WRESZCIE BŁOGA CISZA.....

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Małgosia
Stały bywalec
Posts: 69
Joined: 11 Nov 2014, 07:50

WRESZCIE BŁOGA CISZA.....

Post by Małgosia »

jaka cisza i święty spokoj :?:
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

PiS u władzy, Ziobro minister ciiiiiiiicho, bo przyjdą po nas. Kamiński ułaskawiony, muszę się golić teraz wieczorem, tak na wszelki wypadek, gdyby wskoczyli o 6 :00 rano, to będę już gotowy 8)
malwinka
Stały bywalec
Posts: 81
Joined: 21 Jul 2011, 14:15

Post by malwinka »

I tak trzymać Zielony, a zwłaszcza Zdzichu, bo przyjdą po cichu.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

malwinko :evil: a co ja takiego zrobiłem :shock:
przecież jestem GRZECZNY :roll:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Malwinko.....nie stasz, nie jest tak źle :roll:
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

słyszałam ,ze " zielonych " będą wysyłać na Marsa ,
a takich jak Zdzichu za pyskowanie :roll:
Małgosia
Stały bywalec
Posts: 69
Joined: 11 Nov 2014, 07:50

Post by Małgosia »

miałam cichutką nadzieję , że będzie CISZA I ŚWIĘTY SPOKÓJ?????????????????????
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Zdzichu, rzeczywiście ostatnio jesteś PODEJRZANIE grzeczniutki, więc nie wiadomo co się za tym kryje, więc tak prewencyjnie, zrobi się jakąś prowokację i paragraf na Zdzicha się znajdzie. Po to juz reformuje się wiadome służby, więc wróć do formy. :twisted:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Basieńko....nie bój żaby... takich jak JA nie zabierają :lol: a tak na marginesie , nie piszę bo nie ma o czym. Właśnie czytam interesujący list od naszego Wójta 8)
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

ta.....zaiste piękny list, a jakie osiągnięcia....szkoda tylko, że Pan Wójt wykluczył cyfrowo swoich wyborców, mieszkańców Żarek Letnisko tylko ze względu na miejsce w jakim mieszkają....
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

I bardzo dobrze, że wkluczył :roll: a po co tyle osób ma pisać krytykę na żareckim FORUM :lol: :lol: :lol:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

List Pana Wójta jest piękny . szkoda tylko, że nie zawiera żadnych liczb.
dla przykładu ile kosztuje wydrukowanie listu i dostarczenie do mieszkańców całej gminy? I w jakim celu?
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Może będą kolejne wybory :lol: :lol: :lol:
MARIA WAROT
Posts: 9
Joined: 29 Oct 2015, 12:55

Post by MARIA WAROT »

A CO TO ZA LIST ?
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

no własnie .............. co to za list !
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

List skierował Wójt gminy do mieszkańców, w tym skierowanym do nas przedstawił wszystkie tegoroczne działania na rzecz Żarek Letniska, nie ma w nim niestety nic nowego, kto był na ostatnim zebraniu wiejskim, słyszał dokładnie to samo. Niestety ani słowa o tym, dlaczego I etap kanalizacji, który miał się zakończyć w grudniu 2014 r (wówczas też na zebraniu, Wójt powiedział, że pierwsze ścieki do oczyszczalni popłyną właśnie w grudniu 2014 r) ma się zakończyć w kwietniu roku 2016, a kiedy reszta? Nie ma też mowy o tym, dlaczego w najbliższych latach nie zostanie rozwiązany problem zalewania ulicy Wiejskiej, jest za to zapowiedź budowy krytej pływalni w Poraju, jeżeli mieszkańcy gminy wyrażą taką wolę wypowiadając się w ankiecie.
Może podpowiemy panu Wójtowi, że lepiej szybciej przeprowadzić zaczęte już inwestycje niż zaczynać nowe. Rzeczywiście Poraj jest tak doinwestowany, że brakuje tam tylko krytej pływalni, a co mamy powiedzieć my mieszkańcy Żarek Letniska? Wypiszmy na tym forum to co naszym zdaniem powinno być zrobione m.i. w naszej miejscowości zanim pomyślimy o luksusie krytej pływalni.
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

kryta pływalnia w Poraju? to może z rozmachem ....aquapark......w okolicy pełno różnych zbiorników wodnych więc kryta pływalnia jest potrzeba jak zającowi w lesie dzwonek.....
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Zupełnie zgadzam się z zg.
Poraj jest za małą wsią, żeby utrzymać pływalnie to są duże koszty.
Last edited by widz on 02 Apr 2016, 19:43, edited 1 time in total.
Lee
Stały bywalec
Posts: 79
Joined: 06 Mar 2012, 19:39

Post by Lee »

No z ta pływanią to wypalił, chyba sie naczytał o lotnisku w Radomiu. Oby mu z tej ankiety nie wyszło że głos ludu chce pływalni :-)
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Po to robi się ankiety :lol: :lol: :lol: też marzy mi się porządny basen na mojej działce :wink:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Z tej ankiety właśnie wychodzi, że 80%mieszkańców gminy jest za.
Należy więc głosować aby wyszło na nie. Ankieta jest na BIP Poraj.
Last edited by widz on 02 Apr 2016, 19:44, edited 1 time in total.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Możecie głosować?.....
i tak będzie 80 %
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Należy postawić pytanie co bardziej potrzebne w naszej gminie
-kanalizacja czy pływalnia ?
Zachęcam do dyskusji.
Pozdrawiam
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Oczywiście , że kanalizację :wink:
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

