Amfiteatr coraz bliżej.

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
max
Posts: 5
Joined: 18 Apr 2021, 08:48

Amfiteatr coraz bliżej.

Post by max »

Myślę, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to mamy szansę jeszcze w tym roku się pobawić!
(choćby to miało być w Sylwestra)
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Amfiteatr coraz bliżej.

Post by Byly »

Super :D Czy już jakieś prace są prowadzone? Przyjadę dopiero w połowie czerwca i nic nie wiem?
max
Posts: 5
Joined: 18 Apr 2021, 08:48

Re: Amfiteatr coraz bliżej.

Post by max »

Pracę się jeszcze nie rozpoczęły, ale wiem z pewnego źródła, że jest już podpisana umowa z wykonawcą i została udzielona pożyczka z gminy.
Teraz tylko czekać na start prac i "hulamy" 😁
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Amfiteatr coraz bliżej.

Post by zg »

Prace przy budowie amfiteatru miały się rozpocząć w połowie maja, niestety kilku pracowników wykonawcy, który został wyłoniony w drodze przetargu ma covida i z tego powodu są objęci kwarantanną. Deszczowa pogoda też stanęła na przeszkodzie. Wszelkie formalności są już załatwione, o czym możecie przeczytać obok na stronie.
W czwartek o 18 ej był reportaż w TV Katowice na ten temat.
Przy okazji zachęcam do udziału w zrzutce na amfiteatr, wystarczy drobna kwota 5 czy 10 zł, a w przyszłości osoba która wesprze zrzutkę będzie sobie pomyśleć , że też dołożyła swoją cegiełkę do tego projektu.
Arkowski1981
Bywalec
Posts: 29
Joined: 18 Sep 2020, 23:18

Re: Amfiteatr coraz bliżej.

Post by Arkowski1981 »

Dzień dobry
Fajnie, że coś ruszyło w sprawie amfiteatru, może dzięki poluzowaniu spraw wirusowych będzie można zorganizować w końcu jakieś atrakcje.
Dodatkowo od kilku dni widzę ruchy również w jednym z barów przy basenie, więc oprócz uczty dla ducha w amifteatrze będzie jakaś uczta dla podniebienia 😉
Jakby tylko pogoda trochę bardziej zaczęła współpracować jeszcze to byłoby super...
Pozdrawiam
Arkowski
max
Posts: 5
Joined: 18 Apr 2021, 08:48

Re: Amfiteatr coraz bliżej.

Post by max »

A propos baru. Dzisiaj, tj. 22.05 ma być otwarcie. Zaraz tam podejdę i zapytam o której ma to mieć miejsce i dam znać.
Post Reply