Premiera filmu

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Premiera filmu

Post by kobek »

Jutro premiera filmu " Tylko nie mów nikomu" warto zobaczyć.

link do zapowiedzi: https://www.youtube.com/watch?v=oali4oYbG0Q
i jeszcze jeden wycinek tego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=m1oOiCAPB_A
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Premiera filmu

Post by zielony »

Tutaj w tym filmie pewnie będą pokazane konkretne osoby, konkretne sytuacje, będzie to film inny niż KLER. Oglądając Kler, to ja tam o wszystkich pokazanych przypadkach słyszałem, czytałem, lub oglądałem w TV. Ten film może być bardzo drastyczny, żeby tylko nie wpłynął na widzów, że wszyscy księża są tacy sami :twisted:
Przed laty była zapowiedz ukazania się bulwersującego artykułu o księdzu z Żarek Letniska ale nie ukazała się. Aresztowano zapowiadającego opublikowanie tego artykułu, niejakiego Pana Stonogi Zbigniewa, który pewnie siedzi do dziś :roll:
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Premiera filmu

Post by kobek »

Kler to fabuła tutaj to dokument. Smarzowski nakręcił film ogólny o problemach w kościele a Sekielski pokazuje konkretne przykłady konkretnego problemu. Niestety boję się że to co ostatnimi czasy wypływa i co jest zrzucane na bark nagonki na religię i kościół katolicki w Polsce to tylko wierzchołek góry lodowej.
letnik

Re: Premiera filmu

Post by letnik »

Nie podniecajcie się chłopcy księżmi. Są lepsi od nich. Cały świat nauki przemilczał te wydarzenia przez lata. A oto światowej sławy profesor Alfred Kinsey, ojciec założyciel ideologii gender: https://www.youtube.com/watch?v=PsPMlY6zwyM. A oto jeden z tysięcy przykładów efektów ideologii gender: https://parezja.pl/geje-kupili-chlopca-by-go-gwalcic/. Na świecie działają międzynarodowe gangi pedofilii, których nikt nie ściga: https://www.youtube.com/watch?v=i-O1T5CvoYk.
Te starania to pewnie dla księdza?: https://www.youtube.com/watch?v=RP7VQYYz9CU.
11-letni chłopiec wita swoich fanów: https://www.youtube.com/watch?v=JxdvOLdG_34.
https://www.youtube.com/watch?v=mHbXSPenGdU. Proszę włączyć polskie napisy (Napisy, Ustawienia, Napisy, Przetłumacz automatycznie, Polski). Rodzice kasują tysiące dolarów za syna.
Liberałowie „przeciągają” dzieci do wczesnej seksualizacji. https://youtu.be/CE3ELI7cbWQ.
Najciekawsze, że w tym uczestniczą rodzice: Proszę włączyć polskie napisy (Napisy, Ustawienia, Napisy, Przetłumacz automatycznie, Polski).
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Premiera filmu

Post by kobek »

Posprzątaj najpierw na swoim podwórku chłopcze a później zajmij się resztą świata.
letnik

Re: Premiera filmu

Post by letnik »