Ja tego nie napisałem, ja tylko dzisiaj przeczytałem na jednym z forum, chodzi o wybór pięciu bezstronnych sędziów do TK :lol:
"
"
ielaq do ~Seba: Wyjątkowo bezstronni :
Piotr Pszczółkowski - obecny poseł PIS
Henryk Cioch - były senator PIS
Lech Morawski - bliski współpracownik przekręciarza Biereckiego, nazywany prawnikiem skoków
Panowie Morawski oraz Muszyński brali udział w słynnych konferencjach smoleńskich
Bezstronność panów wprost porażająca - gratulacje
Teraz już rozumiecie barany co robi Kaczyński ? Czy jeszcze do was nie dotarło ? W takim tempie za pół roku będziemy mieli Koreę Północną w Polsce.
"
"
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

To tak jak u nas....jest podobnie :!: robią co chcą , a opozycja nie ma nic do powiedzenia :lol: :lol: :lol:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

zielony .... zgadzam się z tym co napisałeś ..... OBY TWOJE SŁOWA nie były prorocze !!!
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

Barbara z zagorzałej zwolenniczki i obrończyni wójta zamieniła nam się w jego krytykantkę.
Czemu zawdzięczamy tę przemianę ?
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Wreszcie przejrzała na oczy :lol: no cóż ślimaczku.....nie podpuszczaj ....znasz BARBARĘ i doskonale wiesz, dlaczego krytykuje :?:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Ślimaczek powolny, ale namieszać lubi i jeszcze udaje głupa ,że nie wie o co chodzi
:roll:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

A ja życzę BARBAROM piszącym na tym forum dużo zdrówka oraz wszystkiego naj....naj...najlepszego 8)
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Ślimaku drogi byłam i jestem zwolenniczką obecnego wójta, obserwowałam jego ciężką pracę przez 4 lata i wysoko cenię to co zrobił, nigdy też nie ukrywałam swojego odmiennego, niż wójt, zdania w wielu kwestiach, czemu wyraz dawałam i na sesjach i na komisjach. ALE TO ŁUKASZ STACHERA WYGRAŁ WYBORY I ZOSTAŁ WÓJTEM, dlatego ma prawo do realizacji SWOJEGO PUNKTU WIDZENIA, a nie mojego, na zarządzanie gminą. Nie znoszę wiecznego krytykanctwa i dezawuowania wszystkiego co robi wójt po to tylko by zyskać poklask wiecznych malkontentów. Budowa krytej pływalni w Poraju od lat jest przedmiotem ambicji nie tylko wójta ale i wszystkich radnych z Poraja, od dawna też przygotowano jej lokalizację, więc pewnie powstanie jak tylko będą jakieś zewnętrzne środki. Nigdy żareckie racje,, nawet najsłuszniejsze nie przekonywały pozostałych radnych, dlatego i nasza kanalizacja ma dla nich znacznie mniejsze znaczenie niż pływalnia w Poraju.
Jako radna znałam przybliżony harmonogram budowy kanalizacji w naszej miejscowości, zupełnie inny od realizowanego obecnie, dlatego nie ukrywam swojego rozczarowania żółwim tempem budowy. Uważam także, chociaż to może staroświeckie, że prawdziwie dobry gospodarz najpierw buduje to co służy wszystkim, a na luksusy pozwala sobie wtedy, gdy zaspokoił wszystkie bytowe sprawy.
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

Przychodzi CBA o 5 rano:
- Pukanie do drzwi
- Kto tam???
- CBA!
- Nie wierzę???
- My właśnie w tej sprawie.
:twisted:
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

- Chciałbym się zapisać na rehabilitację
- Wolne terminy są za rok
- Ale ja nie wiem czy dożyję
- To zapiszę Panią ołówkiem i najwyżej wymażę
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

ŻARKI - LETNISKO .....ŚPI :lol: :lol: :lol:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Wreszcie ,,święty spokój,, 8)
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Nie ma śniegu, nie ma na kogo psioczyć, że nie odgarnął drogi :cry:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Jak to nie ma :lol: za moim oknem już coś sypie :lol:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Och...jaka ciszaaaaaaa....... :lol:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Post by Amelka »

:roll: :?:
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Post by jasiek »

Cisza, a przecież już wiosna, widać słychać i czuć :wink:
Kiedyś znałem wierszyk Kiedy jest prawdziwa wiosna? :lol: :lol: :lol: jako mali chłopcy był to hit, oczywiście teraz to straszny suchar. Może też ktoś pamięta?
Kiedy trawka zielenieje
Kiedy...
Dalej nie mogę napisać bo to jak wspomniałem "prymityw" a i cenzor by wykasował
:lol: :lol: :lol:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Post by Amelka »

Teraz na tym forum będzie ""kulturka"". No spadam, bo u mnie wiosenne porządki na działce :shock:
Post Reply