Zamiar sprzedaży działek gminnych położonych w Ż.Letnisku

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Antoni
Gość
Posts: 12
Joined: 02 Jul 2014, 22:25

Zamiar sprzedaży działek gminnych położonych w Ż.Letnisku

Post by Antoni »

W Żarkach letnisku jest ponad 10 ha nieużytecznych gruntów gminnych i nie widać absolutnie możliwości zagospodarowania ich przez gmine.Brak pieniędzy i całkowity brak inwestorów aby to zagospodarowac i żeby tereny te zaczęły przynosić dochód do Ż.L i gminy. Poprzedni wójt i poprzedni radni nic nie potrafili z tym zrobić a teraz czekając następne lata będzie dużym błędem ponieważ ani mieszkańcy ani gmina nic z tego nie będzie mieć . Jestem za sprzedażą tych terenów tak jak przegłosowali radni gminy i Ż.L za wyjątkiem radnej Polak . Chciałem podkreślić ,że mamy 3-ch radnych w Ż.L i 2-ch głosuje za sprzedażą a radna Polak jak zwykle zawsze przeciwna . Chciałbym aby radny Krzysztof Klimek na forum uzasadnił swój głos za sprzedażą działek . Proponuje aby do tej uchwały zezwalającej sprzedaż działek powstał aneks : że z sprzedaży działek dochód zostanie przeznaczony na inwestycje w Z.L a nie w Poraju.:Mamy bardzo dużo inwestycji do zrobienia w naszych Ż.L zaczynając od basenu z prawdziwego zdażenia do wielu,wielu innych. Nasza radna Polak odpycha wszystkich inwestorów czy to prywatnych czy gminnych .Odpycha również wszystkich nowych inwestorów a tym samym napływ mieszkańców nie zgadzając sie na żadne działki budowlane na terenach prywatnych czy gminnym . Motywy radnej Polak ,że nowi właściciele będą niszczyć las są bezpodstawne . Ta Pani nie ma pojęcia jakie dochody mogą przynieść nowi właściciele nieruchomości i biznesów dla gminy i Ż.L . Lasów państwowych w Ż.L i okolicy jest tyle ,że nie można odpychac wszystkich inwestycji i inwestorów ,którzy chcą inwestować. Slusznie pisze na forum P. Barbara ,że do tej pory ten bezpański gminny las nie przynosi żadnych korzyści ani dla mieszkańców ani do gminy za wyjątkiem skupisk śmieci i kradzieży drzewa. Słusznie Hr. Raczyńska zapoczątkowała Żarki Let. aby w śród lasu mogli mieszkać ludzie a gmina miała dochody i dalej się rozwijać.Motorem rozwoju Ż.L sa nowe tereny budowlane co na każdym kroku blokuje radna Polak . Na co nam oczyszczalnia i kanalizacja ulic jak nie będzie przybywac mieszkańców tylko ubywać aż stanie sie nierentowna.
P.Polak mic nie odpowiada w Ż.L ,ani nic nie zrobiła przez 3-kadencje tylko zawsze jest przeciwna - więc proponuje żeby wystartowała na wójta a wybory już bisko i będzie o wszystkim sama decydowała . Stanowisko radnej dla p. Polakowej jest za mało i brakuje jej możliwości samodzielnej decyzji. Prosze o ustosunkowanie sie do tych informacji i poparcie P. Polak na stanowisko wójta w czasie wyborów.
Antoni -mieszkaniec Ż.L
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Antoni ..BAJU BAJU BĘDZIESZ W RAJU ...KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ Z TEJ OPOWIEŚCI :lol:
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

