Wiedza społeczna

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Locked
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Ks. Oko miażdży lawendową mafię w Kościele: https://www.youtube.com/watch?v=8RcWGR0zctg. Czas około 43 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Rewolucja seksualna w toku. Jest problem starych komunistów, a naprawdę stalinowców w Polsce, jak i w innych krajach Europy Wschodniej (praktycznie u nas i tam byli tylko stalinowcy). Starzy komuniści z obrzydzeniem patrzą na tęczową rewolucję. Oczywiście nie wszyscy, bo w ich szeregach też byli zakonspirowani homoseksualiści. Pamiętam taki wierszyk z lat 60 – 70. pojawiający się na drzwiach publicznych szalet: „Na kapuście rosną liście, nie daj d…y komuniście”. Był to ówczesny manifest polityczny większości homoseksualistów w Polsce. Dlaczego nasi komuniści tak nie cierpią homoseksualistów a homoseksualiści stalinowskich komunistów? Bo wujek Stalin zaszczepił komunistom homofobie, mimo że był podejrzewany o homoseksualizm. Z radością dorysowywał penisy mężczyznom uwidocznionym na obrazach socrealistycznych malarzy. Właśnie ludzie o skłonnościach homoseksualnych, ale nie akceptujących homoseksualizmu, bardzo emocjonalnie atakują homoseksualistów, odczuwając zagrożenie. Gdyby mogli, to zlikwidowaliby ich fizycznie. Obecność atrakcyjnego homoseksualisty przypomina nieakceptowaną skłonność i powoduje doznanie przykrego odczuwania zazdrości, bólu i wściekłości. Pojawia się histeryczna potrzeba odsunięcia zagrożenia, ponieważ dłuższe przebywanie z homoseksualistą może doprowadzić takiego osobnika do niezdrowej podniety i do realizacji nieakceptowanej czynności. Facet pewny swej męskości podchodzi do homoseksualisty przyjaźnie, na luzie i z humorem. Dopiero po przekroczeniu pewnej granicy uruchamia sygnały ostrzegawcze (odruch zaprogramowany w najstarszej części mózgu mężczyzny) i taki wzór zachowania powinien być uczony w szkole i domu.
A jak oceniali Stalina zachodni komuniści? Uznali, że Stalin zadał potężny cios światowemu komunizmowi, zatrzymując rewolucję seksualną w Rosji w 1933 r. (zapoczątkowaną przez Lenina). W ten sposób zdradził komunizm i mniejszości seksualne, które miały być uzupełnieniem rewolucyjnego proletariatu. To oni mieli być źródłem przyjemności i sposobem na redukcję napięcia seksualnego wśród robotników i chłopów. Homoseksualizm miał być źródłem rozkoszy proletariatu w ciężkich czasach rewolucji. Atutem jednopłciowych aktów była pełna naturalna antykoncepcja. Młode radzieckie państwo nie byłoby obciążane wychowywaniem i wyżywieniem niechcianych dzieci. Do dziś komuniści zachodni uważają, że upadek rewolucji w ZSRR i Europie Wschodniej ma źródła w zatrzymaniu rewolucji seksualnej przez Stalina. Twierdzą, że Stalin, wpajając komunistom głęboką niechęć do mniejszości seksualnych, zakaził homofobią społeczeństwa demokracji ludowej, współpracując w tym obszarze z Kościołem. Jednak powszechna homofobia umożliwiała skuteczny szantaż homoseksualistów (w tym księży) w PRL. Lęk przed ujawnieniem skłonności homoseksualnych zmuszał skutecznie ludzi do popełniania haniebnych czynów. Obecnie powstał taki problem, że ramie w ramie z PiS-em i katolikami starzy komuniści hamują postęp obyczajowy. Polska stała się czarną dziurą Europy, dlatego trzeba **** *** i starych komunistów, chociaż nie wszystkich. Pojawili się tacy, co sami chętnie się wypinają, aby tylko zniszczyć PiS. Jest to nowy lewicowy patriotyzm na nowe czasy.
Wzorując się na doświadczeniach państw europejskich, lewica przygotowała solidny grunt pod rewolucję obyczajową w Polsce. Najpierw rozkręcono homoseksualizm wśród duchownych, potem uderzono w Kościół pedofilią, a następnie masowo organizowano parady równości. Parady równości pozwoliły na policzenie i zorganizowanie się wokół ruchów LGBT. PiS nie mógł zablokować tych parad, ponieważ Europa dostałaby histerycznych spazmów, a drugiej strony liczył na oburzenie społeczne i mobilizację katolików. Okazało się, że srogo się przeliczył. Katolicy przyjęli te parady z milczącą akceptacją. Parady równości mogli zablokować katolicy, organizując w tym samym miejscu bardzo liczne spontaniczne zgromadzenia modlitewne. Jednak na taką aktywność nie starczyło siły i odwagi, a homoseksualni pasterze skrycie popierali marsze. Sami narodowcy i kibice nie byli w stanie fizycznie zablokować parad równości. W efekcie powstał bardzo silny oraz zorganizowany oddolnie lewicowy i homoseksualny ruch społeczny zasilony przez „wyzwolone kobiety” (feministki w tym lesbijki). Od dwóch lat pisałem o przygotowaniach do rewolucji, udostępniałem linki z parad równości, a większość naszej społeczności kompletnie bagatelizowała te przygotowania. Jednak sam jestem zaskoczony szybkością jazdy lewicowego walca po polskiej ziemi. C.d.n.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Na głupie pytania głupie odpowiedzi. Stara pierdoła Konfederacji, mąciciel, prowokator i manipulator z narodu wybranego nadaje: https://www.youtube.com/watch?v=UclPs81SCeE. Czas około 30 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

Bez spiny: https://www.youtube.com/watch?v=o58BfDJkPMs. Czas około 31 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

Bójcie się homofoby. HomoKomando już trenuje. Jak dołączą seminaria macie przechlapane: https://www.youtube.com/watch?v=bGIspwvkFHg.
https://www.youtube.com/watch?v=0bzA12g2kdI. W 3 minucie i 42 sekundzie filmu wystąpił szef HomoKomando, a w 8 minucie filmu Czarzasty zaprasza młodzież do lewicy: Choć do nas, u nas można pić, ćpać, palić, a seksu ile chcesz, będziesz uprawiał wolny seks, jest po prostu, damy ci wolność i będziesz po prostu razem z nami uprawiał cudowny seks.
No nareszcie prawdziwa wolność, ale jedno w głowie mam: https://www.youtube.com/watch?v=qrxv0JN ... Pew7VzxWup.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

NA ŻYWO: Protesty w Paryżu przeciwko ustawie o „globalnym bezpieczeństwie”: https://www.youtube.com/watch?v=cZ2blZgo4ZY.
NA ŻYWO: Demonstracja antylockdownowa w Lipsku: https://www.youtube.com/watch?v=UDm4J1cpvwk.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Dzisiaj, Warszawa. Międzynarodowy marsz rozsiewaczy wirusa: https://www.youtube.com/watch?v=-eO4kjpWAM0. Czas 138 minut.
maj
Mieszkaniec
Posts: 50
Joined: 15 Oct 2018, 20:24

Re: Wiedza społeczna

Post by maj »

letnik wrote:
21 Nov 2020, 09:53
Właśnie ludzie o skłonnościach homoseksualnych, ale nie akceptujących homoseksualizmu, bardzo emocjonalnie atakują homoseksualistów, odczuwając zagrożenie. Gdyby mogli, to zlikwidowaliby ich fizycznie.
neofita ?
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Maj ma wątpliwości co do wieloletnich badań psychologów i jednej z przyczyn homofobii. Nie jest to nowe odkrycie, bo już Freud o tym pisał.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Protesty w Berlinie na żywo: https://youtu.be/OVDEMk_Ayxk.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Waszyngton. Marsz poparcia dla Trumpa (21.11.20): https://youtu.be/g83aVvoZagk.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Operacyjne sprawdzanie przez Służbę Bezpieczeństwa mojej osoby było przyczyną dużego stresu, ale i źródłem wielu informacji, ale po kolei. Na Politechnice Częstochowskiej byłem odpowiedzialny za informację i propagandę NSZZ „Solidarność”. Dostarczałem i rozwieszałem wraz z innymi związkowcami materiały związkowe, co doprowadzało uczelniany aktyw partyjny do szaleństwa. Również wykonywałem ręcznie plakaty np. strajkowe. Wracając z pracy, rozwieszałem też ulotki w Poraju. Był to okres legalnego działania „Solidarności”, ale już pojawiały się próby zastraszania. Po wprowadzeniu stanu wojennego udało mi się uniknąć internowania prawdopodobnie ze względu na moje robotnicze pochodzenie. Komuniści niechętnie internowali własną bazę (w nazwie partii było słowo robotnicza) i stosowali wariant zastępczy. Wcielono mnie do wojska i skoszarowano w jednostce wojskowej na Stradomiu w Częstochowie. Okazało się, że stałem się wbrew woli pomocnikiem Milicji Obywatelskiej (ROMO). Po dwutygodniowym pobycie na Stradomiu zostałem za kare (szerzyłem propagandę antykomunistyczną) wraz z dwoma „żołnierzami” przerzucony do Warszawy (jednostka wojskowa Nowy Dwór Mazowiecki, a potem hotel „Druh”). Tam chodząc w nocnych patrolach po ulicach Mokotowa, Woli i Śródmieścia byłem świadkiem tworzących się zalążków rewolucji seksualnej. Mając służbę wraz z milicjantami na Dworcu Centralnym i okolicach, zauważyłem, że funkcjonariusze szczególnie interesują się nieletnimi. Wypytując skąd takie zainteresowanie, funkcjonariusze potwierdzili pojawiające się informację już w latach 70., że Dworzec Centralny, to od lat główne miejsce spotkań homoseksualistów w Warszawie. Na Centralny przyjeżdżają nieletni z całej Polski (m.in. na gigancie) szukający wyżywienia, noclegu, miłości i przygód. Stan wojenny i godzina policyjna ograniczyła to zjawisko, ale na krótko. Początkowo nieletnich umieszczano w izbie dziecka, ale po zapełnieniu po prostu milicja ich przeganiała z dworca. W reakcji nastąpiło spontaniczne przeniesienie miejsca spotkań pod słynną warszawską Rotundę. Było to otwarte miejsce i milicjantom nie chciało się bawić w ciuciubabkę z nieletnimi spacerowiczami. Czasami robili naloty, spisując przebywające tam osoby. Przed godziną policyjną tłum nieletnich gęstniał, bo chciano gdzieś załapać się na nocleg. Gdy nastała godzina policyjna nieletni niemający szczęścia w miłości nocowali po klatkach lub piwnicach.
Po zwolnieniu do cywila SB próbowała mnie zwerbować do współpracy, obiecując złote góry. Po odmowie i poznaniu moich poglądów oraz po wielu donosach zaczęto rozważać operacyjne sprawdzenie mojej osoby. Chciano uzyskać informację nadające się do szantażu i szantażem zmusić mnie do podpisania współpracy. Miałbym wtedy do wyboru albo donoszenie na znajomych, albo groźbę ujawnienia podpisanej współpracy. Podpisując współpracę, traciło się wiarygodność wśród działaczy opozycyjnych i dostawało się łatkę kapusia. Gdy się pojawił donos o budowie przeze mnie „radia solidarność”, natychmiast uruchomiono Sprawę Operacyjnego Sprawdzenia Kryptonim „Technik”. Sprawa została zakwalifikowana, jako najwyższe zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa i dzięki takiej kwalifikacji nie zniszczono w 1989 r. głównej dokumentacji z tej operacji.
Podjęto wobec mnie szereg prowokacyjnych działań. Nawet sprawdzano moje karty chorobowe. Od wczesnych lat dziecięcych choruje na nieznaną wtedy boreliozę (odkrytą w 1984 r. w USA) i mam do dziś poważne dolegliwości z tego powodu. Lekarze nie znając wówczas tej choroby, podejrzewali mnie o hipochondrię lub symulację. SB próbowała to wykorzystać, ale nie było pomysłu jak to zrobić. Nieleczona, wieloletnia i przewlekła borelioza daje tyle dolegliwości, że utrzymanie stałych związków staje się praktycznie niemożliwe. W ogóle utrudnia wszelkie kontakty towarzyskie. Umawiając się np. na weekend i gdy akurat w weekend pojawiły się silne dolegliwości, musiałem rezygnować ze spotkania. Nie było telefonów i nie można było się usprawiedliwić. Ból głowy i dolegliwości podobne do grypy, ale bardziej ostre oraz utrata nastroju wyłączały mnie czasowo całkowicie z aktywności. Nie mogłem się uczyć, oglądać telewizji, odpoczywać, czy zająć się przyjemnym zajęciem. Jedynym wyjściem był wyjazd rowerem lub motocyklem na łono przyrody i wielokilometrowy samotny spacer. Po złagodzeniu dolegliwości wracałem wieczorem do domu. Późniejsze badania naukowe potwierdziły, że ruch ułatwia usuwanie neurotoksyn boreliozy z mięśni i stawów, co wyraźnie zmniejsza dolegliwości. Nie stawienie się na umówione spotkanie z wybranką, powodowało podejrzenia o zdradę i konflikty. Informowanie dziewczyny o moich dolegliwościach o nieznanym pochodzeniu nie było budujące dla związku. Jedynym wyjściem było utrzymywanie luźnych kontaktów z dziewczynami mieszkającymi w odpowiedniej odległości od Poraja. W ten sposób chroniłem się przed niespodziewanymi odwiedzinami w miejscu zamieszkania w okresie zaostrzenia dolegliwości. Gdy nastąpiła poprawa mojego zdrowia, to dojeżdżałem do wybranki rowerem, motorem lub pociągiem, jednak takie związki nie mogły być trwałe. Odpowiedzialne założenie rodziny w moim przypadku nie wchodziło w rachubę. Być może mając bogatych rodziców i przez to materialne zabezpieczenie potomstwa, zdecydowałbym się na założenie rodziny. Będąc odpowiedzialnym człowiekiem, zarabiającym około 20 dolarów miesięcznie i chorującym na nieznaną wtedy chorobę nie mogłem narażać żonę na owdowienie, a dzieci na sieroctwo i bidę z nędzą. Wiele osób chorujących na boreliozę w okresie zaostrzenia choroby popełniało samobójstwo. Rodzina, lekarze i otoczenie nie rozumiało tych czynów, bo zazwyczaj nie było wyraźnych przyczyn rozwoju depresji u przyszłego samobójcy. C.d.n.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Koronawirus w powiecie myszkowskim:
Zeszłotygodniowy wzrost – 1420 - 967 = 453.
Stan na dzień 15.11.2020 r. (niedziela) godzina 10.30 – 1466, przyrost o 46.
Stan na dzień 16.11.2020 r. godzina 10.30 - 1467, przyrost o 1.
Stan na dzień 17.11.2020 r. godzina 10.30 – 1478, przyrost o 11.
Stan na dzień 18.11.2020 r. godzina 10.30 – 1528, przyrost o 50.
Stan na dzień 19.11.2020 r. godzina 10.30 – 1531 przyrost o 3.
Stan na dzień 20.11.2020 r. godzina 10.30 – 1775, przyrost o 244.
Stan na dzień 21.11.2020 r. godzina 10.30 – 1973, przyrost o 198.
Tygodniowy wzrost – 1973 - 1466 = 507.
Stan na dzień 22.11.2020 r. (niedziela) godzina 10.30 – 2020, przyrost o 47.
Źródło: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Myszkowie. https://pssemyszkow.pl/aktualnosci.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Protest artystów Warszawie na żywo: https://pl-pl.facebook.com/oko.press/vi ... 033000597/.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Wznowienie transmisji na żywo protestu pod Komendą Rejonową Policji Warszawa I ul. Wilcza 21: https://www.facebook.com/oko.press/vide ... tn-str=k*F.
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Wiedza społeczna

Post by Bruner »