Kobek, gdybyś dokładniej poznał życie seksualne dzikich, to byś wiedział, że pedofilii nie da się posprzątać. Można ją ograniczać prawnie, ale natura robi swoje. Pedofilia stała się jednym z podstawowych narzędzi walki z religią. Właśnie mamy w Europie próby seksualizacji dzieci. Dziecko rozbudzone seksualnie będzie kierowało swój popęd w kierunku dorosłych, a to jest niesprzątanie pedofilii, lecz jej rozwój. Marksiści tuż po I wojnie światowej podejmowali nieudane próby seksualizacji dzieci w Europie. Nieudane, ponieważ Europa była jeszcze zbyt religijna. Już w 1917 r. Lenin wprowadził dekretami rewolucję seksualną w Rosji, uchyloną przez Stalina w 1932 r. Pedofilia była znakomity narzędziem walki z cerkwią. Nigdzie na świecie nie funkcjonowały domy publiczne dla pedofilów tylko w Rosji. Pop korzystający z takiej usługi stawał się całkowicie podporządkowany komunistom. U nas w latach 80. też wprowadzono pewne elementy rewolucji seksualnej (Sztuka kochania Wisłockiej i Kamasutra). Jak Jaruzelski rozkładał Kościół od środka? A no służby selekcjonowały nieletnich homoseksualistów i tych z lepszych domów szantażowano. Zadaniowano ich w kierunku uwodzenia księży pod rygorem poinformowania o ich homoseksualizmie rodziców i szkoły. Celem nie tylko byli księża. Wystraszony małolat był szkolony i wysyłany pod seminaria w celu nawiązywania kontaktów z klerykami. Nawet otrzymywali kasę na alkohol. Niektórzy wyposzczeni i zaszokowani doświadczeniem małolata klerycy chwytali się na haczyk. Tych młodocianych homoseksualistów, którzy woleli starszych mężczyzn, wysyłano do proboszczów lub do wikariuszy. Mieli prosić o nocleg i w nocy szokować i działać. Gdy taki małolat już wyszkolił księdza w pedofilii, to znikał. Osamotniony ksiądz podejmował próby nawiązania kontaktów w swym otoczeniu i robił błędy. Bardziej rozgarnięci księża szukali kontaktów wśród innych homoseksualistów, chociaż teraz też są oskarżani przez homoseksualistów dla pieniędzy. O tych sprawach delikatnie opisywał Piotrowski (morderca Popiełuszki) w Faktach i Mitach po wyjściu z więzienia. Należy też wspomnieć o powszechnej prostytucji nieletnich w pobliżu granicy niemieckiej. Za 20 marek Niemiec miał full-serwis. Obecne wyciąganie pedofilii w Kościele ma na celu ośmieszenia księży i przygotowanie psychologiczne społeczeństwa do tego zjawiska. Pod pozorem ochrony dzieci przed księżmi i rozwoju tolerancji będzie się wprowadzać coraz bardziej śmiałe programy „edukacyjne” do szkół. Głównym celem jest jak najwcześniejsze rozbudzenie seksualne dziecka, aby dostarczyć „towaru” dla pedofilów. Powstanie problem cierpiących dzieci i konieczność obniżenia wieku ochrony prawnej dziecka. Czy to będzie 10 lat, czy niżej trudno powiedzieć? Oczywiście, że to będzie proces, a jak długi zależy od nas. Naiwne nadzieje marksistów są takie: dorastające rozbudzone seksualnie dzieci będą głosować już całe życie na lewice, czując nietolerancję i pogardę prawicy oraz Kościoła.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Re: Premiera filmu

Post by majeczka »

ty letniku jak już coś wymyślisz, to sama nie wiem czy się śmiać , a czy też rozpłakać :roll:
letnik

Re: Premiera filmu

Post by letnik »

Majeczka, najlepiej się śmiać przez łzy!
To nie jest wymyślone. To są fakty. Pozostaje jeszcze do analizy zjawisko powszechnego wąchania kleju przez dzieci i młodzież w okresie rządów generała. Tego zjawiska nikt w Polsce ze strachu nie analizował. Będę musiał kiedyś poświecić trochę na to czasu w wątku Wiedza społeczna.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Re: Premiera filmu

Post by majeczka »

no tak ...moje pokolenie ..popularne było wśród nudzących się dzieciaków : wąchanie kleju i picie kompotu z makowin . Miałam kuzyna w Łodzi,( lata 70) już dawno" wącha " kwitki od spodu .... bo pił kompot , wąchał klej itp..Chłopak z dobrej rodziny . Jak na tamte czasy powodziło im się dobrze. Widocznie było im za dobrze ,że nie widzieli u swojego dzieciaka problemu. .Dzisiaj w wielu miastach jest podobnie, tylko różnica jest taka ,że mamy lepsze zamienniki . Popularne w latach 90 ( marycha, amfa ) , a obecnie jeszcze dopalacze . Nikt tych dzieciaków do niczego nie namawiał, same szukały rozrywki. Czego się nie robi ,żeby zabłysnąć wśród swoich rówieśników. Kiedyś byłam w pracowni tatuażu. Chłopak , który tam pracował ( artysta plastyk) zaczął rozmowę o narkotykach. Powiedział mi tak , każdy nałóg jest zły. Od nadmiaru jedzenia , też się umiera. :roll:
letnik

