Teatr letniskowy- U Hrabiny.

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Majka z lasu
Gość
Posts: 16
Joined: 08 Jul 2014, 15:31

Teatr letniskowy- U Hrabiny.

Post by Majka z lasu »

Teatr Letniskowy U Hrabiny zaprasza na spektakl pt. "BIGOS HULTAJSKI, CZYLI FACECYJE STAROPOLSKIE" dnia 26 września o godz. 18 oo do Klubu T.P.Z.L. Będzie można nabyć płytę DVD: godzinną relację-
"IMIENINY HRABINY 2015", oraz płytę z przedstawieniem teatru:
"BIGOS HULTAJSKI, CZYLI FACECYJE STAROPOLSKIE".
Serdecznie zapraszamy. W imieniu T.P.Ż.L Henryka Święcicka Chołdyk.
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

Ale tego tytułu toś aśćka sama nie wymyśliła, ja często do poduszki czytam sobie ulubione fragmenty z książki Bigos hultajski czyli dawne facecje i anegdoty polskie, jak sądzę dobrze znaną i waćpani.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Zazdrość d.......ściska :?:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

Dowcip ci się ZDZICHU wyczerpał, więc jesteś po prostu wulgarny , a ja przyjęłam zaproszenie pani Henryki, i całkiem dobrze się bawiłam, chociaż to humor niezbyt wysublimowany, ale talent aktorski zwłaszcza panów i młodych pań, godny oklasków. A jeżeli mecenas ma rację, to pewnie zbieżność tytułów nie jest przypadkowa, ale jaki to powód do zazdrości.
:lol: :lol: :lol:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Klaro...wszyscy doskonale wiemy , że mecenas to p. B. I mój wulgaryzm jest nadal aktualny 8)
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

ZDZICHU.... nie wiem kto to są CI WSZYSCY bo mnie to nie interesuje ,Dotychczas to tylko jedna osoba większość nicków przypisywała Barbarze, teraz widzę, że klub anty się powiekszył. Niech ci zresztą będzie.... kruszyc kopii nie zamierzam, a wulgaryzmy nie są nigdy aktualne, brzydko jest także posądzać ludzi o niskie intencje, bo ja w wypowiedzi mecenasa widzę tylko zwrócenie uwagi na zbieżność tytułów.Jedna pani napisała książkę, druga teksty do kabaretu, obie pisały w Letniskowcu i tylko taki .......jak ty widzisz w tym zazdrość to twoja brocha .... ale wulgaryzmy zostaw sobie na prywatne spotkania ....
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Dziwnie się zachowujesz??????? Ja i tak będę uparcie twierdził, że to jest zwykła zazdrość :roll:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Mnie pouczasz, a sama stosujrsz wulgarny slang :lol: :lol: :lol:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

Coś ci się potaśtało ZDZICHU ..... do wulgaryzmów na forum mi daleko ... choć może czasami wyrwało mi się niestosowne słowo .... i nie pouczam nikogo , ale w pisaniu publicznym ....mnie przynajmniej .....obowiązuje kultura ....i tak można dyskutować , nie obrażając innych :)
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

A tak nawiasem..... napisałeś kiedyś p .Polakowej że ...KTO SIĘ CZYBI TEN SIĘ LUBI .....nie znam cię więc nie wiem co miało to znaczyć a po przeczytaniu twoich postów ..... trudno cie polubieć !!! :lol: :lol: :lol:
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Też mi się nie podoba słownictwo ZDZICHA :twisted: Na tym forum jest już pewnie kilka lat, i coraz bardziej zaczyna wychodzić z niego zło, to jakiś niedobry człowiek? Kiedyś pisał, że siedzi w parku na ławce z naszymi menelami, może to prawda i dalej tam siedzi? Kiedyś pisał, że żona to nauczycielka, jak żona nauczycielka, to powinna panować w domu jakaś kultura? Kiedyś na forum bywała niejaka Ola, miałem wrażenie, że to jego znajoma, Zdzisiek się wtedy hamował.
wg mnie Zdzichu to "kawał" chłopa, emeryt lub rencista, na pewno po "50" i nikt go już nie zmieni.
Klaro w imieniu kulturalnych facetów przepraszam :wink:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Przyjdzie odpowiednia pora, to się może zmienię :lol:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

I kiedy znowu wystawicie tę sztukę? Chciałbym zobaczyć. Jeszcze nie widziałem.
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
Majka z lasu
Gość
Posts: 16
Joined: 08 Jul 2014, 15:31

Post by Majka z lasu »

Ogromnie mnie cieszy powodzenie naszego spektaklu, jeżeli tylko będą widzowie to na pewno zaprezentujemy jeszcze nie raz, były już 3 przedstawienia. Powiadomię o kolejnym. Henryka Święcicka Chołdyk.
p.s. Na Święto Niepodległości przypomnimy scenę historyczną poświęconą Powstaniu Styczniowemu i zwycięskiej bitwie w Mrzygłodzie. Zapraszam 10 listopada.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

A kiedy będzie ten "Bigos Hultajski"?
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

I nadal cisza.
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

cisza zapanowała i trwa
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
Post Reply