Pakt senacki w Gminie

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Byly
VIP
Posts: 738
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Pakt senacki w Gminie

Post by Byly »

https://dziennikzachodni.pl/zjednoczona ... 1-17852395

Zrobił się problem a właściwie problem zrobił Jarosław Lasecki. Lasecki nie dogadał się ze zjednoczoną opozycja, a może zjednoczona opozycja nie chciała Laseckiego? Teraz pewnie głosy rozbiją się na dwóch kandydatów:(
Na plakatach Jarosława Laseckiego jest dopisek Pakt Obywatelski. Gdyby był Pakt Senacki to mój głos oddałby na Laseckiego, niestety w tym przypadku musze zagłosować na Krzysztofa Smelę
To taka delikatna krytyka z mojej strony ale jeżeli przegramy to skrytykuje bardziej :roll:
Igor
VIP
Posts: 384
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Pakt senacki w Gminie

Post by Igor »

I takie działanie świadczy o człowieku, jak mi nie dali jedynki w okręgu to zakładam własny komitet A przecież Lasecki jak jest trochę znany to tylko w powiecie myszkowskim, a nie w całym okręgu. Ma wprawdzie największy baner jaki widziały wybory, ale jego programu i poglądów nikt nie zna, bo z z Platformy Obywatelskiej już wystąpił, więc z kim "gra" teraz?
memento
Byly
VIP
Posts: 738
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Pakt senacki w Gminie

Post by Byly »

Zgodnie z przypuszczeniami pan Lasecki przyczynił się do wygrania kandydata z PIS. Nie wiem o co tutaj chodziło panu Laseckiemu ale tak jak pisałem zrobił konkurencję Paktowi Senackiemu. Przecież pan Lasecki umie liczyć i czemu tak postąpił? Pewnie się nie dowiemy ale jakoś mi to wygląda na podziękowanie dla aktualnie (jeszcze) rządzących? Nie robił to dla reklamy swoich zamków, bo reklama w tym okręgu to strata pieniędzy. Miałem wyrzucić tutaj z siebie co mi wiadomo o współpracy firm pracujących przy zamkach Laseckiego ale nie będę już złośliwy. Przyszedł czas radości, więc urazy, zatargi zostawiam w zapomnieniu;)
Post Reply