Koronawirus - wybory

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
maj
Mieszkaniec
Posts: 50
Joined: 15 Oct 2018, 20:24

Koronawirus - wybory

Post by maj »

Nie mieliśmy prawdziwej epidemii w marcu, kwietniu ani w maju, to się jej doczekamy w czerwcu. Konkretnie w drugiej połowie czerwca, kiedy mają się odbyć wybory. Inaczej niż poprzednio, nie będzie to przypadkowa zbieżność. Rząd nie może nie wiedzieć, że tak będzie. Po co mu to potrzebne?Stan klęski żywiołowej - koło ratunkowe Dudy. Oczywiście nie mogliśmy siedzieć w domach bez końca, a wirus ani myśli zniknąć z Polski. Jesteśmy jedynym krajem Unii, w którym żadnego gaśnięcia epidemii nie widać. Liczba dziennych potwierdzonych zakażeń od dwóch miesięcy utrzymuje się na niskim, ale niezmiennym poziomie.Teraz jest on mniej więcej taki, jak w Niemczech, które mają ponad dwa razy więcej ludności. A ograniczenia będziemy mieli za tydzień podobne jak Słowacja, gdzie epidemia już całkiem wygasła i ofiar śmiertelnych na milion mieszkańców jest prawie sześć razy mniej, niż w Polsce. Inaczej niż w innych krajach "polska" epidemia nie zdołała porządnie wybuchnąć ani zgasnąć. Ale tli się stabilnie, tworzy kolejne ogniska i wciąż zabiera ofiary. Dlaczego więc tak gwałtownie wskoczyliśmy do absolutnej czołówki, gdy chodzi o znoszenie ograniczeń?Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Pierwsze wrażenie jest takie, że Kaczyński szuka dobrego pretekstu, by w ostatniej chwili - gdyby Duda dalej pikował w sondażach - ogłosić stan klęski żywiołowej, co automatycznie przedłuża kadencję prezydenta i odsuwa wybory na 90 dni po zakończeniu stanu nadzwyczajnego. Byłoby to niczym bomba atomowa.Dlaczego? Stan klęski żywiołowej trwa wedle konstytucji tyle, ile rząd sobie zażyczy i na ile większość sejmowa się zgodzi, czyli w dzisiejszych realiach - ile zawinszuje Kaczyński. Jeśli za sprawą poluzowania rygorów dystansu społecznego zdecydowanie przybędzie zachorowań, PiS będzie mógł lege artis ogłosić stan klęski żywiołowej i odłożyć wybory do czasu, kiedy gwiazda Rafała Trzaskowskiego przygaśnie, bo minie efekt nowości.
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Ponieważ nikt się nie odważył skomentować wpisu Pana „maja”, ten niewdzięczny obowiązek spadł na mnie.
Te fantastyczne proroctwa „maja” można podsumować cytatem Tuska o straszeniu, ale tu nie o to chodzi. Prowadzi się ogólnopolską wyrafinowana propagandową grę, która ma na celu przygotowanie społeczeństwa do umieszczenia marszałka Grodzkiego na fotelu prezydenta po 6 sierpnia bez przeprowadzenia wyborów. Chodzi o kilka dni, aby "prezydent" Grodzki mógł cofnąć zmiany m.in. w Sądzie Najwyższym, dlatego opozycja zrobi wszystko, aby wybory odbyły się dopiero po 6 sierpnia. Nawet w ostatniej Gazecie Myszkowskiej pojawił się kolejny artykuł zniechęcający do wyborów prezydenckich. Autorka Pani Mądry odrobiła sumiennie pracę domową, wpisując się posłusznie w taktykę opozycji. Analiza tego artykułu nie ma sensu, ponieważ zawiera wiele manipulacji, półprawd i kłamstw. Ogólnie można stwierdzić, że jest to jazda po bandzie ludzi mających na ustach Konstytucję, jednocześnie chcących przejąć w sposób niedemokratyczny i niekonstytucyjny władzę w Polsce. Opozycja, dążąc do zamachu stanu, liczy na zmuszenie konstytucyjnych organów państwa do ogłoszenia stanu wyjątkowego i wywołanie totalnego chaosu. Gra polityczna ukierunkowana na destabilizację państwa w okresie pandemii i związanymi z nią przestojami w gospodarce jest działaniem przeciwko narodowi i służy interesom sił zewnętrznych. Czy w tej wojnie zwycięży partia zdrady, czy naród wszystko zależy od nas?
maj
Mieszkaniec
Posts: 50
Joined: 15 Oct 2018, 20:24

Re: Koronawirus - wybory

Post by maj »

taka historia..dawno temu miałem kolegę, któremu gęba się nie zamykała, zawsze miał coś do powiedzenia szczególnie wtedy gdy nic mądrego do powiedzenia nie miał. Wszędzie było go pełno. Nazywając po imieniu to taka menda była...
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Koronawirus - wybory

Post by Igor »

Nikt nie skomentował, bo każdy myślący wie, że to wariant ze strony Kaczusia możliwy jak każde inne polityczne świństwo. A ja mam nadzieję, że będzie wreszcie końiec tej politycznej hucpy i "dobrozmianowcy" obudzą się po wyborach z ręką w nocniku jak swojego czasu komuniści. A ty nieudaczny Wajdeloto może przestaniesz zaśmiecać to forum swoimi bredniami. MAMY TEGO DOŚĆ, ciebie też.
memento
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Wydaje mi się, że wpisem z 30 maja nikogo nie obraziłem, a jedynie skomentowałem proroctwa „maja”, które jak już wiemy, się nie sprawdzą. Wszelkie plany opozycji jak na razie zamieniają się w gruzy. Jedyny sukces, jaki odniosła opozycja to zamiana kijka na siekierkę. Wszystko to rozdrażnia naszych aktywistów. Maj ze złości porównał mnie do mendy, a Igora to strasznie podjarało i dołożył swoje trzy grosze. Powiedział w imieniu gminnego aktywu stanowcze MAMY TEGO DOŚĆ! Drogi Igorze komuniści nigdy w Polsce nie obudzili się z ręką w nocniku. Być może to nastąpi dopiero po wyborach prezydenckich. Ten niepokój o wynik wyborów nie tylko pojawia się u Maja i Igora, ale u innych czerwono-tęczowych aktywistów. Ten niepokój jest słuszny, bo jak można oddać kraj w ręce ludzi, którzy próbują zamykać innym ludziom usta i łamią konstytucję? Mamy przykłady cenzury również w naszej gminie. Ludzie wykarmieni przez komunistyczny aktyw nie są zdolni do cywilizowanej polemiki, bo nie otrzymali nawyku do samodzielnego myślenia. Są sterowani przez telewizyjną partię polityczną pod nazwą TVN i powtarzają wszystko, co „centrala” im podsunie. Jeżeli dyskusja zejdzie na boczny tor, to pojawia się im pustka w głowie i zostają tylko albo porównania, albo obrażanie. Jeżeli chodzi o polityczne świństwa, to nikt nie przebije partii zdrady i zaprzaństwa. Pod warunkiem zgody na wybory w konstytucyjnym terminie (do 28 czerwca), PiS się zgodził na podmianę kandydata na prezydenta. I co? Próbowano przeforsować niekonstytucyjny termin wyborów (po 6 sierpnia). W ten sposób opozycja chciała m.in. uzyskać podstawę do zakwestionowania wyników wyborów w razie przegranej. Byłaby to bolesna kara dla PiS-u, bo nie można się układać ze zdrajcami. Jednak te wszystkie plany opozycji okazały się niemożliwe do realizacji i były samobójcze dla Trzaskowskiego. Skracały czas na zbieranie podpisów. PiS jednak utrzymał większość w sejmie i w końcu „orły” z opozycji zauważyły, że ta gra skończyć się może spadkiem notowań Trzaskowskiego podobnie jak Kidawy. Opozycja ma w zanadrzu jeszcze jedną możliwość zakwestionowania wyborów. Może się powołać na nierówność kandydatów wobec prawa, ale nie wywołujmy wilka z lasu.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Koronawirus - wybory

Post by widz »

Igor pisz za siebie i nie ograniczaj Letnika bo Letnik pisze mądrze ale Tobie prawda nie odpowiada i dlatego mącisz, Zachowuj się jak należy i nikogo nie wyrzucaj z forum
maj
Mieszkaniec
Posts: 50
Joined: 15 Oct 2018, 20:24

Re: Koronawirus - wybory

Post by maj »

widz wrote:
02 Jun 2020, 17:08
Igor pisz za siebie i nie ograniczaj Letnika bo Letnik pisze mądrze ale Tobie prawda nie odpowiada i dlatego mącisz, Zachowuj się jak należy i nikogo nie wyrzucaj z forum
Igor nie ogranicza "letnika" a jedynie stwierdza fakt, iż "letnik" jest ograniczony (tak gwoli zrozumienia tekstu popełnionego przez "letnika").
maj
Mieszkaniec
Posts: 50
Joined: 15 Oct 2018, 20:24