Bzdury piszesz takie że głowa boli. Mam 47 lat wiec za starego się nie uważam. Pisze o elektronice tamtych lat bo ta jeszcze jest w obrocie. Zobacz sobie kanał Reduktor Szumu jakie tam sprzęty trafiają. Pewnie o większości przedstawionego tam sprzętu nawet nie wiedziałeś że istnieją. Jak NAD 2030 czy Sansui. Wysoka półka gdzie współczesne konstrukcje mogą pozazdrościć brzmienia. Tak się składa że to co zacytowałes to cytuj do końca. Powiedzieć że zamierzam udowadniać że nie jestem wielbłądem. Widocznie dla Ciebie jest to za trudne. Typowy gość z gazety wyborczej manipulujący tekstem wyrwanym z kontekstu. Potem próbujesz osądzać, i prowadzić psychoanalizę. Wyłożyłeś się po całości. Manipulujesz słowem tak samo jak te reporterskie prostytutki z TVN. I tak rząd polski to nie są Polacy masz wątpliwości to poszperaj dobrze w darknecie bo wujek Google tego Ci nie powie. Znajdziesz tam prawdziwe nazwiska powiązania polityków, ja nie mam złudzeń do czego prowadzi ten kraj ta zaraza żydowska. Już Ci ogłosił byś na święta nic nie planował. A ja sobie pojadę gdzie tylko zechce ponieważ rozporządzenie ministra nie jest aktem prawnym, w każdym sądzie wygram gdyby chciano mnie ukarać.
Podobnie było jak próbował się ze mną skontaktować SANEPID. Póki co w Polsce nie ma obowiązku posiadania telefonu, a tym bardziej smartfona. Nam zakodowane wszystkie ich telefony i wiem że owych die nie odbiera. Nie jestem mamałyga która wykonuje rozkazy pana. Jak mówiłem nie uznaje nad sobą nikogo, sam decyduje o sobie. Nie mam żadnych zwierzchników. Trudno Ci to zrozumieć, ale mam swój sposób życia i wara komukolwiek od tego. Nie potrzebuje żadnych przewodników. Czytam różne wydania ludzi którzy maja coś do powierzenia jak książka Myśli nowoczesnego Polaka Romana Dmowskiego. I nie jestem zakochany w Putinie, tylko zwracam kontrastowo uwagę np na sprawy LGBT. Gdybym podał innego przywódcę pewnie byś nawet uwagi nie zwrócił, a raj Putin podnosi Ci ciśnienie ponieważ nie potrafisz przyznać że wiele zagrywek zrobił bardzo dobrze. Ma przeciwko sobie praktycznie cały swat. Patrzeć na Rosjan przez pryzmat Sowietów, to prymitywizm, równie dobrze patrzmy cały czas na Niemców tak na wrogów, przez pryzmat nazistów. Oraz na Ukraińców przez pryzmat bandery i kolesi.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Bruner. Wszystkiego najlepszego w świecie urojeń i zwidów.
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Wiedza społeczna

Post by Bruner »

To się okaże kto ma urojenia. Chcesz się tu kreować na alfę i omegę a tak nie jest. Cały ten temat to praktycznie Twój monolog , w którym chcesz znaleźć zwolenników swojej ideologii. Masz prawo do tego, wolno każdemu, ale nie cierpisz tego że ktoś może odstawać od Twojego światopoglądu. Nie martw się o mnie spotykam się z ostracyzmem nie pierwszy raz w życiu. Nigdy nie zrozumiesz takich ludzi jak ja, nawet nie próbuj to niemożliwe, ja tam w Twój świat nie wkroczę bez obaw, Ty również nie wkroczysz nie sięgniesz nigdy tak daleko.
Zawsze możesz sobie to wszystko wytłumaczyć tak.
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Chyle czoło przed wybitnym umysłem. Jestem gotowy wydobyć się z ciemnoty i przesądów, tylko użyj go i przekonaj mnie o wyższości Twojego świata.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Świat według Michalkiewicza: https://www.youtube.com/watch?v=iBiNo6iJrgg. Czas około 45 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Akademia Zdrowego Rozsądku. Czy demokracja jest dziś możliwa?
https://www.youtube.com/watch?v=vJAZOi-kwkg. Czas około 25 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Ziemkiewicz. Kto się boi dyskusji o UE? https://www.youtube.com/watch?v=1pX1uMybjEk. Czas około 8 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Bruner próbuje skierować nasze lęki i obawy na kwestie rasowe i światopoglądowe. Nie zauważa, skąd nadchodzi prawdziwe zagrożenie dla naszej wolności. Czy robi to z niewiedzy, czy z głupoty (bo nie wierzę, że za pieniądze), to tak czy siak, działa na korzyść globalistów? Wiara w Boga zastępowana jest wiarą w cyników kierujących uwagę ludzi bezbożnych (a przez to słabych i bezkrytycznych) na fałszywe tory. Nie zauważa, że najpierw w Japonii, a teraz w Chinach (ośrodku światowego komunizmu) testuje się postmodernistyczne rozwiązania, które są lub będą wprowadzane globalnie do ekonomii i polityki światowej. Wprowadzenie oceny punktowej obywateli (personalnych rankingów) podporządkuje nas korporacjom i rządom bez względu na przynależność rasową.
Jakie są plany globalistów można, się dowiedzieć z poniższych audycji.
Co z długami państw po kryzysie? Prof. Gatnar: Mogą zostać umorzone: https://www.youtube.com/watch?v=XhRcqrBW9OA. Czas około 18 minut.
Independent Trader: Wielki reset ma zniszczyć kapitał. Ma być dwóch pracodawców - korporacje i rządy: https://www.youtube.com/watch?v=5AZ8LJ1nysw. Czas około 29 minut.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Operacyjne sprawdzanie przez Służbę Bezpieczeństwa. Podstawą operacyjnego sprawdzania przez SB było zaangażowanie do współpracy osób bliskich sprawdzanego. To one miały być głównym źródłem informacji. W moim nietypowym przypadku SB nie mogła takich osób znaleźć oprócz Andrzeja Bieńka. Być może jego głównym marzeniem było być osobą mi bliską i przytulać się często do mnie (śmiech). Utrudniało to stworzenia sensownego planu rozpracowania i uzyskiwanie wiarygodnych informacji. Informację przekazywane przez niezrównoważonego Bieńka były przyjmowane z ostrożnością. SB nie mając innego pomysłu, próbowała mnie śledzić, aby zdobyć więcej informacji o moich kontaktach. Gdy nic konkretnego nie uzyskała, postanowiła mnie rozbudzić emocjonalnie i uwieść przez panienki lekkich obyczajów. Ponieważ były natarczywe, musiałem być wobec niektórych bardziej stanowczy. Nawet wobec jednej szczególnie natarczywej zastosowałem broń atomową na tamte czasy. Oświadczyłem jej, że wole chłopców i od razu odpuściła. Nie wiem, ile tych panienek zaangażowano, ale były też własne inicjatywy. W mojej teczce operacyjnego rozpracowania zdezorientowana SB podsumowała uzyskane informację na stronie 6 (link poniżej) takim zapisem: Stosunków z kobietami nie utrzymuje, wyraża się o nich pogardliwie. Ponieważ zdobyte informację były żałosne, SB musiała zmienić taktykę, bo szefostwo naciskało i domagało się wiarygodnych źródeł informacji. Po tych nieudanych próbach podesłano mi „atrakcyjną” narkomankę, którą już znałem. Razem często podróżowaliśmy pociągiem do pracy (mieszkała w Korwinowie), co SB uznało za atut w sprawie. Była oskarżona za uprawę maku i szantażem zmuszono ją do konkretnego zajęcia się moją osobą. Tym razem zastosowano rozszerzony plan. Miała mnie wkręcić w pomoc w produkcji narkotyków (załatwienie odczynników chemicznych na Politechnice), a postawione mi zarzuty miały doprowadzić do zwolnienia mnie z pracy. Plan znów nie wypalił. Doprowadzona do rozstroju nerwowego powiedziała mi wszystko o szantażu i w najbliższy weekend straciła życie. Czy ktoś jej pomógł w przyjęciu „złotego strzału”, nikt się już nie dowie? Po tych niepowodzeniach SB znów zmieniła taktykę i zaangażowała człowieka „na poziomie”. Był to doktor nauk politycznych (marksistowskich), pracownik Politechniki, mąż córki jednego ze słynnych rektorów Politechniki i obrotny homoseksualista. Szantażowany był donosem studentów, którzy go oskarżyli o zaliczenia za seks. Jak się domyśliłem, że jest homoseksualistą, to zacząłem z niego żartować i traktować go jak geja. Nawet nadałem mu ksywę „Docent”, która przyjęła się w jego środowisku. Gdy się pożalił do SB, znowu zmieniono front i Gienek (tak miał na imię) dostał polecenie prowadzenia ze mną rozmów w publicznych miejscach. Miał jak najdłużej rozmawiać ze mną na uczelni, na ulicy, czy dworcu (z którego dojeżdżałem do domu) i przy okazji poznawać (niby przypadkowo) z innymi młodymi i „atrakcyjnymi” homoseksualistami. Rozmowa z Gienkiem na ulicy, czy dworcu była już informacją dla homoseksualistów, że pojawił się nowy obiekt do poderwania (to taka mentalność gejów). Te ewentualne znajomości, SB planowała wykorzystać do działań operacyjnych przeciwko mnie na wzór wcześniej opisanych działań skierowanych przeciwko klerykom. W międzyczasie MSW rozpoczęło akcję „Hiacynt”, której poświęcę kolejny odcinek. Wykorzystano również moje umiejętności naprawy sprzętu elektronicznego. Nagle zaczęli przyjeżdżać z Częstochowy i okolic do mnie zupełnie nieznajome mi osoby (głównie pachnący i wystrojeni chłopcy) z uszkodzonym sprzętem (magnetofony odtwarzacze płyt, radia itp.). Dziewczyny z Poraja dopytywały się, skąd ja znam takich urodziwych chłopaków. Na szczęście niektórzy bardziej gadatliwi informowali mnie dyskretnie o zmuszeniu ich szantażem przez SB do wykonania powierzonych im zadań. I żartobliwie dodawali (zazwyczaj), że może być to przyjemne zadanie i są gotowi je wykonać. Niektórzy z iskierkami w oczach przysięgali, że w razie by do czego doszło, to nic SB nie powiedzą. Jednak wolałem nie sprawdzać ich prawdomówności, sam miałem problemy i nie chciałem tworzyć nowych. Ponieważ dolegliwości zmusiły mnie do zainteresowania się psychologią, skorzystałem z okazji i wypytywałem ich o przyczyny wyboru takiej orientacji seksualnej. Często sami opisywali mi pikantne historie i doświadczenia erotyczne swoje i znajomych (również kontakty z księżmi). Być może sądzili, że te opowieści rozmiękczą mój opór. Te uzyskane informację pozwoliły mi na uzyskanie wiedzy o przyczynach powstawania dewiacji i sposobach wykorzystywania ich w pracy operacyjnej SB. Dały mi też możliwość poznania problemów ówczesnej młodzieży. Prawie wszyscy mieli nadzieje, że w końcu uda się mnie skłonić do seksu. Jednak w okresie zaostrzenia dolegliwości szybko kończyłem rozmowę, co było źle odbierane przez młodych wrażliwych homoseksualistów. SB otrzymując informację, że bez konkretnego powodu źle traktuję homoseksualistów, sama nie wiedziała już, co ze mną robić. W efekcie SB nie zdobyła żadnych istotnych informacji na mój temat nadających się do szantażu. Nie udało się zmusić żadnego homoseksualistę nawet do fałszywych zeznań i oskarżyć mnie o skłonności homoseksualne. Nie udało się pozyskać żadnego operacyjnego potwierdzenia takich skłonności. Dowodem jest moja teczka, którą można przeczytać w internecie: http://www.solidarnoscczestochowa.pl/im ... chnik'.pdf. Oryginał znajduje się w IPN i jest to jedyny dokument znajdujący się w IPN, który sporządziła SB na mój temat. Przez kilka lat operacyjnego sprawdzania (1983 – 1988 r.) nic kompromitującego nie udało się na mnie zdobyć. Teczka ta stała się kompromitacją nie mojej osoby, ale SB. Jednak mimo to jeden z żareckich radnych ośmielił się oskarżyć mnie publicznie o męską prostytucję. Ciekawe, czy jako homofob znajdzie się ponownie na listach PO.
Przy trudnych i wielowątkowych sprawach istniały teczki robocze zawierające szczegóły działań operacyjnych SB. Moja teczka robocza została prawdopodobnie zniszczona (ze wstydu) albo jest w prywatnych zbiorach (nie ma jej w archiwum IPN). Zniszczono też teczkę założoną mi przez SB w Myszkowie.
Zaraz po zwycięstwie „Solidarności” w wyborach (89 r.) Gienek pełen obaw o swój los (był tajnym współpracownikiem) dosiadł się do mnie na studenckiej stołówce i opowiedział mi o szantażach SB. Miał za zadanie zdobyć wszelkimi sposobami twarde materiały świadczące, że jestem homoseksualistą. Stwierdził, że kilka osób udało mu się wkręcić w homoseksualizm, ale ze mną miał problemy, za co był bardzo prześladowany przez SB. Tak próbował się usprawiedliwiać. Ta rozmowa miała miejsce w piątek, a w poniedziałek dowiedziałem się, że został w sobotę wieczorem zamordowany. Zbieg okoliczności, czy celowe usuwanie świadków?
Po umieszczeniu swojej teczki w internecie (2010 r.) przyjaciele byłej SB podjęli wobec mnie kroki odwetowe. Zorganizowano donosicieli (również Bieńka) i byłych pracowników SB, podejmując próbę zemsty. Zaangażowano nawet porajskiego grabarza do organizacji tej akcji. C.d.n.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Nielegalny handel hormonami w sieci. Gej przeciwko światu: Stoimy przed problemem transaktywizmu: https://www.youtube.com/watch?v=5vNMlwZNpS8. Czas około 19 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Bogatko: Niemieckie media o Polsce - szalejący nacjonalizm, szantaż Polski i Węgier wobec UE: https://www.youtube.com/watch?v=Bo_BOYoO-ZI. Czas około 9 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Maciejewski: Lewacka rewolucja jest u bram. Strajk kobiet to jej taran. Chodzi o przeoranie polskości: https://www.youtube.com/watch?v=_1kRvwoDonU. Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Kontrowersyjny komentarz Gadowskiego dla inteligentnych: https://www.youtube.com/watch?v=wU5L1Q162e8. Czas około 66 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Świat według Michalkiewicza: https://www.youtube.com/watch?v=x3n8YGKjGRk. Czas około 17 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Jak być kochany przez PiS? https://www.youtube.com/watch?v=qZiTJQI0hkQ. Czas około 8 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Wiedza społeczna

Post by Bruner »

