I Sesja Rady Powiatu w Myszkowie z kadencji 2024-2029

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1700
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

I Sesja Rady Powiatu w Myszkowie z kadencji 2024-2029

Post by Zdzisława Polak »

oto link do relacji z Sesji Rady Powiatu w Myszkowie z dnia 07.05.2024 r https://www.hdsystem.pl/fms/video/index ... kowspsesja.
Ania
Stały bywalec
Posts: 57
Joined: 26 Aug 2005, 21:06

Re: I Sesja Rady Powiatu w Myszkowie z kadencji 2024-2029

Post by Ania »

Dużo się działo... :shock:
Gratuluję Pani Zdzisławie! Świetnie też, że Pan Piotr pozostaje Starostą! Dobra współpraca i możemy więcej dla naszych Żarek!
Anna Słabosz-Ożga
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1700
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: I Sesja Rady Powiatu w Myszkowie z kadencji 2024-2029

Post by Zdzisława Polak »

Aniu. Jak najbardziej możemy zacząć współpracę na rzecz naszych mieszkańców. Jako pierwszy punkt współpracy proponuje zainspirować działania w Gminie Poraj w celu wykonania łącznika (drogi) z Żarek Letniska do nowo wykonanej nawierzchni drogi przez Gminę Żarki. Na moje usilne prośby, były już Burmistrz Żarek, wykonał piękna drogę przez las w kierunku Żarek Letniska, ale tylko na terenie Gminy Żarki. I teraz jest pilna potrzeba wykonania takiej samej nawierzchni na odcinku należącym do Gminy Poraj. Jesteś chyba też tym zainteresowana, ponieważ mieszkasz przy ul. Jodłowej, czyli w pobliżu tej drogi. Gdyby Gmina Poraj wykonała nawierzchnię tego brakującego krótkiego odcinka drogi, to mielibyśmy świetny skrót komunikacyjny łączący nasze Żarki Letnisko z Żarkami miasto. I co Ty na to?
Drugim punktem współpracy będzie czystość wody w rzece Czarka. Szczegóły współpracy podam.
Ania
Stały bywalec
Posts: 57
Joined: 26 Aug 2005, 21:06

Re: I Sesja Rady Powiatu w Myszkowie z kadencji 2024-2029

Post by Ania »

Oczywiście, że tak! Musimy naciskać i dopilnować tego tematu. Jeszcze przed kandydowaniem o tym poinformowałam w gminie! To nasz cel! Wygrałam, nie ma innej opcji!
Tematy zakończenia tego etapu kanalizacji, odtworzenia należycie nawierzchni, wyczyszczenia nawierzchni wzdłuż ulic przelotowych, zastoiska-lodowiska na Letniskowej, konserwacji placów zabaw, regularnego opróżnianie koszów (...) czekają na odpowiedzi i działania w gminie.
Jeszcze nurtuje mnie temat sprzedaży niezabudowanych działek w naszej miejscowości. To muszę zagłębić bo ostatnio pojawiła się informacja o 2 kolejnych. Na co się noe godzimy.
Podaje swój e-mail : radna.slaboszozga@gmail.com
Anna Słabosz-Ożga
warcaby
Guru
Posts: 220
Joined: 23 Nov 2017, 12:13

Re: I Sesja Rady Powiatu w Myszkowie z kadencji 2024-2029

Post by warcaby »

A może tak Pan Jakub Kocur się wypowie, przecież to ten Pan tak dbał o wszystko;) czy to kolejny Pan Spychalski?
Post Reply