Re: Koronawirus - wybory

Post by maj »

letnik wrote:
02 Jun 2020, 16:28
Wydaje mi się, że wpisem z 30 maja nikogo nie obraziłem, a jedynie skomentowałem proroctwa „maja”, które jak już wiemy, się nie sprawdzą. Wszelkie plany opozycji jak na razie zamieniają się w gruzy. Jedyny sukces, jaki odniosła opozycja to zamiana kijka na siekierkę. Wszystko to rozdrażnia naszych aktywistów. Maj ze złości porównał mnie do mendy, a Igora to strasznie podjarało i dołożył swoje trzy grosze. Powiedział w imieniu gminnego aktywu stanowcze MAMY TEGO DOŚĆ! Drogi Igorze komuniści nigdy w Polsce nie obudzili się z ręką w nocniku. Być może to nastąpi dopiero po wyborach prezydenckich. Ten niepokój o wynik wyborów nie tylko pojawia się u Maja i Igora, ale u innych czerwono-tęczowych aktywistów. Ten niepokój jest słuszny, bo jak można oddać kraj w ręce ludzi, którzy próbują zamykać innym ludziom usta i łamią konstytucję? Mamy przykłady cenzury również w naszej gminie. Ludzie wykarmieni przez komunistyczny aktyw nie są zdolni do cywilizowanej polemiki, bo nie otrzymali nawyku do samodzielnego myślenia. Są sterowani przez telewizyjną partię polityczną pod nazwą TVN i powtarzają wszystko, co „centrala” im podsunie. Jeżeli dyskusja zejdzie na boczny tor, to pojawia się im pustka w głowie i zostają tylko albo porównania, albo obrażanie. Jeżeli chodzi o polityczne świństwa, to nikt nie przebije partii zdrady i zaprzaństwa. Pod warunkiem zgody na wybory w konstytucyjnym terminie (do 28 czerwca), PiS się zgodził na podmianę kandydata na prezydenta. I co? Próbowano przeforsować niekonstytucyjny termin wyborów (po 6 sierpnia). W ten sposób opozycja chciała m.in. uzyskać podstawę do zakwestionowania wyników wyborów w razie przegranej. Byłaby to bolesna kara dla PiS-u, bo nie można się układać ze zdrajcami. Jednak te wszystkie plany opozycji okazały się niemożliwe do realizacji i były samobójcze dla Trzaskowskiego. Skracały czas na zbieranie podpisów. PiS jednak utrzymał większość w sejmie i w końcu „orły” z opozycji zauważyły, że ta gra skończyć się może spadkiem notowań Trzaskowskiego podobnie jak Kidawy. Opozycja ma w zanadrzu jeszcze jedną możliwość zakwestionowania wyborów. Może się powołać na nierówność kandydatów wobec prawa, ale nie wywołujmy wilka z lasu.
Drogi "letniku"

ileż Twa Matka śniegu musiała zjeść aby takiego bałwana urodzić......
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Koronawirus - wybory

Post by widz »

Maju obudż się już jest czerwiec. Nie ubliżaj Letnikowi i jego św p Matce. Wstyd mi za ciebie
Jok
Stały bywalec
Posts: 70
Joined: 08 Aug 2019, 23:04

Re: Koronawirus - wybory

Post by Jok »

A co to jest!? Magazyn publicystyczny żeby takie głupoty wygłaszać!? To forum nie jest od wygłaszania pseudo społecznych wywodów. "A może tak, a może sr..k". Zachciało się dywagacji na temat wyborów. Wynocha z takimi tematami na dorzeczy albo na niezależną. Każdy normalny człowiek jak chce poczytać ma temat wyborów to wie gdzie szukać, na pewno nie tutaj. Zatrzymaliście sie z myśleniem jak Kaczyński 40 lat temu i próbujecie zarazić tym innych. Przez zaśmiecanie forum ucieka wiele ważnych tematów lokalnej społeczności.
Proszę ignorować posty ludzi, którzy na starość zapragneli być publicystami i próbują wmówić innym jak mają żyć.
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Jak po lewej stronie robi się nerwowo to dobry znak.
Jok
Stały bywalec
Posts: 70
Joined: 08 Aug 2019, 23:04

Re: Koronawirus - wybory

Post by Jok »

Idę prosto.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Koronawirus - wybory

Post by Byly »

Popieram Jok, tutaj jest forum mieszkańców i naszych spraw w Żarkach Letnisku. Wielka polityka jest na innych forach. Mam dość Kaczora i innych obłudników, nie chcę tutaj o nich czytać :twisted:
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Koronawirus - wybory

Post by Igor »

Były nie licz na to, że swoim apelem zablokujesz letnika, nawet administrator nie dał mu rady. To taki GRAFOMAN a oni MUSZĄ pisać. Ale może by tak egzorcystę zamówić i zielonego Letnika wyezorcyzmować?
memento
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

No wreszcie coś nowego. O niczym innym nie marze jak o egzorcyście. Igor to ma jednak łeb.
maj
Mieszkaniec
Posts: 50
Joined: 15 Oct 2018, 20:24

Re: Koronawirus - wybory

Post by maj »

widz wrote:
02 Jun 2020, 21:28
Maju obudż się już jest czerwiec. Nie ubliżaj Letnikowi i jego św p Matce. Wstyd mi za ciebie
Szanowny Panie,

nigdy nie miałem zamiaru ubliżać Matce "Letnika". Jeśli przez kogokolwiek tak zostałem zrozumiany to przepraszam. Mówiłem wyłącznie o "letniku" i Jego poglądach, które są nie do zaakceptowania przez myślących realiami dwudziestego pierwszego wieku europejczyków.
maj
Mieszkaniec
Posts: 50
Joined: 15 Oct 2018, 20:24

Re: Koronawirus - wybory

Post by maj »

Igor wrote:
04 Jun 2020, 18:12
Były nie licz na to, że swoim apelem zablokujesz letnika, nawet administrator nie dał mu rady. To taki GRAFOMAN a oni MUSZĄ pisać. Ale może by tak egzorcystę zamówić i zielonego Letnika wyezorcyzmować?
tutaj nie jest potrzebny egzorcysta.....tylko lekarz.
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Maj przedstawiając się jako Europejczyk, myślący realiami dwudziestego pierwszego wieku, najpierw porównał mnie do mendy, potem uznał, że jestem ograniczony, następnie nazwał mnie bałwanem. Ostatecznie Maj doszedł do wniosku, że potrzebny mi jest lekarz. Czy Maj to rzeczywiście europejczyk, czy bolszewicki komisarz czerpiący z radzieckich wzorców? To nie Europejczycy wysyłali opozycjonistów na leczenie, to robili sowieci, a w ramach oszczędności stawiali ich pod ścianę. Czy Maj postawiłby mnie pod ścianę trudno przewidzieć, ale przedstawiając się jako Europejczyk, dystansuje się od polskości, więc kto wie, co w takim siedzi?
maj
Mieszkaniec
Posts: 50
Joined: 15 Oct 2018, 20:24

Re: Koronawirus - wybory

Post by maj »

letnik wrote:
10 Jun 2020, 09:42
Maj przedstawiając się jako Europejczyk, myślący realiami dwudziestego pierwszego wieku, najpierw porównał mnie do mendy, potem uznał, że jestem ograniczony, następnie nazwał mnie bałwanem. Ostatecznie Maj doszedł do wniosku, że potrzebny mi jest lekarz. Czy Maj to rzeczywiście europejczyk, czy bolszewicki komisarz czerpiący z radzieckich wzorców? To nie Europejczycy wysyłali opozycjonistów na leczenie, to robili sowieci, a w ramach oszczędności stawiali ich pod ścianę. Czy Maj postawiłby mnie pod ścianę trudno przewidzieć, ale przedstawiając się jako Europejczyk, dystansuje się od polskości, więc kto wie, co w takim siedzi?
mógłbym przeprowadzić egzegezę popełnionych przez Pana tekstów, ale sądzę ,że chyba (albo, raczej napewno) nie zasługuje Pan na ten zaszczyt.

"Trzask, prask i po długopisie"

Maj
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Bardzo słuszna decyzja, ponieważ świadczy o zachowaniu resztek zdrowego rozsądku. Badanie i krytyczna interpretacja moich tekstów mogłoby przekroczyć Pańskie możliwości. Natomiast nadzieja związana z „długopisem” jest konieczna do zachowania równowagi psychicznej po obu stronach konfliktu. Dla jednych wiąże się z chaosem politycznym i podporządkowaniem obcym, a dla drugich stabilizacją i rozwojem polskiej suwerenności.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Koronawirus - wybory

Post by BARBARA »

To zdumiewające jak można w wieku Letnika zachować taką dziecinną niewinnośc widzenia świata w kolorze czarnym i białym.
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Barbara zawsze na topie i na starość widzi świat w tęczowych kolorach. Jeszcze trochę propagandy i babcia umyta pojedzie na paradę równości.
maj
Mieszkaniec
Posts: 50
Joined: 15 Oct 2018, 20:24

Re: Koronawirus - wybory

Post by maj »

letnik wrote:
13 Jun 2020, 20:17
Barbara zawsze na topie i na starość widzi świat w tęczowych kolorach. Jeszcze trochę propagandy i babcia umyta pojedzie na paradę równości.
Szanowny Panie,

nie znam Pańskiego wieku, ale sądząc po Pana postach oczywistym wydaje się być, iż jest Pan rówieśnikiem Włodzimierza Lenina. Przy okazji: wypominanie kobiecie jej wieku nie jest eleganckie, a napewno chamskie.

życzę miłej nocy.

Ps.

przy okazji serdecznie pozdrawiam Panią Barbarę .