Re: Premiera filmu

Post by letnik »

Widzę, że Majeczka coś wie na temat tamtego zjawiska, jednak pokuszę się na pewne sprostowania. To nie była tylko nuda a rodzinna beznadzieja i rodzinne konflikty (alkoholizm) po wprowadzeniu stanu wojennego. Żeby pokazać kraje, w których było jeszcze gorzej, emitowano w telewizji filmy o wałęsających się dzieciach wąchających klej (Bangladesz, Indie, kraje Ameryki Południowej). Według mnie to była jedna z przyczyn gwałtownego rozwoju wziewnej narkomanii w Polsce. Czy to było zamierzone, aby zająć rodziców dziećmi, a nie polityką, czy to był przypadek, trudno jednoznacznie stwierdzić. Klej był też dobrym środkiem do demoralizacji dzieci, tak uwielbianej przez marksistów. Nie piło się kompotu z makowin (wymioty). Z kompotu odciągano chemicznie wodę i wstrzykiwano go w żyłę. To najgorszy narkotyk z możliwych. W lata 90. weszliśmy już z mocno rozwiniętą narkomanią wśród dzieci i młodzieży, więc konopie stały się nieporównanie mniej niebezpieczne niż klej lub heroina (z maku), ale też uzależniające i prowadząca do destrukcji w dłuższym czasie. O kłamstwach na temat leczniczej marihuany, o narkotykach i rewolucji seksualnej (to się wszystko łączy w jedną całość) będę musiał jednak opisać w wątku Wiedza społeczna. Temat jest trudny, śliski i nieprzyjemny, ale zaryzykuje.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Re: Premiera filmu

Post by majeczka »

nie wiem , co Marek robił z kompotem ( był ode mnie ok. 10 lat starszy).....ale fakt , że od tego G.....pod koniec lat 70 zmarł.
W naszym małym miasteczku popularne było wąchanie kleju ( woreczek z klejem butaprenem) też koniec lat 70 ( przed stanem wojennym). Takich miałam kolegów . W większości ćpali dla zabawy i zabicia nudy. W wielu domach rodzice pili, a dzieciaki wąchały i paliły papierosy. Papierosy , alkohol , to też nie jest nowość . Papierosy paliliśmy wszyscy , takie były czasy. :!: Jedni się uzależniają , drudzy nie . Mnie nigdy do tego świństwa nie ciągnęło...może dlatego ,że Marek zmarł. Ludzie powinni być świadomi, że palenie , picie ,ćpanie, jedzenie w nadmiarze jest szkodliwe, a wręcz zabójcze dla naszego organizmu. Większość z nas ma kłopoty na własne życzenie. A, że politycy wykorzystują słabości człowieka , to też jest fakt. Ale mnie polityka nie obchodzi , też trzymam się od tego g.... z daleka. A przynajmniej staram :evil:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Re: Premiera filmu

Post by majeczka »

no i jeszcze wrócę do kościoła. Nie było by pedofili w kościele , gdyby ksiądz miał żonę i swoje dzieci. Nasz proboszcz Kaziu był bardzo przystojny , gosposię miał śliczną jak modelkę ( wszyscy wiedzieli , że ma z nią synka ) . Ale żaden dzieciak na plebani i w kościele nie doznał krzywdy. Nasz proboszcz był szczęśliwy i my też mieliśmy święty spokój. Wszyscy go szanowali ( był dobrym człowiekiem). Ludzie nie mówili o nim źle. :lol: :lol:
letnik

Re: Premiera filmu

Post by letnik »

Dobrze, że wróciłaś do Kościoła, ale musisz jeszcze poznać Biblię. Biblia wyraźnie sugeruje, że służba Bogu kłóci się ze służbą rodzinie. Tego nie przeskoczysz.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Re: Premiera filmu

Post by majeczka »

a kościół narodowy...ich nie obowiązuje celibat....to oni maja inną biblię ???
https://pl.wikipedia.org/wiki/Polski_Na ... _Katolicki

biblia , tak jak prawo ...można zmieniać :roll:
letnik

Re: Premiera filmu

Post by letnik »