ANTONI ..CHYBA CI się MÓZG NA STAROŚĆ zlasował :shock:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Antoni.... "włozył kij w mrowisko " poplecznicy w akcji a radna Polak w dalszym ciagu milczy ....ale mysle ze to cisza przed burza ....
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

he , he p. Polak nie da się nabrać na taką BADZIEWNĄ prowokację :roll:
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

nie jestem POPLECZNIKIEM.......... jest mi obojętne kto wygra..........
ale to ciągłe ATAKOWANIE p. Polak :lol: stało się nudne jak FLAKI Z OLEJEM :roll:
błagam WAS zmieńcie PŁYTĘ , bo chyba się ZACIĘŁA :lol: :lol: :lol: :lol:
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

masz rację ,że OBRZUCANIE BŁOTEM RADNYCH stało się już NUDNE :cry:
zrobili , co zrobili i już nic więcej nie wymyślą :lol:
zawsze są plusy i minusy :lol:
MINUSY już były :shock: może wreszcie znajdziecie jakieś PLUSY, bo przecież GMINA PORAJ bardzo wypiękniała i nie tylko w PORAJU ale i w Ż. L. jest jak w RAJU :roll:
tak oceniają NASZĄ GMINĘ ludzie z zewnątrz 8)
A WY co o tym sądzicie :?:
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

8)
I - pracowita
II - buntowniczka
III - milczek
zależy z jakiej strony na to spojrzeć , ale można to zaliczyć do PLUSÓW :lol:
krotosz
Ekspert
Posts: 124
Joined: 08 Sep 2008, 19:56

Post by krotosz »

dziwne te argumeny przeciwników sprzedaży, jeden chce chodzić po lesie, a inny budować targowisko, a mnie się zdaje, że jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o kasę, czyli utrzymanie wysokich cen działek, Bo tak się jakoś przypadkiem składa, że ci glowni protestujący to jeden handluje działkami, inny ma akurat dom do sprzedania a jeszcze inny całe gopodarstwo niedaleko, Ja ta w przypadki nie wierzę,ale naiwni dadzą się nabierać,
Sympat
Gość
Posts: 13
Joined: 09 Jul 2014, 21:33

Post by Sympat »

Wyniki tego sondażu są zadziwiające,bo coś nie chce mi się wierzyć ,aby sami mieszkańcy Żarek Letniska chcieli,aby wyprzedawać ich wspólne dobro...
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

oczywiście ,żę NIE :twisted: ale jeżeli KTOŚ z uporem MANIAKA klikał i resetował np.LIVEBOXA to przez jedną wczorajszą NOC zmienił wyniki SONDAŻU :shock: tylko zastanawiam się PO CO ,żeby udowodnić SWOJE CHORE RACJE , usprawiedliwić siię przed mieszkańcami na ZEBRANIU WIEJSKIM :lol: na tym forum pisze zaledwie kilka osób ....to nie jest OPINIA całej SPOŁECZNOŚCI ŻAREK LETNISKA :roll:
Piszę o tych sondażach od zeszłych wakacji , ponieważ uważam ,żę są beznadziejne , niezgodne z prawdą i bardzo często KRZYWDZĄCE LUDZI :cry: SONDAŻE powinny być tak zabezpieczone , aby można było oddać tylko jeden głos z jednego IP , a tak nie jest :roll:
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

Franiu
IP można zmieniać i właśnie na tym bazuje nasz klikacz, resetując Liveboxa też zmieniasz IP.
Powtórzę się: jedynym sensownym ograniczeniem jakie widzę to głosowanie jednokrotne po zalogowaniu na forum.
Znacznie ograniczyłoby to klikaczy.
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

tak zgadza się , masz 100 % rację 8)
przez dzisiejszą noc naklikano 54 do 36 ..na liczniku jest ok 330 osób...dziwne ,że ŻARCZANIE nie mają co w nocy ROBIĆ 8)
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

Zbliża się termin zebrania wiejskiego na którym pani Barbara będzie mogła przedstawić wyniki sondażu "według którego mieszkańcy chcą wysprzedać gminną ziemie bo im ciąży".
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

sondaż sondażem , ale MOIM ZDANIEM :roll: P. Barbara nie zmienia wyników sondażu , tylko zupełnie KTOŚ inny....dlatego powinna wreszcie pomyśleć , ruszyć swoją MĄDRĄ GŁOWĄ I WYCIĄGNĄĆ WNIOSKI :lol:
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

