Wsparcie dla Kół Gospodyń na zorganizowanie festynu

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1687
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Wsparcie dla Kół Gospodyń na zorganizowanie festynu

Post by Zdzisława Polak »

Jest ogłoszony Program wsparcia dla Kół Gospodyń w kwocie 8 tys. zł za zorganizowanie festynu, na którym można będzie też szczepić mieszkańców.
Zachęcam Koła Gospodyń z całego Powiatu Myszkowskiego do zawalczenia o takie nagrody.
Szczególnie proszę nasze Gminne Koła Gospodyń o udział w tym Programie wsparcia.
Chętnie pomogę.
kinga98
Ekspert
Posts: 161
Joined: 28 Mar 2010, 16:37

Re: Wsparcie dla Kół Gospodyń na zorganizowanie festynu

Post by kinga98 »

Ot i wsparcie kultury w wydaniu PiS-u
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1687
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Wsparcie dla Kół Gospodyń na zorganizowanie festynu

Post by Zdzisława Polak »

Kinga 98 - Możesz sobie kpić ale jest to łączenie przyjemnej rozrywki z pożytecznym i koniecznym dla zdrowia i życia szczepieniem. Rząd robi co może aby zachęcić tych wszystkich jeszcze niezaszczepionych do szczepień, do zadbania o siebie i innych.
kinga98
Ekspert
Posts: 161
Joined: 28 Mar 2010, 16:37

Re: Wsparcie dla Kół Gospodyń na zorganizowanie festynu

Post by kinga98 »

Ależ oczywiście i kupuje sobie wiejski elektorat, dlaczego nie ma takiego "wsparcia" dla organizacji pozarządowych na działania promujące szczepienia?
Byly
VIP
Posts: 726
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Wsparcie dla Kół Gospodyń na zorganizowanie festynu

Post by Byly »

A ja nie wiedziałem, że u nas jest KGW :D Słyszałem o Ostrowiankach, Chorowiankach, Nataliankach i o naszej Piątce plus.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1687
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Wsparcie dla Kół Gospodyń na zorganizowanie festynu

Post by Zdzisława Polak »

KGW jest w Żarkach Letnisku. Wprawdzie niedawno powstało ale jest i powinno działać. Informacje o możliwości pozyskania dotacji za zorganizowanie festynu i promocji szczepień przekazałam Pani przewodniczącej naszego Koła w dniu 01.08.2021r. Mam nadzieję, że wykorzystają szanse.
Post Reply