Oczywiście, że można napisać Biblie na nowo. Najlepiej to zrobią środowiska LGBT. Szczęście i miłość zapanują wtedy na wieki.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Re: Premiera filmu

Post by majeczka »

no, no trzeba czerpać przykład z góry ...najlepiej wszystko zmienia się w NOCY ... i co ...dla chcącego nic trudnego...nawet parasol się OTWORZY :lol: :lol: :lol: :lol: kończę pisanie , bo głupawka z nudów mnie ogarnia :mrgreen:
letnik

Re: Premiera filmu

Post by letnik »

Majeczka. Twoje marzenia erotyczne szokują.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Re: Premiera filmu

Post by majeczka »

no, no głodnemu zawsze chleb na myśli. Ja o zmianach , a ty o fantazjach :lol: :lol:
letnik

Re: Premiera filmu

Post by letnik »

Oj Majeczka, nie wstydź się swoich marzeń, bo głupawka Cię nie opuści.
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Premiera filmu

Post by zielony »

https://youtu.be/BrUvQ3W3nV4

Zobaczyłem dzisiaj film, tak jak przypuszczałem to smutny film, to dramat :x Źle się się teraz czuję, ale nie żałuje że oglądałem. Myślę, że i takie filmy należy zobaczyć, by bardziej poznać świat, ludzi, by nie żyć w zakłamaniu.......
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Premiera filmu

Post by kobek »

Faktycznie letniku religia w Polsce jest gnębiona a w szczególności kościół katolicki. Rzeka pieniędzy płynie, majątki odzyskane, dzieci można bezkarnie molestować bo jak się wyda to biskup przeniesie na inną parafie, ludzi przy każdej okazji się doi z kasy, a jak ktoś coś złego powie to się go zruga od komunistów , lewaków i innych dewiantów bo przecież to nie jest PRAWDZIWY POLAK.

Kaczyński: kto podnosi rękę na Kościół, ten podnosi rękę na Polskę
Schetyna: Kto podnosi rękę na polskie dzieci, podnosi rękę na państwo polskie

Zobaczymy który wygra na jesień. Oby nie ten co broni kościoła a w nim zboczeńców.
letnik

Re: Premiera filmu

Post by letnik »