Mówiłem już nie znosisz jak ktoś myśli inaczej niż Ty, i nie oceniaj mnie bo się nie znasz, głupoty to Ty wypisujesz odnosząc się do wartości wątpliwych opartych na mitach. manipulujesz słowem, dlatego tu nikt nie odpowiada bo nie ma zamiaru tracisz na polemika z Tobą, ponieważ wypisujesz bzdury. Widzę o wiele więcej zagrożeń niż Ci się wydaje, ale nie pisze o wielu sprawach bo w przeciwieństwie do Ciebie ja pracuje, i nie się w domu, i z nudów wypisuje bzdety. Monolog bez widowni, od pewnego czasu jest to monolog. Twoja filozofia obrony do marginalizacja przeciwnika, nie znając go w ogóle. Zawsze twierdziłem że rozmowa z wierzącym jest jak gra w szachy z gołębiem, nie ważne jak dobrze grasz, gołąb i tak wywróci wszystkie figury i będzie dumny z wygranej. Tak jest jak się wyrywa słowa kontekstu, zarazem manipulując by swoje było na wierzchu. Nie tędy droga. Obecna sytuacja na świecie ulega od kilku lat dynamicznej zmianie, a wyznaczają owe zmiany dwa wektory, degrengolada ameryki, oraz erupcja Chin. Chiny do których technologię zawiózł sam zachód, w postaci produkcji wszystkiego co wymyślili. Giganci technologiczni jak Apple, Dell, HP, IBM, AMD, produkują wszystko w Chinach. Bu mogli produkować mają całą dokumentację techniczno-rozruchową w raz z oprogramowaniem potrzebnym do tego. Chińczycy nie są głupi, w języku mandaryńskim nie istnieje takie coś jak prawo autorskie, to więc podpatrzyli i potrafią produkować to samo tyle że ich marki. To jeszcze za czasów Mao było hasło, dajcie nam technologie, a zawojujemy świat. Nie docenili ich, i teraz są potęgą gospodarczą. I cofną się, po wygranej Bidena w USA, może dojść do poważnego rozłamu jedności państwa, amerykanie maja poważny kryzys, który się ukrywa, by nikt za dużo nie wiedział, czas to szybko zweryfikuje, ale nie mam złudzeń. USA przespało erupcję Chin, strzelają sobie w kolano torpedując Niemcy, ponieważ Ci mają w USA ogromny udział w ich ryku gospodarczym. Niemieckie firmy mają ogromne udziały w firmach amerykańskich, mają pakiety większościowe. Dotychczasowy układ gdzie amerykanie trzymali Niemców za te nazistowskie mordy, gdzie ich armia tam była. przerzucanie tych wojsk do Polski bo to powoduje że Niemcy są bez kontroli i ich polityka zmierza do budowy IV Rzeszy. To kwestia czasu, i pytanie nie jest czy będzie IV Rzesza tylko kiedy i jak szybko to nastąpi.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Bruner. Ciągle prowokujesz do oceny swojej osoby, a później masz pretensję. To Ty oceniasz ludzi, religie, rasy i polityków używając bardzo kontrowersyjnych określeń. Chcesz odbierać mi prawo do polemiki, twierdząc, że nie znoszę innych poglądów. Stary zużyty chwyt propagandowy. Ja Cię rozumiem, byłeś wychowywany w atmosferze jednej prawdy i jedynie słusznego poglądu. Każdy ma prawo do swoich poglądów pod warunkiem, że potrafi je rzeczowo uzasadnić. Poglądy wynikające z fobii i uprzedzeń zawsze spotkają się z polemiką otoczenia, co sam doświadczyłeś wielokrotnie. Znowu atakujesz ludzi wierzących, ale tym razem muszę Cię pochwalić, bo nie padło w tekście ani razu słowo Żyd, słowo, które jest jednym z powodów Twoich fobii. Gdy bardziej skupiłeś się na materializmie, sam doszedłeś do wniosku, że ci przebiegli Żydzi dali się wymanewrować Chinom. Jednak zapomniałeś, że Chiny są poligonem doświadczalnym postmodernizmu, a postmodernizm to wynalazek narodu wybranego popierany przez Gatesa. Geopolityka to skomplikowana gra interesów. Zrozumienie tych procesów przerasta nawet wybitne umysły. Ponawiam prośbę o wyjaśnienie, jakie korzyści uzyskam, stając się ateistą?
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Akcja „Hiacynt”. W połowie lat 80 (85 - 87 r.) Milicja Obywatelska przeprowadziła w Polsce akcję „Hiacynt”, która polegała na zakładaniu kartotek wszystkim homoseksualistom lub podejrzewanym o homoseksualizm. Funkcjonariusze siłą wyciągali homoseksualistów z domów i przewozili ich na komendy. Tam ich przesłuchiwano, robiono zdjęcia, pobierano odciski palców. Poniżano ich i wypytywano o preferencje seksualne, ulubione pozycje, najlepszych kochanków. Zdarzało się, że kazali im się rozbierać i oceniali ich genitalia i otwory w ciele. Zmuszano ich do podania nazwisk i adresów swych kochanków i znajomych. Wystarczyło znać homoseksualistę, a milicja zakładała na wszelki wypadek kartotekę. W ten sposób akcja rozkręcała się jak kula śniegowa. Wikipedia podaje, że założono około 11 tys. kartotek, jednak według informacji nieoficjalnych założono ich około 30 tys. Prawdopodobnie 19 tys. teczek zniszczono lub zabezpieczono w zbiorach prywatnych, co jest przestępstwem. Nie informuje się, ile teczek przekazano do IPN, a ile zginęło. Milicja próbowała usprawiedliwiać akcję „Hiacynt” dużą ilością zabójstw homoseksualistów. Rzeczywiście dochodziło do takich czynów, ale cześć była inspirowana przez SB. Chciano w ten sposób pozbyć się tych homoseksualistów, którzy byli mocno zaangażowani w działalność opozycyjną (przerzucanie ulotek i podziemnych wydawnictw, uczestniczenie w demonstracjach, malowanie antykomunistycznych napisów itp.). Gwałtowny rozkwit homoseksualizmu w tym okresie był też wykorzystywany przez grupy przestępcze. Pozbawienie życia samotnie mieszkającego homoseksualisty umożliwiało ogołocenie mieszkania z wartościowych przedmiotów i pieniędzy. Powodem akcji mógł być też brak dostępu SB do młodych i atrakcyjnych homoseksualistów. Do uwodzenia kleryków, księży i opozycjonistów potrzeba było wielu takich chłopaków. Mając tysiące zarejestrowanych homoseksualistów, otwierały się dla SB nowe możliwości operacyjne. Można powiedzieć, że akcja „Hiacynt” była uzasadniona i konieczna, bo utrwalała władzę ludową w Polsce.
Ktoś powie, że w Zachodniej Europie i USA nie było komuny, a homoseksualizm i pedofilia w Kościele też wystąpiła. Oczywiście, że tak, bo te metody ośmieszenia religii i Kościoła zostały wymyślone przez marksistów, a marsz przez instytucje wprowadzali zachodni komuniści ukryci w partiach socjaldemokratycznych od lat 60. Powszechny udział homoseksualistów w zachodnich ruchach lewicowych ułatwiał demoralizację duchownych i świeckich. Kadry wyszkolone w uwodzeniu chłopców i mężczyzn były i są, a duża ochota na taki proceder też była i jest. Uwiedzeni chłopcy zasilali szeregi lewicy, kończyli studia i stanowili nowe kadry do marszu przez instytucję. Podobny proces toczył się wśród kobiet. Feministki i lesbijki wspierane przez lewice werbowały do łóżka młode dziewczyny i szkoliły je językiem, doprowadzając do ideowego szczytowania. Potem z tak wyszkolonych działaczek organizowały młodzieżowe ruchy na rzecz praw kobiet. Z kolei działaczki tych ruchów kończyły studia i zajmowały się później edukacją młodzieży na poziomie podstawowym, średnim i wyższym. Inne trafiały do polityki, na uniwersytety, do poradni dla kobiet i nie stroniły też od zakonów. Po 30 latach pracy u podstaw efekty były imponujące. W 2003 r. niemiecki dziennikarz Jurgen Busche mógł napisać: Długi marsz przez instytucje, prowadzony przez przywódców rewolty 68, opozycję pozaparlamentarną i różne nurty ruchów społecznych, zakończył się w centrum władzy i opanował kluczowe stanowiska w państwie, gospodarce i na uniwersytetach, zapewniając im dominującą pozycję w ogólnospołecznej dyskusji. Ten marsz przez instytucję zdemoralizował i uwikłał w grzech hierarchów kościelnych na zachodzie i w Polsce. W najbardziej chronionej instytucji rewolucja seksualna zatriumfowała, a pojawiające się w Kościele skandale obyczajowe to największy sukces ideologiczny lewicy. Oczywiście wystarczyło tylko punktowo zdemoralizować księży, a proces toczył się już sam i toczy się dalej. Są nawet takie odważne szacunki, że wśród polskich duchownych jest około 30% homoseksualistów. Prof. Oko nazywa tych duchownych „lawendową mafią” i porównuje ją do włoskiej mafii. Można przypuszczać, że po wprowadzeniu edukacji seksualnej do szkół prowadzonej przez lewicę, i po przeprowadzeniu punktowo demoralizacji młodzieży (przez aktywistów homoseksualnych), wywoła się samoczynny proces demoralizacji całej młodzieży. Internet w tym procesie jest bardzo ważnym elementem, bo wyznacza trendy. To zadziałało na zachodzie i zadziała też w Polsce. Wystarczy popatrzeć, ile młodzieży gromadzi się wokół naszych ruchów LGBT. Można tylko zastanawiać się, czy za 10 lat ilość homoseksualnych chłopców i dziewczynek wchodzących w dorosłe życie będzie na poziomie 30, czy 50% C.d.n.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Michalkiewicz o ataku UE na suwerenność Polski! https://www.youtube.com/watch?v=lv2N3PXdlME. Czas około 35 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Świat według Michalkiewicza: https://www.youtube.com/watch?v=WzxHmEc6vDs. Czas około 24 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
BEZ SPINY. CZY LEMPART I SUCHANOW ZAŁOŻĄ SCHRONISKO DLA PSÓW? https://www.youtube.com/watch?v=kwRvFHJsz4U. Czas około 31 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Polityka na wesoło. Specjaliści Od Wszystkiego: https://www.youtube.com/watch?v=3zr0__mJFjA. Czas około 22 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Opozycja planuje przewrót na połowę grudnia i obiecuje święta już bez PiS-u przy władzy, co strasznie kręci tęczową Unię Europejską. UE pod przewodnictwem prezydencji niemieckiej wspiera naszą opozycję w tych planach jak może. Czy gra budżetem UE okaże się dobrym narzędziem, niebawem się okaże? Przypominam w największym skrócie, o co chodzi:
Premier Morawiecki podpisał w lipcu rozporządzenia dotyczące praworządności. Rozporządzenie dotyczyło tylko ochrony interesów finansowych UE, czyli zgodnych z prawem UE rozliczeń z otrzymanych unijnych pieniędzy. Rozporządzenie podpisali w lipcu szefowie wszystkich 27 rządów państw członkowskich. Niemiecka prezydencja jednak odeszła od tego kompromisu i zaproponowała rozwiązanie dot. praworządności daleko wychodzące poza wcześniejsze ustalenia. Ta propozycja wykracza poza traktaty, w tym Traktat Lizboński. Chodzi głównie o zablokowanie reformy sądownictwa. Premier Mateusz Morawiecki i wcześniej Jarosław Kaczyński zapowiedzieli, że Polska nie będzie „handlować naszą suwerennością”, a przyjęcie tzw. mechanizmu praworządności w kształcie zaproponowanym przez prezydencję niemiecką, byłoby poważnym jej ograniczeniem. Polska i Węgry oświadczyły, że nie zagłosują (użyją veta) za budżetem UE na lata 2021-2027 z rozporządzeniem zaproponowanym przez prezydencję niemiecką. Propozycja niemiecka jest gorąco popierana przez opozycję. W ostatnią sobotę w programie Debata tygodnia w Polsat News poseł Platformy Jakub Rutnicki, zapytany przez prowadzącego redaktora Grzegorza Jankowskiego o stanowisko jego partii w sprawie propozycji niemieckiej powiązania przyszłych wydatków z tzw. praworządnością powiedział: Oczywiście trzeba wspierać ten mechanizm, bo trzeba doprowadzić do tego, aby PiS jak najszybciej utracił władzę w kraju, a my obiecujemy jako Platforma, że każde euro, które zostało zmarnowane przez partaczy z PiS-u, zostanie odzyskane.
Także politycy Lewicy zarówno w polskim Parlamencie, jak i europosłowie tej partii w PE (w tym dwaj byli premierzy), jawnie domagają się zablokowania środków dla Polski, uznając, że i oni będą uczestniczyć w odzyskanej przez Platformę władzy. W przypadku veta Polski i Węgier mielibyśmy prowizorium budżetowe. W roku 2021 obowiązywałby budżet identyczny, jak ten z 2020 roku, a więc ostatni budżet obecnej perspektywy finansowej na lata 2014-2020. Byłby on korzystniejszy niż roczny budżet wynikający z nowej perspektywy finansowej. Ponieważ budżetowi na lata 2021-2027 towarzyszy tzw. Fundusz Odbudowy w wysokości 750 mld euro, który został utworzony w celu odbudowy gospodarek krajów UE i wsparcia ich systemów ochrony zdrowia w związku z pandemią koronawirusa, to veto w sprawie budżetu uniemożliwiłoby jego powstanie. Dla Polski w ramach Funduszu Odbudowy przewidziano około 60 mld euro (w tym około 26 mld euro, to dotacje, a 34 mld euro, to pożyczki). Same odsetki od tego zadłużania się Komisji na 750 mld euro w ciągu najbliższych 3 lat, będą wynosiły wg szacunków około 15 mld euro rocznie i w tym celu kraje członkowskie zgodziły się na wprowadzenie podatków europejskich (pierwszy z nich tzw. podatek od nieprzetworzonego plastiku zacząłby obowiązywać od 2023 roku).