Ja też nie twierdzę, że robi to pani Barbara, tylko że jest to jej na rękę.
Nie mam pojęcia kto to robi.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Madziu i Ślimaku, Bóg zapłać, że przynajmniej nie oskarżacie mnie o fałszowanie wyników sondażu, bo wszelkie inne podłe intencje jego umieszczenia już mi przypisaliście. Dobrze, że przy poprzednim sondażu dotyczącym przebudowy kościoła nikt mnie nie oskarżył, że jestem wrogiem religii i kościoła.
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

Prawdę powiedziawszy ( jak na spowiedzi , bo mowa o kościele) FRANIO to mój UKOCHANY kot ......ale MADZIA 8)
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

WIARA CZYNI CUDA i my też jeszcze WIERZYMY , że NASZA BARBARA się nawróci i pójdzie z NAMI TĄ SAMĄ DROGĄ 8)
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

A MOZE BY TAK ROBACZKI DROGIE POMYSLEC NIECO INACZEJ : ZE ODKAD PEWNEJ PANI NIE MA NA FORUM TO W ZARKACH PEWNIE TEZ JEJ NIE MA, TO I SONDAZ NIECO SIE ZMIENIŁ , A MOZE TO MANIACKIE KLIKANIE NIE BYŁO NA" NIE " JA TAM KOBIECIE KTÓRA KAZE BUDUJACYM DOMY LUDZIOM BUDOWAC JESZCZE DROGI I PRZEKAZYWAC JE GMINIE ZUPEŁNIE NIE WIERZE ! ! ! A WY JAK CHCECIE ..... WOLNA WOLA ...
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

fajną ściemkę wymyśliłeś :roll: coś mi się wydaje ,że sondaz zmieniałeś :roll: ale TY tej BABY nie znosisz :lol: :lol: :lol: :lol:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

no,no chyba olu masz rację .Co ona mu ZROBIłA , że tak ją atakuje 8)
TROCHĘ TO PODEJRZANE i nawet wie ,że jej nie ma :?:
Spajdermen.. to my KLIKAMY. TYLKO ,ŻE JAKIŚ MANIAK przez dwie NOCE ŚLĘCZAŁ I ZMIENIAŁ SONDAŻ :lol:
A MOŻE ty MASZ ZTYM COŚ wspólnego . :twisted:
Antoni
Gość
Posts: 12
Joined: 02 Jul 2014, 22:25

Antoni - mieszkaniec

Post by Antoni »

Nie wiem czy widzicie że jedna grupa ludzi pisze na forum rzeczy ,które ludzi nie interesują bo to sa głupie żarty a zwłaszcza to robia ci co się nie podpisują a druga część o wiele większa wchodzi na internet i ma swoje zdanie nie odpisując ale wyraża swoje zdanie głosując.Nie wiem kto tak ograniczenie myśli że to głosują tylko mieszkańcy Ż.letnisko. Do komputera mają dostęp wszyscy a również to interesuje radnych gminy i wszystkich mieszkańców gminy. Jeżeli głosowało około 370 osób,to jest to wcale nie dużo na całą gminę i wiekszość jest za sprzedażą.W Ż.L jest mieszkańców około 2400 to proszę porównać ile w całej gminie bo ja nie wiem i to jest b.mały procent głosujących.Jestem za sprzedażą jak i wszyscy radni za wyjątkiem p.Polak .Uzasadniam to tym,że jeśli cos nie przynosi dochodu to należy sprzedac a kupić wtedy jak jest potrzeba.Trzymanie tego lasu następne 20 czy 30 lat nie przyniesie żadnych korzyści a zainwestowane pieniądze mogą nawet się podwoić czy potroić ze sprzedaży tego nieużytecznego lasu. Jak już pisałem wcześniej teraz należy sie zająć tym aby "DOCHÓD Z SPRZEDAŻY TEGO NIEUŻYTECZNEGO LASU PRZEZNACZYĆ NA INWESTYCJE W Ż.L a nie w CAŁEJ GMINIE"!.Zebranie wiejskie jest 15,07.br,na którym też będę i zobaczymy ile przyjdzie osób i ile będzie głosowało za sprzedażą a ile przeciw i jaki to będzie procent do mieszkańców Ż.L. Nad głosami przeciwnymi bardzo się angażuje radna Polak i zobaczymy jaką to zbierze grupę aby blokować inwestycje w Ż.L. Uważam ,że nawet jeśli ta grupa przegłosuje większością kilku czy kilkunastu głosów to to nie powinno być wzięte pod uwagę ponieważ to sa tereny gminne i decydują radni a nie mała grupa zorganizowana przez jedną radną p.Polak. Jest bardzo dobry moment aby wreszcie radny K.Klimek wypowiedział się na temat swojego głosu za sprzedażą bo kryje się zawsze za czyimiś plecami a te dwie panie radne spierają się z sobą. Panie radny Klimek proszę się wypowiedzieć w tej sprawie bo wybory już blisko.
Pozdrawiam mieszkańców Ż.Letnisko.
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