"Trzask, prask i po długopisie"
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Szanowny Panie. Dobrze, że uznał mnie Pan za rówieśnika Lenina, bo przecież mógł mnie Pan potraktować gorzej, uznając mnie za rówieśnika Hitlera. Wprawdzie Lenin, Hitler i Stalin ta najwybitniejsi światowi socjalistyczni przywódcy, ale wydaje mi się, że Lenin jest najbliższy pańskiemu sercu.
Pani Barbara zdumiała się, jak w moim wieku można być tak dziecinnie naiwny i mieć jednoznaczny pogląd na rzeczywistość i nie ulegać dezinformacyjnej propagandzie partii zdrady i zaprzaństwa. Pani Barbara jako socjalistyczna działaczka walcząca o równouprawnienie i prawa kobiet (wynika to z wcześniejszych wpisów), nie zareagowała histerycznie na mój wpis, jak tradycyjna baba i Pan Maj, ale zgodnie ze swymi przekonaniami zignorowała mój wpis. Pokazała swoją dumę i opanowanie godne prawdziwej wyzwolonej kobiety oraz udowodniła przywiązanie do swoich przekonań. Natomiast Pan Maj, no cóż, zachował się jako szowinistyczny i średniowieczny konserwatysta uważający, że słaba kobieta potrzebuje męskiej obrony. Swoim wpisem zakwestionował Pan równouprawnienie kobiet, bo wyzwolone kobiety nie potrzebują męskiej obrony.
W odpowiedzi na hasło wyborcze Pana Maja: Ku chwale socjalistycznej ojczyzny towarzyszu!
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Koronawirus - wybory

Post by Bruner »

Cała ta pandemia to jedna wielka ściema. Rząd jak każdy bez wyjątku na świecie wykorzystuje sytuacje dla własnych interesów. W Polsce nie jest inaczej, na nawet 11 czerwca na Jasnej Górze Morawieckiego, i Szumowskiego prawie świętymi ogłosił nijaki biskup Długosz, nazywając ich ewangelistami. Normalnie ręce opadają jak słyszę tą hipokryzje. Dobrze cała sytuacje z interpretował ksiądz Natanek, wirusa o dziwo nie ma w telewizji i innych tego typu instytucjach, bo jak to ujął igrzyska musza trwać. Za dziwnym trafem górnicy chorują, od dawna kopalnie maja iść na sprzedaż w ręce niemieckie i żydowskie. Tak sama z zakładami opiekuńczymi dla seniorów. Społeczeństwa kapitalistyczne się starzeją, i nie ma kasy ma utrzymanie emerytów, seniorów ludzi chorych. Starych ludzi jest więcej niż młodych, i nie ma komu utrzymywać seniorów. To robi się pandemię, i w białych rękawiczkach mamy powoli depopulacje ludności oraz wprowadza się nowy porządek świata. O czym mówił oficjalnie trzy lata temu w ONZ, że ludzi jest za dużo. Nowy porządek powstaje po to by nas inwigilować. Po to są już aplikacje na smartfona Protego Save. Nie bądźcie głupi i nie instalujcie sobie szpiega. Prywatność Twoja to jedyna rzecz która została jeszcze nie ruszone, ale ma się to zmienić. Oczywiście dla Twojego dobra. Rząd to polskojęzyczni Żydzi którzy dbają tylko o interes by tu nie było Polski tylko polin. Macie przykład w Oświęcimiu, gdzie Żydzi uzurpują sobie prawo wyłączności w obchodach w byłym obozie. Tak się składa że akurat w Oświęcimu nie było Żydów to był obóz dla Polaków, Żydzi ładowali w Brzezince tam było 5 krematorium. W Oświęcimiu było jedno krematorium. Wracając do pandemii na jej temat często się wypowiada pan Gates, który notabene nie jest lekarzem lecz informatykiem, założyciel Microsoft, największym zaś jest udziałowcem w WHO. Ciekawe że on sam dwa lata temu wypowiadał się na temat depopulacji ludności. Przewidział że będzie pandemia, normalnie prorok. Ludzie obudźcie się z amoku i nie oglądajcie TV i mediów głównego ścieku bo tam nie ma krzty prawdy. Na dowód pracuje w firmie na Śląsku, w której pracuje ponad 1000 osób, gdzie znaczna ilość załogi ma kontakt z tysiącami innych ludzi co dziennie. Ilość zachorować. = 0. Także kto chce nie dalej wierzy szumowinie utopionej w szemrane interesy. Napewno jest to człowiek wysokiego stopnia zaufania. Brawo.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Koronawirus - wybory

Post by Byly »

Tutaj jest to co ten ksiądz opowiada :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=iE7UJ_yQlqQ
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Koronawirus - wybory

Post by widz »

Bruner a zachorowania wśród górników w kopalniach to co to jest? Na co oni zachorowali?
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Pojawiają się informację, że Chiny rzuciły na Europę (na USA też) kasę zachęcającą antysystemowców do wystąpień i siania chaosu i nienawiści. Cel jest „szczytny”. Doprowadzenie Europy i USA do upadku gospodarczego i przejęcie najbardziej cennych firm przez Chińską Republikę Ludową. Czy to przypadek, że Bruner się właśnie teraz uaktywnił? Chiny doszły do ściany i tylko wywołanie kryzysu światowego może tę ścianę wywrócić. Na gorącą wojnę Chiny podobno nie są gotowe, ale na wojnę biologiczną i propagandową już tak. Koronawirus COVIT-19 to prawdopodobnie tylko preludium długofalowego planu. Chodziło o wywołanie paniki i oskarżenie rządów o przesadę. W ten sposób można uśpić czujność i wypuścić następnego (tym razem naprawdę zabójczego) wirusa „uciekiniera”. Większość przekonana o następnej „ściemie” zlekceważy nowe zagrożenie. I o to chodzi, bo nowa zaraza sama zamknie przemysł i usługi. Czy to jest taki sprytny plan Chin, nie wiadomo, ale należy go brać pod uwagę, ponieważ Chiny chcą być centrum nowego komunizmu. Zgodnie z założeniami Marksa rewolucja komunistyczna może się udać tylko w wysoko uprzemysłowionych krajach, a Chiny takie są. To w Chinach Gates wprowadza z sukcesem postmodernistyczne zmiany. Chiny po uzależnieniu gospodarczym krajów zachodu wprowadzą sprawdzone już rozwiązania i metody. Obecnie w Chinach nie ma się prywatności, a powszechne wprowadzenie 5G umożliwi powszechną kontrolę ludzi przez sztuczną inteligencję. Do tego nie trzeba żadnych chipów. Wystarczy gęste rozmieszczenie kamer, dronów i satelitów, a sztuczna inteligencja zarejestruje każdy twój ruch i wyciągnie wnioski. Rosja w tym wyścigu na technologię 5G już się nie liczy, więc próbuje tylko opóźniać jej wprowadzenie w Europie.
Bruner, nie wierz Chińczykom, bo gdy zajmą gospodarczo Europę i wprowadzą system chiński to o prywatności i wolnym internecie możesz zapomnieć. Twój komentarz świadczy, że stałeś się ofiarą chińskiej propagandy i Gatesa, będąc przekonany, że jest odwrotnie. Na szczęście na tę propagandę nabierają się tylko ludzie o dużym podświadomym lęku lub opłacani przez obce służby. Najlepszym sposobem na podświadomy lęk jest ignorancja rzeczywistości i projekcja nowej fikcyjnej redukującej lęk. Udawanie, że coś nie istnieje, pozwala ignorantom przeżyć ciężkie czasy. Przewidywanie cyklicznych pandemii to nie proroctwo, tylko matematyka.
http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/ ... irusa.html.
A oto historia pandemii:
1. Lata 165 – 180. Zaraza Antoninów. 5 mil zgonów.
2. Lata 1347 – 1351. Czarna Śmierć. 25 mil zgonów.
3. Lata 1520 – 1979. Ospa Prawdziwa. 56 mil zgonów.
4. Lata 1665 – 1666. Wielka Zaraza w Londynie. 100 tys. zgonów.
5. Lata 1918 – 1920. Hiszpanka. 40 – 50 mil (niektóre źródła 100 mil) zgonów.
6. Lata 1957 – 1958. Grypa Azjatycka. 1 – 2 mil zgonów.
7. Lata 1968 – 1970. Grypa Hong Kong. 1 - 4 mil zgonów.
8. Lata 1977 – 1978. Rosyjska Grypa. 1 mil zgonów.
9. Lata 1981 – nieopanowana. HIV/AIDS. 35 mil zgonów.
10. Lata 2002 – 2003. SARS. 800 zgonów.
11. Lata 2009 – 2010. Świńska Grypa. 284,5 tys. zgonów.
12. Lata 2014 – 2016. Ebola. 11,3 tys. zgonów.
13. Lata 1817 – 2018. Cholera (7 pandemii). 1 mil zgonów.
14. Lata 2015 – nieopanowana. MERS. 858 zgonów.
15. Lata 2019 – nieopanowana. COVIT - 19. 431 tys. zgonów (na 14.06.20.).
Na podstawie tej historii można było przewidzieć następne pandemie. Pojawiają się zazwyczaj co 3 – 4 lata.
O depopulacji nie mówi tylko Gates, ale cała postępowa lewica. Chiny natomiast mają wielkie doświadczenie, jak się to robi. Wielki Skok Naprzód (koniec lat 50.) i rewolucja kulturalna (na wzór marksistowski) w Chinach pozbawiła życia przeszło 100 milionów ludzi. Mao twierdził, że „śmierć bywa korzystna”, bo „zwłokami można użyźniać ziemię”.
Bruner kolejny raz dał świadectwo prawdy o sobie. Wyciąganie wniosków na podstawie jednej firmy, pisanie o starzejących się społeczeństwach kapitalistycznych lub pisanie o interesie żydowskim, kojarzy mi się z propagandą rodem z PRL. Oczywiście mogłem wypunktować bzdury wypisane przez Brunera, ale ja rozumiem jego stres związany z ostatnimi wydarzeniami w kraju. Niech się chłop wyżali, niech obraża kapitalistów, Żydów, dziennikarzy głównego ścieku (ulubiony zwrot Brauna) i innych wymyślonych wrogów. Na Warszawę na pewno nas nie zaprowadzi, ale może zagłosować na Bosaka, jeżeli zgubi po drodze buty.
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Koronawirus - wybory

