
Anna Słabosz-Ożga
Krystian Brymora
Bywalec
Posts: 20
Joined: 16 Aug 2022, 14:41

Re: Takie kwiatki

Post by Krystian Brymora »

Nie wiem jak wstawić te obrazki ale można sobie skopiować linki
Skoro Pani Ania trochę po grecku, to ja w odpowiedzi na wiodący temat postu, pozwolę sobie zacytować łacińską maksymę: "Is fecit, cui prodest." Jest to przypomnienie, że często za działaniami stoją ukryte motywy: kto skorzystał, ten uczynił. A te zdjęcia pojawiały się już przed I turą. Niestety jeden kandydat, m.in. wyniku różnych oszczerstw, jest już poza wyścigiem...

Pani Ania przywołała "demokrację" i oczywiście szanuję wybór mieszkańców. Natomiast ja przypomnę słowa Ryszarda Kapuścińskiego: "Ten ma władzę, kto ma media,". Chciałbym podkreślić znaczenie odpowiedzialnego korzystania z różnych mediów. W moich wypowiedziach tu czy na Facebooku doświadczyłem różnorodności reakcji, co było dla mnie cenną lekcją, ale i spotkałem się z falą hejtu. Dobrze, gdyby użytkownicy forum/mediów dystrybuując różne treści podpisywali się imieniem i nazwiskiem i brali za to pełną odpowiedzialność... To pomoże utrzymać dyskusję na wysokim poziomie. Będziemy przecież mieli okazję wspólnie komentować działania nowej RG przez 5 kolejnych lat.

Niemniej jednak, pragnę podkreślić, że moja intencja nie tkwi w prowadzeniu dyskursu ad personam, ale w rzeczowej analizie realiów gospodarczych naszej gminy. Od inflacji kosztów, przez inwestycje, aż po efektywność i porównania z działaniami innych samorządów, moje zaangażowanie opiera się na pragnieniu konstruktywnego dialogu i dążeniu do zrozumienia.

Z niecierpliwością oczekuję na prace nowej rady gminy i jeszcze raz gratuluję każdemu, kto będzie miał okazję w niej zasiąść. Wierzę, że dla niektórych wynik ostatnich wyborów mógł być ostrzeżeniem, potrzebnym przypomnieniem, że odpowiedzialność społeczna i zaangażowanie to wartości, które wymagają ciągłej refleksji i pracy nad sobą. W tym kontekście cieszy mnie wynik wyborów w Ż-L, gdzie żaden z dotychczasowych skłóconych radnych nie dostał mandatu, a dotychczasowa wójtowa miała słaby wynik.

Pozdrawiam,
KB
Post Reply