Jeszcze jedno posiedzenie Rady Europejskiej w tym roku jest przewidziane w dniach 10 i 11 grudnia, więc jeżeli prezydencja niemiecka chce zakończyć sukcesem swoje przewodnictwo w Radzie (a byłoby nim przyjęcie budżetu i Funduszu Odbudowy), to musi wrócić do ustaleń szczytu z lipca tego roku.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Warszawa. Strajk Kobiet na żywo: https://www.facebook.com/oko.press/vide ... __tn__=-UC.
Warszawa. Strajk Kobiet na żywo, transmisja WP na You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=mjGxkZPzs1w.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Dalszy ciąg. Warszawa. Strajk Kobiet na żywo: https://www.facebook.com/oko.press/vide ... MNEL-XpEKA.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Dla porównania Paryż. Protesty przeciwko ustawie o bezpieczeństwie globalnym. Na żywo: https://www.youtube.com/watch?v=GjxxC9nrjB8.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Dialog kobiet i gejów z Policją: https://www.facebook.com/oko.press/vide ... _tn__=kC-R.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Rewolucja obyczajowa a konserwatyści. Konserwatyści często nie rozumieją, na czym polega konserwatyzm. Konserwatyści nie są przeciwni postępowi i nowoczesności, chociaż często uważa się inaczej i nie bez przyczyny. Np. Konfederacja chcę nas cofnąć do XIX wiecznych rozwiązań gospodarczych i obyczajowych. To nie są konserwatyści, a utopiści. Konserwatyści są za ewolucją, czyli spokojnym procesem zmian, które służą całemu społeczeństwu, a nie tylko rewolucyjnym grupom. Nie kwestionują rzetelnej wiedzy, nie sprzeciwiają się postępowi technicznemu i akceptują ewolucyjne zmiany obyczajowe, które wynikają z wiedzy i powszechnego przepływu informacji. Są jedynie przeciwni rewolucji, która zawsze przynosi straty duchowe, społeczne i materialne.
Konserwatyści na świecie i w Polsce są zapędzani w kozi róg z własnej winy, bo nie traktują lewicowców serio. Uważają, że lewicowcy są pomyleni, i ich postulaty odstają od logiki. Nie dostrzegają, że te aberracyjne idee uzyskują coraz większą popularność wśród młodzieży i na tym przegrywają. Lewica korzysta z najnowszych osiągnięć psychologii i socjologii i stosuje je do manipulacji emocjami i duchowością człowieka (na wzór religii). W ten sposób wypiera opresyjną religię (normy moralne) i wprowadza nową, zawartą w haśle rewolucji seksualnej z 1968 r. zabrania się zabraniać lub w polskiej wersji róbta, co chceta. Wydaje się, że konserwatyści nie rozumieją tego procesu i wierzą, że wiara uchroni ich przed rewolucją bezbożników. Oczywiście ich uchroni, ale nie uchroni bezbożnej lub tracącej wiarę młodzieży. Nie są w stanie zauważyć, że sprawowany przez Kościół „rząd dusz” w zderzeniu z „rządem popędów” systematycznie traci na znaczeniu, szczególnie wśród młodzieży. Konserwatyści lekceważyli to zjawisko, mimo że pojawiło się już wiele lat temu (opisałem go niedawno). Wypierali je ze świadomości, uznając, że to nie ma prawa się zdarzyć, a pojawiające się niepokojące informację traktowano jako przesadzone. Informację o demoralizacji duchownych traktowano jako propagandę komunistyczną i walkę z Kościołem. Gdy już wiele lat temu zwracałem uwagę, że lewica ma sposób na demoralizację duchownych i młodzieży, ci pobożni patrzyli na mnie z politowaniem. Uważali, że to jest niemożliwe w tak katolickim kraju, jak Polska i teraz przekonują się o swej naiwności. Konserwatyści bez dogłębnego poznania i analizy zjawisk związanych z seksualnością człowieka, są jak ludzie pierwotni z maczugami. Wystarczy popatrzeć na zachowanie Konfederacji. Jedyny argument, jaki przedstawiają konfederaci w tej sprawie to kij bejsbolowy, bo nie znają natury ludzkiej i nie są zdolni do rzeczowej dyskusji na ten temat. Wolny rynek jest dla nich najważniejszy, ale sprzeciwiają się wolnemu rynkowi usług seksualnych. Tutaj opowiadają się za regulacją.
Czy obecnie konserwatyści są w stanie przedstawić takie zmiany obyczajowe, które spowodują odwrót młodzieży od lewicy? Wydaje się, że nie, bo jest już za późno. Nawet gdy lewica odnosi wyraźne sukcesy obyczajowe i polityczne, konserwatyści nie są w stanie rzeczowo rozmawiać o ich przyczynach. Ciągle im się zdaje, że mamy do czynienia z marginesem, który PiS przez swe pobłażanie rozochocił. Uważają, że wystarczy wziąć pałę, zapędzić to towarzystwo do budy i niech tam robią, co chcą. Część młodzieży jeszcze trwa przy Konfederacji, mamiona chorą nadzieją rychłego przejęcia władzy w Polsce. Największym wrogiem dla Konfederacji jest teraz PiS. Głosi się tezę, że obecnie PiS to bardzo niebezpieczna partia, bo opanowała do perfekcji metody manipulacji społeczeństwem. Uważa się, że propaganda PiS-u skutecznie wstrzymuje wzrost poparcia dla Konfederacji, dlatego jedynym wyjściem jest doprowadzenie do obalenia PiS-u. Konfederacja zdaje sobie sprawę, że sama tego nie jest w stanie zrobić, więc musi pomóc lewicy w obaleniu PiS-u i pomaga jak może. Konfederaci naiwnie wierzą, że objęcie władzy przez lewice jest warunkiem przejęcia władzy przez Konfederację. Po roku, dwóch, społeczeństwo tak będzie miało dość lewicy, że solidarnie zagłosuje na Konfederację. W taki kretyński scenariusz wieży większość zwolenników Konfederacji. Jest to objaw głupoty i samobójczego lekceważenia lewicy. Przecież po zdobyciu władzy przez lewice Konfederacja i partie narodowe zostaną zdelegalizowane. Lewica, mając duże poparcie młodzieży, będzie nieobliczalna i z pewnością to zrobi, a wyzwolona seksualnie młodzież nie pozwoli na odbudowę prawicowych partii. Odchodzenie na wieczną wartę przez starzejących się konserwatystów spowoduje systematyczny spadek poparcia dla prawicy i prawica, żeby istnieć, musi zaakceptować rewolucję obyczajową. A można było przynajmniej opóźnić ten proces i wyjść z inicjatywą powolnych zmian wiele lat wcześniej. Można było wykorzystać referenda i spokojne ewolucyjnie luzować sprawy obyczajowe sprawując nad tym procesem kontrolę. Teraz to pójdzie na żywioł i największe długofalowe straty polityczne poniesie prawica. Sprawy obyczajowe dla młodzieży skupionej wokół Konfederacji obecnie nie są istotne, ponieważ wyczerpana nałogowym onanizmem ma stłumione reakcje emocjonalne i bardziej ich interesuje duża kasa i małe podatki niż seks. Jednak dorastająca konfederacka młodzież, zwabiona przez lewicę darmową przyjemnością i wolnością seksualną nie będzie już tak ochoczo głosować na Konfederację. Jeżeli konserwatyści nie zrozumieją, że lewica znalazła bardzo skuteczny sposób na podporządkowanie sobie młodzieży i nie zaczną traktować poważnie lewicy, to staną się muzealnymi eksponatami, którymi będzie się straszyć dzieci. Lewica dokonała bardzo sprytnego socjotechnicznego zabiegu. Wszystkie podziały wśród młodzieży zastąpiła jednym podziałem. Młody człowiek musi się teraz opowiedzieć czy jest za wolnym seksem, czy nie. Każdy może się domyślić, który pogląd zdecydowanie zwycięży. Jest jeszcze takie znane od lat zjawisko, że młodzież popierająca Korwina (obecnie Konfederację), wchodząc w dorosłe życie, zmienia swe poglądy i wybiera inną partię. Dostrzega utopijne idee Konfederacji i nie widzi swej przyszłości w niszowej partii. Nie ma państwa na świecie, które by stosowało rozwiązania proponowane przez Konfederację. Jest to utopia, która na przełomie XIX i XX wieku doprowadziła do rozwoju komunizmu, faszyzmu i nazizmu. Być może Konfederacja chcę powtórki historii. Konfederacja, zamiast odciągać młodzież od lewicy sensownymi propozycjami, to ją tam wpycha swym radykalizmem, sama podążając w otchłań niebytu. Okazuje się, że proponowana przez lewicę otchłań odbytu stała się bardziej atrakcyjna dla młodzieży i młodzież stała się główną siłą napędową lewicowej rewolucji. C.d.n.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Przerażający obraz Polski. Nasza ojczyzna podbita i zniewolona: https://www.youtube.com/watch?v=7kOqbdYvDZg. Czas około 55 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Gaz łzawiący i pożary. Tysiące protestujących w Paryżu przeciwko przemocy policji i ustawie o bezpieczeństwie (28.11.20): https://www.youtube.com/watch?v=hCMA8Vqqsr8. Czas około 3 minuty.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Moskwa (28.11.20). Likwidacja pojedynczych pikiet w obronie parku: https://www.youtube.com/watch?v=lWXTdyDOM5U. Czas około 6 minut. Można włączyć polskie napisy. Rosjanie to jednak szczęśliwi ludzie.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Świat według Michalkiewicza: https://www.youtube.com/watch?v=iSnn9Jh_buc. Czas około 28 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Karoń ostro o Kościele: https://www.youtube.com/watch?v=DBy0fW1Lpz8. Czas około 58 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Rewolucja obyczajowa a konserwatyści. Konserwatyści są zbyt naiwni wobec nowych technologii. Ostatnie przesłuchania szefów Twittera i Facebooka przed senacką komisją USA pokazują, że tak w istocie jest. Te korporacje całkowicie zostały opanowane przez lewicę, a konserwatyści nie byli w stanie stworzyć przeciwwagi. Nie docenili ogromnego wpływu nowych technologii na kształtowanie zachowań dzieci i młodzieży. Nie zauważyli, że media społecznościowe wywierają potężny wpływ na poglądy polityczne młodych ludzi. Szefowie Twittera i Facebooka czują się kompletnie bezkarni, pozbawieni kontroli i robią, co chcą. Założyli swoje imperia i są potężniejsze niż większość państw świata. Umiejętnie cenzurując konserwatywne treści, stały się tubą komunistycznej rewolucji. Podobnie zachowują się w Polsce.
Konserwatyści są zbyt skupieni na materializmie, czyli na stanie posiadania i obronie tego, co mają. Wszelkie inne idee są rozmyte i słabo zaznaczone. Zagubili gdzieś wyższe wartości i nie są zdolni przeciwstawić się lewicy. Konserwatyści myślą, że kapitalizm jest naturalnie po ich stronie, ale już nie jest, bo kapitalizm XXI wieku wygląda inaczej niż myśli Michalkiewicz, Konfederacja i konserwatyści starej daty. Konserwatyści nie dostrzegają, że nie ma niewidzialnej wolnej ręki rynku, że nie ma w ogóle wolnego rynku. Jest tylko kilka krajów, które mają status samodzielny i kilkanaście korporacji, które tym światem zarządzają wspólnie z tymi rządami. Te kraje to: USA, Chiny, Rosja, Anglia, Niemcy, Francja, może jeszcze Brazylia, może Indie, może Iran. Są one wewnątrz jeszcze sterowne, a cała reszta to już są kraje skolonizowane przez wielkie korporacje i wpływy wielkich mocarstw. W tej chwili następuje zwarcie między korporacjami a państwami. Już szala posiadania przechyla się w stronę wielkich koncernów, które będą zarządzać światem zupełnie bez mechanizmu kontroli. Rządy krajów będą na usługach korporacji, korporację będą finansować te ugrupowania, które sprzyjają korporacji. Dawniej korporację lękały się komunizmu (groźba nacjonalizacji), teraz po zmianie akcentów komuniści zajęli się rewolucją obyczajową i nie walczą już z globalizacją. Wielkie korporacje wspierają postmodernistyczne eksperymenty w komunistycznych Chinach, ponieważ dostrzegły w nich szansę dla siebie. Postmodernizm to nic innego jak marksizm tylko w nowym wydaniu. Korporację, widząc w postmodernistycznej rewolucji szansę na duże pieniądze i wpływ na rządy i politykę światową, chętnie uczestniczą w rewolucji seksualnej i obyczajowej, finansują parady równości i ruchy LGBT. Uczestniczą aktywnie w tworzeniu nowego postmodernistycznego ładu światowego. Rewolucja obyczajowa jest pierwszym etapem rewolucji postmodernistycznej i jest najłatwiejsza do wprowadzenia (ma duże poparcie młodzieży). Przykład sponsorowania imprezy LGBT w Chinach (Sznghaj) przez korporację (plansza pokazana w 55 sekundzie filmu): https://www.youtube.com/watch?v=Qu1JjAXEP44. Planowanie wielkiego resetu, transakcję bezgotówkowe, likwidacja pieniądza, wynagrodzenia punktowe, likwidacja własności prywatnej, to sposób na zmuszenie ludzi do wydajnej pracy. Wolność seksualna ułatwia redukcję napięcia seksualnego i pozwala na bardziej wydajną pracę. Nikt już nie będzie uchylał się od pracy i wreszcie będzie można ustalić, kto ma na kogo pracować i komu służyć. C.d.n.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