Post by Bruner »

Letnik.
Nie ulegam chińskiej propagandzie, a samego Gatesa uważam za wielkiego wroga ludzkości. Chiny rosną gospodarczo i na tej pandemii urabiają swój interes, wykupując aktywa upadających firm. Żadne wojsko by tego tak nie zrobiło jak ten wirus. Ponadto zwykła grypa sezonowa zbiera większe żniwo. Od dawna mówiło się że nadejdzie kryzys gospodarczy na światowa skale. Bongo mamy co mamy, zwracam uwagę tylko na to że każda władza niezależnie z jaka, wykorzystuje to co się dzieje to własnego
Interesu. Inwigilacje już wprowadzają zmuszając ludzi na kwarantannie do instalowania sobie we własnym prywatnym telefonia wirusa, który będzie szpiegował i wysyłał nie wiadomo jakie dane z Twojego smartfona, nie wiadomo do kogo. Kto tymi danymi będzie zarządzał? Mnie nigdy nie zmuszą bym na swój prywatny telefon instalował szkodliwe oprogramowanie, rząd mi tego telefonu za ponad 5000 złoty nie dał w prezencie, tylko sobie go sam kupiłem za własna legalnie zarobiona kasę. Wiec wara od mojego. Łatwo oceniasz ludzi nie znając w ogóle ich. Ale tak maja Ci co wydaje im się że są wyrocznią nieomylną, normalnie tak samo jak Ci z ambony co bzdury z niej głoszą.
Ta pandemia powstała by wywołać kryzys, a my wszyscy ludzie musimy się zgadzać z różnymi tego konsekwencjami ograniczeniami, No oczywiście w nie naszego dobre bo jakby inaczej. Wybaczcie tą ironię moją ale tych bzdur z TV nie słucham, bo tam jest gebelsizm w pełnym wydaniu. Kłamią codziennie urabiające umysły ludzi, Ci jak stado baranów stoi i słucha i nic z tym nie robi.
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

No dobra, a co w zamian proponujesz? Jakie masz rozwiązania? Przecież zarówno rządy, jak i ludzie na początku nic o tym wirusie nie wiedzieli. Do dziś nie wiadomo jak się zakończy ta epidemia. Czy rozejdzie się po kościach, czy będzie następny groźniejszy etap? Poniżej w filmie wróżbita Ci powie, że we wrześniu będziemy pluć krwią. Dlatego pewne straty należało ponieść na wszelki wypadek. Mamy już doświadczenia jak się zachować i zabezpieczyć. Są przypuszczenia, że wypuszczono łagodnego wirusa, aby uśpić czujność społeczeństw i rządów. Gdy się to uda, to być może nastąpi atak nowego (lub zmutowanego) już mocno zabójczego wirusa. Zmęczone społeczeństwa i rządy zlekceważą zagrożenia i ofiary „pójdą” w miliony. Ta metoda na depopulację jest o wiele lepsza niż wojna czy szczepionka. Nie przynosi zniszczeń materialnych, nie pozostawia napromieniowania, a odpowiednio „zaprogramowany” wirus może zmutować po pewnym czasie do bezpiecznej formy bez konieczności stosowania szczepionki, czy leków. Chińczycy przyjdą wtedy na gotowe według przepowiedni królowej z Saby.
Problem jest w tym, że w związku z koronawirusem powstają fantastyczne teorie, na które nabierają się ludzie. Uaktywniają się wróżbici i zaczynają wpływać na opinię publiczną. A oto przykład:
Marcin Wierzbicki, znany bardziej jako ZEFIR nie pozostawia złudzeń - nadchodzi trudny czas dla Polski. Suwerenność jest bardzo zagrożona! Coś mi ten wróżbita wygląda na geja, co podobno podnosi jego wiarygodność. WSTRZĄSAJĄCA PROGNOZA DLA POLSKI 2020 - Czy to się sprawdzi? Marcin ZEFIR Wierzbicki © VTV: https://www.youtube.com/watch?v=5oZPKzsYwI4. Czas około 42 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25. Ten film z 11 czerwca 20 r. pokazuje, jak ludzie nawiedzeni kreują rzeczywistość. Jedni straszą koronawirusem, inni go lekceważą. Najważniejsze jest podsycanie emocji i podziałów. Ludzie muszą w coś wierzyć. Gdy religia upada, pustkę wypełniają wróżbici lub polityczni jasnowidze i manipulatorzy. Rzeczywiście wchodzimy w trudne czasy i tylko zdrowy rozsądek może nas uratować.
Czytając Twój wcześniejszy wpis, odniosłem wrażenie, że Ty też stałeś się wróżbitą. Jednak Wierzbicki góruje nad Tobą, ponieważ czerpie wiedzę prosto z „pól morficznych”, które są nieomylne i szybsze od światła, a Ty z Internetu, który jest pełen fake newsów: https://fakenews.pl/.
Bruner, już dawno jesteś inwigilowany i dziwie się, że jeszcze o tym nie wiesz. Jak sprawdzić, czy telefon nas podsłuchuje?: https://www.youtube.com/watch?v=o0U3csMrtQQ. Czas około 14 minut. Oczywiście te zabiegi dotyczą tylko najprostszych programów szpiegujących. Chińskie modele telefonów mają wgrywane takie programy w fabryce, które się uruchamiają na odpowiedni kod wysłany ze stacji bazowej. Podobno Chińczycy już mogą komunikować się ze swymi modelami telefonów poprzez satelity. Technologia 5G ma ten proceder ułatwić i uprościć.
maj
Mieszkaniec
Posts: 50
Joined: 15 Oct 2018, 20:24

Re: Koronawirus - wybory

Post by maj »

letnik wrote:
14 Jun 2020, 10:03
Szanowny Panie. Dobrze, że uznał mnie Pan za rówieśnika Lenina, bo przecież mógł mnie Pan potraktować gorzej, uznając mnie za rówieśnika Hitlera. Wprawdzie Lenin, Hitler i Stalin ta najwybitniejsi światowi socjalistyczni przywódcy, ale wydaje mi się, że Lenin jest najbliższy pańskiemu sercu.
Pani Barbara zdumiała się, jak w moim wieku można być tak dziecinnie naiwny i mieć jednoznaczny pogląd na rzeczywistość i nie ulegać dezinformacyjnej propagandzie partii zdrady i zaprzaństwa. Pani Barbara jako socjalistyczna działaczka walcząca o równouprawnienie i prawa kobiet (wynika to z wcześniejszych wpisów), nie zareagowała histerycznie na mój wpis, jak tradycyjna baba i Pan Maj, ale zgodnie ze swymi przekonaniami zignorowała mój wpis. Pokazała swoją dumę i opanowanie godne prawdziwej wyzwolonej kobiety oraz udowodniła przywiązanie do swoich przekonań. Natomiast Pan Maj, no cóż, zachował się jako szowinistyczny i średniowieczny konserwatysta uważający, że słaba kobieta potrzebuje męskiej obrony. Swoim wpisem zakwestionował Pan równouprawnienie kobiet, bo wyzwolone kobiety nie potrzebują męskiej obrony.
W odpowiedzi na hasło wyborcze Pana Maja: Ku chwale socjalistycznej ojczyzny towarzyszu!
radzę iść do ortopedy, bo na psychiatrę jest już za późno..
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Panie Maj, no co mam Panu odpowiedzieć na ten wpis? Może mi Pan pomoże!
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Koronawirus - wybory

Post by Bruner »