Kobek, tu nie chodzi o gnębienie Kościoła, tu chodzi o zniszczenie religii na podstawie najnowszych zdobyczy psychomanipulacji. Religia przeszkadza nowym ideologom w przeprowadzeniu rewolucji obyczajowej. Właśnie przytoczona przez ciebie wypowiedzi Schetyny znakomicie ilustruje tę manipulację.
W tym przypadku nie ma znaczenia, czy jesteś komunistą, lewakiem czy dewiantem, ale wiem, że tego nie ogarniasz. Nie czujesz, o co idzie gra. A sprawa wydaje się prosta dla przeciętnie rozgarniętego człowieka. Schetyna chce bronić polskie dzieci przed Kościołem, przekazując je pod opiekę aktywistom LGBT. I oto właśnie chodzi. To jest bardzo jasny przekaz. Po jednej stronie mamy jednostkowe bulwersujące przydatki osób, które utraciły wiarę, a po drugiej czyha systemowa seksualizacja dzieci podparta bardzo „solidną wiedzą” naukową (gender). Pedofilia pojawia się we wszystkich zawodach, ale najbardziej szkodliwa dla dziecka jest w rodzinie. Rodzic pedofil wykorzystujący swoje dziecko od najmłodszych lat pozbawia go oparcia w osobie najbliższej. Jak to się ma do adopcji dzieci forsowanej przez środowisko pana Schetyny? Nie potrafimy zabezpieczyć dzieci przed pedofilią w naturalnej rodzinie, związku kobiety i mężczyzny, a jakie mamy zabezpieczenia w związku jednopłciowym? Przecież taki związek jednopłciowych osób, które doświadczyły perturbacji z identyfikacją płci, lub doznały urazów psychicznych do płci przeciwnej, jest przesadnie uczulony na sprawy płci i będzie przesadnie ingerował w seksualny rozwój dziecka. Znany mi jest polski przypadek dwóch mężczyzn, którzy wychowali chłopca. Wszystko wyglądało dobrze, dopóki chłopak nie związał się na trwale z 17-letnią kobietą, która okazała się transseksualistą. Chłopak wstrzymał swojej ukochanej terapie zmiany płci i uratował jej atrybuty męskości. Czyli pewne zachowania seksualne zostały dziecku przekazane.
Oczywiście jednostkowe przypadki nie tworzą reguły, ale związki jednopłciowe są przez naturę skazane na życie bezpotomne. Czy nie słyszałeś zapewnień przedstawicieli Koalicji Europejskiej o wprowadzeniu (najpóźniej w ciągu 5 lat) ustawy o adopcji dzieci przez pary jednopłciowe? Należy jeszcze wspomnieć o ogromnej ciemnej liczbie przypadków molestowanie nieletnich. Zdecydowana większość tych ludzi daje sobie radę z tymi doświadczeniami. Dogłębne zbadanie tego zjawiska nastręcza bardzo wiele trudności, ze względu na zagrożenie karne. Załóżmy, że dziecko już genetycznie lub psychicznie kształtuje się w kierunku homoseksualnym. Trafiając na pedofila, następuje wzmocnienie tych psychicznych tendencji lub osłabienie. Osłabienie może nastąpić, jeżeli osoba molestująca jest przeciwnej płci. Przypadki są bardzo skomplikowane, a pedofilia niemożliwa do wyeliminowania. Istotną sprawą jest tworzenie anonimowych gabinetów psychoanalitycznych pomagających ofiarom pedofilii, które takiej pomocy potrzebują. Lekarstwem Koalicji Europejskiej na pedofilie ma być wczesne uświadamianie dzieci i poznawanie swojego ciała. Wczesne odkrycie masturbacji ma uchronić dzieci przed księżmi i pedofilami. To nie pedofil będzie prezentował dziecku miejsca erogenne, ale nauczyciel z LGBT (latarnik – wskazujący drogę homo lub hetero). Wczesne rozbudzenie seksualne dziecka to znakomity materiał dla pedofilów i błędne koło się zamyka. Kobek, czy zrozumiałeś już, o co w tym wszystkim chodzi?
Last edited by letnik on 13 May 2019, 18:21, edited 1 time in total.
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Premiera filmu

Post by kobek »

Ja cię nie prosiłem o żadne wykładnie. Każdemu próbujesz coś wytłumaczyć nie pytając czy tego chce. Nie interesuje mnie twoje zdanie i proszę nie traktuj wszystkich jak by byli idiotami. Załóż swojego bloga,vloga czy co tam ci pasuje i opowiadaj sobie tam te twoje mądrości życiowe.
Masz tu temat wiedza społeczna tam wypisuj co chcesz pouczaj,nauczaj tych co tego chcą.
letnik

Re: Premiera filmu

Post by letnik »

Kobek, piszesz publicznie, więc nie miej pretensji do oceny Twoich mądrości. Chcesz prowadzić antykościelną propagandę, to musisz się liczyć z ripostą. Jeszce katolicy mają do tego prawo i obowiązek, jeszcze nie rządzi Koalicja Europejska. Takie są prawa demokracji. A jeszcze Cię poinformuje, że wszyscy księża występujący w tym filmie to współpracownicy SB. "Biedni" ludzie dali się złapać na prowokację SB. Wcześniej właśnie opisałem, jak władza ludowa walczyła z niepokornymi księżmi.
Majeczka szanuj się. Nie wyręczaj się komunistycznymi publicystami. To wyjątkowo odrażająca postać.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Re: Premiera filmu

Post by majeczka »

nie widzę nic odrażającego w tym człowieku..... ty wszędzie widzisz komunę. A co w tym złego, że czytam jego artykuły??? wychowałam się w tamtych czasach. :lol: :lol: :lol:
letnik

Re: Premiera filmu

Post by letnik »

Brawo, Majeczka.
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Premiera filmu

Post by kobek »

Nie prowadzę anty kościelnej propagandy tylko piętnuję pedofili których ty bronisz. Co ma do tego czy byli współpracownikami SB czy nie. Zboczeniec i tyle a do tego ksiądz.
Kończę tą polemikę i mam tylko nadzieję że ktoś w końcu zrobi z tym porządek a zboczeńcy będą surowo ukarani.
letnik

