Żarecki Teatr Letniskowy

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Majka z lasu
Gość
Posts: 16
Joined: 08 Jul 2014, 15:31

Żarecki Teatr Letniskowy

Post by Majka z lasu »

Teatr.Zapraszam chętnych do zmierzenia się ze swoimi talentami aktorskimi. Teatr rozpoczął próby, zapraszam w piątek 6 lutego o godz, 18. do nowo otwartego klubu T,P.Ż,L Powstaje scena kabaretowa i brakuje nam 1 postaci żeńskiej. Liczę na asertywne młode Panie. [młode duchem]
Henryka Jastrzębiec Chołdyk. kontakt: jastrzebiec2@op.pl
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

szanowna" majko z lasu"- dlaczego tylko "młode" :?:
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Post by jasiek »

Bo rola Babci jest już obsadzona, brakuję jeszcze osoby do roli Kopciuszka :wink:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

no to zyczę aktorom i Majce z lasu SUKCESÓW :wink:
Majka z lasu
Gość
Posts: 16
Joined: 08 Jul 2014, 15:31

Teatr Żarecki Letniskowy

Post by Majka z lasu »

Szanowny Zdzichu zaznaczyłam "MŁODE DUCHEM" ja jestem dość leciwa ale duchem to ho! ho!
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

jasiek.. a królewicza leciwego już macie :?: oczywiście też " młodego duchem"..a ta BABCIA , to w KOPCIUSZKU :?: nie kojarzę kopciuszka i babuni ... :roll:
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Post by jasiek »

Pomyliłem bajki :lol: miałem na myśli Czerwonego Kapturka :lol:
Czerwony kapturek idzie sobie przez las w krótkiej czerwonej sukience, jasnej bluzeczce na ramiączkach z dużym dekoltem itd...
będzie w takim stroju występować http://www.amimperial.pl/index.php?m=Ma ... id_dir=241
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Jasiek nie rób sobie kpinek, bo wcale nie chodzi o rolę Babci. Pomysł na pierwszy spektakl jest zupełnie inny, a jaki to się okaże na premierze bo jestem pewna, że Heniutka tę premierę przygotuje. Ale Czerwony Kapturek w wersji dla dorosłych i strojach jakie wskazałeś też byłby świetny. Może pomyślimy o nim jako następnej premierze, a ciebie zarekomenduję do roli wilka.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

jasiek..ja tu bardzo powaznie podchodzę do tego przedstawienia, a tobie tylko głupoty w głowie :lol:
talentu aktorskiego nie mam i dlatego będę trzymał kciuki za powodzenie tak wielkiego przedsięwzięcia jakim jest TEATR w wykonaniu żareckich artystów :wink:
Majka z lasu
Gość
Posts: 16
Joined: 08 Jul 2014, 15:31

teatr i śmieci

Post by Majka z lasu »

Szanowni Państwo. Od kilku tygodni w klubie T.P.Ż.L odbywają się próby do nowej scenki teatru "Żartuś". Bardzo nas niepokoi widok pojemników na śmieci przed wejściem do klubu. Premierę nowej sztuki przewidujemy na Maj i trudno sobie wyobrazić jak zaproszeni zacni goście, mieszkańcy, będą wchodzić omijając śmieci. Jakby powiedział Onufry Zagłoba...widok nie przyjemny, a i wąchać wielce niepolitycznie! Proszę Panią radną Polak [bo tylko Ona coś robi] o odpowiedź czy są jakieś plany co do usytuowania owych pojemników. Z wyrazami szacunku Henryka Jastrzębiec Chołdyk.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Szanowna Pani Heniu
Projekt zagospodarowania tego terenu /za remizą OSP/ udostępnili mi do wglądu kiedyś nasi Seniorzy Emeryci.Podyskutowaliśmy trochę na ten temat.
Ale przyznam , że nie zwróciłam uwagi na docelowe miejsce lokalizacji
gminnych pojemników na śmieci. Być może jest to tylko chwilowa lokalizacja do czasu zakończenia zagospodarowania terenu.
Zainteresuję się bliżej tą sprawą. W najbliższym czasie odpowiem.
O, świetnie się składa , w dniu 24.03.2014 /wtorek/ o godz 17 w remizie OSP będzie Zebranie Wiejskie to może Pani o to zapytać bezpośrednio Pana Wójta.
pozdrawiam
ZP
J.Pokutycka
Mieszkaniec
Posts: 41
Joined: 04 May 2014, 17:12

Post by J.Pokutycka »

p. Heniu
w projekcie lokalizacja tego śmietnika była właśnie w tym miejscu.
Juz dawno prosiliśmy o zmianę.
Kmicic
Stały bywalec
Posts: 79
Joined: 21 Jun 2009, 19:06

Post by Kmicic »

Temat teatru zawędrował w kierunku kontenerów na śmieci. Widziałem plan zagospodarowania terenu za budynkiem OSP i te nieszczęsne pojemniki narysowane były dokładnie po drugiej stronie placu. Być może po wykonaniu ocieplenia i parkingu zawędrują one we właściwe miejsce.
J.Pokutycka
Mieszkaniec
Posts: 41
Joined: 04 May 2014, 17:12

Post by J.Pokutycka »

Pierwszy plan przyniosła p. Barbara . Mozliwe ,że naniesiono zmiany.
Wystarczy sprawdzić i przesunąć kontenery :lol:
Post Reply