Jak czytam te brednie o 5G to mi ręce opadają. 5G technologia przesyłu danych przez sieć GSM piątej generacji, obecne które działają 2G czyli GPRS, potem 3G UMTS, oraz 4G LTE, normalnym jest że to się będzie rozwijać, a z racji że brakuje nam pasma, to pewnie zauważyłeś że pasmo telewizyjne znacznie się zmniejszyło, stąd zmiany w częstotliwościach nadajników. Kiedyś pasmo TV pracowało od 240 MHz do 860 MHz obecnie używane jest tylko UHF, i też tych najwyższych pasm już nie ma. Sieć 5G ma przydzielone nowe częstotliwości, i stąd według wszelkich praw fizyki im wyższa częstotliwość tym krótsza fala, i mniejszy zasięg. I tak na prowincji, czyli jak u nas pasma dla 5G to 700 MHz, za to w miastach gdzie więcej ludzi którzy używają więcej telefonów będą pasma 2,4 oraz 3,6 GHz, oraz najwyższa częstotliwość to 25 MHz tylko w wielkich aglomeracjach, ponieważ tam jest odpowiednia infrastruktura. I tak częstotliwość 700 MHz to część pasma telewizyjnego, nadajniki tego typu jak np Wręczyca najbliżej nas to nadajnik o mocy 100KW nadajnik Katowice Kosztowy też 100KW, nadajniki GSM wolnostojące maszty w polach, to moc co najwyżej 100 W. W miastach średnio 20 -30 W. Częstotliwość 2,4 3,6 GHz to pasma routerów WiFi, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Najwyższe pasmo to 25GHz ale tu moc nie większa niż kilka W. Choćby nie wiem jak bardzo chcieli wzmocnić moc tych nadajników to nasuwają się dwa ograniczenia, pierwsze ile ma mocy nadajnik, tyle trzeba dostarczyć energii elektrycznej, co na budynkach często mieszkalnych, nie da się obciążyć kilkoma dodatkowymi kilowatami gdyż takowa instalacja tego nie pociągnie, dodatkowo ekonomia, kto zapłaci za z użycie nadmierne prądu przez maszt. Bez sensu. Ponadto druga ważna sprawa, gdyby zbyt mocno zwiększyć moc nadajników to one by się wzajemnie zakłócały, ponieważ występuje zjawisko interferencji fal, niestety praw fizyki nie przeskoczymy. Telefony na podsłuchu są to wiem, i nie potrzeba do tego 5G, to operator to robi, on wie gdzie jesteś gdzie dzwonisz itp. Ja zrobiłem eksperyment taki, że mam kartę aktywną numeru od jednego ze Słowackich operatorów, i efekt jest taki że jakość rozmów jest sto razy lepsza, pomimo że korzystam w Polsce roamingu po przez nasze krajowe sieci GSM. Oznacza to że Słowacy nie prowadzą tak zaawansowanej inwigilacji jak Polski rząd. Mam urządzenie GSM które pokazuje ile jest rozmówców wczasie połączenia, jest to specjalny telefon, do którego wkładasz kartę SIM i on pokazuje z iloma naraz ludźmi rozmawiasz, Ty wybierasz rozmówce jednego co prawda, ale nasłuch prowadzą trzy dodatkowe urządzenia. Telefon jest produkcji Motorola niedostępny oficjalnie na Polskim rynku.
Daleki jestem od słuchania jakiś jasnowidzów i innych szamanów, wystarczy obserwować co się dzieje. Od dawna wiadomo było że kulą u nogi każdego rządu było górnictwo, no i teraz super okazja by pozamykać kopalnie. Na śląsku tylko górnicy chorują, nikt w marketach, galeriach i innych tego typu obiektach. Nagle wirus zjechał pod ziemie. Ciekawe. Jak to świetnie ujął ksiądz Natanek ( tak ten co przywalił reporterowi gazety wyborczej i dobrze zrobił) że igrzyska muszą trwać, nie ma wirusa w TV, i innych takich, za to kopalnie przeszkadzają bo są jeszcze Polskie, i póki mamy swój węgiel to jesteśmy niezależni energetycznie, przejście na Gaz, którego nie mamy, czy atom, gdzie paliwa to reaktora też nie mamy, to uzależnienie nas od nośników energii obcych mocarstw. Także jeśli rząd zamknie kopalnie to dla mnie są zdrajcy, i pod sąd. Cała nasza władza na usługach żydowskiej masonerii, i proszę nie mówić o antysemityzmie, bo ludzie mylą kim są Semici, ja jestem antysyjonistą.
Tak dla informacji dla tych, którzy ie bardzo wiedzą lub się nie interesują, to lożę masońską w Polsce z delegalizował dekretem 1938 roku ówczesny prezydent Ignacy Mościcki, ale zalegalizował znów nikt inny jak Lech Kaczyński. Więc dla kogo pracuje PiS na czyim garnku jest, nie mam złudzeń.
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Bruner, wytłumacz mi, dlaczego rzekomy przedstawiciel masonów, Żydów i „pedałów” (tak określany przez skrajne prawicowe osoby) ma wielkie szanse zostać prezydentem Polski. Nawet „patriotyczna” Konfederacja zapowiada poparcie w II turze takiego kandydata. Albo twoje poglądy są wartę funta kłaków, albo 5G „opanowało” już umysły Polaków i nie ma dla nas ratunku (ha, ha, ha – śmiech przez łzy). Duda jednak nie jest aż tak „postępowy”, a Bosak to wielka niewiadoma. Na temat technologii 5G pisałem w wątku „Wiedza społeczna” (12.05.20.): http://zarkiletnisko.pl/forum/viewtopic ... 785#p15855.
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Koronawirus - wybory

Post by Bruner »

Sam się dziwie że ludzie tak ulegają takim ludziom. Nie wiem jakaś masowa plaga lewactwa. Coś w tym jest. Pomimo że sam jestem ateistą to dewiantów nie popieram, moja tolerancja jest ograniczona dla takowych. Żyją to żyją ale zawsze są na marginesie. Cytując klasyka "Normą jest ogół, a nie margines". Powracając to 5G obecne smartfony potrafią dużo więcej, niż przeciętnemu użytkownikowi się wydaje. Procesory z rdzeniem ARM np w najnowszym iPhone 11, jest tak wydajny że jest szybszy, wiekszą moc obliczeniową niż komputer Macbook Air, który jeszcze jest oparty na procesorze Intela w technologii x86. W tym roku Apple zaserwuje w najbliższym WWDC najnowszy komputer prawdopodobnie MacBook pro oparty na procesorze w technologii ARM. Obecne telefony celowo mają niewyciągalną baterię, dlatego nigdy nie są wyłączone, to też wyświetlacz do bajer dla użytkownika, a podsłuch można prowadzić nawet bez niego. Pozwól że posilam się Apple ponieważ konstrukcje tego sprzętu znam dość dobrze. Najnowsze iPhone mają kilka mikrofonów, rzekomo dla lepszej jakości rozmów, sam osobiście tej rzekomej lepszej jakości nie słyszę, raczej dla jakości tych co nas podsłuchują. Każdy praktycznie telefon ma wifi ma GPS, i inne bajery, już jest w tym wszystko kiszonkowy komputer. Więc 5G owszem będzie dawało więcej nie dla nas ,a dla odpowiednich służb, totalna inwigilacja, jak to ma miejsce w Chinach jakby ktoś nie wiedział. Sieć ta pozwala na szybszą transmisję, ale nie ze względu na częstotliwości, a technologię anten, wiązek kierowanych. Nie będę się tu zagłębiał w szczegóły, rozwój technologii jest nieunikniony, a to że ktoś tą technologie wykorzystuje przeciwko nam zwykłym ludziom, to jest widome od dawna. Zresztą przestępcy też korzystają z dobrodziejstw techniki. Tego się nie uniknie, sami może z minimalizować ryzyko podsłuchu. Umów się ze znajomymi na spotkanie bez elektroniki, tj laptopów telefonów tabletów. Dawniej nie było komórek i jakoś się prywatki udawały.
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Bruner, gratuluje Ci rozsądku i trzeźwości umysłu, ale to dotyczy tylko wiedzy technicznej. Przeciętny człowiek takiej wiedzy nie posiada i ulega różnym manipulacją. 5G umożliwia transfer danych z dużą szybkością, co daje małe opóźnienia sygnału. Przy sterowaniu urządzeń na odległość jest to bardzo ważny parametr (np. zdalne operacje, czy kierowanie ruchem). Poza tym internet rzeczy bez technologii 5G nie odpali. Jeżeli chodzi o politykę, to szukasz wszędzie wrogów, bo tak łatwiej jest zrozumieć świat. Uproszczenia w polityce zawsze prowadzą na manowce. Nie bierzesz pod uwagę, że naród Polski był przez wieki oszukiwany i grabiony. Robili to nie tylko obcy, ale i swoi, dlatego Polacy nie głosują na radykałów w obawie o wywołanie konfliktu z całym światem. Dlatego mamy do wyboru dwie opcję. Jedna, która zgodzi się na wszystkie żądania UE, a druga próbuje się im opierać z różnym skutkiem. Trzecia alternatywa (Konfederacja) swym programem doprowadzi do powstania lewicowego i izolacji Polski. Wprowadzając przymus ekonomiczny dla pracowników najemnych, przyspieszy powrót do władzy lewicy i wrócimy do początku, ponosząc straty materialne i moralne.
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Koronawirus - wybory

Post by Bruner »

