Piękne przedszkole

Dyskusje na temat edukacji; szkoły podstawowej i Gimnazjum.
Post Reply
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Piękne przedszkole

Post by BARBARA »

Przedszkole jest bardzo efektowne i na pewno będzie bardzo wygodne.Wejście jest od strony północnej, ale od strony południowej przygotowano podjazdy dla niepełnosprawnych. Prawą część budynku zajmuje żłobek w którym będą 3 grupy dzieci, lewą natomiast przedszkole. Sale są bardzo duże, bardzo prześwietlone a szczególnie efektownie wyglądają sale z przeszkloną całą ścianą i częścią sufitu. Każda sala ma oddzielne toalety, jest sala rekreacyjna i całe mnóstwo pomieszczeń magazynowych co pozwoli na przechowywanie zabawek i pomocy naukowych bez zagracania sal. Jest pięknie i nawet bardzo dociekliwi członkowie wczorajszej Komisji nie mieli krytycznych uwag.
Ważne, że cała kuchnia w starym przedszkolu została kompletnie zmodernizowana i znacznie powiększona, a szkoła podstawowa zyskała 3 nowe pomieszczenia i wreszcie znalazło sie miejsce na prawdziwą świetlicę dla dzieciaków z podstawówki. Wszystkich ciekawskich zapraszam na oficjalne otwarcie przedszkola 11 września.
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

no no ..... wreszcie mamy cały obraz nowego przedszkola , cieszmy sie ze taka inwestycja jest w naszej miejscowosci :) :) :)
slimaku :) umówimy sie i pójdziemy za raczke ..... tez nie mam nic przeciwko temu :)
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Tak jest, przedszkole i żłobek piękne i obszerne. Należy się cieszyć ,że warunki lokalowe mamy cudowne. Ale do pełni szczęścia brakuje w tym ogromnym budynku kuchni. I należy dołożyć wszelkich starań aby urządzić kuchnie w naszym przedszkolu i żłobku. Rozwiąże to wiele istniejących aktualnie problemów z dostarczaniem posiłków dla dzieci.
pozdrawiam
ZP
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

[quote="Zdzisława Polak"]Rozwiąże to wiele istniejących aktualnie problemów z dostarczaniem posiłków dla dzieci.

Prosze poinformować nas jakie to problemy występują?
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Pani radna Polakowa .....to jedyne "lekarstwo " na wszystkie problemy zareckie ..... chyba nikt nie ma watpliwosci he he :) :) :)
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Były
Jeżeli sobie życzysz ? to proszę bardzo.
Jednym z wielu problemów jest to, że Sanepid nie wyraził zgody na przenoszenie potraw z kuchni byłego przedszkola do nowego przedzkola.
I dlatego Pani Dyrektor musiała wynająć odpłatnie odpowiedni samochód
do przewożenia 3 razy dziennie posiłków z kuchni starego przedszkola do nowego przedszkola. A to powoduje znaczne koszty .
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Trzeba zlikwidować kuchnię w starym przedszkolu i katering będzie przywoził potrawy trzy razy dziennie :lol: Będzie czysto, nie trzeba się bać sanepidu, nie trzeba kupować nowych garów i etc... :lol:
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Wspaniałe jest to nowe przedszkole, powinniśmy się cieszyć ( a raczej maluchy ), że taki obiekt powstał w Żarkach a nie szukać problemów....
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Post by jasiek »

PIĘKNE przedszkole, GRATULACJE. Na jednym zdjęciu jest przepiękna Pani przedszkolanka, może Pani Dyrektor? Też bym pochodził do takiego przedszkola :wink:
Można się przyczepić do niedokończonych prac na zewnątrz, brak utwardzenia i trawników. Ale pewnie to też zrobią?
Brawo!
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Zrobią na pewno, tylko już nie w tym roku, teraz zostanie nieco uporządkowana strona północna.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

