Nasze ulice

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Nasze ulice

Post by BARBARA »

Wyjątkowo wstrzemięźliwi są żareccy internauci w opisywaniu naszych ulic na przedwiośniu. A przecież chodzenie po nich, zwłaszcza tych gruntowych to prawdziwy horror. Chyba czuwa nad nami specjalnie opatrzność, że nie ma na nich wypadków, czy też starsi ludzie w ogóle nie wychodzą z domu. Przed następnym zebraniem wiejskim, kiedy będziemy słuchali opowieści Wójta o dokonaniach gminy, chciałabym, żeby przed tą wypowiedzią przeszedł się wieczorem z ulicy Słonecznej w ulicę Wierzbową i dotarł nią do Nałęczowskiej. Jeżeli pokona tę trasę bez wypadku, to może snuć swoje opowieści.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Nasze ulice

Post by Amelka »

p.Basiu...i po co Pani bzdury pisze ....doskonale Pani wie , że nowych dróg nie będzie. :!:
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Nasze ulice

Post by zg »

Ciekawe jest kto i po co założył to konto o loginie " Amelka"....nie przypominam sobie żadnego sensownego postu czy tez odpowiedzi na takowy od tej osoby...
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Nasze ulice

Post by Amelka »

zg....każdy pisać może......a tak na marginesie, to tylko po to by troszeczkę powkurzać, boto nie jest TWÓJ pywatny folwark :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Nasze ulice

Post by zg »

Oczywiście, że nie jest ...ale forum też nie jest po to aby je zaśmiecać nic nie wnoszącymi postami z seriami dziecinnych emotikonek....
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Nasze ulice

Post by Amelka »

Ależ ..zg ..75 letniej BABCE AMELCE wolno zdziecinnieć ...przecież nie ma ograniczenia wieku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: oooooo faktycznie trochę to głupie , ale prawdziwe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cry: :cry: :cry: :cry: no chyba już wystarczy ...no to pa zg DOBRANOC 8)
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Re: Nasze ulice

Post by Klara »

Amelka ..... dopadł Cię pisowski humor czy też hejt !!! Jak na starą babę .... to trochę ....nienormalne ! i niepoważne ! zg. ma rację , jesteś jakaś .... dziwna !!
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Nasze ulice

Post by Amelka »

Klaro. .....na forum piszących BABSZTYLI jest więcej, i zapewniam że mają fajniejsze pomysły niż JA np. ZABETONOWANIE RURY odpływowej 8)
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Nasze ulice

Post by Amelka »

Klara ......lubi pisiorków :cry:
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Nasze ulice

Post by Bruner »

Ku....wa na zielonej stopniał asfalt zamiast śniegu. Fajans odwalony w zeszłym roku się rozsypał i dodatkowo przybyło w tym roku dziur. Trzeba się odłączyć od gminy Poraj
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Nasze ulice

Post by BARBARA »

No cóż Bruner, niektórzy na wszystkie nasze problemy maja jedno rozwiązanie ODŁĄCZYĆ SIĘ OD GMINY PORAJ, a ja już widzę tę gminę, która zechce nas przyłączyć i zrobić nasze 70 ulic i chodników, jeszcze może oświetlenie, kanalizację i pompę dla Dzierżna, może nawet przyśle kogoś do sprzątania centrum.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Nasze ulice

Post by Amelka »

Najpierw muszą dokończyć drogę w kier .Myszkowa. Skorzystają wszyscy i Ż.L.i Dzierżno.....szkoda ,że Dzierżno nie jest odrębnym sołectwem.
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Nasze ulice

Post by zg »

Niestety Barbaro brudno jest nie tylko w centrum Żarek Letniska, pozostałe sołectwa w gminie też czekają na wiosenne porządki...a tego się nie zrobi z dnia na dzień....
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Re: Nasze ulice

Post by jasiek »

A ja lubię Amelkę, jest kolorowo, a jak kolorowo to wesoło :lol: :lol: :lol: Amelka kłamie, że jest babką 75 letnią, że koty ma, to mogę uwierzyć :wink:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Nasze ulice

Post by Amelka »

Dzięki ...jestem tak UPIERDLIWYM BABSKIEM , że nawet KOT ode mnie ZWIAŁ....... :mrgreen: :mrgreen: I to jest PRAWDA :lol: :lol:
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Re: Nasze ulice

Post by slimak »

Nie tylko na Zielonej jest problem, większość ulic jest w opłakanym stanie w Żarkach.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Nasze ulice

Post by Amelka »

na mojej ulicy, w kałużach można się pluskać do woli . Już jeździmy po polach , bo na ulicy mamy BASENING I KĄPIEL BŁOTNĄ za darmo :cry:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Nasze ulice

Post by BARBARA »

Dobrze, że ta kąpiel nie ma właściwości leczniczych, bo by nam gmina do podatku doliczyła opłatę klimatyczną. Zg, mnie nie chodzi o akcyjność sprzątania, ale o sprzątanie permanentne przynajmniej centrum, a SOŁTYS zamiast bawić się w policjanta, lepiej by przypomniał właścicielom posesji, że mają obowiązek utrzymywania porządku, za ogrodzeniem swojej posesji. Prawo jest, tylko nikt go nie egzekwuje, a to jest jedna z powinności SOŁTYSA.
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Nasze ulice

Post by zg »

O co chodzi z tym bawieniem się w policjanta?
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Nasze ulice

Post by zielony »

zg wrote:O co chodzi z tym bawieniem się w policjanta?
Pewnie BARBARA coś wie, my możemy się tylko domyślać :roll:
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Nasze ulice

Post by zielony »

Nomen omen jechałem ulicą Zieloną, to prawda, co napisał Bruner stopniał asfalt :wink:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Nasze ulice

Post by BARBARA »

Zg, i zielony czyżbyście nie czytali ostrzeżeń sołtysa przed oszustami? A tak się biedak napracował, nawet LOGO sobie wymyślił.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Nasze ulice

Post by Zdzisława Polak »

Tak ulice po zimie mamy fatalne. Już to przekazywałam w urzędzie Gminy Poraj P. Kier. Zaczkowskiemu i P. Przystalskiemu na Komisjach we wtorek i środę.
W najblizszy wtorek tj. 28.02.2017 r o godz. 10 Sesja Rady Gminy Poraj. Zapraszam. Mozna przyjechać i zabrać głos.
Pozdrawiam
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Nasze ulice

Post by zg »

Niestety nie zwróciłem uwagi na takie ostrzeżenia...można prosić o przybliżenie sprawy?
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Nasze ulice

Post by Bruner »

Barbara Powiat Myszkowski i miasto Myszków ideałem nie jest ale jak robią remont dróg to konkretnie, a tu co, zaczynają i skończyć nie mogą. Remont Zielonej wyglądał tak, że jeden łopatą zarzucał drugi gumiakiem ubijał, i latem to się jeszcze trzymało, zima zweryfikowała jakość wykonania. Po kasę z podatków wiedzą gdzie rachunki wysłać. Zaniedbania się gromadzą i nie sądzę by gmina poradziła sobie z tyloma zaległościami.
Post Reply