Dlatego pisze na temat 5G by ludzie nie panikowali. Owszem do różnych operacji, których znaczna większość użytkowników telefonów nie robi, ta sieć daje wiele więcej możliwość. Należy zwrócić uwagę że telefon też musi wspierać nową technologie. Póki co jest tylko kilka modeli na rynku, które są przystosowane do nowej technologii. Ale spokojnie nie oznacza to że inne przestaną działać. Nadal jest, i będzie sieć 2G 3G oraz 4G. Nowa jest następną generacją dlatego ma nowe pasma częstotliwości bo nie ma być zamiast poprzednich, tylko razem. Zmiany dotyczą również konstrukcji anten, ale to nie jest temat na tutejsze forum. Co do polityki zawsze ostrożny jestem szczególnie w zaufaniu politykom. Wszyscy kłamią jedyne zmienna to w jakiej sprawie, lub kwestii. Zbliżają się wybory, dla mnie wybór pomiędzy czołowymi politykami to żaden wybór. Ponieważ cały PiS, i razem z nim obecny prezydent to marionetki Masonerii żydowskiej, pan drugi w kolejce Trzaskowski jest z PO czyli popularnie mówiąc POlszewicy, tez umoczeni w niejednej aferze. Potem kto tam jest, aaa Kamysz, cóż PSL już nie raz pokazał że nie jest wart złamanego grosza. By przy korycie trwać, koalicje zawiążą z każdym, byle kasa się zgadzała. Rządzili ze wszystkimi z bandy czworga. Potem laleczka Chucki czyli Hołownia, wiem tylko tyle że w telewizji nie ma ludzi z przypadku, i łapanki, nie ufam mu, i tyle. O Biedroniowcach nie wspomnę, bo margines społeczny powinien siedzieć cicho, tak wiem jestem homofobem. Jestem i dobrze min z tym, mam do tego prawo. Bosak nie znam gościa, gdyby konfederacja wystawiła Korwina lub Brauna to oni są jakoś określeni znani w poglądach można by coś na ich temat powiedzieć, a tak kandydat typu No Name.
O reszcie nie pisze, bo taki Tanajno nasyła ludzi by bili się z Policja. Głupota na najwyższym szczycie. Marnuje tylko ludzi manipulując nimi dla własnego interesu. Taki mamy świetny kalejdoskop polityczny że ręce opadają. Brakuje polityka z charyzmą, z charakterem, który by jak Dmowski powiedział że jestem Polakiem, i mam Polskie obowiązki. Taka rewolucja przydała by się w kościele, by ten wrócił do czasów gdy na czele stał kardynał Wyszyński, kiedy to kościół był przedstawicielem narodu, bo obecnie jest przedstawicielem własnego interesu by kasa płynęła szerokim strumieniem. Szczególnie dużo kasy popłynęło do jednego bandyty z Torunia. Tak to widzę.
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Bruner, ta Twoja krytyczna ocena sytuacji politycznej w Polsce ujawnia Twój sposób postrzegania świata. Jesteś krytycznie nastawiony nie tylko do religii, ale i do polityki, pewnie też do żony, teściowej i całej rodziny. Już wcześniej sygnalizowałeś, że podobne podejście masz w ogóle do wszystkich ludzi. Krytycyzm jest warunkiem postępu, ale bez przesady. Zbyt mocno rozwinięty szkodzi zdrowiu. Problem polega na tym, że swój krytycyzm opierasz na wierze, a nie na wiedzy. Powołujesz się na masonerię, której głównym celem była i jest walka z Kościołem katolickim, a to Cię powinno cieszyć jako ateistę. Po prostu uległeś indoktrynacji internetowym manipulatorom. Jeżeli chodzi o Żydów, to oni są we wszystkich ważniejszych organizacjach światowych. Jest to naród o najwyższym IQ wśród narodów, więc to ma swoje konsekwencje. Pocieszające jest to, że mają różne poglądy i po stronie dobra też się angażują. Nawet walczą intelektualnie między sobą. Najbardziej nieprzychylni dla Polski są Żydzi emigranci ze wschodu. Obecnie zagrożeniem dla świata nie jest masoneria, ale postmodernizm (wywodzący się z marksizmu) wprowadzany i trenowany w Chinach. Aby zmylić przeciwnika i Ciebie forsuje się zagrożenie masonerią lub narodem wybranym, co jest klasyczną fałszywą flagą. Umożliwia to spokojne przygotowywania do postmodernistycznej rewolucji. Jesteś na fałszywym kursie i o to postmodernistom chodzi. Technologia 5G jest w postmodernizmie bardzo istotnym elementem, bo umożliwia kontrolę społeczeństw konieczną do sprawnego funkcjonowania w nowych okolicznościach. Nie chodzi tu oczywiście o sterowanie umysłami (co jest niemożliwe do realizacji) czy wszczepianie chipów, bo każdy ma już chipa w postaci telefonu, telewizora, routera, komputera, a w przyszłości lodówki odkurzacza, suszarki do włosów, osobistych dronów itp. Np. obecnie dronem sterujemy niezależną drogą radiową, a w przyszłości będziemy sterować poprzez Internet. W ogóle wszystkie urządzenia mają być sterowane przez Internet (telefon zastąpi pilot telewizyjny). Problem był w tym, że stare technologie nie były w stanie obsłużyć tylu urządzeń na raz.
Twoje oskarżenia tak naprawdę skierowane są przeciw Polakom, ponieważ nasz naród jest w stanie tylko takich kandydatów na prezydenta przedstawić. Odpowiedni system kształcenia zrobił swoje. Na lepszych go nie stać i to trzeba zaakceptować dla własnego zdrowia psychicznego. Takim krytycznym podejściem nikomu nie robisz krzywdy, tylko sobie. Kościół uległ marksistowskiemu marszu przez instytucję zapoczątkowanym jeszcze w PRL i jest taki, jaki jest. Ten „bandyta” jednak kształci młode pokolenie, które jest przeciwwagą dla absolwentów polskich uniwersytetów przesiąkniętych marksistowską ideologią. Te pieniądze się nie marnują, chyba że drażnią Cię ludzie wykształceni w duchu polskiej kultury i tradycji.
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Koronawirus - wybory

Post by Bruner »

Letnik
Odpisuje późno ponieważ nie mam tyle czasu co Ty, praca zajmuje mi większość dnia. Ale nie o tym.
Na początek żony nie mam, a co za tym idzie również teściowej.
Jak pamiętasz moja wolność żadnych związków, również tych z ludźmi. Jeśli chcesz odnaleźć w życiu szczęście, to trzeba się związać z jakimś celem, a nie z ludźmi czy przedmiotami.
Wychodzę z założenia że lepiej zbytnio nie ufać ludziom, a gdy wydarzy się coś pozytywnego, to lepiej być miłe zaskoczonym, niż zbytnio ufać ludziom, i być przykro rozczarowanym. Tak jest lepiej, wygodniej, nic nie muszę, oraz robię to co uwielbiam robić. To się nazywa asertywność.
Z zakresu techniki nie trzeba mnie przyuczać ponieważ dobrze z tego żyje. Wiem jaki jest postęp, bo i sam robię projekty urządzeń elektronicznych, oraz serwisuje urządzenia, których większość ludzi w życiu na oczy nie widziała. Ale to nie temat na to. Ważne że zarówno Ty jak i ja wiemy że 5G to żadne czary, i należy ludzi uświadamiać co to jest, ponieważ w sferze internetu już mity tworzą na ten temat ludzie, którzy bladego pojęcia nie mają o tym.
Wracając do Żydów, Ty widzisz wszędzie marksistowskie narzędzia propagandy, a czy przypadkiem Marks i jego kompan Engels to nie Żydzi. Bo raczej tak. Komunizm to nie ruski wynalazek, a żydowski. Ba nawet Lenin z domu Goldman czy drugi rewolucjonista Trocki też żyd, Lew Dawidowicz Trocki (ros. Лев Давидович Троцкий) Lejba Dawidowicz Bronsztejn
Tak to Żydzi aszkenazyjscy, ci sami co ze Stanów Zjednoczonych kasę dawali samemu Hitlerowi.
Oni czyli Żydzi od zawsze nienawidzą Słowian, teraz nie jest inaczej, dlatego chętnie by tu jakaś wojenkę rozpętali, ale to się nie kalkuluje, obecny świat to pieniądz. Dlatego robi się pandemie, i inne akcje jak zamykanie kopalń, bo są jeszcze polskie, by je sprzedać obcym. Także kwestia czasu jak będziemy takim Palestyńczykami, będziemy cudzoziemcami na własnej ziemi. Ponieważ ci co rządzą to polskojęzyczni, ale nie Polacy. Niestety taka jest brutalna prawda. Szkoda że ludzie tego nie widzą.
Na temat jegomościa z Torunia, nie będę się wypowiadał, ponieważ nie chce rozpętać, przepraszam za wyrażenie, gównoburzy. Ma na ten temat swoje zdanie. Ale nie miejsce, i nie czas na to.
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Bruner, każdy człowiek jest istotą społeczną, jednak u niektórych ludzi ta naturalna potrzeba bycia w grupie została wyciszona. Mamy przykłady pustelników. Potrzeba ta została nam zaprogramowana w najstarszej części naszego mózgu i wynikała z zewnętrznego zagrożenia. Tylko w grupie pierwotny człowiek mógł liczyć na przeżycie, dzięki grupie przetrwał gatunek ludzki. Tylko w grupie mógł i może zaspakajać człowiek dwa podstawowe i bardzo silne popędy: utrzymanie życia i utrzymanie gatunku. Nie wiem, co wpłynęło na Twoją psychikę, że opanowałeś te pierwotne popędy? Czy sposób wychowania, czy uraz do ludzi, czy podstępna choroba? W każdym razie musiałeś się zdobyć na wysiłek, aby te zaprogramowane przez naturę pierwotne popędy stłumić. Potwierdza to klasyczna racjonalizacja Twoich poglądów na życie. Słusznie wolność łączysz ze szczęściem, bo wolność bez szczęścia nie ma żadnej wartości, a szczęście bez miłości nie istnieje. Powołujesz się na wolność, którą ma ograniczać grupa i związek. Przecież, żeby realizować swą wolność, musisz korzystać z pracy i wolności innych ludzi. Musisz ograniczać ciągle swoją wolność, zarabiając pieniądze. Nie możesz leżeć wolny pod palami, bo musisz projektować i serwisować urządzenia. Dopiero jak otrzymasz zapłatę, możesz realizować swoją wolność. Nie mając pieniędzy, stałbyś się niewolnikiem zdanym na łaskę innych ludzi. Podobnie jest ze związkiem. Za pewne ograniczenia swojej wolności otrzymujesz miłość, seks, przyjaźń, bezpieczeństwo, opiekę i potomstwo. Gdy zachorujesz i zostaniesz przykuty do łóżka, twoja wolność ograniczy się do możliwości błagania o pomoc. Potomstwo wtedy poszerzy twoją wolność i poda ci szklankę wody.
Twoje pojmowanie szczęścia wiąże się nie z miłością, ale z jakimś celem. Takim celem człowieka samotnego może być samogwałt. Czy to daje szczęście i satysfakcję? Raczej frustrację wynikającą z samo agresji. Chyba że podnieta żydostwem rozładowuje twój popęd i zastępuje Ci kontakt z kobietą. Mamy wtedy silną ekspresję emocji, które wytwarzają satysfakcję zastępczą.
Gdy osiągniesz cel (np. dowalisz Żydom lub wykonasz inne zadanie), to podobno odczuwasz szczęście. Wiążąc realizację celu ze szczęściem, odczłowieczyłeś szczęście i pomyliłeś je z satysfakcją. Przecież osoba wygrywająca na loterii jest szczęśliwa nie z tego powodu, że ma pieniądze, ale, jest szczęśliwa, bo wyda je, żeby poprawić byt swoich najbliższych. A jeżeli nie ma najbliższych, to jest szczęśliwa, ponieważ zrobi zakupy i urośnie w oczach innych ludzi. Może liczyć na seks z piękną dziewczyną, a być może stworzy z nią szczęśliwy związek. Zawsze odczuwanie szczęścia wiąże się nadzieją (uświadamianą lub nie) na prawdziwą miłość i prokreację. Obecnie te rewolucyjne zmiany dążą do wyciszenia tych naturalnych potrzeb ludzi. U Ciebie ta zmiana się już dokonała i deklarujesz, że jesteś szczęśliwy człowiekiem. Jesteś bardzo dobrym przykładem lewicowej indoktrynacji. Mówisz, że jesteś szczęśliwy, a czy Ty kiedykolwiek prawdziwego szczęścia doświadczyłeś? Załóżmy, że nie, to wiesz, o czym mówisz? Czy przypadkiem nie rozmawiamy z daltonistą o kolorach?
Realizując jakiś cel, to nie odczuwa się szczęścia, ale satysfakcję. Podobnie po udanym stosunku odczuwa się satysfakcję, chociaż miłości tam mogło nie być. Poświęcasz swoją wolność na realizację celu niemającego związku z ludźmi, ale nie chcesz poświęcić swej wolności na zbudowanie związku. Realizujesz cel dla satysfakcji, a rezygnujesz z miłości, seksu, przyjaźni, bezpieczeństwa, opieki i potomstwa i nazywasz to wolnością. Zapominasz o emocjach, bez których człowiek praktycznie nie wie, czy żyje. Najwięcej emocji dostarczają inni ludzie, a także własna osoba. Emocje stymulują człowieka do działania i wyznaczają mu cele, a realizacja celów dostarczają człowiekowi satysfakcji. Emocję są zaprzeczeniem wolności, ponieważ wymuszają określone działania.
Twoje podejście do ludzi musi rodzić frustrację, więc musiałeś sobie znaleźć antidotum na twój stan psychiczny. Wprawdzie odcinasz się od wszystkich ludzi, ale szczególnie sobie upodobałeś „naród wybrany”. Takie uproszczenie pozwala Ci rozumieć świat, ale to nie jest prawdziwy obraz. Ludzie są różni i ci Rosjanie, co wprowadzali komunizm, nie byli lepsi od tych, co go wymyślili. Przecież, gdyby nie zezwolenie rdzennych Rosjan, Żydzi nigdy nie byliby w stanie wywołać rewolucji. Przecież Marks był przeciwny rewolucji w Rosji. Gdyby żył nie doszłoby do rewolucji. Uważał, że rewolucja może się udać tylko w wysoko rozwiniętym kraju kapitalistycznym. Wiedział, że muszą być dobrze rozwinięte środki produkcji, żeby przetrwać początek rewolucji. Lenin spieprzył sprawę i ośmieszył Marksa. Gruzin Stalin, żeby ratować socjalizm, wymyślił rosyjską wersję komunizmu (stalinizm). Skończyło się to ludobójstwem i zmusiło zachodnich marksistów do rewizji założeń Marksa. Dzierżyński i Stalin nie byli Żydami, ale komunizm w Rosji gorliwie wprowadzali. Więc atak na ludzi czy rasy nie ma sensu, trzeba obnażać i zwalczać chore ideologie. One właśnie wypierają religię i stają się nową wiarą.
Wielokrotne korekty marksizmu doprowadziły do jego rozkwitu w Europie i Ameryce. Ważnym poligonem doświadczalnym dla marksistów są uprzemysłowione Chiny. Przecenianie roli Żydów w postępującej rewolucji, jest celowym rozmywaniem odpowiedzialności. Role rewolucjonistów przejęły nie Żydzi, ale ruchy LGBT. Ja nie widzę wszędzie marksistowskie narzędzia propagandy, ale analizuję marksistowską ideologię ciągle rozwijaną i wdrażaną. Nie koncentruje się na ludziach, bo to do niczego nie prowadzi. Twoja propaganda działa na korzyść rewolucji. Zachowujesz się tak, jak przewidzieli marksiści. Podsycasz konflikt, nie wiedząc, że o to w rewolucji chodzi. Chodzi o to, żeby zmobilizować wszystkie mniejszości (w tym narodowościowe). A jak je można zmobilizować? A no tym, że będziesz ich obrażał, oskarżał o wszystko i stwarzał w nich zagrożenie. Tak obrażane mniejszości połączą siły i zapędzą większość w kozi róg. Tak już się stało w niektórych krajach europejskich. Wpuścili Cię celowo w kopalnie, abyś nie widział istotniejszych rzeczy. Po zwycięstwie Trzaskowskiego i rewolucji kopalnie będą europejskie i Europa nie będzie się pytać Cię o zdanie. Rządzić będą nie Żydzi, nie Polacy, tylko Europejczycy. Będziesz musiał ukrywać swe poglądy, bo za mowę nienawiści stracisz resztkę wolności i w ramach resocjalizacji zostaniesz obrzezany. Będziemy wtedy mieć Brunera z żydowskim korzeniem i rodowodem.
Poświęciłem trochę czasu na analizę Twojego tekstu. Nie robie to złośliwie, ale z sympatii. Może ta analiza skłoni Cię do refleksji i poszukiwań prawdziwego szczęścia. Tu chodzi o najważniejszą osobę dla Ciebie, tu chodzi o samego Siebie. Z samym sobą musisz się pogodzić i odkryć na nowo swoje potrzeby.
Last edited by letnik on 25 Jun 2020, 15:35, edited 1 time in total.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Koronawirus - wybory