XXI Sesja Rady Gminy Poraj z dnia 26.11.2020: https://ugporaj.sesja.pl/2020/11/30/xxi ... 11-2020-2/. Czas 118 minut.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Ziemkiewicz. Totalsi mają plan. W tym tygodniu zrobią jeszcze raz to samo: https://www.youtube.com/watch?v=hSUa2_cBw2o. Czas około 8 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Radna Masłoń znakomicie obnażyła klub radnych Gmina dla Wszystkich. Zmusiła niektórych radnych klubu do odcięcia się od PiS-u. PiS jeszcze nie upadł, a radni już pchają się w objęcia niezawodnej lewicy. Tak karze Opaczność działaczy, którzy wystawiają na radnych przypadkowych ludzi. https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5FED8B89
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Świat według Michalkiewicza: https://www.youtube.com/watch?v=D19-7ztPGUg. Czas około 24 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Wiedza społeczna

Post by Zdzisława Polak »

Oto link do nagrania z ostatniej sesji Rady Gminy w Poraju tzn, z 26.11.2020
https://ugporaj.sesja.pl/2020/11/30/xxi ... 11-2020-2/
i tu znajdziecie Państwo wypowiedż Pani Radnej Masłoń ( wypowiada się w
w czasie od 1:11:26)
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Czynniki napędzające rewolucję obyczajową. Rewolucja komunistyczna miała doprowadzić do upadku kapitalizmu i uszczęśliwienia wszystkich ludzi. Okazało się, że Marks nie miał racji, twierdząc, że kapitalizm sam się wykończy nadprodukcją dóbr, ale prawdopodobnie słusznie uważał, że bez zmian obyczajowych i upadku religii rewolucja się nie utrzyma. Nic nie zapowiadało upadku kapitalizmu, więc postanowiono przyspieszyć jego upadek. Podjęto próby uwolnienia młodzieży z zakazów hamujących ich popędy. Pierwsza próba (68 r.) nie do końca udana wytyczyła długotrwały marsz przez instytucję ówczesnej lewicowej młodzieży. Przygotowano taki model edukacji szkolnej, aby młodzież myślała, że wolność im się należy bez wysiłku, a produkty, które dostaje, spadają z nieba. Pojawienie się Internetu otworzyło nowe możliwości. Powszechny dostęp do darmowej pornografii rozbudzał seksualnie dzieci i młodzież i przygotowywał do zmian obyczajowych. Teraz wystarczyło sformułować postulaty (miłość, równość, tolerancja, pełna aborcja, małżeństwa jednopłciowe, adopcja dzieci itd.) i wyprowadzać młodzież na ulicę.
Okazało się, że młodzież odpowiednio wychowana i nastawiona, włączyła się w walkę o lewicowe postulaty z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem. Dzieci i młodzież jeszcze nieuformowana przez kulturowe ograniczenia, staje się na naszych oczach motorem rewolucji. Lewica, uderzając w najczulsze i najsłabsze punkty natury ludzkiej, marginalizuje wpływ rodziców na własne dzieci. Teraz wystarczy dodatkowo zasiać ziarno homoseksualizmu w mniejszych miasteczkach (w dużych już działają kluby gejowskie), a sama młodzież dokonała reszty. Działa to podobnie jak w pandemii. Młoda osoba zakażona zakaża innych, a inni zakażają następnych. Jedynym sposobem zapobieżenia zakażenia jest izolacja. Tutaj maski na otwory nie pomogą.
Rozluźnienie obyczajowe zniechęca młodzież do zakładania tradycyjnej rodziny, Na dorosłym społeczeństwie na początek wymusza się tolerancję dla nietypowych zachowań młodzieży, aby potem wymusić powszechną ich akceptację. Te działania mają na celu rozregulowanie tradycyjnych zasad organizacji społeczeństwa i doprowadzić do załamania się obecnego ustroju, co jest w interesie lewicy. A gdy lewica zafunduje nam już powszechny burdel, to co potem? Chiny są obecnie poligonem doświadczalnym przyszłych rozwiązań, które będą wprowadzone po zwycięstwie rewolucji obyczajowej i upadku klasycznego kapitalizmu. Nowy ustrój ma opierać się o zmodyfikowany kapitalizm wsparty zmianami społecznymi i obyczajowymi (postmodernizm). Kapitał ma być skupiony w wielkich korporacjach (kapitalizm korporacyjny), a obywatel będzie pozbawiony własności i pieniądza. Wynagrodzenie będzie punktowe i w zależności od ilości zdobytych punktów będzie zależeć wolność obywatela. Uprawnieniami obywatela do korzystania z dóbr będzie się zajmować sztuczne inteligencja. Jakie rozwiązania ostatecznie zostaną przyjęte, będzie zależeć od wyników chińskich eksperymentów. Są głosy, że Chiny eksportując koronawirusa, chciały przyspieszyć upadek klasycznego kapitalizmu i w ten sposób przyspieszyć światową rewolucję. Trzeba przyznać, że ten koronawirus to nie jest chińska tandeta.
Aby znacząco powiększać szeregi zwolenników rewolucji, konieczne jest rozbudzanie seksualne dzieci i młodzieży. Np. duńska telewizja emituje show, w którym dzieci oglądają nagich dorosłych:
https://www.facebook.com/UltraDR/videos ... 88672/?t=0.
Obserwuje się reakcję dzieci na nagość dorosłego człowieka. Np. na jakie punkty ciała kierują swój wzrok, czy na kobietę, czy na mężczyznę, czy ujawniają swą seksualność. Te reakcje są wykorzystywane do doskonalenia programów edukacyjnych dzieci i wychowania ich dla rewolucji. W internecie tworzy się portale dla młodzieży, gdzie sama młodzież w nachalny sposób propaguje nietypowe zachowania seksualne. Jest to okraszane piosenką, muzyką i tańcem, tworząc atmosferę dobrej zabawy. Odpowiednio przygotowana oświata i błędy wychowawcze rodziców, rozbroiły młodego człowieka i zrobiły go niezdolnego do walki ze swymi namiętnościami i słabościami. Feminizacja szkół spowodowała zabicie w chłopcach dzielności i odwagi. Nauczycielki o poglądach lewicowych karmione lewicową propagandą, tępią wszelkie męskie zachowania chłopców w obawie przed męskim szowinizmem i faszyzmem. Literatura jest tak dobierana, aby z chłopca zrobić karykaturę dziewczynki, wrażliwego, czułego, bawiącego dzieci, smacznie gotującego, sprzątającego, podatnego na sugestię. W ten sposób hoduje się przyszłe „żony” dla homoseksualistów.
Dlaczego w Polsce dokonali rewolucji solidarnościowej robotnicy, a studenci tylko kibicowali? Bo mając krótszy kontakt ze szkołą niż studenci, nie stracili jeszcze jaj. Szkoły nie dokonały na nich pełnej kastracji. Uczeń obrabiany odpowiednio przez szkoły średnie i wyższe traci własną męskość i cechy z nią związane. Właśnie z takim zamiarem są tworzone programy wychowawcze dla szkół. Feministki stworzyły mit, że mężczyzna to źródło cierpień kobiety (ciąża, wychowywanie dzieci, podporządkowanie mężczyźnie, domowe obowiązki itp.), a to spowodowało kryzys kobiecości. Mężczyzna z jajami jest dla lesbijek konkurencją w uwodzeniu dziewczynek. Feministki pomagają homoseksualistom uwodzić swych braci, wmawiając im, że są gejami. Walczą z objawami męskości już w swojej rodzinie. Brat lesbijki lub feministki, poznając homoseksualistów, wpada w ich sidła.
To zjawisko pokazują filmiki umieszczone na chińskim portalu Tik Tok. Np. pod hasłem: Mój brat jest gejem i wszystko OK dziewczyny z radością reklamują swych braci: https://www.youtube.com/watch?v=Yk8VisXH-y4.
https://www.youtube.com/watch?v=TSFupL6eq60.
https://www.youtube.com/watch?v=BdZfxGsLxNs.
Również chłopak chodzący z dziewczyną uwiedzioną przez lesbijkę jest narażony na zmianę orientacji. Wkręcony w towarzystwo homoseksualistów przez swoją dziewczynę często im ulega. To nie rujnuje przyjaźni z dziewczyną, a daje możliwość zawarcia tzw. białego małżeństwa. Oficjalnie i legalnie są parą, a dziewczyna uprawia seks z kobietami a mąż z chłopcami lub mężczyznami i wszystko gra. Postaranie się o własne dzieci w takim związku nie jest żadnym problemem. To zjawisko występuje w dużych polskich miastach już od dawna. C.d.n.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Świat według Michalkiewicza: https://www.youtube.com/watch?v=4DXMB39K2Ag. Czas około 19 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5. Poseł PiS-u opłatą wejściową (100 zł) prawdopodobnie chciał uchronić galerianki obojga płci przed prostytucją. Zapomniał jednak, że galerianki obojga płci dostają pieniądze i mogą sobie coś kupić w galerii. Zdawałoby się, że i tu mężczyźni są dyskryminowani, bo dziewczyny galerianki mają do dyspozycji dwa gorące otwory, a chłopcy jeden. Jednak szansę się wyrównują, ponieważ chłopcy mają większą wprawę niż dziewczyny i stosują wyrafinowane techniki w serwowaniu kakaa, jak i w spożywaniu loda. Zgodnie z postulatami lewicy różnice płci się zacierają.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Świat według Michalkiewicza: https://www.youtube.com/watch?v=DNuxLwiSUVg. Czas około 31 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5. Jak słychać Konfederacja nie ma czasu na edukację młodzieży, więc chce iść na skróty. Liczy na polskiego generała Franco lub generała Pinocheta. Jeżeli nie znajdzie się taki generał, to będziemy „jęczeli pod komunistycznym reżimem”, przeżywając erotyczne rozkosze. Lewica już powinna się bać.
Jak będziemy jęczeć pod komunistycznym reżimem, pokazują japońscy chłopcy: https://www.youtube.com/watch?v=IVTlLowOdJU.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Czynniki napędzające rewolucję obyczajową. Ustanowione w ubiegłych wiekach role dla płci były takie: Mężczyzna bronił, oddawał życie za swój kraj, wykonywał ciężkie prace, zapewniał utrzymanie. Kobieta rodziła dzieci, wychowywała je, opiekowała się domem.
W ubiegłych stuleciach rodzenie dzieci było równie heroicznym aktem co wyprawy wojenne. Zdarzało się, że kobiety nie przeżywały porodów i nie były w stanie efektywnie kontrolować płodności. Rodziły po 10+ dzieci, z których sporo umierało, przy lub po porodzie. Dziś, za sprawą medycyny i pigułki antykoncepcyjnej, kobieta uzyskała pełną kontrolę nad płodnością, a poród nie stanowi jakiegoś większego ryzyka. W XX/XXI wieku ryzyko i obowiązki wynikające z kobiecości wyraźnie się zmniejszyły. Opieka medyczna i diagnostyka są na zdecydowanie wyższym poziomie. Nie zmieniły się jednak obowiązki ciążące na mężczyznach: obrony kraju, obrony kobiety przed zagrożeniem, wykonywania ciężkich prac, utrzymywania kobiety i dzieci. Obecne społeczeństwo wyzwoliło w znacznym stopniu kobietę z dawnych obowiązków, ale od mężczyzny wymaga, aby nadal funkcjonował i poświęcał się po staremu. Nie wygląda to na równouprawnienie. Jeśli równe prawa, to i równe obowiązki, w tym obowiązek obrony kraju czy np. wydobywania węgla. A tych parytetów feministki nie chcą ustalać, tylko żądają parytetów w zarządach, parlamencie i tam, gdzie jest kasa i władza. A jak mężczyzna ma bronić kobietę, oddawać życie za kraj, wykonywać ciężkie prace, zapewniać utrzymanie, kiedy otoczenie niszczy jego męskość, wychowując go na wrażliwego, czułego, bawiącego dzieci, smacznie gotującego, sprzątającego, a jednocześnie podatnego na sugestię homoseksualistów?
Jak się zachowują chłopcy i młodzi mężczyźni poddani lewicowej ideologii pokazują filmiki (wybrane przypadkowo z tysięcy) umieszczone na YouTube (źródło Tik Tok). Wyjaśnienie dla konserwatystów: złapanie za brodę, wypychanie policzka językiem lub oblizywanie warg, jest zaproszeniem na loda.
https://www.youtube.com/watch?v=e637TMtHq50.
https://www.youtube.com/watch?v=Myr-d4nPZqw.
https://www.youtube.com/watch?v=4obEKKTM1Qg.
https://www.youtube.com/watch?v=c0BqD70vnMA.
https://www.youtube.com/watch?v=rRQR4ekH9YY.
https://www.youtube.com/watch?v=_1D0u_op0FE.
https://www.youtube.com/watch?v=g-zxsTTwugg.
Już Freud twierdził, że tłumienie popędu seksualnego u dzieci wywołuje u nich agresję i wszelkie nieszczęścia (m.in. łatwość nawiązywanie kontaktów z pedofilami). Jest to niestety brutalna prawda, którą należy właściwie zinterpretować. Należy ją wykorzystać do zimnej akceptacji onanizmu wśród dzieci. Nie potępiać i nie zachęcać, nie reagować emocjonalnie, nie wywoływać poczucia wstydu. Należy jednak pamiętać, że onanizm nie do końca redukuje napięcie seksualne, a nałóg jest równie niebezpieczny, co tłumienie popędu. Lewica natomiast chcę popęd seksualny u dzieci uaktywniać i wydobywać, twierdząc, że chłopcy tłumiący popęd wyrastają na przestępców lub faszystów. Wyrastanie chłopców na nałogowych onanistów już lewicy nie przeszkadza? Czy przez analogię można powiedzieć, że dziewczynki tłumiące popęd seksualny wyrastają na wojujące feministki? Czy chodzi o rozbudzanie popędu u chłopców, a tłumienie u dziewczynek, co zmusi chłopców do wspólnego zaspakajania popędu i rozwoju homoseksualizmu? Czy zniszczenie męskości chłopców i mężczyzn ma skłonić dziewczyny i kobiety (z braku laku) do związków lesbijskich? Czy na pewno dziewczyny reklamujące swe związki lesbijskie na Tik Tok są szczęśliwe? Czy nie brakuje im szalonej jazdy na prawdziwym rumaku?
https://www.youtube.com/watch?v=7XllnlINu80.
https://www.youtube.com/watch?v=fT0jnelNU28.
https://www.youtube.com/watch?v=gULzOMxxjwc.
No cóż, młode rumaki czystej krwi już są na wymarciu. Pozostało tylko jednej z dziewczyn w związku lesbijskim stylizować się na mężczyznę i znów lewica górą! C.d.n.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Bez spiny: https://www.youtube.com/watch?v=NTLzN0Qo9jA. Czas około 31 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Wiedza społeczna

Post by kobek »

Kolęda Nr 1 w 2020r.

https://it-it.facebook.com/tokfm/videos ... 609899685/

To jest prawdziwa wiedza społeczna.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Męski, to inaczej aktywny w łóżku. Najsilniejszą motywacją do tego, żeby dziewczyna się spotkała z chłopakiem, jest seks. Sfera seksualna człowieka jest bardzo prywatną strefą. Od tego, jak mężczyzna wygląda w łóżku, co robi ze swymi dłońmi, jak dotyka, co się dzieje z jego ciałem, jak używa głosu, jak prowadzi kobietę, zależy czy ją do finału doprowadzi. Istotne dla kobiety jest czy ten finał będzie przeciętny, czy wyjątkowy. Problem jest też w tym, że mężczyźnie nikt w tych czynnościach nie może pomóc, czy doradzić, ale w razie błędów przy następnym razie może zostać zastąpiony przez innego mężczyznę. Musi się angażować i wiedzieć (na podstawie zdobytego doświadczenia i obserwacji), co kobiecie sprawia przyjemność i na jakie bodźce reaguje. Musi wiedzieć, że wiele kobiet nie doświadczyło prawdziwego seksu i musi jej takiego seksu dostarczyć. Musi być zdecydowany, pewny siebie i czasami agresywny, ale ciągle musi uważać, żeby nie zostać posądzony o gwałt. To wymaga od współczesnego mężczyzny siły woli, wytrzymałości fizycznej, odporności psychicznej, utrzymanie erekcji i kontroli wytrysku. Czy to nie za dużo dla dzisiejszego zmiękczonego mężczyzny? Każdy prawdziwy mężczyzna jeszcze do tego musi mieć wyobrażenie o tym, co mu sprawia największą frajdę i nie może tego ukrywać przed kobietą. Musi jej dać całego siebie oraz dostarczyć jej maksimum przyjemności, ale nie może zapominać o swoich potrzebach. Musi odczuć satysfakcję, dobry nastrój i zadowolenie z kontaktu z kobietą.
Wszyscy pragniemy udanego seksu. Mamy z grubsza rzecz biorąc dwa rodzaje kobiet, jedne nieśmiałe i zawstydzone, drugie wyzwolone. Te zawstydzone dają mężczyźnie bardzo mało sygnałów o swojej seksualności. Brak zaangażowania kobiety może też wynikać z nabytego urazu do mężczyzn. Takie kobiety trzeba rozbudzać długą grą wstępną i po wydobyciu z niej widocznych reakcji, dopiero spokojnie przystąpić do konkretów. Natomiast te wyzwolone kobiety pokazują nam jak ważny i wspaniały jest dla nich seks z mężczyzną. Widzimy ich mimikę, zaangażowanie, dźwięki i grymasy rozkoszy. Trudno zauważyć w innych sytuacjach życiowych tak skrajnej radości u kobiet. Każdy prawdziwy mężczyzna musi się postarać, aby taką rozkosz w kobiecie wywołać, ale kobieta musi też w tym mu pomagać i się postarać, aby mężczyzna miał poczucie spełnienia i satysfakcji po odbytym stosunku. Musi wzmacniać męskość w mężczyźnie, a nie ją zabijać. Media pod wpływem feministek kreowały i kreują wzór facetów uległych i delikatnych (nie faszystów), a natura domaga się w łóżku facetów aktywnych, pracowitych i spostrzegawczych. Taki mężczyzna powinien być ceniony przez kobiety, a nie odrzucany i zwalczany. Matkowanie słabym mężczyzną to nie rola kobiet. To na prawdziwych mężczyznach ciągle spoczywa obowiązek utrzymania gatunku ludzkiego, bezwarunkowy obowiązek mężczyzny zaprogramowany przez naturę. Proszę sobie wyobrazić szarżującego konno na łonie kobiecej natury Krzysztofa Bosaka, produktu nowoczesnej subkultury. Taki śliczny, taki miły, taki delikatny, a czy rumak jego może być szalony? Czy to możliwe?
Wywołany przez kobiety kryzys męskości spowodował, że kobiety szukają facetów z drogimi samochodami, opasłym kontem lub z bogatymi rodzicami. Uważają, że korzyści materialne wynagrodzą im braki w łóżku. Nie wynagrodzą. Gdy tylko trafią na prawdziwego mężczyznę, zostawią wszystko i pójdą za nim.
Dziewczyna uprawiająca pieszczoty ze zniewieściałym chłopakiem (bo na nic innego go nie stać) bardzo chętnie zrobi to też z koleżanką. Wtedy się zorientuje, że w pieszczotach płeć nie ma znaczenia. Jednak gdy koleżanka zaspokoi ją oralnie, to kolegę zostawi na lodzie, na lodzie zrobionym przez kolegę homoseksualistę. I tak nam się rozrastają mniejszości seksualne.
Prawdziwy mężczyzna nie musi być bogaty. Wystarczy popatrzeć, jak zachowują się kobiety na imprezach typu męski striptiz i taniec erotyczny. Na tych pokazach kobiety są poniżane, sprowadzane na ziemię, ale lubią to. Są „upokarzane” imitacją stosunku klasycznego, oralnego i analnego. Tak ich to kręci, że same wkładają „stówki” do męskich stringów. Czując zapach mężczyzn, są gotowe ich pożreć, nazywając ich ciachem z kremem. To wyzwala ich najskrytsze marzenia, są odprężone i podniecone, wyobrażają sobie zwierzęcy seks, Czują „go” w sobie i uruchamia się w nich legendarny punkt G. Nie potrzeba penetracji, wystarczy rozbudzić wyobraźnie kobiety, aby była posłuszna mężczyźnie z własnej woli i jeszcze mu płaciła. Siła wyobraźni kobiety sprawia cuda. Ci mężczyźni tylko grają prawdziwych mężczyzn i nie muszą być sprawni w łóżku, ale to działa na kobiety i powinno być przykładem dla wszystkich mężczyzn, jak rozbudzać wyobraźnie kobiety. Prawda jest często brutalna. Część tych tańczących mężczyzn jest homoseksualistami, co ułatwia uniknięcia erekcji przy striptizie i przytulankach na publicznych imprezach. Erekcja w stringach wymusza zejście ze sceny.
Taniec erotyczny dla kobiet. Proszę patrzeć na reakcję kobiet: https://www.youtube.com/watch?v=g_NKBksjaK0.
Kobiety po tym erotycznym doświadczeniu wracają do swych zapracowanych mężów lub chłopaków niezdolnych do odgrywania swych męskich ról. Nie da się rozbudzić kobiety „rąbaniem drzewa” tępą siekierą. Nie da się też rozbudzić erotycznie kobiety drogim samochodem, opasłym kontem i bogatymi rodzicami. Można rozbudzić w niej tylko chciwość.
PRANKI NA BLACHARACH: https://www.youtube.com/watch?v=cHjPnCh ... e=emb_logo. Włączamy polskie napisy (ikona Napisy, Ustawienia, znowu Napisy, Przetłumacz automatycznie i z listy wybieramy język polski). C.d.n.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Kobek znów się niezdrowo podniecił, tym razem staruszką. Będziesz miał problemy z erekcją. Przecież to stary i już nieaktualny materiał i Ty to nazywasz prawdziwą wiedzą społeczną? Nie dało się znaleźć coś nowszego?
Ale chętnie ci pomogę: https://www.youtube.com/watch?v=x7SS1gV2XWA. To jest prawdziwa miłość, wolność i tolerancja w lewicowym wydaniu. Z utęsknieniem czekamy na bandyckie rządy lewicy.
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Wiedza społeczna