To przedszkole ma szczęście, nie zaszkodziły mu nawet organizowane protesty.Gmina otrzymała od Ministerstwa Edukacji promesę na pół miliona zł na wykonanie infrastruktury, parkingi, zieleń i place zabaw. Jeszcze w tym roku zostanie ogłoszony przetarg, ale pełną parą prace rusza wiosną.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Przypominajka
Uroczyste otwarcie gminnego przedszkola-żłobka w Żarkach Letnisku
jest dzisiaj 11.09.2014r o godz. 13.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców.
Z.Polak
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

A to pani jest organizatorką tego otwarcia?Ja myślałem, że dyrektorka przedszkola.
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

acha .... pani Polakowa czuje sie "włascicielką Żarek -Letniska i w nosie ma obowiazujace obyczaje.....
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Spajdermen
Widzę, że nerwy puszczją naszej władzy. Ja wiem dobrze ,że to Ty Wielki
Panie jesteś organizatorem i właścicielem Żarek Letniska i znam swoje miejsce w szeregu.
Jednak pozwoliłam sobie umieścić take zaproszenie dla wszystkich ponieważ jest to impreza otwarta zorganizowana na podwórku przedszkola i każdy mógł w niej uczesniczyć i podziwiać wspaniałe występy naszych przedszkolaków , cudowne piosenki w wykonaniu "Szalonej Piątki plus"
no i oczywiście przemówienia naszej gminnej władzy. O co Ci jeszcze chodzi? Wszystko odbyło się wg Twojego scenariusza. Możesz się cieszyć ze Swojego zwycięstwa. Gratuluję.
Z.Polak
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Pani radna Polakowa ..... jestem szarym człowieczkiem i do "władzy " mi daleko , daleko mi do bycia włascicielem Zarek-Letniska ..... bida u mnie a Żarki ...kosztuja , wladza mnie nie kreci a na otwarcie przedszkola tez nie pojde bo za stary jestem ....a wnukow sie nie doczekałem i przedszkole widziałem tylko na zewnatrz ....to mi wystarczy
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Spajdermen
Jedno napisałeś prawdę,że.." na otwarcie przedszkola nie pójdziesz"
bo już byłeś. Nie będzie kolejnego otwarcia przedszkola.
Reszta Twojej wypowiedzi to kolejne Twoje kłamstwa i bajery.
Oj nie ładnie.

ZP
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

p. POLAKOWA .NIECH SIĘ PANI ZASTANOWI ,POCZYTA POSTY SPAJDERMENA I ROZWIĄŻE ZAGADKĘ .. KIM JEST SPAJDERMEN :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Pani Polakowa .... nie było mnie na zadnym otwarciu , a klamstwa nie ma prawa pani mi zarzucac , bo nie mam powodu by klamac , ale pani i tak wie "swoje "....
Nie jestem radnym i nie zalezy mi na bajerowaniu kogokolwiek .... zreszta nie mam sie z czego tlumaczyc ...
Pani czesto mija sie z prawda , ale pani ma w tym cel , w przeciwienstwie do mnie !!!
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ZDZICHU .... bystry jestes jesli mnie znasz !!!
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

:lol: :lol:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Dziękuje Ci Szanowny Zdzichu za doradę, skorzystałam z niej i rozwiązałam zagadkę.
A Ty Spajdermenie nie udawaj niewiniątka. Jedno jest pewne gdybyś nie miał/a celu to nie atakowłbyś mnie prawie w każdym poście. Wydaje Ci się ,że krytykując mnie zbijesz kapitał wyborczy ? obyś się nie pomylił/a.
ZP
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Pani Polakowa ..... to bledne skojarzenie jesli chodzi o ZDZICHA , on ma swoje skojarzenja , a mysle zE pani ... kobieta inteligentna nie da sie wprowadzic w "zareckie maliny "
zycze wiecej wyobrazni .... he he
Post Reply