Grudnia 15 pogonimy Kaczyńskiego

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Byly
VIP
Posts: 738
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Grudnia 15 pogonimy Kaczyńskiego

Post by Byly »

Grudnia piętnastego pogonimy Kaczyńskiego
I Polakową też, niech jadą do Budapesztu :lol: :lol: :lol:
Już dość mam tych cudaków. Polakowa chyba główna sprawczyni przekazania naszego basenu w ręce Myszkowa jako darowizna, teraz promuje w mediach jakiś tekst z gazety pisowskiej, że Kołodziejczyk zrobi wielki ośrodek. Zrobi tak jak wszystko zrobił pis. Dużą kupę.
Jok
Stały bywalec
Posts: 71
Joined: 08 Aug 2019, 23:04

Re: Grudnia 15 pogonimy Kaczyńskiego

Post by Jok »

A co będzie 15 grudnia?
Byly
VIP
Posts: 738
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Grudnia 15 pogonimy Kaczyńskiego

Post by Byly »

Października :)
Dzięki za czujność :lol:
Jok
Stały bywalec
Posts: 71
Joined: 08 Aug 2019, 23:04

Re: Grudnia 15 pogonimy Kaczyńskiego

Post by Jok »

Można złożyć propozycję aby pytanie o basen pojawiło się w referendum.
A wie ktoś czy piknik 800+ będzie organizowany w Myszkowie albo okolicach? Trzeba dać się pokazać lokalnym.
warcaby
Guru
Posts: 215
Joined: 23 Nov 2017, 12:13

Re: Grudnia 15 pogonimy Kaczyńskiego

Post by warcaby »

Ulallala Zdzisia ma kolegę w powiecie, szefem Pani Polak został Karkocha, pięknie, teraz wyjdzie kto jest za kim💪
Byly
VIP
Posts: 738
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Grudnia 15 pogonimy Kaczyńskiego

Post by Byly »

Faktycznie 8) https://www.powiatmyszkowski.pl/aktualnosci/5781
Powoli zmiany następują z czego bardzo się cieszę :D Bardzo chciałbym tych zmian się doczekać i nie chodzi mi że jednych lubię bardziej a innych mniej. Chciałbym by ludzie którzy teraz wierzą tym politykom i telewizji, mogli usłyszeć prawdę jak jest. By wszystko co złe ujrzało światło dzienne a winni zostali osądzeni. Być może niektórzy zostaną nagrodzeni ale chyba większość powinna zostać ukarana?
zbyszko
Mieszkaniec
Posts: 46
Joined: 11 Nov 2014, 17:35

Re: Grudnia 15 pogonimy Kaczyńskiego

Post by zbyszko »

Póki co najwięcej aferzystów i korupcji jest w PO ,a kłamstwo pogania kłamstwem, wg wskazówek Palikota,kolegi Tuska,oto program Twoich zbawicieli.
Załóżmy,że PO wygra i wymieni kadrę w publicznych mediach, więc będzie tak jak wcześniej, wszystkie media polskie i z kapitałem zagranicznym będą bezkrytyczne wobec rządu,a my będziemy słuchali jednostronnego przekazu. Wtedy to będzie prawdziwa demokracja i praworządność ,KE będzie przeszczęśliwa :lol:
Byly
VIP
Posts: 738
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Grudnia 15 pogonimy Kaczyńskiego

Post by Byly »

Ja nie lubię złodziei, kombinatorów, aferzystów, jestem za tym by takie osoby karać. Powiem więcej, takie osoby publiczne powinny być karane bardziej niż normalny obywatel, by wszystkim pokazać, że istnieje prawo dla każdego.
Mam pretensję dla rządzącego obozu PIS, że nikogo nie ukarali przez 8 lat swoich rządów. Mają wszystkie dokumenty - dowody, mają pana Ziobro. Aresztowany jak sobie dobrze przypominam został tylko Pan Nowak za niewpisanie w oświadczenie majątkowe swojego zegarka. Inne jakieś oskarżenia dla Nowaka to chyba już za pracę dla Ukrainy, gdzie pracował przez jakiś czas.
To mi się właśnie nie podoba, tylu aferzystów było i nikogo nie ukarano. Nie powinno tak być :twisted:
Marcin
Ekspert
Posts: 187
Joined: 02 Jun 2015, 18:51

Re: Grudnia 15 pogonimy Kaczyńskiego

Post by Marcin »

Byly wrote:
14 Aug 2023, 15:48
Mam pretensję dla rządzącego obozu PIS, że nikogo nie ukarali przez 8 lat swoich rządów.
Jak to się mówi: kurwa kurwie, łba nie urwie. PO i PiS to jedna wielka magdalenkowa banda bandytów. Nie będą się rozliczać, bo to leży w ich interesie. Dlatego ten cały system trzeba wysadzić w powietrze i budować wszystko od zera. Problem tylko w tym, że w polityce zarabia się śmieszne pieniądze i idą tam sami krętacze i kombinatorzy. Zdolni ludzie wolą pracować w biznesie za kilkukrotnie większe pensje. Więc jak tu ma być dobrze?
Byly
VIP
Posts: 738
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Grudnia 15 pogonimy Kaczyńskiego

Post by Byly »

Hipokryzja PIS. Wydawali i pewnie wydają jeszcze nasze pieniądze na pikniki by promować 800+. To nie była promocja 800+ tylko promocja pisowska za nasze pieniądze. Gdyby płacili pieniędzmi partyjnymi (które też są nasze) to pół biedy ale płacili z budżetu państwa. Czytając dokument poniżej, widać, że każdy dostanie podwyższone świadczenie nie robiąc nic. Czy rząd uważa ludzi za durni?
Rząd robi ludzi za durni kradnąc nasze pieniądze przeznaczając je na zbędne pikniki.
http://www.ugporaj.pl/art,6870,zus-800- ... h-wnioskow
Jok
Stały bywalec
Posts: 71
Joined: 08 Aug 2019, 23:04

Re: Grudnia 15 pogonimy Kaczyńskiego

Post by Jok »

Byly, jakie zbędne?! Tylko mokry prowiant w swojej gestii, a zagrycha już na koszt państwa. A kto bliżej ulokowany to i za mokry się nie przejmuje.
Jedyne słuszne czasu wróciły...
zbyszko
Mieszkaniec
Posts: 46
Joined: 11 Nov 2014, 17:35

Re: Grudnia 15 pogonimy Kaczyńskiego

Post by zbyszko »

Tak się właśnie uprawia się politykę ,tylko w tym przypadku to nie gruszki na wierzbie,ale fakt, no chyba że władzę obejmie wielki Szu ,wtedy pewne że kasę odbierze, bo przecież wg.niego to rozdawnictwo i marnotrawstwo ,a nie inwestycja.
Post Reply