Post by kobek »

Nadal aktualny, a z własną seksualnością problem masz chyba Ty w każdym swoim poście odnosisz się do czyjeś seksualności i seksu?
Jak nie o lodach męskich to o serwowaniu kakaa itp. Ty masz jakieś niezrealizowane marzenia seksualne albo z Ciebie taki erotoman gawędziarz?.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Czy ty naprawdę jesteś taki głupi i nie wiesz o co mi chodzi?
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Ziemkiewicz. Co się stało z mężczyznami? https://www.youtube.com/watch?v=QIabydDFak4. Czas około 32 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Świat według Michalkiewicza: https://www.youtube.com/watch?v=KzVWhOyPQ78. Czas około 24 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
https://www.youtube.com/watch?v=d5DP-lIEttY. Czas około 21 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Wolni, czy zniewoleni wolnością? Lewicowi aktywiści pod wpływem propagandy, próbują lekceważyć zagrożenia wynikające z wprowadzania przez nową lewicę (przy wsparciu liberałów) zmian obyczajowych w Polsce. Jednak po wielu paradach LGBT organizowanych nawet w małych miastach i narzuceniu tematu o mniejszościach seksualnych, powiększa się liczba osób popierających rewolucję obyczajową. Największy przyrost liczby zwolenników LGBT pojawia się wśród młodzieży, a to właśnie dorastająca młodzież będzie decydować, kto będzie sprawował władzę w Polsce.
Każdy dojrzały człowiek rozumie, że istnieją ludzie nie hetero normatywni i tolerancja dla tych ludzi jest w pełni uzasadniona. Jednak pełne zrównanie praw homoseksualistów z heteroseksualistami spowoduje gwałtowny wzrost osób homoseksualnych, a pozbawienie praw homoseksualistów w sferze seksualnej nie zmniejszy ich ilości. Sprawę komplikuje wywołany przez feministki i lewicę kryzys męskości, co wpływa bezpośrednio na kobiety i wywołuje kryzys kobiecości. Kryzys płci ma być początkiem zacierania podziału na płeć. Te kryzysy powiększają liczebność mniejszości seksualnych, co może się skończyć tym, że mniejszości staną się większością i wtedy ta większość ustanowi prawa, jakie będzie chciała. Powiększaniem mniejszości seksualnych jest żywotnie zainteresowana lewica, bo liczy na wzrost poparcia. Do tego dochodzi jeszcze internetowa reklama homoseksualizmu przez młodzież. Dla przykładu udostępniam filmy:
Pary lesbijek: https://www.youtube.com/watch?v=qXE8xkrn2Aw (9 min). https://www.youtube.com/watch?v=Bnsz2XVBGtE (4 min. Włączyć polskie napisy). Bardziej odważne filmy par lesbijskich wymagają logowania.
Dwóch rosyjskich gejów mieszkających razem w Szwajcarii:
https://www.youtube.com/watch?v=QCgh9zwbeN4 (15 min. Włączyć polskie napisy). Filmy tych gejów cieszą się dużym powodzeniem w Rosji i są m.in. komentowane po rosyjsku.
Para chińskich gejów: https://www.youtube.com/watch?v=X71hppCd8xw (13 min).
Para mieszana: https://www.youtube.com/watch?v=YtQ39-zywmI (10 min. Włączyć polskie napisy)
Homoseksualne nastolatki i pełnoletnie związki: https://www.youtube.com/watch?v=VKL6teoaPJs (10 min).
Gwarancja praw osób nieheteroseksualnych jest piekielnie trudna do rozwiązania, z czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Najlepiej ten problem oddalić daleko od siebie, ale w obecnych czasach jest to niemożliwe. Podjąłem się więc próby opisania tego trudnego, ale ważnego dla przyszłości człowieka zjawiska. Lewica i ukrywający się pod jej szyldem komuniści, systematycznie podejmuje próby rozwalenia dotychczasowego porządku społecznego budowanego mozolnie przez pokolenia. Polska opierała się tym procesom dzięki religijnym zakazom. Jednak uderzenie w Kościół i nachalna propaganda środowisk LGBT systematycznie osłabia możliwości zatrzymania forsowanej przez lewicę rewolucji.
Dzielenie przez komunistów społeczeństwa na klasy społeczne i próby wywołania konfliktu między nimi nie zakończyło się sukcesem. Klasa robotnicza miała się stać dominująca i zbudować społeczeństwo bezklasowe, likwidując pozostałe klasy. Okazało się, że kapitalizm przekupił klasę robotniczą, a bogacący się robotnicy wystąpili przeciw komunistom, którzy mieli w swym programie likwidację własności prywatnej i majątku. Robotnicy nie chcieli się pozbywać swej własności.
Lewica, aby przetrwać i zrealizować swój plan rewolucji światowej, musiała wymyślić nowe metody oraz nowe obszary działania. Konieczne stało się stworzenie nowych narzędzi destrukcji obecnego systemu. Ponieważ psychologia poczyniła postępy w poznawaniu natury ludzkiej, lewica, penetrując tę wiedzę, doszła do wniosku, że sfera seksualna człowieka jest znakomitym narzędziem do manipulacji masami ludzkimi. Wiadomo, że głodem można zmusić człowieka do wszystkiego, ale okazało się również, że w podobny sposób można wykorzystać sferę seksualną człowieka do wymuszenia odpowiedniego zachowania i podporządkowana. Zauważono, że ta sfera w społeczeństwach stanowi tabu, jest wstydliwa i jest emocjonalnie trudna do analizy dla ludzi religijnych (grzeszne myśli). Natomiast jest łatwa do ataku na ludzi, którzy próbują ostrzegać przed niebezpieczeństwem, jakie niesie manipulacja seksualnością młodego człowieka. Dewianci i obrońcy dewiantów mogą ich nazywać np. erotomanami, czy gawędziarzami.
Bardzo istotnym elementem rewolucji komunistycznej był marsz lewicy przez instytucje kościelne, co spowodowało, że wśród hierarchów kościelnych pojawili się socjaliści, komuniści i homoseksualiści. W ten sposób podcięto skrzydła instytucji kościelnej i pokazano, że straciła anielską ochronę.
Zawsze celem komunistycznej rewolucji było i jest taka przebudowa stosunków społecznych, aby nastąpiło zatarcie różnic między ludźmi (również płciowych), które są przyczyną wszystkich ludzkich nieszczęść. Pierwszym etapem ma być wyzwolenie z religijnych i kulturowych zakazów, a następnym wyzwolenie z ograniczeń seksualnych. Pozwoli to człowiekowi na pełną realizację swoich dążeń i celów, co ma sprawić, że stanie się w pełni wyzwolonym i szczęśliwym. Diagnoza jest słuszna tylko usunięcie różnic między ludźmi i różnic płciowych jest niemożliwe. Jest to następna komunistyczna utopia odrzucana przez ludzi dorosłych mających wiedzę, doświadczenie i opanowanie popędów. Jedyną nadzieją na powodzenie planów lewicy pozostały dzieci i młodzież. Jeszcze nieukształtowana i targana hormonami młodzież stała się nowym komunistycznym proletariatem i siłą napędową rewolucji obyczajowej.
Niszczenie kobiecości i męskości w młodych ludziach jest koniecznym warunkiem zacierania różnic płciowych, Jest to bardzo ważny etap rewolucji komunistycznej decydujący o powodzeniu dalszych etapów. Połączenie wszystkich upodobań seksualnych pod jednym tęczowym sztandarem symbolizuje połączenie sił i wspólną walkę z heteroseksualną młodzieżą. Na tym nowym sztandarze komunistycznej rewolucji nie ma miejsca dla heteroseksualnych heretyków. W ten sposób sfera seksualna ludzi nie hetero normatywnych została wyniesiona na tęczowe sztandary nowej lewicy, które ochoczo i wysoko podnosi rewolucyjna młodzież. https://www.youtube.com/watch?v=UO288ZHDunw. C.d.n.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Świat według Michalkiewicza, wybitnego specjalisty od wihajstrów: https://www.youtube.com/watch?v=sNuG_KtP3iE. Czas około 27 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Szczepionka lepsza od viagry: https://youtu.be/h0G39nQ4ga0. Czas około 24 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Niemiec wcale nie płakał, gdy sprzedawał media Polakowi: https://youtu.be/LgyrPIbZt24. Czas około 9 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Porzućcie wszelkie nadzieje na lepszą Polskę "liberałów": https://youtu.be/hV4QGW6bnIw. Czas około 6 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Fala pogróżek eurokratów i ich miejscowych kolaborantów osiąga szczyt: https://youtu.be/SxbezSllPHY. Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Nawet nie widzimy, jak nas Europa na każdym kroku rżnie na kasie: https://youtu.be/hw_EAbJksbY. Czas około 17 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Podwyżka opłat za śmieci. Transmisja z XXII nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Poraj na żywo: https://ugporaj.sesja.pl/.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Praworządność drogą do demoralizacji? Rewolucja obyczajowa w Polsce jest nie tylko popierana przez Unię Europejską, ale wymuszana groźbami i sankcjami finansowymi. Po klęsce wyborczej ugrupowań liberalno-lewicowych, UE straciła nadzieję na przyspieszenie zmian obyczajowych w naszym kraju. Opozycja organizowała protesty uliczne w celu wywołania chaosu i uprawiała totalną krytykę poczynań rządu. Jeszcze niedawno UE w obawie przed oporem Polaków nie mówiła otwarcie o szybkiej akceptacji rozwiązań obyczajowych obowiązujących w jądrze unijnych państw. Początkowo hasłem przewodnim protestów była „Konstytucja”. Pojawiło się też hasło „wolne sądy”. Pod tymi hasłami opozycja postępowa organizowała demonstrację uliczne i nawet zorganizowała nieudany pucz grudniowy. Po spadku liczebności demonstrantów i zużyciu się hasła „Konstytucja” zamieniono hasło na „praworządność”. Pod hasłem „praworządność” łatwo jest ukryć konieczne zmiany w prawie przyspieszające rewolucję obyczajową, tak istotne dla wzrostu poparcia dla lewicy wśród młodzieży. Ponieważ po prawej stronie sceny politycznej wyrosła też opozycja z radykalnymi hasłami, koalicja rządząca jest atakowana z dwóch stron. Ze strony lewicowej mamy żądania wprowadzenia rozwiązań prawnych obowiązujących w UE (głównie chodzi prawną ochronę mniejszości seksualnych i wprowadzenie aborcji na życzenie), a z drugiej strony (konserwatywne organizacje katolickie i Konfederacja) mamy żądania zaostrzenie prawa w kierunku odwrotnym. Wiadomo było, że zarówno wprowadzenie skrajnych postulatów lewej strony, jak i prawej strony wywołają niepokoje społeczne. Obie strony w niepokojach społecznych widziały swą szansę, więc forsowały swe żądania. Konserwatywne środowiska katolickie i Konfederacja zebrały podpisy pod swymi postulatami i złożyły projekt ustawy antyaborcyjnej. Swoje liberalne projekty składała również lewica. Ponieważ te projekty leżały spokojnie w zamrażalce sejmowej, prawa strona zwróciła się do Trybunału Konstytucyjnego o rozstrzygnięcie, czy obowiązujące prawo jest zgodne z Konstytucją. TK zwlekał z wydaniem werdyktu, ponieważ powszechnie było wiadomo, że jakikolwiek wyrok wywoła duże protesty społeczne. Jednak naciski konserwatywnych środowisk katolickich i Konfederacji skłoniły TK do rozstrzygnięcia tej kwestii. Wydano więc orzeczenie zgodne z zapisami Konstytucji, co wywołało powszechne protesty kobiet, lesbijek i gejów we wielu miastach w Polsce. Wydanie orzeczenia innego, niezgodnego z Konstytucją wywołałoby z kolei protesty konserwatywnych środowisk katolickich i Konfederacji.
Radość Konfederacji z protestów nie miała granic, bo rzekomo demonstrację przybliżały jej szansę na zdobycie władzy. Również środowiska kościelne związane z „lawendową mafią” były pełne nadziei, bo przejęcie władzy przez lewice i liberałów daje im szansę na stworzenie tęczowego kościoła pełnego męskiej młodzieży, miłości i radości. Jednak zawarte porozumienie w sprawie budżetu UE oraz osłabienie protestów, oddaliły nadzieje na zmianę władzy w Polsce, ale nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa. Być może kolejna mobilizacja przewidziana na 13 grudnia doprowadzi do przełomu, a jeśli nie to jest jeszcze Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej pamiętający o osobach kochających inaczej.
Władzę UE już nie mają wątpliwości, że tylko objęcie władzy przez liberalno-lewicowe ugrupowania daje szansę na szybkie wprowadzenie pełnej aborcji, małżeństw jednopłciowych, adopcję dzieci dla homoseksualistów, wprowadzenie obowiązkowej edukacji seksualnej dzieci, darmowe In vitro, surowe karanie homofobów i homofobicznych rodziców. Bez zmiany władzy w Polsce dalsza integracja państw UE na wzór komunistycznego kołchozu nie będzie możliwa. Potrzebni są też sędziowie o odpowiednich poglądach (najlepiej tęczowi), którzy z orłem na piersiach będą z najwyższą surowością te nowe rozwiązania prawne wprowadzać i tę „polską ciemnotę” przykładnie karać. Zachodnie lesbijki i geje z niecierpliwością czekają na swobodny podbój polskich dziewczyn i chłopców, ale do tego potrzebna jest liberalizacja prawa. Wtedy przez połączenie przyjemności z rewolucyjną aktywnością wypleni się resztki konserwatyzmu polskiej młodzieży. Po tych doświadczeniach młodzież wreszcie z ochotą zasili szeregi lewicy.
Aby pokazać, jak rozluźnienie obyczajowe wpływa na dzieci i młodzież w krajach opanowanych przez lewicowych ideologów, konieczne jest odesłanie do Internetu. Są tam umieszczane filmy nagrane przez dzieci oraz młodzież i stanowią bardzo rzetelną informację o ich zachowaniach. Internet jest zwierciadłem zmian zachowań młodych ludzi i cenną wskazówką dla rodziców. Mamy tu przykłady zachowań japońskich chłopców w szkole w domu i na podwórku: https://www.youtube.com/watch?v=MSIh4ci ... Y&index=27 (3 minuty. Można włączyć polskie napisy).
https://youtu.be/wUhCLdECSn8?list=RDCDi-b89N7tY (3 minuty. Można włączyć napisy).
https://youtu.be/aHrm88SRIZ4. (7 minut).
Gry i zabawy japońskich chłopców: https://www.youtube.com/watch?v=_6XBQloBVxY (9 minut. Można włączyć polskie napisy)
https://www.youtube.com/watch?v=ePCnyps0cIY (9 min. Można włączyć polskie napisy).
Gdzie są rodzice tych dzieci? Dawniej nagranie takiego filmu wywołałoby skandal w miejscu zamieszkania tych chłopców. Teraz nic się takiego nie dzieje.
Patologia wkracza już do rodzin: https://www.youtube.com/watch?v=roOvF_HFkw0 (4 minuty).
https://www.youtube.com/watch?v=W-u_67lmTvs (9 minut).
Te filmy mogą swobodnie oglądać dzieci i mieć destrukcyjny wpływ na ich zachowanie. Zdecydowanie bardziej szokujące są filmy umieszczone na YouTube, których oglądanie wymaga zalogowania się i potwierdzenia wieku. Te czynności z logowaniem nie sprawiają dzieciom żadnego problemu, ale treści tych filmów na pewno zaniepokoją każdego rodzica. Jednak są portale, które prezentują już ostrą pornografię z udziałem bardzo młodych ludzi (teoretycznie powyżej 15 lat). Wejście na te portale nie wymagają nawet potwierdzenia wieku, mimo tego nie odważę się udostępnić żadnego z nich. Obejrzenie tych pornograficznych filmów przez rodziców jest niezbędne do uzyskania wiedzy koniecznej do podjęcia bardzo ważnej decyzji. Czy szybko wchodzimy jako naród w rewolucję obyczajową, która głównie dotyczy dzieci, czy w sposób ewolucyjny będziemy gonić „nowoczesne” kraje? Czy chcemy, aby nasze dzieci i wnuki zachowywały się jak dzieci na udostępnionych powyżej filmach? Czy chcemy takie sceny oglądać na co dzień? W dobie internetu nie uchronimy się już przed seksualizacją dzieci i młodzieży narzucaną przez lewice, możemy ją tylko opóźniać. Innej drogi już nie ma. Każdy ma wolną wolę i będzie decydować o przyszłości swoich dzieci i wnuków w najbliższych wyborach. C.d.n.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Gadowski. Komentarz tygodnia. Informacje m.in. dotyczące szczepionek: https://youtu.be/df7ZA0F6epw. Czas około 42 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Polityka na wesoło. Bez spiny: https://youtu.be/KNduNWsOUEQ. Czas około 31 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Świat według Michalkiewicza: https://youtu.be/eXxieKbPikc. Czas około 24 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