Re: Premiera filmu

Post by letnik »

Ja nie bronie pedofilów tylko próbuje analizować przyczyny pedofilii wśród księży. Przyczyny pedofilii wśród społeczeństw to bardzo obszerny i skomplikowany temat. Wspomnę tylko, że w niektórych kulturach i religiach nie ściga się pedofilii. W naszej kulturze chrześcijańskiej te czyny są zdecydowanie potępiane. Dlaczego? Bo mamy narzędzia nie prawne, ale biblijne, które dla ludzi wierzących są bardzo skuteczne. Żadne prawo świeckie nie wyeliminuje pedofilii. Nawet wprowadzając zakaz inicjacji seksualnej do 18 roku życia, nic nie zmieni, a stanie się znakomitym narzędziem szantażu. Podaje przykład nieletniego: A wezmę i posądzę sąsiada, którego nie cierpię o to, że mnie tu dotykał i niech płaci za moje milczenie. Bogaty jest to 100 zł na tydzień, będzie w sam raz. Jak nie będzie płacił, to go oskarżę. Załatwię sobie kolegów, z którymi ustalę wersję i to poświadczą. Bogu ducha winien facet leży i kwiczy, a chłopcy mają pieniądze i zabawę. Zgłoszenie na policję to wielkie niebezpieczeństwo zszargania sobie opinii. Słowo kilku światków przeciw słowu oskarżonego zawsze budzi wątpliwości.
Istnieje wielka ciemna liczba przypadków pedofilii i właśnie religia chrześcijańska jest tym jedynym skutecznym narzędziem zapobiegania pedofilii. Biblia jednoznacznie i bardzo zdecydowanie chroni dzieci. Potępia wszelkie przydatki krzywdzenia dzieci. Osłabianie i w efekcie likwidacja religii to raj dla pedofilów. Wiedzą o tym ideolodzy gender, dlatego podejmują próby wprowadzenia edukacji seksualnej do szkół. Jest to zgubna próba kontroli seksualności dzieci i rzekomej ochrony przed wykorzystywaniem przez dorosłych. Przecież latarnik (nauczyciel seksu) to też dorosły, który mimo najlepszych chęci może ulec pokusie pedofilii. Być może kastraci by byli najlepszymi latarnikami? Zalecenia WHO w tej sprawie mają wiele niebezpieczeństw i pułapek, ponieważ tę proponowaną edukację muszą sprawować dorośli, a to tworzy niezdrowe relacje.
Wracamy na łono Kościoła. Co się stało z niektórymi duchownymi, że porzucili wiarę dla seksualnych uciech? Ciekawe, że stracili wiarę, ale nie powołanie. Dlaczego stracili wiarę? Bo zostali poddani ciężkiej próbie. Nie wszyscy duchowni zostali poddani takiej próbie, a głównie ci, co byli niepokorni politycznie. Władzę PRL korzystały z doświadczeń krajów zachodnich w tym zakresie. Tam walka z religią trawa od czasów Lutra. Dokładnie sprawdzono, że pedofilia to najlepsze narzędzie do walki z religią. Duchowny osaczony przez nieletniego, który prostytuował się na ulicy, musi mieć w sobie siłę wiary, aby się mu oprzeć. A gdy przyprowadzi z sobą kolegów i koleżanki chętne do zabaw? Biblia to wyjaśnia jako wpływ szatana, a nauka jako uruchomienie złych pokładów natury człowieka do tej pory głęboko ukrytych w jego psychice. Podejrzewa się, że człowiek jest nosicielem cech swoich przodków, tych dobrych i tych złych. W pewnych okolicznościach te złe cechy się uaktywniają, które są zaskakujące również dla ich nosiciela. Przecież w więzieniach gwałcą nie homoseksualiści, tylko osoby, które mają rodziny i byli zdecydowanymi heteroseksualistami. Gwałtom są poddawani najmłodsi więźniowie, czyli w pewnych warunkach ujawniają się najgorsze instynkty człowieka.
