Pytanie do Urzędu Gminy

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Pytanie do Urzędu Gminy

Post by widz »

Czy ktoś może mi odpowiedzieć co należy robić z igliwiem z sosen, bo z ulotki którą otrzymaliśmy z Urzędu wynika, że igliwia nie wolno dawać do kompostownika. Proszę radnych aby zapytali o to w naszym imieniu.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Pytanie do Urzędu Gminy

Post by Byly »

Ale masz problemy, aż Ci zazdroszczę takich problemów :roll:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Pytanie do Urzędu Gminy

Post by widz »

Były
Żeby skorzystać z ulgi na kompostownik, to trzeba się stosować do wymagań i poleceń z Urzędu Gminy - bo mogą nas ukarać za wrzucanie do kompostownika igliwia. A ty Były gdzie wrzucasz igliwie? oddajesz z bio czy wrzucasz do kompostownika?
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Pytanie do Urzędu Gminy

Post by Igor »

A ja uwielbiam ogniska, szyszki i igiełki wspaniale pachną w ogniu. Nie dajmy się zwariować
memento
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Pytanie do Urzędu Gminy

Post by widz »

A palenie kolek jest dozwolone?
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Pytanie do Urzędu Gminy

Post by Byly »

Kolek i szyszek pewnie nie wolno palić na placu, ale w piecu już tak, tam można palić drzewem, nawet cały konar można spalić, żeby się tylko zmieścił. Mało tego, pewnie blisko połowa domów pali w piecach miałem, węglem i ruskim węglem. Mamy mistrzów w zakresie ochrony środowiska. Ja jestem trochę w bardziej komfortowej sytuacji bo z okien nie widzę by sąsiedzi kopcili, tzn. mam fajnych sąsiadów i palą gazem. Jestem szczęściarzem :wink:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Pytanie do Urzędu Gminy

Post by widz »

Napisałeś szyszki i igliwie palić w piecu. Ale w piecu gazowym się nie da tego spalić I co ty na to..?
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Pytanie do Urzędu Gminy

Post by Byly »

Ja nie palę, igliwie i szyszki wkładam do brązowych worów.
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Pytanie do Urzędu Gminy

Post by Igor »

I po co? Myślisz, że miliony plastikowych worków do których pakujesz ściółkę są bardziej ekologiczne niż aromatyczny dym z ogniska. Przecież to kolejny absurd, miliardy samochodów nie tworzą smogu, tylko tworzy go dym z ogniska. Tak jak napisałem, nie dajmy się zwariować.
memento
Jok
Stały bywalec
Posts: 70
Joined: 08 Aug 2019, 23:04

Re: Pytanie do Urzędu Gminy

Post by Jok »

O ile jest to ognisko, a nie tlenie przez 3 dni w okna sąsiadów.
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Pytanie do Urzędu Gminy

Post by Bruner »

O co w ogóle pytasz urzędasa, ignoruj urzędy jak ja to robię, Nie chce używać epitetów, ale cała ta gmina nadaje się do wystrzelenia tam gdzie ich nikt nie znajdzie.
Post Reply