Oczywiście ,że klikają również ludzie z Poraja , a czemu to mamy nie klikać 8) przecież tu możemy poczytać o problemach całej gminy.
W Poraju nie mamy takiego forum ,a szkoda . TAM DOPIERO BYŁO BY O CZYM PISAĆ :roll:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

he,he BAJU ,BAJU długi chcecie spłacać NASZYMI DZIAŁKAMI :lol: :lol:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Antoni ...dla CIEBIE głupie żarty, ale dla p. BARBARY nie ...WIDZISZ ONA JEST INTELIGENT I ŚWIETNIE ROZUMIE TE GŁUPIE ALUZJE..w duszy mnie przeklina i zastanawia się KTÓRA TO MENDA Z JEJ OTOCZENIA.........
nie piszę o działeczkach , bo tak naprawdę jest mi obojętne co się z nimi stanie..mieszkam i w Ż.L. i w Poraju...DZIŚ POZDRAWIAM Z PORAJA. 8)
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ola....majeczka ....ja zwykle w duecie i jak zwykle to samo zdanie ...widać ze wakacje i nadmiar czasu...
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

spajdermen ,ty tez się nudzisz. A co z Poraja jesteś :lol: bo taki podejrzany typek z ciebie.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

spajdermen :lol: bezrobotna jestem, nudze się , to klikam 8)
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

to bardzo podejrzane, ale Ci zależy na dobrej OPINI i chyba masz coś wspólnego z Antonim :roll: NIE BÓJ SIĘ ZEBRANIE WIEJSKIE TUZ, TUŻ :lol: :lol: nie myśl tyle ,bo myśliwym zostaniesz :lol: :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

majeczka ....dobrze byłoby abys ty czasem POMYSLAŁA ... i wzieła sie za robote , ..... ola mnie sie nigdy nie nudzi ja mam czas na prace i na rozrywke ....
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

na rozrywkę tez mam czas.trochę gorzej z pracą . Ja juz dość się w życiu napracowałam teraz niech popracują inni :lol: wiesz spodobał mi się wierszyk ZDZICHA ..ja też tak lubię pracować..
a propo twojej osoby , bardzo mi przypominasz kogoś z Poraja , jego hobby to też PRACA I ROZRYWKA :roll: jak się lubisz bawić , to potem nie pierdziel ,że działki trzeba sprzedawać... 8)
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

nie interesuje mnie ......majeczka ... co ci sie podoba a co nie ! jak juz sie tak napracowałas to teraz odpoczywaj a moze idz na jagody to tez rozrywka, a działki mozna sprzedac a nie twierdze ze trzeba , masz z tym problem to twoja brocha !!!
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

:lol: :lol: od zbierania jagódek , plecki bolą. Wolę kąpiel w basenie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PRAWDA W OCZY KOLE :shock: no nie wkurzaj się .pracuj , ktoś musi zarabiać na moją skromną emeryturkę :lol: jeszcze rok wytrzymam na tym bezrobociu :lol:
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

Krótkowzroczne myślenie: sprzedać teraz za byle grosz a za kilka lub kilkanaście lat poszukiwać gruntów pod jakąś inwestycję i zapłacić dużo więcej.
Nie studiowałem ekonomii ale zasada tanio sprzedać drogo kupić nie wydaje mi się zbyt mądra.
Czy aby komuś nie zależy na pozyskaniu tych gruntów ?
W co mają być zainwestowane pieniądze ze sprzedaży tych działek, że mają się podwoić lub potroić ? W spłatę długów gminy ?
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