https://youtu.be/dds_pm6-fgs. Czas około 16 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Ziemkiewicz. No i jak zwykle: zadęcie, moralne uniesienie, nie damy ani guzika, panie tego - a potem rejterada... https://youtu.be/rNZJ7x2PymQ. Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Dzień Ziobry: https://youtu.be/dmDDlGEQo9Y. Czas około 9 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Pytania i odpowiedzi (m.in. o greckiej pedofilii): https://youtu.be/Hfwpg2ijH_8. Czas około 48 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Kryzys kobiecości i męskości. Moja analiza przyczyn kryzysu płci nie dotyczy emocji, ponieważ emocję, to bardzo szeroki temat wymagający napisania grubej książki. Analizuję tylko zdolność kobiety i mężczyzny do odgrywania swoich ról płciowych, bo od tego, jak na razie, zależy przetrwanie ludzkości. Miłość jest najważniejszym elementem cementujący związek, podobnie jak seks, ale występuje również w związkach jednopłciowych i nie zależy od płci.
https://www.youtube.com/watch?v=Zef-hFz2oPQ. (11 minut).
https://www.youtube.com/watch?v=cy0yPDNwGPU. (11 minut).
Jednak warto wspomnieć, czym jest miłość i jakie są rodzaje miłości? Miłość to uczucie emocjonalne bardzo trudne do wyjaśnienia i opisania. Miłość od wieków jest przedmiotem rozważań filozofów, pisarzy czy psychologów. Nie sposób jednoznacznie wskazać, czym ona jest. Starożytni Grecy rozróżniali cztery rodzaje miłości: eros, storge, agape i philia. Ich charakterystyka pozwala na lepsze zrozumienie pojęcia miłość.
Eros to przemożne pragnienie, niekoniecznie skierowane ku drugiemu człowiekowi. To tęsknota i dążenie ku czemuś, czego brak (np. seksu).
Storge wynika z głębokiego uczucia przynależności. Może oznaczać trwałe więzy rodzinne, bezwarunkową miłość, jaka nieustannie pobudza do troski o kochane osoby.
Agape to miłość altruistyczna, w której dobro obiektu uczuć przedkłada się nad własne potrzeby, nie oczekując wzajemności.
Philia. Na tle tych trzech rodzajów miłości, philia jawi się jako najdalsza sferze zmysłowej, całkowicie wolna od emocji i popędów - jest stanem umysłu, świadomym wyborem duchowej więzi z drugim człowiekiem. To czyste, bezinteresowne uczucie, zrodzone z potrzeby dzielenia z kimś zainteresowań, współdziałania, wychodzenia naprzeciw czyimś potrzebom. W philia partnerzy są wobec siebie wierni i lojalni, a także wspierają się nawzajem na drodze osobistego rozwoju.
Miłość platoniczna to specyficzny rodzaj uczucia i jest pozbawiona elementów zmysłowych i pożądania. To totalne zauroczenie drugim człowiekiem, bezwarunkowa akceptacja wszystkiego, co z nim związane, bezkrytyczny stosunek do jego cech i zachowań. U Platona miłość była drogą wiodącą ku doskonalszym formom poznania, od miłości cielesnej, w szczególności homoseksualnej, ku poznaniu ideom dobra i piękna. Ostatecznie pojęcie miłości platonicznej wyewoluowało jako termin opisujący uczucie pozbawione zmysłowego wymiaru, nakierowane na wyższe, ponadczasowe wartości.
Inne definicje miłości wiążą się mocno z seksualnością człowieka:
Miłość grecka. Miłością grecką jest nazywany seks analny. Obecnie, coraz więcej osób decyduje się na taki rodzaj uprawiania miłości. Dla niektórych partnerów seks analny jest formą urozmaicenia życia erotycznego, sposobem na łóżkową nudę lub formą zdobycia rozkoszy w nietypowy sposób. Dla innych miłość grecka jest tematem tabu, jest kontrowersyjna, odrażająca i niehigieniczna. Jest uważana za formę zbliżenia związków homoseksualnych.
Miłość francuska. To chyba jeden z najbardziej rozpowszechnionych rodzajów zbliżenia intymnego. Miłość francuska to inaczej seks oralny. Polega on na stymulacji narządów płciowych partnera bądź partnerki za pomocą ust i języka.
Miłość hiszpańska. To inaczej stosunek międzypiersiowy. Partner umieszcza penisa pomiędzy piersiami partnerki. Duży biust sprzyja takiemu rodzajowi miłości. Jest to pozycja seksualna dla par heteroseksualnych.
Miłość włoska nie wydaje się bardzo popularnym rodzajem zbliżenia pomiędzy partnerami. Zatem czym jest miłość włoska? Seks po włosku polega na pobudzaniu penisa za pomocą pachy drugiego z kochanków. Podczas takiego stosunku można zmieniać nacisk ramienia na członek, co może intensyfikować doznania.
Miłość erotyczna to wszelkie pozytywne uczucia do drugiej osoby przeplatane marzeniami i pragnieniem zbliżenia fizycznego.
Biblijny opis miłości: 1 list do Koryntian, rozdział 13, Hymn do miłości:
1 Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
2 Gdybym też miał dar prorokowania
i znał wszystkie tajemnice,
i posiadał wszelką wiedzę,
i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił.
a miłości bym nie miał,
byłbym niczym.
3 I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją,
a ciało wystawił na spalenie,
lecz miłości bym nie miał,
nic bym nie zyskał.
4 Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
5 nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
6 nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
7 Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
8 Miłość nigdy nie ustaje,
[nie jest] jak proroctwa, które się skończą,
albo jak dar języków, który zniknie,
lub jak wiedza, której zabraknie.
9 Po części bowiem tylko poznajemy,
po części prorokujemy.
10 Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe,
zniknie to, co jest tylko częściowe.
11 Gdy byłem dzieckiem,
mówiłem jak dziecko,
czułem jak dziecko,
myślałem jak dziecko.
Kiedy zaś stałem się mężem,
wyzbyłem się tego, co dziecięce.
12 Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno;
wtedy zaś [zobaczymy] twarzą w twarz:
Teraz poznaję po części,
wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany.
13 Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość.
Nasza kultura i obyczaj nakierowuje dojrzewające dzieci na płeć przeciwną, jako obiekty wczesnych marzeń erotycznych. Jednak forsowanie tolerancji dla związków jednopłciowych, przykłady takich związków, filmy pokazujące takie związki, mogą zakłócić zainteresowanie dojrzewającego dziecka płcią przeciwną.
https://youtu.be/O3zPNUHAs3E. (12 minut).
https://youtu.be/-q7d6BeCkcc. (11 minut).
https://youtu.be/mzILuu261CA. (8 minut).
https://youtu.be/xbax08t8d5w. (9 minut).
Zgoda dziecka na eksperymenty seksualne z osobnikiem tej samej płci może przesądzić o jego orientacji seksualnej na całe życie. Pierwsze doświadczenia seksualne dojrzewającego dziecka zazwyczaj determinują zachowania osoby dorosłej. Nikt nie ma dostępu do treści dziecięcych marzeń. Tylko dyskretna obserwacja zachowań dziecka może pozwolić na zauważenie sygnałów świadczących o jego zainteresowaniach. Sprawę komplikuje zachowanie współczesnych dziewczyn. Dawniej dziewczyny unikały chłopców o orientacji homoseksualnej, a teraz lgną do nich, czując się bezpiecznie. Mogą też w ten sposób ukrywać swoje związki lesbijskie. Rodzice i otoczenie nie zauważa nic podejrzanego, a nawet wyrażają podziw dla chłopca, wokół którego kręci się tyle pięknych dziewczyn. C.d.n.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Last edited by letnik on 13 Dec 2020, 17:18, edited 1 time in total.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Strajk kobiet i gejów. Transmisja na żywo Onetu: https://youtu.be/RFb_Z4ofEXk.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Jeszcze relacja KOD-u z końcówki protestu. Wściekłe macice i wściekłe prostaty domagają się od Jarka prawdziwych chłopów: https://www.facebook.com/VidKOD/videos/417618942612223/.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Specjaliści Od Wszystkiego: https://youtu.be/cWYOEwhW9ng. Czas około 21 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Świat według Michalkiewicza: ciemnie chmury nad Polską: https://youtu.be/QjGYlFVKbPM. Czas około 14 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Wygaszanie Oświecenia. Nadeszła epoka mroku: https://youtu.be/jfUad_zZmWg. Czas około 36 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Przewodniczący EPL wspiera opozycję uliczną kosztem parlamentarnej: https://youtu.be/Mepy-9ZokNY. Czas około 15 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Kryzys kobiecości i męskości. Zapoznając się z analizą kryzysu płci, należy zawsze pamiętać, że w tak skomplikowanej dziedzinie, jak relacje międzyludzkie, są wyjątki. Wyjątki tak różne i tak liczne, że ich opis wymaga skorzystania z bardzo obszernej literatury. Sprawę dodatkowo komplikują przypadki osób odczuwających rozdarcia płci fizycznej z płcią psychiczną. Taki dojrzewający i eksperymentujący osobnik może w szkolnych szeregach uwikłać w swoje problemy inne dzieci. Przykładem jest wywiad z Margot: Nie odnajduję się w roli męskiej: https://youtu.be/lrQ7Npmi9BU. Czas około 39 minut.
Czy miłość erotyczna jest skierowana do osoby płci przeciwnej, czy tej samej w większości przypadków zależy od erotycznych marzeń w okresie dojrzewania? Dorastająca kobieta, która nie wyobrażała sobie w okresie dojrzewania kontaktu seksualnego z mężczyzną, będzie miała trudności zapałać miłością erotyczną do mężczyzny. Może uprawiać seks z mężczyzną, ale głównie z powodów towarzyskich. Podobnie jest z dorastającymi mężczyzną. Nie wyobrażając sobie seksu z dziewczyną w okresie dojrzewania, będzie miał trudności z erotycznym pokochaniem dziewczyny. Może uprawiać z dziewczyną mechaniczny seks, ale takie związki są krótkotrwałe. Męscy heteroseksualni mężczyźni mogą również uprawiać mechaniczny seks z innymi mężczyznami, ale w celu rozładowani napięcia seksualnego oraz potwierdzenia swej męskości i dominacji. To zjawisko (m.in. w postaci gwałtu) występuje nie tylko w zakładach zamkniętych, ale również w subkulturowych osiedlowych grupach młodzieżowych.
W celu uniknięcia nieporozumień wyjaśniam, że poniższy opis dotyczy kobiet, które utraciły swą kobiecość i wymagają kuracji przeprowadzonej przez prawdziwego mężczyznę. Problem jest w tym, że coraz mniej mężczyzn jest zdolnych do takiej kuracji. Poniższy opis może być też przydatny do przełamania pruderyjności lub lęków kobiet przed kontaktem z mężczyzną. Dla kobiet bez zahamowań poniższa metoda może być zastosowana w początkowym okresie przełamywania lodów.
Nowoczesna kobieta wychodzi na łowy i oczekuje od złowionego mężczyzny realizacji swoich marzeń. Mężczyzna taki ma być bogaty, przystojny, dobrze zbudowany, inteligentny, miły, usłużny i budzący zazdrość koleżanek. Kobieta chcę go mieć pod pełną kontrolą i musi się sprawdzać się w łóżku. Nie chce zakładać rodziny, wychowywać dzieci, zajmować się domem, ale chce być kochana i podziwiana. To jest właśnie opis kobiety w kryzysie. Gdy taka kobieta trafi na prawdziwego mężczyznę, czyli prawdziwego gbura i chama niespełniającego nawet w minimalnym stopniu jej oczekiwań, to może się stać cud, za który mu podziękuje. Tylko taki gbur i cham może ją sprowadzić na ziemię i wyprowadzić z kryzysu.
Gbur i cham nie przejmuje się reakcją kobiet i nie udaje dżentelmena w łóżku. Wie, że kobiety udają cnotliwe dla zmylenia otoczenia i wie, że prawie każda kobieta ma marzenia erotyczne, które trzeba z niej wydobyć i zrealizować. Początkowe próby wyglądają tak, jakby dziewczyna broniła się przed własnymi marzeniami. Przeciętny mężczyzna jak widzi takie reakcje, to wycofuje się, a cham dalej forsuje swoją seksualność i brnie dalej. Jednak musi też uważać, aby nie przekroczyć czerwonej linii i nie zostać oskarżony o gwałt. Trzeba po prostu przedłużyć grę wstępną, powoli zmniejszając opór dziewczyny. Bardzo dobrym sygnałem jest odpychająca siła rąk dziewczyny. Najpierw mamy mocne i usztywnione ręce, potem te ręce nieco wiotczeją, aż tracą siłę do tego stopnia, że tylko udają odpychanie i zaczynają współpracować z mężczyzną.
Jak cham dostanie się ustami do boku szyi i ucha kobiety i nie spodka się z oporem to już widzi zielone światło. Pieszczoty ustami w tym obszarze czynią cuda. Następny etap to usta i suche pocałunki oraz delikatnie pracujące ręce. Zgoda na zwilżenie języka wyzwala konkretniejsze prace ręczne. Dalsze czynności dla chama są oczywiste, jednak ciągle najeżone trudnościami, a finał zadecyduje o wszystkim.
Przy dzisiejszych kobietach bycie prawdziwym mężczyzną staje się coraz trudniejsze. Kryzys mężczyzn wywołany przez coraz bardziej wymagające kobiety napędza kryzys kobiet, a kryzys kobiet napędza kryzys mężczyzn. Odejście od tradycyjnej kultury i obyczaju wywołało samonapędzający się kryzys płci, którego końca nie widać.
Przykłady kobiet i mężczyzn, którym się udało utrzymać swe role płciowe:
https://youtu.be/6_xddK3MM-8. (10 minut).
https://youtu.be/9eKAhDf7B0M. (8 minut).
https://youtu.be/9nZG_bOtNx0. (15 minut).
Przytulanie mojej dziewczyny: https://youtu.be/i9c16XF9fG0. (3 minuty).
https://youtu.be/AC4aFZmFvjM. (4 minuty).
https://youtu.be/TGxLGgAqMEY. (9 minut).
Przytulanie mojego chłopaka: https://youtu.be/2mH0LJ51ULo. (6 minut).
https://youtu.be/dToqcey-uBg. (9 minut).
https://youtu.be/MqghjetW3Q0. (9 minut).
Radość prawdziwej kobiety z podniesienia koca: https://youtu.be/YyK2jZqpYbY. (4 minuty). C.d.n.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Świat według Michalkiewicza: Lempart i Tusk - CO Z TEGO WYNIKNIE? Jak oddaliśmy suwerenność? SPRAWDŹ! https://youtu.be/-40XsKh6nLI. Czas około 43 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Spór o miękiszona: https://youtu.be/_NRDwP_Pg4U. Czas około 13 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Świat według Michalkiewicza: Wielka Lechia to banialuki. Nie zgadzam się z ojcem Rydzykiem. W Polsce łamane są prawa mężczyzn: https://youtu.be/tx_LhfNEMG8. Czas około 24 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Pytania i odpowiedzi. Bezwzględna kobieta: https://youtu.be/Zj6EhEPHkz8. Czas około 28 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Radio Wnet. Dr Brzeski: Najważniejsze instytucje w USA zhakowane! To ponad 400 koncernów. To frontalny atak: https://youtu.be/X48HXf02d6I. Czas około 18 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Wielki lockdown w Niemczech! Bogatko: Prezes CPME uważa, że taka sytuacja potrwa aż do wiosny: https://youtu.be/GIf-7YxZ9ww. Czas około 10 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

