Sołtys

Dyskusje na temat lokalnych problemów Solectwa
Post Reply
Delima
Gość
Posts: 10
Joined: 18 Dec 2010, 14:28

Sołtys

Post by Delima »

Prosiłabym uczestników forum o podanie adresu obecnego Sołtysa Żarek -Letniska jak i nazwiska. Pozdrawiam .Delima
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

W zakładce "Sołectwo" a konkretnie tutaj
http://www.zarkiletnisko.pl/index.php?s ... -08-07.htm
Halinka007
Stały bywalec
Posts: 63
Joined: 24 Feb 2010, 15:02

Post by Halinka007 »

Sołtys nazywa się Ryszard Świerdza i mieszka przy ulicy Świerkowej, nie znam numeru, ale jest to końcówka ulicy i na budynku jest tablica SOŁTYS.
Delima
Gość
Posts: 10
Joined: 18 Dec 2010, 14:28

Post by Delima »

Dziękuję za podanie nazwiska i adresu sołtysa. Delima
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

A jak wam sie podobał sołtys na ostatnim zebraniu ? ten to teraz nie wie jak sie ustawic : czy z wójtem , czy z radna Dzidzia ? a po zebraniu .... mocno sie przed wójtem spowiadał ....ha ha ha
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

sołtysowi to daj spokój , bo jest OK powiedz o SOBIE , gdybyś był w porządku to przynajmniej miałbyś odwagę podnieść rękę razem z p. Barbarą... tu wypisujesz swoje mądre pierdy , a na zebraniu schowałeś głowę w piasek :lol: no chyba ,że ty byłeś ten od promocji 8) jakoś mi się nie chce wierzyć w te twoje prywatne biznesy :lol: bardzo cię interesuje nasza pani P. i to o czym piszemy na forum :roll:
sołtys jak to sołtys robi dużo i z wszystkimi stara się żyć w zgodzie.
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

majeczka .... moj biznes to moja sprawa , a czy ty w to wierzysz ., czy nie ....to mi lotto ! wasza pani P .... kaze mi budowac droge i przekazac gminie , a po za tym ....majeczka .... chyba wiesz ze "kazde grabie ,grabia do siebie
P.Barbara poradziła sobie i bezemnie , udowodniła wszystkim ze nie chowa głowy w piasek...braki argumentów zastepujesz emotkami ?
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

jednak dupek jesteś , a myślałam ,że masz KLASĘ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: widzisz jak kicham na twoje argumenty 8)
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ty kichasz .?.... ty wsciekasz sie ze nie mozesz mi "dołozyc" same emotki to za mało !! a jesli sadzisz ze ty masz klase , to jestes w błedzie !! oprócz plotek i wiesci z "zielonego lasu " nie masz pojecia o powaznych sprawach!!
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

a jednak dupek jesteś , bo kobiecie ustępuje się ,a TY prowadzisz zbędną dyskusję..lepiej dla WAS ,żeby te bardzo poważne SPRAWY NIE WYSZŁY NA JAW TUŻ PRZED WYBORAMI 8)
kinga98
Ekspert
Posts: 162
Joined: 28 Mar 2010, 16:37

Post by kinga98 »

Majeczko mimo tak delikatnego nicka to jesteś po prostu ordynarnym babskiem, a nie kobietą.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

dzięki...jesteś wielka :lol: WRESZCIE KTOŚ MNIE DOCENIŁ 8)
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

majeczka ..... zenskiego dupka okresla wyraz na litere .... p.... odpowiedni dla ciebie , nie uzyje go ,bo na forum jest zbyt wulgarny .Nie startuje w wyborach , nie jest nas dwóch , wiec odpusc sobie bo wyłazi z ciebie "stara zołza "
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

MAJACZYSKO wynoś się z tego forum , bo już tak narozrabiałaś ,że wszyscy mamy CIEBIE DOŚĆ :evil:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

:shock:
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Czego wy chcecie od majeczki? Znowu ja coś tutaj nie rozumiem? Jeżeli tak to proszę o podpowiedź :roll: Może znacie majeczkę osobiście i wam nie odpowiada, ale ja znam majeczkę z forum i absolutnie mi nie przeszkadza. ZDZICHU zajmij się zbieraniem ogórków a spajdermen, znajdź sobie jakieś zajęcie, żebyś trochę wyluzował 8)
majeczka nie przejmuj się nimi :wink:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

WIELKIE DZIĘKI :lol: może będę GRZECZNA 8)
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

A pewnie ,że wiem ,bo to chyba moja BABA jest. Zamiast ogóry ze mną zbierać , to komputer sobie kupiła. Juz jak ja do dom wrócę , to BABĘ rozumu nauczę. :twisted:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

:shock: :shock:
Post Reply