Kurier Porajski vs Demokratyczna

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by kobek »

Dziwię się że rozprowadzony Kurier Porajski nie podniósł wśród naszych bywalców forum tematu tak ważnego jak kogo "ZDĄŻYŁA JUŻ OBRAZIĆ W GMINIE PORAJ "GAZETA DEMOKRATYCZNA". Oświadczenie Wójta Gminy robi wrażenie.Wymienia się tam permanentnych, nieprawdziwych, krzywdzących oraz obraźliwych dla społeczności czyli Nas mieszkańców Gminy Poraj słowach. Do tego dochodzi sprawa Mariny z Poraja i mamy gotowy ambaras. Radna p.Polakowa wezwana do tablicy siedzi cicho. Tak jak przy okazji tematu związanego z podrabianymi listami dot. podrabiania podpisów. To co nie wygodne dla radnej nie jest komentowane.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by Amelka »

na mnie wrażenie robi TO ,że opisuje się WSZYSTKO w lokalnych gazetach , JEDEN DRUGIEMU ROBI CELOWO NA ZŁOŚĆ , najprościej DOKOPAĆ PUBLICZNIE w gazetach, narobić DUŻO SZUMU I ZAMIESZANIA , tak aby dotarło do jak największej liczby MIESZKAŃCÓW , 8) no cóż , myślę i głęboko wierzę , żę PRAWDA się OBRONI ... jeżeli WSZYSCY są POKRZYWDZENI , to zamiast straszyć się , niech wreszcie pójdą do SĄDU i tam rozwiążą SWOJE , CHORE PROBLEMY.............bo mnie jako ZWYKŁEGO MIESZKAŃCA przestało się to podobać , jednym słowem " niech pourywają SOBIE ŁBY, a nam mieszkańcom DADZĄ ŚWIĘTY SPOKÓJ
Nie mogę patrzeć na te gazety , ze złością wyrzucam do KOSZA :cry:
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by Bruner »

Coż ja jako mieszkaniec Żarek Letnisko nie czuję przynależności do gminy Poraj, najchętniej odciął bym Żarki od gminy. Urząd gminy to jakaś parodia, tam nigdy nikogo nie ma gdy trzeba coś załatwić. Panie urzędniczki traktują ten urząd jak swój prywatny folwark. O spółce wodnej nie wspomnę bo dla mnie to banda złodziei, od 12 lat jak tu mieszkam to w kwestii wody zmieniła się tylko jej cena za metr sześcienny, za to ciśnienie jest coraz mniejsze. Wydaje się pieniądze na niepotrzebne rzeczy a istotne są zamiatane pod dywan. Ulica Zielona miała być naprawiona przy okazji dokończenia remontu Słonecznej, niestety sprzęt firma już zwinęła więc nie ma co liczyć na to by została naprawiona, chętnie przywiozę rachunek do gminy za remont zawieszenia które padzło po trzech miesiącach po naprawie po przez codzienną jazdę po tym co urzędnicy nazywają drogą. Nie wspomnę o drogach które są dojazdami do Nadrzecznej tam to dopiero są dziury od lat. Tylko długi długi i długi w tej gminie. Pogratulować zostało.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by Byly »

Słonecznej jeszcze nie skończyli remontować, bo jeszcze stoi znak ograniczenia prędkości do 30 :wink:
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by slimak »

A propos wody ...
Ledwo zrobiło się trochę cieplej a ciśnienie wody w centrum już zauważalnie spadło.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by Amelka »

no i mamy JEDNO WIELKIE BAGNO :evil: fajna ta okładka z kuriera najnowszego :twisted: TAKI ŚWIĘTY , a DIABŁA ma za SKÓRĄ :twisted: :evil:
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by zielony »

Podrabianie podpisów to nie wykroczenie, to przestępstwo, jeżeli radny Klimek ma wyrok sądowy, to nie może być radnym? Radnym zostaje druga osoba na liście. radna Polakowa chyba nie ma jeszcze wyroku sądowego, ale sprawa jest nieciekawa :shock: Tak mi się wydaje czytając tutejsze forum i Gazetę Myszkowską. Pani Polak , może coś Pani wrzuci jakiś komentarz na te wiadomości ogólnie dostępne? Może Panią zaatakowano bez powodu? Może wredny sąsiad, lub konkurent polityczny :shock:
kinga98
Ekspert
Posts: 162
Joined: 28 Mar 2010, 16:37

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by kinga98 »

Konkurent i to w interesach to niejaki Kanadyjczyk, stąd ta cała bajka.
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by jasiek »

