Przewodniczący Rady Gminy w Poraju bije rekordy.

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1705
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Przewodniczący Rady Gminy w Poraju bije rekordy.

Post by Zdzisława Polak »

W dniu 26.10.2023 Sesja Rady Gminy Poraj trwała niecałe 10 minut, Dlaczego taki pośpiech w uchwalaniu prawa lokalnego ? Zresztą zobaczcie Państwo sami, oto link do obrad:
https://ugporaj.sesja.pl/portal/videos/ ... 394f063e7a
Byly
VIP
Posts: 745
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Przewodniczący Rady Gminy w Poraju bije rekordy.

Post by Byly »

Proszę być bardziej precyzyjną sesja trwała niecała 13 minut, to różnica blisko 30% :roll: :roll: :roll:
I była woda dla radnych :wink:
warcaby
Guru
Posts: 220
Joined: 23 Nov 2017, 12:13

Re: Przewodniczący Rady Gminy w Poraju bije rekordy.

Post by warcaby »

Pani Radna jak podają, to sesja jest od uchwalania a komisje rady od dyskusji, żeby się lansowac nie trzeba się nagrywać, trzeba brać udział w pracach komisji, rozumiem że z racji tego że komisja trwała kilka godzin to osoby które były zainteresowane lansowaniem się nie pojawiły bo szkoda czasu ale już na sesji jak nagrywają to oczywiście. Nikt nikomu nie zabrania przyjść na obrady sesji czy komisji, ja obserwuję tylko sesje bo nie jestem na komisjach i powiem szczerze takiego tłoku nie było nigdy, tyle ludzi, według niektórych podobno bilety gmina nawet sprzedawała, tyle pytań i trosk o gminę a ile Pani pytan miała? Pan ten, ktoś o kim mówic nie można (cytat... HP-jak ktoś rozumie to zrozumie) staruje do władzy a przez 5 lat nie brał w niczym udzialu, w niczym, żadnej komisji czy sesji, sprawdzone to jest, teraz tylko czy będą argumenty z drugiej strony? Bo są protokoły, można sprawdzić i wyjdzie wszystko, jak się dba o gminę? A jak już pokazano nie o gminę tylko własne interesy?
warcaby
Guru
Posts: 220
Joined: 23 Nov 2017, 12:13

Re: Przewodniczący Rady Gminy w Poraju bije rekordy.

Post by warcaby »

Jak to mówią zatkało kakao😜😜😜
Byly
VIP
Posts: 745
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Przewodniczący Rady Gminy w Poraju bije rekordy.

Post by Byly »

Ktoś na tym forum pisał, że nasza radna zarobiła 100 tysięcy złotych chyba za rok. Pewnie jest to w oświadczeniach ale nie sprawdzałem tego. Skoro tyle można dodatkowo zarobić przy tej władzy to ja rozumiem do popierania PIS. Niestety w życiu prywatnym, w wypowiedziach radnej a przede wszystkim w jej oczach widać, że ona we wszystko wierzy tej władzy. Wierzy we wszystko co mówi. Dla mnie to jest straszne, by kobieta która pełni jakieś funkcje samorządowe, ma nieograniczony dostęp do różnych mediów, wierzyła w te kłamstwa. Tego nie mogę zrozumieć. Chyba, że "oni" są już tak zmanipulowani i są już w tej sekcie całym umysłem i przekonaniem. Przepraszam pani radna, że posłużyłem się tu przykładem Pani osobą ale idealnie Pani oddaje wzorzec większości osób tej partii. Pani jest odporna na krytykę, po pani to spłynie jak deszcz ale może do innych dotrze :wink: Przepraszam też za słowo "oni". Niestety na dzień dzisiejszy jesteśmy jeszcze podzieleni:(
Jeszcze taka zagadka: kto wygrał te wybory :lol:
Marcin
Ekspert
Posts: 188
Joined: 02 Jun 2015, 18:51

Re: Przewodniczący Rady Gminy w Poraju bije rekordy.

Post by Marcin »

Byly wrote:
28 Oct 2023, 09:52
Niestety w życiu prywatnym, w wypowiedziach radnej a przede wszystkim w jej oczach widać, że ona we wszystko wierzy tej władzy. Wierzy we wszystko co mówi. Dla mnie to jest straszne, by kobieta która pełni jakieś funkcje samorządowe, ma nieograniczony dostęp do różnych mediów, wierzyła w te kłamstwa. Tego nie mogę zrozumieć. Chyba, że "oni" są już tak zmanipulowani i są już w tej sekcie całym umysłem i przekonaniem.
To jest czysty biznes. Za komuny też przecież byli partyjniacy, którym się dobrze układało i czerpali garściami z tamtego chorego systemu. Problem z tym, że PiS to jeszcze gorsze zjawisko niż komunistyczna bolszewia. Zauważ, że jak tylko panią Pulok się zapyta o konkretne argumenty to zawsze chowa głowę w piasek. Tam nie ma żadnej ideologii, nie ma poczucia odpowiedzialności czy pokory. Zwykła banda skorumpowanych sługusów i nic więcej.

PiS jako ugrupowanie zaraz upadnie i tak. Najsmutniejsze jest to, że takie osoby jak wyżej wymieniona zaraz przefarbują się na inny kolor i pod innym sztandarem dalej będą szkodzić społeczeństwu.
Post Reply