Post by Byly »

Letnik dla mnie jesteś naiwny i smieszny i nie pisze tego złośliwie. Taka jest moja ocena. Gdybym musiał wybierać kolegę z Was dwóch dyskutantów, wybrałbym Brunera, bliżej mi do jego myślenia :wink:
Jednak nie wybiorę sobie kolegi ani jednego, ani drugiego, a wy nie wybierzecie sobie mnie na kolegę, tak jest prawda. No ale żyć musimy gdzieś razem, kręcąc się w okolicy.
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Byly jak zwykle agresywnie i prowokującą. Musi oceniać, ale nie potrafi uzasadnić swej oceny. Pewnie nic nie zrozumiał, ale trzyma fason. Broni wartości, których nie potrafi uzewnętrznić. Wystarczy stanąć w kontrze. Jego lewicowa dusza nie potrafi inaczej, bo tak został uformowany w procesie wychowania. Właśnie takich mamy aktywistów, którzy dzięki towarzyszom, nieźle funkcjonują. Przy innej władzy zagubiliby się wśród żareckich sosenek. Tym szukaniem kolegów pokazałeś, że bliżej Ci do skrajnej prawicy, ale podobno skrajności się przyciągają. Aktyw niewątpliwie za aktywność poklepie Cię po plecach.
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Koronawirus - wybory

Post by Bruner »

Letnik.
Różnimy się tym że ja nikomu nic nie muszę udowadniać, za to Ty chcesz uchodzić za alfę i omegę. Nie potrafisz przyjąć do wiadomości że ktoś taki jak ja żyje po swojemu, odrzucając wszelkie dogmaty czy to religii, czy marksizmu, czy tez innych ideologii. Tak dla Twojej informacji to sam jestem od 16 lat, sam wychowałem dwoje dzieci, obecnie są dorosłe. Kilkanaście lat temu dostać prawo wychowania dzieci, w Polskich sądach nie było tak oczywiste. Możesz sobie wyobrazić jaka jest mamusia skoro nigdy dzieci nie odwiedziła chociaż miała takie prawo. Także mam powody by żyć po swojemu. I jakoś tak się stało przez te naście lat, że jestem szczęśliwy i zadowolony z życia. Nie potrzebuje do tego obcych ludzi, ani żadnych bożków. Także nim kogoś zaczniesz oceniać, to się dobrze zastanów, każdy człowiek ma za sobą historię, różną historie czasem jest z niej dumny, czasem nie. Dlatego ja nigdy nie osądzam ludzi, których nie znam, lub staram się tego nie robić. Póki co psychoanalityka nie potrzebuje. Czasem słucham jednego z czystej ciekawości, lubię zagadki i zawiłe historie różnych ludzi wydarzeń itp.
maj
Mieszkaniec
Posts: 50
Joined: 15 Oct 2018, 20:24

Re: Koronawirus - wybory

Post by maj »

letnik wrote:
21 Jun 2020, 12:03
Byly jak zwykle agresywnie i prowokującą. Musi oceniać, ale nie potrafi uzasadnić swej oceny. Pewnie nic nie zrozumiał, ale trzyma fason. Broni wartości, których nie potrafi uzewnętrznić. Wystarczy stanąć w kontrze. Jego lewicowa dusza nie potrafi inaczej, bo tak został uformowany w procesie wychowania. Właśnie takich mamy aktywistów, którzy dzięki towarzyszom, nieźle funkcjonują. Przy innej władzy zagubiliby się wśród żareckich sosenek. Tym szukaniem kolegów pokazałeś, że bliżej Ci do skrajnej prawicy, ale podobno skrajności się przyciągają. Aktyw niewątpliwie za aktywność poklepie Cię po plecach.
nie wiem co "palisz", ale ja tego nie chcę.
maj
Mieszkaniec
Posts: 50
Joined: 15 Oct 2018, 20:24