Ja znam opowieści ze strony Kanadyjczyka, wynika z nich, że to Polakowa zaczęła. Trafił swój na swego :lol:
Nie rozumiem tego: chłop z babą w lesie nie mogą się dogadać :lol: :lol: :lol:
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by Bruner »

slimak Ja mieszkam w miejscu Żarek gdzie często wody nie ma w ogóle , ostatnio w tym tygodniu naprawiłem sobie auto i taki ubrudzony siedziałem dwie godziny bo nie było wody. Za co płacimy jak spółka nic nie robi. Wieża ciśnień prosta mała i wystarczy i woda będzie zawsze i wszędzie. Spółka od wodociągów a na wodzie się nie znają tylko na liczeniu kasy
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by Zdzisława Polak »

Kobek (S. Kamiński) a kto mnie wzywa do tablicy i w jakim celu? Lata szkolne i wywoływanie do tablicy już dla mnie dawno przeminęło z wiatrem. I na zaczepki i prowokacje nie będę odpowiadać. Cokolwiek bym nie powiedziała to Pan i tak skrytykuje i niezgodzi się ze mną.Miałam już okazję Pana poznać i mam o Panu swoje zdanie, którego tu nie opublikuję bo mógłby się Pan obrazić :D .

Zielonemu odpowiem tak: Dzięki za troskę o mnie ale proszę się nie martwić bo podpisów nie podrabiałam, więc za co mam być ukarana? Zapewniam Cię Zielony , że wyroku sądowego nie mam i nie mieć nie będę bo nie popełniłam żadnego przestępstwa. Nie wiem skąd masz takie informacje?
Serdecznie pozdrawiam
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by kobek »

To jakie ma Pani o mnie zdanie mało mnie obchodzi . To co Pani sobą prezentuje można wnioskować po kilku minutach rozmowy z Panią . Nie będę się rozpisywał bo szkoda mi czasu. A czas pokaże co wyjdzie z tej Pani działalności jako radnej bo te kilka kadencji jako radnej uważam za stracone i pieniądze przeznaczone na Pani dietę jako zmarnowane.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by Zdzisława Polak »

Zgodzam się z Panem Panie Kamiński tylko w jednym , że czas pokaże swoje ale może to być już za póżno.
Sprawdza się również to, że nie powinnam odpowiadać na Pana pytania bo Pan i tak wie swoje.
Mimo wszystko życzę Panu spokoju i wiele radości w życiu.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by BARBARA »

Lata szkolne przeminęły , ale z marnym skutkiem, bo ktoś kiepsko sobie radzi z ortografią :oops:
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by jasiek »

Barbaro czepiasz się ortografii, ja uważam, że ortografię wymyślił ktoś, kto chciał uprzykrzyć życie ludziom. Powiedz mi Barbaro, czy chrzan bardziej ci smakuje niż hrzan, a może jednak chżan jest smaczniejszy :lol: Czy wolisz napić się alkocholu, czy mimo wszystko alkohol też możne być? No i zapytam po chłopsku, czy ma jakiekolwiek znaczenie dla Ciebie ch*j, czy h*j, czy Ci to obojetne :lol: :lol: :lol:
Nie musisz mnie krytykować, wiem, że i tak wygrasz :wink:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by Amelka »

p. Basia już niepamięta WPADKI. No to co pamięta pani jak się pisze wyraz RZĄDZIĆ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pani BARBARO każdy z nas może popełnić BŁĄD .....no cóż , takie życie , nie ma ludzi IDEALNYCH :oops:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by Amelka »

nie pamięta... p. Basiu ,czemu pani nie poprawia BŁĘDÓW :mrgreen:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by BARBARA »

Jasiek ortografia wynika z historii języka, po prostu kiedyś takie głoski jak h, ó, rz wymawiano zupełnie inaczej niż ch, ż czy u, dlatego i pisze się je inaczej. A BYKI ortograficzne pewnej pani nie są jednorazową wpadką tylko permanentnym naruszaniem zasad polskiej ortografii, więc tym razem nie wytrzymałam, czasami warto wziąć słowni ortograficzny do ręki.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by Amelka »

Nie rozumiem....p.Basia może strzelać BYKI, a My nie :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by jasiek »

Pani Basia jest z zawodu polonistka, więc każdy błąd działa na nią jak płachta na byka 8) Podobnie się ma z dentystami, dentysta pierwsze na co zwróci uwagę ze spotkana osobą to jej stan zębów 8), podobnie krawiec, fryzjer.....Aż boje się pomyśleć co myśli sobie ginekolog gdy spotka znajomą na ulicy :lol: :lol: :lol:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Kurier Porajski vs Demokratyczna

Post by Amelka »

Oj widzi, widzi , zwłaszcza w gabinecie.. :shock: że też gonie pokręci z RADOŚCI 8) no , a pani Basi , to już dajmy święty spokój :? :?
Post Reply