Ziemkiewicz: Kto, jak i po co sfałszował mit Narutowicza: https://youtu.be/s4pD1hd148M. Czas około 24 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Terapia kobiety w kryzysie. To na mężczyzn spada odpowiedzialność za kryzys kobiet, ale kryzys mężczyzn wywołały nieświadome kobiety podpuszczane przez lewicę. Niestety, aby przywrócić normalność to ci mężczyźni, którzy nie dali się jeszcze sprowadzić do roli służebnej wobec kobiety, muszą odwrócić ten trent. Jeżeli tego nie zrobią, to czeka nas szybka destrukcja tradycyjnej rodziny i pogłębianie się konfliktów społecznych. Destrukcja i chaos to cel lewicy, bo lewica uważa, że tylko w takich warunkach może wprowadzić swe uszczęśliwiające ludzkość rewolucyjne rozwiązania. Przy takim podejściu każdy prawdziwy mężczyzna staje się zagrożeniem dla lewicy, bo opóźnia zwycięstwo komunistycznej rewolucji. Okazało się, że gej i lesbijka, to nie tylko bezpieczni przyjaciele kobiety, ale harpuny komunistycznej rewolucji. Najbardziej cierpią stalinowskie rodziny, bo dawniej traktowano je z szacunkiem, jako awangardę socjalistycznych zmian, a teraz zamieniono je na zbędny balast. Jednak z uwagi na ciągłe popieranie lewicy, traktuje się je dalej przyjaźnie, ale bardziej szorstko. Powodem jest niechęć stalinowców (członków PZPR i ich dzieci) do zmian obyczajowych wprowadzanych przez nową lewicę. Lewica odstawiła starych towarzyszy na boczny tor i postawiła na młodzież kochającą inaczej, ale nic straconego Wystarczy, że rodzina wyśle dorastającego syna na kurs gejowski lub córkę na kurs lesbijski i rodzina od razu awansuje społecznie. Lesbijka i gej w rodzinie to dowód szczerego przywiązania do ideałów lewicy. W takiej sytuacji na konserwatywnych rodzinach spoczywa obowiązek odkręcenia tego trendu. Muszą wychowywać swych synów i wnuków w duchu odwagi, waleczności i zdecydowania, bo w przeciwnym razie będą wykorzystywani przez lewicowych aktywistów. Potrzeba nam prawdziwych mężczyzn, którzy pokrzyżują plany lewicy i uratują wiele kobiet przed kryzysem. Pokażą, że inna kobieta nie da jej tyle rozkoszy, co prawdziwy mężczyzna wyposażony w to i owo. Jak kobieta odpowiednio przygotuje pas startowy, to bombowiec strategiczny wystartuje z pełną mocą i zabierze ją na kosmiczny szczyt, z którego już nie ma powrotu do lesbijki. Lewica tak sprytnie ustawiła swą rozgrywkę, że wychowywanie przez konserwatywnych rodziców świętoszków, dodatkowo przyczynia się do postępu rewolucji. Gdy dziewczyna cnotliwego świętoszka poczuje wiatr w krzakach (swoich), to zerwie się jak pies z łańcucha do innego, a świętoszek pozostanie sam, jako świeży towar dla homoseksualistów.
Prawdziwy mężczyzna powinien pamiętać, że dla prawie każdej kobiety seksualność jest bardzo ważna. Musi być świadomy, że każda kobieta ma fantazję seksualne i musi spowodować jej otwarcie się przed nim. Musi jednak wyglądać na faceta, który może jej dać „to” w łóżku. Musi być zdecydowany, śmiały i uwodzicielski, musi być zaangażowany, musi pożerać wzrokiem kobietę i ujawniać zainteresowanie jej ciałem. Musi jej pokazywać, że ważniejsze są odczucia i doznania jej niż jego i nie może zaprzestać działań, aby jej „to” dać. Kobiety lubią, aby mężczyzna przekraczał granicę, aby poczuć się wzięta, wyzwolona, przejechana jak czołg, totalnie wyzuta i potem szczęśliwa. Gdy jej „to” da, zawsze może liczyć na powtórkę.
„Narcyzm, manipulacja i psychopatia - Mroczna Triada, która pociąga kobiety": https://www.youtube.com/watch?v=DYz4ol9fsyo. (6 minut).
Prawdziwy mężczyzna nigdy nie wierzy kobiecie szczególnie wtedy, gdy jest ona w kryzysie. Nigdy się nie wycofuje i nie strzela po bieliźnie. Zawsze sam się zabezpiecza, nawet podwójną prezerwatywą.
Mężczyzna musi być pewny siebie i nie bać się jej dotykać, bo dotyk na kobiety działa tak, jak wzrok u mężczyzny. Kobieta też woli sama dotykać niż patrzeć, bo jak nie pomaca, to nie zobaczy (ale są wyjątki). Jeżeli jest nieśmiała, mężczyzna nie może jej szokować erekcją, może nakierować jej rękę, aby dotykiem wyczuła męskie walory i przywykła do gorącego ciała. Kobieta bardziej doświadczona, gdy jest z nowym facetem lubi sama dyskretnie ocenić wymiary, wtedy wie, czego się może spodziewać.
Początkowo dotyk mężczyzny powinien zawierać delikatny podtekst seksualny, przy jednoczesnym śmiałym patrzeniu w oczy. Mężczyzna przy tych coraz śmielszych czynnościach musi się dobrze czuć. Jeżeli sam odczuwa strach i nieśmiałość, to cała impreza może zakończyć się niepowodzeniem. Kobiety bardzo dobrze wyczuwają niezdecydowanie mężczyzny i mogą zignorować takiego partnera, ale mogą też przejąć inicjatywę (co się rzadko zdarza u kobiet w kryzysie) i sprowadzić go do roli biernego manekina.
Należy ciągle pamiętać, że kobiety na zewnątrz zakładają maskę porządności, którą można zdjąć tylko seksualnością mężczyzny. Mężczyzna musi znać swą rolę i swoje możliwości. Jeżeli coś „nie gra” w mężczyźnie, to powinien się wycofać, co wyjdzie na zdrowie jej i jemu. Wymówek może być wiele i trzeba je mieć zawsze w zanadrzu. Może należy poczekać na lepszy dzień?
Jeżeli mężczyzna potrafi uderzać w kobiecą seksualność wzrokiem, tekstami, zachowaniami i swoimi dążeniami ona dochodzi do wniosku, że może właśnie z nim uda się zrealizować swoje marzenia seksualne, które są dla niej ważne. Jest chamem, ale on zrobi te rzeczy, które tamten nie zrobił. Złapie tam, gdzie trzeba, zrobi, co trzeba, dokona tego, co trzeba, a kobieta się otworzy i poczuje się swobodnie ze swoją seksualnością. Poczuje, że właśnie z tym chamem przeżyje te chwile, o których marzyła. Jak kobieta zauważy, że partner też jej „to” chce dać, to się otworzy całkowicie i będzie z nim chętnie współpracowała. Jeżeli rzeczywiście jej „to” da, cham może liczyć na następne spotkania.
Dlaczego muzyka techno jest tak popularna wśród młodzieży? Bo wprowadza człowieka w rytm seksualny pierwotnych orgii. Scooter: https://youtu.be/KVjeheaFfsM.
https://youtu.be/G0PdO3hdG34.
Zobacz, jak będzie po zwycięstwie rewolucji komunistycznej: https://oko.press/polska-2060-zobacz-ja ... 1608150226.
Urocze pary:
https://youtu.be/lN3O0yqVZ3I. (10 minut).
https://youtu.be/dybDsWgkyFM. (9 minut).
https://youtu.be/_Am7jMQ2Ux4. (16 minut).
Ciąg dalszy analizy przyczyn kryzysy płci po nowym roku.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Nowy wariant COVID-19 atakuje w W. Brytanii. To aż 17 mutacji! https://wgospodarce.pl/informacje/89559 ... 17-mutacji.
Światło może zabić koronawirusy? Spektakularne odkrycie naukowców! https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze ... d=msedgntp.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Ziemkiewicz. Nowe LOGO, ale "peezel" ten sam: https://youtu.be/6F9GDAr8j-c. Czas około 9 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Nie ma narodu ani języka śląskiego. To ściema, służąca kawałkowaniu Polski: https://youtu.be/jzR4-dydiiw. Czas około 9 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

Gadowski. Komentarz Tygodnia. Kulisy veta, informację o szczepionkach: https://youtu.be/j7kYgPjRMak. Czas około 56 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

Świat według Michalkiewicza: https://youtu.be/7bFskOCUIvU. Czas około 16 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Sekretarzami stanu, skarbu i spraw wewnętrznych zostaną Żydowie z suwalskiego...: https://youtu.be/13o13abjTGo. Czas około 21 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Lempart marszałkiem!!! Codziennie ***** burza: https://youtu.be/qCfGcWdUNZk. Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

Ziemkiewicz. Demokracja? Tylko, kiedy wygrywają "oświecone elity": https://youtu.be/WMkM-aI2vU8. Czas około 7 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

Świat według Michalkiewicza. To powstania tak nas wykrwawiły: https://youtu.be/W7_wFzQ6ZQE. Czas około 35 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Dzisiejsza młodzież i jej problemy - miłość, oszustwo, zazdrość, rozstanie i romantyczne chwile (niektóre filmy mają polskie napisy). Osoby dorosłe mają problemy ze znalezieniem puenty w tych filmach, ale młodzież znakomicie ją odczytuje. Świadczy o tym ilość wyświetleń:
https://youtu.be/c2PW19D11oo. (9 minut).
https://youtu.be/_BNLX8n1fGw. (10 minut).
https://youtu.be/bT1tyyfCtwU. (11 minut).
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Świat według Michalkiewicza. Dobrowolność przymusowa i salonowy geniusz Szczepan Twardoch: https://youtu.be/p7PR8ojcQIg. Czas około 35 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5. Jedynym wyjściem jest bunt przeciw wirusowi i otworzenia do niego ognia z armat czołgowych. A nuż się przestraszy. Ja mam lepszy pomysł. Bezterminowy areszt kostuchy pozwoli wreszcie odetchnąć naszym tęgim umysłom z Konfederacji.
BEZ SPINY: CZY LEMPART WYSZCZEPIŁA TUSKA? https://youtu.be/Jd_LIKxrkg0. Czas około 31 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Specjaliści Od Wszystkiego. Lempart i twarz Czarzastego. Cebula dla wszystkich! https://youtu.be/CxxiHywAUmA. Czas około 21 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Świat według Michalkiewicza.
Koniec naszej cywilizacji coraz bliżej: https://youtu.be/XxDfJR2ZBuM. Czas około 29 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

Ziemkiewicz. Tylko prawda jest ciekawa. Trzech odważnych pisarzy: https://youtu.be/-yswvlOf0B0. Czas około 30 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Last edited by letnik on 22 Dec 2020, 09:14, edited 1 time in total.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Czy mężczyźni ulegną emancypacji i pozwolą na zwycięstwo rewolucji komunistycznej w Polsce? https://youtu.be/9xcCil5J00U. Czas około 94 minuty.
Efekty rewolucji komunistycznej możemy zobaczyć na młodzieżowych filmikach umieszczanych w internecie (w niektórych filmach można włączyć polskie napisy). Wybrałem kraje azjatyckie, gdzie wpływy chrześcijaństwa były niewielkie.
Składanka filmików nagranych przez wietnamskich chłopców (około 10% chrześcijan):
https://youtu.be/RVDwEFJvcu0. (15 minut).
Składanka filmików nagranych przez chińskich chłopców (około 1% katolików):
https://youtu.be/tc3vwMjSoa4. (10 minut).
Składanka filmików nagranych przez koreańskich chłopców (około 23% chrześcijan): https://www.youtube.com/watch?v=PQP89m4TV1o (5 minut).
Składanka filmików nagranych przez tajlandzkich (tajskich) chłopców (około 1% chrześcijan):
https://www.youtube.com/watch?v=UVvxIzxq0J0. (6 minut).
I teraz podstawowe pytanie, czy chcemy widzieć takie sceny w szkole, na ulicy, w parkach i w domu? Czy uda się zatrzymać ten trent w Polsce?
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Transmisja z XXII nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Poraj z dnia 10 grudnia 2020 roku:
https://ugporaj.sesja.pl/2020/12/14/xxi ... 2020-roku/.
UCHWAŁA NR 176(XXII)20 RADY GMINY PORAJ z dnia 10 grudnia 2020 r. w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi: https://poraj.bip.net.pl/?p=document&ac ... ar_id=6612.
Protokół głosowania: https://poraj.bip.net.pl/?p=document&ac ... ar_id=6612.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Salonik Polityczny część 1. Okres przedłużonej odpowiedzialności z dodatkowymi obostrzeniami:
https://youtu.be/T1i5Z4u0ROM. Czas około 15 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Salonik Polityczny część 2. Szczepionka jako 'wyjście z twarzą' z pandemii w grze politycznej?
https://youtu.be/Xa7YxQPzK_I. Czas około 20 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Salonik Polityczny część 3. Sytuacja w rządzie i Koalicja Polska: https://youtu.be/TZ9QCw47xCs. Czas około 10 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Porządek obrad dzisiejszej zdalnej sesji Rady Gminy Poraj: https://poraj.bip.net.pl/?p=document&ac ... ar_id=6618.
Projekty uchwał na dzisiejszą, XXIII sesję Rady Gminy Poraj: https://poraj.bip.net.pl/?a=6619.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Świat według Michalkiewicza. Donaldu Tusku być może wyjaśnił Lempart, kogo może wyp*erdalać, żeby sama nie została wyp*erdolona: https://youtu.be/gfkxq2iV8EI. Czas około 20 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Pytania i odpowiedzi: https://youtu.be/FucXDDsPWm4. Czas około 34 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Totalniacy przeciwko dziennikarstwu: https://youtu.be/qBgLhkWLQGo. Czas około 9 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Radio Wnet. Dr Bodnar. Amantadyna dopuszczona do leczenia COVID-19 w Polsce. Ten lek daje znakomite efekty: https://youtu.be/szI2vzDe3RU. Czas około 12 minut.
Dr Brzeski: Potężny atak hakerów na 18 tys. sieci USA. Mogli wykraść wszystko. Każda opcja możliwa: https://youtu.be/aS0_YLe7Ou8. Czas około 18 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Zuber: Nie ma innego pomysłu niż zadłużanie się rządów podczas tego kryzysu. Banki też na tym tracą: https://youtu.be/cJ_cc9QE8J0. Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

XXIII sesja Rady Gminy Poraj na żywo: https://ugporaj.sesja.pl/.
letnik

Re: Wiedza społeczna

Post by letnik »

Ziemkiewicz. Ten sondaż mówi wszystko: https://youtu.be/HXi2B2hb1Vk. Czas około 8 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

Gadowski. Komentarz Tygodnia. Łamigłówka na Święta: https://youtu.be/T2SDj0J0rYs. Czas około 47 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

Świat według Michalkiewicza. Historia bożonarodzeniowa Stanisława Michalkiewicza: https://youtu.be/1izn6VPQHsQ. Czas około 27 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Locked