ślimaczku , to ja jutro też przyjdę na to zebranie wiejskie. Słyszałam rozmowę ludzi pod kościołem . ale pyskowali i chyba też przyjdą :roll:
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

no pewnie ,że pyskują. nawet w PORAJU :shock:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

majeczka .....mnie trudno wkurzyc ....to ty jestes wkurzona nie tylko na mnie :D a na zebranie koniecznie idz i badz aktywna tak jak na forum ..... wszystkie plotki spod koscioła musisz upublicznic ..... a co ? niech wszyscy wiedza na tym zebraniu kim ty jestes !!!!
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

takich jak ja będzie wielu 8)
żałuj ,że nie widziałeś akcji pod kościołem :lol:
fajną masz pracę , możesz siedzieć i pisać :shock:
teraz to rozumiem , klikasz i udajesz ,że PRACUJESZ
ŻARCZANIE SĄ ZA DYCHE ..wystarczy trochę ich wkurzyć i już robią rwetest przed KOŚCIOŁEM :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

majeczka .... dobrze ze jeszcze nie spiewali ...Nie rzucim ziemii, albo Boze cos Polske.... prawidłowe zachowanie po mszy Swietej (przekazcie sobie znak pokoju )Kiedys takie ploty odchodziły w maglu albo w kolejce , teraz znalezliscie sobie miejsce pod kosciołem .... Prawidłowo !!!
Moja firma--- moja praca bardzo fajna i nie musze nic udawac !!!
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

teraz to rozumiem , TY MASZ CHRAPKĘ NA TE DZIAŁECZKI i dlatego tak się
wściekasz :lol: :lol: :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Tak jestem deweloperem z Gliwic, wykupię je wszystkie, wytnę las i wybuduję 4 wielkie fabryki i na dodatek super market w centrum. Myślisz, że jest głupi kto to kupi.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

No widzisz ? Teraz to już CIę wkurzyłam :lol: łatwo WPUŚCIĆ CIĘ W MALINY ..nie denerwuj się , bo ja lubię robić GŁUPIE ŻARTY ...
FORUM JEST FAJNE , MOŻNA PISAĆ OD RZECZY , a najfajniejsze jest to ,że inni myślą ,że to prawda....
i tak naprawdę nie jestem bezrobotną ...emerytką ..itp..
na zebranie przyjdę ..chętnie popatrzę na ten CYRK 8)
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

Jest takie powiedzenie , nie będę cytował po łacinie , bo mało kto zna ten język , a powiedzenie brzmi :"TEN JEST WINIEN KTO MA W TYM INTERES"
Jaki interes ma pani P. że najpierw zablokowała budowę domów przy ulicy Porajskiej ,a teraz blokuje rozbudowę naszej miejscowości na innych terenach ? Tego można się domyśleć , bo w społecznikowskie podejście pani P.do żareckich spraw przynajmniej ja nie wierzę . Ktoś kto wykazał się taką małostkowością i krótkowzrocznością w sprawie ulic w Żarkach- Letnisku na pewno nie ma na względzie dobra lokalnej społeczności :twisted:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

KAZDA SROCZKA SWÓJ OGONEK CHWALI ....A POCHWAL NO SIĘ RYBEŃKO SWOIMI SUKCESAMI 8) mecenas i malwinka w jednej OSOBIE :lol:
Antoni
Gość
Posts: 12
Joined: 02 Jul 2014, 22:25

Antoni -mieszkaniec

Post by Antoni »