W polskim konserwatywnym Kościele trudno było zastosować demoralizację duchownych przez nieletnich na szerszą skalę. Prostytucja nieletnich była ograniczona i funkcjonowała tylko w podziemiu (parki, dworce, WC). Władza nie miała dostępu do tych środowisk i to ograniczało możliwości demoralizacji księży. Okres wybuchu wolności w okresie „Solidarności” był początkiem pewnych rozluźnień obyczajowych. Wprowadzenie stanu wojennego ograniczyło prostytucję nieletnich, ale tylko w pierwszych miesiącach. Przeniesiono się z parków i ulic do prywatnych mieszkań i podziemie pedofilskie rozkwitało. Kwitło stręczycielstwo. Zaczęły się wyjazdy zarobkowe małolatów na niemiecką granicę. Gwałtowny rozkwit narkomanii wziewnej (butapren) stał się przyczyną prostytucji nieletnich za tubkę kleju. Władzę PRL w połowie lat 80. zorientowały się, że tracą kontrole nad tym zjawiskiem i zdecydowały się na działanie. Ogłoszono tajną akcję pod kryptonimem „Hiacynt”. Milicja przystąpiła do legitymowania wszystkich osób podejrzanych o homoseksualizm. Robiono naloty na homoseksualne i pedofilskie „meliny”. Zakładano kartoteki wszystkim, jak leci. Władze PRL były w szoku, gdy przedstawiono raport z tej akcji. Ponieważ wielu homoseksualistów było zaangażowanych w antykomunistyczną działalność, ten rejestr wykorzystywała też Służba Bezpieczeństwa do swoich celów. Właśnie tych nieletnich z dobrych domów, którzy przewijali się w tych kartotekach, wykorzystywano do demoralizacji księży. Nie wiadomo ilu księży, czy kleryków oparło się tym działaniom. Taki uwiedziony ksiądz był później szantażowany przez SB i zmuszony do podpisu współpracy. Tak rosły szeregi konfidentów w Kościele. Podobne metody stosowano również wobec innych nieduchownych osób.
Po zmianie ustroju w Polsce, była szansa na oczyszczenie Kościoła z duchownych uwikłanych w taki proceder. Wystarczyło wydalić z kościoła wszystkich tych, którzy podpisali współpracę z SB. Takie zdecydowane działanie uchroniłoby dzisiaj Kościół przed oskarżeniami o pedofilie. Jednak hierarchowie kościelni dla swojej zguby panicznie bali się lustracji. Prawdopodobne biskupi wiedzieli o tym mechanizmie i obawiali się treści zawartych w teczkach SB. Pewne przecieki były tak szokujące dla hierarchów, że jedni uważali je za kłamstwa, a inni bali się ujawnienia swoich haniebnych czynów. W efekcie Kościół występował twardo przeciw lustracji razem z komunistycznymi i socjalliberalnymi środowiskami. Był to ciężki grzech zaniechania Kościoła, który teraz mści się na wszystkich wiernych. Brak lustracji załatwił Wymiar Sprawiedliwości, Kościół i załatwił nam trudny do przezwyciężenia podział polityczny.
Wiara zawsze cementowała Polaków. Jak nam odbiorą wiarę, to nam odbiorą państwowość. Wrogowie Polski widzą naszą słabość i próbują nas obrabować z majątku, a być może w przyszłości dokonać likwidacji Polski. Pewne sukcesy Polaków (przyzwoity wzrost gospodarczy i wzrost zamożności obywateli) są nie do przyjęcia dla wrogów Polski. Wykorzystuje się wszystko, co możliwe, aby nas na trwale skłócić. Tylko solidna wiedza ogólna i wzajemnie zrozumienie może nas uratować przed dalszą degradacją.
krotosz
Ekspert
Posts: 124
Joined: 08 Sep 2008, 19:56

Re: Premiera filmu

Post by krotosz »

Ale ty jesteś porąbany Letniku, żeby ta twoja pisanina nie była taka żałosna to byłaby śmieszna, a tak I ŚMIESZNO I STRASZNO.
letnik

Re: Premiera filmu

Post by letnik »

Miałem nadzieje, że ateistów stać będzie na więcej, ale wobec prawdy ateista jest bezsilny. Może tylko bluzgać.
Post Reply