Re: Koronawirus - wybory

Post by maj »

maj wrote:
24 Jun 2020, 22:01
letnik wrote:
21 Jun 2020, 12:03
Byly jak zwykle agresywnie i prowokującą. Musi oceniać, ale nie potrafi uzasadnić swej oceny. Pewnie nic nie zrozumiał, ale trzyma fason. Broni wartości, których nie potrafi uzewnętrznić. Wystarczy stanąć w kontrze. Jego lewicowa dusza nie potrafi inaczej, bo tak został uformowany w procesie wychowania. Właśnie takich mamy aktywistów, którzy dzięki towarzyszom, nieźle funkcjonują. Przy innej władzy zagubiliby się wśród żareckich sosenek. Tym szukaniem kolegów pokazałeś, że bliżej Ci do skrajnej prawicy, ale podobno skrajności się przyciągają. Aktyw niewątpliwie za aktywność poklepie Cię po plecach.
nie wiem co "palisz", ale ja tego nie chcę.
zaraz nastąpią "wymioty myślowe" letniaka.....nazwie mnie: komunistą, socjalistą, faszystą, drugim sortem itd itp...
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Pomóżcie Majowi, bo chłop ma zwidy i omamy. Takie przedwyborcze dolegliwości targanego emocjami człowieka, mogą się zakończyć poważnym rozstrojem zdrowia. Szanujmy nasze gminne klejnoty.
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Koronawirus - wybory

Post by Igor »

Brawo Maj! WYMIOTY MYŚLOWE, to najlepsze określenie tekstów Letnika.
memento
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Front robotniczo-chłopski zawsze jednomyślny.
Jok
Stały bywalec
Posts: 70
Joined: 08 Aug 2019, 23:04

Re: Koronawirus - wybory

Post by Jok »

Haaloo! Gdzie znajdę stronę zarkiletnisko.pl o mieszkańcach i dla mieszkańców? Bo póki co czytam marne wypociny nt wyborów i porady życiowe komucha, który wyzywa wszystkich od komuchów.
Jak macie problem to proponuję go załatwić pod sklepem żareckim, nie tutaj.
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Czyżby nowe pokolenie żareckich UB-eków próbuje ponownie się organizować? Jakże znajomy język, jakże znajome metody. Znakomity materiał dla Prokuratury.
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Koronawirus - wybory

Post by zg »

Jok-u masz 100% rację, niestety osoba o nicku letnik, prawdopodobne mieszkaniec Poraj zdominował forum Żarek Letnisko swoimi wpisami, w 95% nie mającymi nic z tematyką forum i na " siłę próbuje zainteresować tym innych ". Człowiek będący na emeryturze lub rencie,widać ma dużo wolnego czasu , który czuje się skrzywdzony przez poprzedni ustrój i winnych upatruje we wszystkich osobach, które ośmielą się mieć inne zdanie od jego - tylko słusznego.
Moja rada- nie dyskutować z nim bo woda na młyn dla niego.
Teraz tylko czekać jak mi się oberwie od komuchów, czerwonych pająków, itp.
Ale cóż , człowiek nieszczęśliwy, nich ma używanie, odpowie na mój wpis pewnie wielozdaniowym elaboratem nie mającym związku z tematem....

PS ...nawet się człowiek nie zorientuje jak mu się zrymuje... :)
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Ten wysyp waszych histerycznych wyobrażeń na temat mojej reakcji na wasze wpisy, mało mnie interesuje. Wybory miną i stres minie. Czas uspokoi emocję, chyba że …
Jok
Stały bywalec
Posts: 70
Joined: 08 Aug 2019, 23:04

Re: Koronawirus - wybory

Post by Jok »

Prosząc po raz kolejny o zaprzestanie zaśmiecania forum o Żarkach Letnisko postami nie na temat zostałem nazwany żareckim UBekiem.
Czy administrator strony może zareagować?
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Nie słusznie?
Jok
Stały bywalec
Posts: 70
Joined: 08 Aug 2019, 23:04

Re: Koronawirus - wybory

Post by Jok »

ZG dobrze podsumował. Trzeba być naprawdę smutnym, zgorzknialym, samotnym człowiekiem obwiniającym wszystkich dookoła o własne nieudolności żeby wszystkich od UBeków wyzywać.
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

„Jak macie problem to proponuję go załatwić pod sklepem żareckim, nie tutaj”. Kto to napisał? Takie metody wyssało się z mlekiem matki? Przecież to są groźby karalne znane mi z czasów minionych. Brakuje ci tych metod synku?
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Koronawirus - wybory

Post by zg »

Uderz w stół, a......letnik się odezwie...
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Jak zwykle bez sensu!
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Koronawirus - wybory

Post by Byly »

Wybory w Gminie wygrała Andrzej Duda, drugi był Rafał Trzaskowski. Tylko w Żarkach Letnisku i Masłońskim wygrał Rafał Trzaskowski :oops: w pozostałych miejscowościach wygrał Andrzej Duda :twisted: Fajnie, że mieszkam w Żarkach Letnisku :D
http://www.ugporaj.pl/art,2263,zakonczy ... nckie-2020.

Kto głosował na Andrzeja Dudę?
https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka ... wanie.html
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Lemingi znowu mają powód do dumy, ale od lat nie są w stanie zauważyć prostej zależności. W tych sołectwach, gdzie wygrywa lewica nie ma inwestycji. Zawsze lewicowa władza mająca ograniczone środki finansowe inwestuje tam, gdzie ma najsłabsze poparcie. To jest sposób na poprawę poparcia trenowany jeszcze za komuny. Wystarczy porównać poparcie dla lewicy i wielkość inwestycji w poszczególnych sołectwach naszej gminy. Władza gminna jest racjonalna i wie, że lewicowi fanatycy z Żarek i Masłońskiego i tak na nią zagłosują. Wystarczy od czasu do czasu rzucić parę groszy tym sołectwom, aby uspokoić mieszkańców niegłosujących na lewice. Taka metoda na rządzenie trwa od lat, a lemingi nic nie kumają. Intelekt odziedzicza się po przodkach i żadne szkoły tego nie zmienią. Dlatego jest fajnie mieszkać w Żarkach Letnisku, jeździć po dziurawych drogach, mieszkać w oparach szamba, pluskać się w gnojownicy i podziwiać swoją naiwność.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Koronawirus - wybory

Post by widz »

Letnik wstrzelił się w 10 . Tak właśnie jest w Żarkach Letnisku i Masłońskim . Jest żelazny elektorat bez względu na wszystko. Wystarczy jakaś wycieczka , zebranie w OSP w dniu ciszy wyborczej i potem mamy wyniki głosowania.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Koronawirus - wybory

Post by Byly »

Letnik to niech nie zabiera tutaj głosu na temat naszych żareckich problemów, niech dyskutuje na forum porajskim. Nie chcemy cię tutaj letniku. jesteś mącicielem, gburem a nic nie wiesz o naszych sprawach.
Prośba do admina, czy nie można tego letnika wykreślić z tego forum? Przecież tutaj przez niego normalni ludzie nic nie napiszą, bo nie każdy chce być obrzucony błotem, że jest komunistą czy jeszcze innym osobnikiem.
NIE CHCEMY CIĘ TUTAJ LETNIKU!
W ciągu dwóch lat zniszczyłeś nasze żareckie forum IDŹ SOBIE!
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Janusz Szpotański: Towarzysz Szmaciak (fragment):
Szmaciak się znowu wkurzył wielce
i zaczerwienił się na karku.
Że widać było dno w butelce,
po „żyto” sięgnął więc do barku.
„Żyto” jest ostre. Gdy przez przełyk
przeszła mu tego „żyta” struga,
Szmaciak się jeszcze bardziej zeźlił
i teraz na całego ruga:
Dalszy ciąg jest zbyt wulgarny.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Koronawirus - wybory

Post by widz »

Były a gdzie Twoja tolerancja i miłość do drugiego człowieka? A może my nie potrzebujemy właśnie Ciebie ? Ale Cię tolerujemy i znosimy wszystkie twoje fanaberie i nikt ni każe ci się wynosić . Oj nie ładnie, nie bądż sobkiem.
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Koronawirus - wybory

Post by Igor »

Widzu, jesteś mna tym forum jedynym admiratorem Letnika. Czyżbyś niedouczona w szkołach czerpała MĄDROŚC z jego wypisów? Czy też masz podobny jak Letnik stosunek do adwersarzy, tylko nie masz odwagi tak pisać bo od lat na tym forum wiadomo kto to WIDZ!
memento
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Spotkanie Dudy z wyborcami we Wrocławiu (04.07.20). Geje, lesbijki, drugie i trzecie pokolenie Ubeków szykuje się do przejęcia władzy w Polsce: https://www.facebook.com/wroclawwyborcz ... 785/?t=798. Czas około 73 minuty.
To już nie są żarty. Rewolucyjna mniejszość łapie wiatr w żagle. Ta awangarda narodu nareszcie zapędzi zacofaną i milcząca większość do konta, a może do budy. Szykuje się nam prawdziwa wolność. Seks, równość oraz akceptacja staną się motorem postępu i rozwoju naszej socjalistycznej ojczyzny.
Jok
Stały bywalec
Posts: 70
Joined: 08 Aug 2019, 23:04

Re: Koronawirus - wybory

Post by Jok »

Facepalm
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Nie histeryzuj. Jeszcze nic straconego!
Jok
Stały bywalec
Posts: 70
Joined: 08 Aug 2019, 23:04

Re: Koronawirus - wybory

Post by Jok »

Czujny. Partia nie daje wyboru.
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Mogę Ci tylko współczuć!
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Koronawirus - wybory

Post by kobek »

Takiego to mamy wspaniałego prezydenta i rząd co nawet rodzinę potrafi skłócić.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... 7,79cfc278
letnik

Re: Koronawirus - wybory

Post by letnik »

Marzymy o takim wspaniałym prezydencie, który pogodzi wszystkich oraz stworzy prawdziwe i nowoczesne rodziny: https://www.youtube.com/watch?v=uJfUKcWe-5k. Czas około 6 minut. Ciekawe są komentarze pod filmem. Sami zwolennicy Trzaskowskiego.
Post Reply