Zebranie wiejskie dzisiaj i proponuje aby w pierwszej kolejności wypowiedzieli sie radni z Ż.L na temat sprzedaży tych terenów leśnych i uzasadnili swoje oddane glosy w naszym imieniu. Wiemy że radna Polak była przeciwna sprzedaży a pozostali radni p.Barbara i p.K.Klimek glosowali za sprzedażą. Jestem przekonany że większość mieszkańców Ż.L nie wie jaką figurą jest p.K.Klimek w gminie Poraj a mianowicie WICEPRZEWODNICZĄCY RADY GMINY a tu tak milczy na internecie i zebraniach wiejskich że nawet niektórzy mieszkańcy Ż.L go nie znają.Apeluję ,że jeśli dzisiaj na zebraniu sam nie wyjaśni swojej decyzji o sprzedaży działek i lasu to proszę aby publicznie poprosić go o uzasadnienie swojej decyzji o sprzedaży. Jego głos jest bardzo ważny przy decyzjach ,które dotyczą Ż.L ponieważ jest 3-ch radnych . Nie po to żeśmy wybierali radnego żeby milczał i udawał niewinnego tylko żeby wyjaśniał nam swoje decyzje głosując na tak lub nie. Nie jest to ładnie żeby chował sie za plecy dwóch PAŃ RADNYCH i udawał świetego ,tylko zabierał glos i być aktywnym a wybory już są blisko . Będę również na zebraniu i życzę owocnych dyskusji a zadowoleni będą zapewne nie wszyscy.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Antoni , a co w wyborach startujesz ,że chcesz załatwić KONKURENCJĘ :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

majeczka .....czy ty musisz kazdemu łatke przyczepic ? co za paskudny charakter ! nie wkurzyłem sie , z tego co czytam wkurzyłem ciebie ..... skoro nie jestes emerytka to tak jak wnioskowałem po twoich postach , jestes dziewczynka która skonczyła gimnazjum .....ha ha ha
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

a teraz biegne na zebranie :D
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

co za GAD z ciebie . SPADOCHRON CI SIĘ NIE OTWORZYŁ , CZY CO . OBYŚ PRZED TYM ZEBRANIEM SRACZKI NIE DOSTAŁ :lol:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

no i POLECIAŁ NA ZEBRANIE nawet ni odpisał :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

majeczka ..... poleciałem , twoje zyczenie nie spełniło sie :) ale udało mi sie wkurzyc ciebie :D , jakos nie byłas zbyt aktywna na tym zebraniu ... ha ha.
nie jestem gadem a zwykłym człowiekiem ....
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

no co nie poznałeś mnie .ta najbardziej AKTYWNA 8) TO OCZYWIŚCIE JA :lol:
kinga98
Ekspert
Posts: 162
Joined: 28 Mar 2010, 16:37

Post by kinga98 »

Ktoś to forum w magiel zamienia.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

no to po co piszesz :shock: dobre porównwnie MAGIEL :lol: moim zdaniem
spraw nie załatwia się na forum . Są do tego odpowiednie URZĘDY 8) no cóż , ale jeśli LUDZIE są bezsilni i urzędy olewają sprawę, to wtedy takie załatwianie spraw tweż przynosi EFEKTY
przypuszczam ,że PORAJ też czyta te wypowiedzi , bo wczorajsze przemówienie wójta , to była OPOWIEŚĆ właśnie o prpblemach , które poruszamy na FORUM
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

majeczka .... ta najbardziej aktywna to radna Polak , nie posadzam cie bys była taka "błyskotliwa " a zarazem "upierdliwa " jak ta radna ...ha ha
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Ale porównanie majeczki do radnej Polak :shock: Gdyby to była ta sama osoba miałaby nick MAJACZYSKO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

no przecież AKTYWNYCH było WIELU. :lol: :lol: :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

moze zbyt wielu .... ale ciebie wsród nich nie dostrzegłem :lol: :lol: :lol:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

no jak mogłeś mnie nie ZAUWAŻYĆ specjalnie na plecach napisałam dużymi literami MAJECZKA :twisted: no ja CIEBIE zauważyłam TEN MAŁY TŁUŚCIUTKI KURDUPELEK :roll: tylko się NIE OBRAŻAJ , BO NIK MI SIĘ PODOBA 8) OCH spajdermen brzmi DUMNIE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

a zapomniałam jeszcze dopisać FAJNY DUPEK Z CIEBIE :lol: tylko się nie obrażaj , bo spajdermen to CHYBA GOSTEK Z KLASĄ :roll: no, no oglądało się kiedyś film :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply