Dopalacze w Szkole Podstawowej i Gimnazjum

Dyskusje na temat edukacji; szkoły podstawowej i Gimnazjum.
Post Reply
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Dopalacze w Szkole Podstawowej i Gimnazjum

Post by niebieski »

Witam jestem tu nowy ale długo mieszkający.Jestem zaniepokojony sytuacją w naszej szkole , ponieważ wiem od dzieci z Gimnazjum i Szkoły Podstawowej o zażywaniu dopalaczy w czasie przerw lekcyjnych a żaden z nauczycieli nie widzi badż bardziej nie chce widzieć co się dzieje .
Dlaczego tak jest !!!!!!!!!!!!!!!
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Zamiast pisać ,to lepiej zgłoś sprawę na policję :twisted: te nowe wynalazki są bardzo niebezpieczne , dla zdrowia i życia dziecka :cry:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

Szkoda że nauczyciele tego nie widzą (albo udają że nie ma sprawy ) :shock
Małgosia
Stały bywalec
Posts: 69
Joined: 11 Nov 2014, 07:50

Post by Małgosia »

A czy ktoś z dyskutujących był u dyrektorek i rozmawiał o problemie......nie chce mi się wierzyć w te oszczerstwa , ponieważ szkoła jest odpowiedzialna za życie dzieci
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

Jakie znowu oszczerstwa ? Wystarczy że porozmawiacie ze swoimi dziećmi na ten temat .To nie boli.

Cuda się dzieją w tej szkole.
Małgosia
Stały bywalec
Posts: 69
Joined: 11 Nov 2014, 07:50

Post by Małgosia »

skoro wiesz , kto sprzedaje narkotyki , to zgłoś sprawę do dyrektora i na policję :roll: jeśli zależy Ci na dzieciakach :roll: bo mam zupełnie inne wrażenie :?:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

a ja zadzwonię na policję , żeby sprawdzili kto to jest ten "niebieski" ,żeby wytłumaczył skąd ma takie wieści i dlaczego oczernia również nasze dzieci :twisted:
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

A co to da ? Parę lat temu była taka akcja ,była policja, wielkie zebranie z rodzicami na sali gimnastycznej [pogadanka na temat dopalaczy ] i co ?
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

Może policjant?
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

to czekaj , aż dojdzie do tragedii :twisted:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

taaaaaaaaaaaaaaaa , już dawno byś reagował w szkole z całą ekipą " niebieskich :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

Piszesz jakby to była moja wina .
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

Przecież ostatnio byli co prawda pod szkołą ale byli
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

no to przekonałeś mnie ......zadzwonię na policję ... ..bo kręcisz :?: zależy ci tylko na niszczeniu i oczernianiu naszych nauczycieli :?:
Małgosia
Stały bywalec
Posts: 69
Joined: 11 Nov 2014, 07:50

Post by Małgosia »

A co o tym sądzą radni, przeccież mają w tej szkole dzieci , wnuki :?: odniosłam wrażenie, że ktoś celowo niszczy dobrą opinię szkół :?: tylko po co :?:
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

1. Nikt tu nie oczernia i nie próbuje oczerniać kadry nauczycielskiej .Chodziłem do tej szkoły i nie mam do niej nic ani do nauczycieli Tylko miłe wspomnienia...
2. Ktoś piszę że jest taki problem i trzeba coś z tym zrobić a od razu jest jechany w drugą stronę [ciekawe dlaczego?]...
3. Teraz już się nie dziwię że nikt na forum Żąreckim nie chce pisać i nikt tu nie wchodzi.
4. Trzeba działać samemu i nic się tu nie odzywać bo zaraz jest wszystko obracane w drugą stronę.
Małgosia
Stały bywalec
Posts: 69
Joined: 11 Nov 2014, 07:50

Post by Małgosia »

takie sprawy omawia się z dyrektorem , policją , a nie na żareckim forum :?:
Małgosia
Stały bywalec
Posts: 69
Joined: 11 Nov 2014, 07:50

Post by Małgosia »

wrzuciłeś trudny temat i czekasz na OKLASKI :lol:
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Post by jasiek »

Myślicie, że w Żarkach letnisku nie ma takiego problemu, to jesteście naiwni, lub nie chcecie tego widzieć. TO dotarło wszędzie, do nas też. Niebieski słusznie zrobił, że poruszył ten temat publicznie, teraz coś się zadzieje. Gdyby zgłosił problem na Policję, musiałby przedstawić twarde dowody, których pewnie nie ma? Zgłaszając nauczycielowi, czy dyrektorowi, tez byłby efekt zerowy. Teraz zawrzało, ktoś może zadzwoni na Policję, rodzicom otworzą się oczy, będą bardziej obserwować swoje pociechy? Nauczyciele też zajmą się sprawą bo już wiedzą, że temat jest znany wszystkim.
Zapytajcie swoje pociechy w luźnej rozmowie po ile można kupić te świństwa, one wam podadzą dokładną cenę :?
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

masz rację , tylko niepotrzebnie zrzuca całą winę na nauczycieli :shock:
narkotyki były , są i będą . wszyscy powinniśmy być czujni :cry:
skoro wie kto sprzedaje narkotyki naszym dzieciakom :?: to nie kumam na co czeka :?:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Małgosiu , zapytałaś " co o tym sądzą radni?".
Odpowiem we własnym imieniu.
Moje wnuki chodzą do pierwszych klas szkoły podstawowej. Sądzę, że jeszcze nie kupują dopalaczy.
Ale osobą odpowiedzialną za ten problem jest organ prowadzący czyli Pan Wójt Gminy Poraj, Kierownik ZEAS-u, Pani Dyrektor Szkoły, Nauczyciele,
pozostali pracownicy obsługi. Wielka odpowiedzialność spoczywa również na szanownych Rodzicach i Dziadkach.
Co mogę jako radna? Mogę jedynie poprosić wszystkie w/w instytucje o zwrócenie szczególnej uwagi na nasze dzieci i młodzież oraz na inne obce osoby wchodzące do szkoły. Wszyscy wspólnie powinniśmy reagować na ten
problem.
Obiecuję również poruszyć to zagadnienie na najbliższej Komisji Oświaty Rady Gminy , która będzie w dniu 27.01.2016r.
pozdrawiam
ZP
Małgosia
Stały bywalec
Posts: 69
Joined: 11 Nov 2014, 07:50

Post by Małgosia »

dziękuję za odpowiedż
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

Majeczka widzę że masz problem ze sobą!!! Nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie czytaj i nie wchodż na to forum!!! Jak bym wiedział [kto kiedy gdzie] to bym się nie pytał na tym forum co robić.Tak jak nie chcesz żeby pielęgniarki sprawdzały włosy twoich dzieci tak samo nie chcesz żeby problem ten się rozwiązał.Masz coś do ukrycia.
Przeczytaj sobie kilka razy powtarzam KILKA RAZY post Jaśka może coś zrozumiesz. Chociaż po przeczytaniu twoich postów z różnych tematów wątpie w to . Widzę ,że ty nie bronisz tej szkoły nie chcesz aby panował tam ład i porządek.
Last edited by niebieski on 17 Jan 2016, 13:05, edited 1 time in total.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

przeczytaj swoje posty ze zrozumieniem i nie wykręcaj się :twisted: oto jeden z nich .....:Przecież ostatnio byli co prawda pod szkołą ale byli"...to twój cytat , twierdzisz ,że byli pod szkołą , czyli widziałeś :roll:
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

Mowa była o policji że była pod szkołą .piszesz z kimś a nie wiesz o co chodzi.koniec tematu z Toba
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Wiesz, kręcisz i kłamirsz na każdym kroku: w pierwszym poście piszesz, że jesteś nowy, a w innym że chodziłeś do tej szkoły ......namieszałeś, celowo , narobiłeś SMRODU pracownikom szkoły, a teraz udajesz ŚWIĘTEGO :twisted:
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

MAJECZKA
nowy na tym FORUM ale długo mieszkający!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mówiłem ze zrozumieniem masz się nauczyć czytać .ty chyba do szkoły nie chodziłaś
inni nie widzą w tym problemu bo potrafią czytać
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

majeczka.... jest nowy na forum (czytaj bez emocji ) a ja uważam że przede wszystkim to wina rodziców .... dziecko w szkole jest krócej niż w domu...i jeśli ma zaufanie do rodziców to powie jak .....coś jest nie tak..... nauczyciel ...też powinien zauważyć , ale trudne to jest bo w klasie nie jest jedno dziecko , tylko klasa np.15-20 osób..... ale wszyscy razem powinni działać przeciw tej ....zarazie , od zaraz i nie czepiać się tych co wiedzą tylko być czujnym i mieć dowody .....inaczej będzie źle !!!!
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

popieram klarę trzeba rozmawiać z dzieciakami i reagować :)
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Co tu się dzieje, po co ta awantura. Majeczka ! , nie złość się, wystarczy porozmawiać z dzieciakami 8)
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

cytat zdzicha
Co tu się dzieje, po co ta awantura. Majeczka ! , nie złość się, wystarczy porozmawiać z dzieciakami
i obejrzeć monitoring w szkole pani DYREKTOR
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

No i po sprawie :wink: mam nadzieję , że szybko namierzą dilera :roll:
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

też mam taką nadzieję :D
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

no to fajnie , na szczęście nie mam dziecka w tej szkole. :lol:
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

I kto tu kłamie. cytat majeczki :D
Zdzichu ........nie pracuję w oświacie, więc nie musicie mi współczuć moja córcia jest uczennicą 4 kl SP.interesują mnie zmiany dotyczące nauczania i wychowania . Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

W tym poście nie pisze, że w Ż.L. :lol: :lol: :lol: :lol: chciałeś zbutzyć dobre imię szkpły i zburzyłeś :evil:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Czytaj posty ze zrozumieniem 8)
Czesława
Posts: 3
Joined: 18 Jan 2016, 10:53

Post by Czesława »

Majeczka
dobry tekst "namieszałeś, celowo , narobiłeś SMRODU"

tak czytam te Twoje śmieszne wypowiedzi na temat nauczycieli i śmierdzi mi dosyć ostro, że to właśnie Ty jesteś w cudownym "gronie pedagogicznym".

A dziecko masz w szkole tylko chyba nie dokładnie w tej szkole...
Czesława
Posts: 3
Joined: 18 Jan 2016, 10:53

Post by Czesława »

A wracając do tematu, to radziła bym Dyrekcji tej cudownej szkoły zajęcie się tym tematem i faktycznie słyszałam jak Pani Dyrektor SP chwali się monitoringiem zainstalowanym na korytarzach.

Chyba że to tylko atrapy jak wszystkie kamery w Gminie Poraj i nie można z nich nic zobaczyć.

A co do Policji pod szkołą ostatnio (pisał niebieski) to było to dmuchanie w alkomat więc raczej z dopalaczami nie miało to nic wspólnego.

Drżeli niektórzy nauczyciele, ciekawe kto w tym dniu nie dotarł do pracy i skręcił w las...
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

Czesia wyluzuj nie tak ostro bo MAJECZKA policje na ciebie naśle :)
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Czesław. 8) ....to dzieci są najważniejsze.......jeśli ktoś pisze i czeka na reakcję piszących , to moim zdaniem chodzi tylkoi wyłącznie o narobienie smrodku waszej dyr. :lol:
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

majeczko odbierasz słowa niebieskiego zbyt osobiście, jemu raczej nie chodziło o to by kogokolwiek oczerniać czy szkalować imię szkoły. Chyba rzeczywiście należysz do grona nauczycielskiego.
niebieskiemu chodziło o zwrócenie uwagi na ten problem, nie wszyscy wiedzą, niektórzy nie chcą wiedzieć, że jest to problem nasz i naszych dzieci.
Wszyscy tu się raczej znamy więc jeśli jakiś obcy wszedł do szkoły i rozprowadza narkotyki to nie powinno być problemu z namierzeniem delikwenta, mając na uwadze szkolny monitoring jak i pracowników szkoły.
Inna sprawa że z dziećmi trzeba rozmawiać i uświadomić im jak wielkie jest to zagrożenie. Dla chcącego nic trudnego, także zdobycie dopalaczy nie jest żadnym problemem w naszym kraju.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Przeczytaj dokładnie jego posty i wyciągnij wnioski :roll: czy ktoś kto broni n-li ,musi pracować w oświacie :?:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Ślimaczku.....pracowałaś w przedszkolu i takie bzdury piszesz 8)
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Post by Amelka »

Niebieski , robi sobie z Was kiepskie żarty ,bo w szkole pojawił się monitoring :lol:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Fajne żarty :?: biedni Ci rodzice, którzy mają jedno jedyne dzicko i w dodatku ĆPUNA :cry: faktycznie ,nie trzeba daleko szukać , bo w zasięgu ręki taki problem w Ż. L. jest :cry: lepiej reagować , niż udawać , że problemu w ż.L nie ma :roll:
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

dlatego reaguję ... :)
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

ZDZICHU wrote:Ślimaczku.....pracowałaś w przedszkolu i takie bzdury piszesz 8)
Zdzichu pomyłka - rodzaj męski i nie pracuję ani nigdy nie pracowałem w przedszkolu :)
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

ZDZICHU ..... wie WSZYSTKO i zna WSZYSTKICH w Ż-L (albo tak myśli ) :lol: :lol: :lol:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Klaro.. znam , widza , Malwinkę i ślimaczka ...noooooo może kojarzę jeszcze mecenasa !!!!!
i myśl sobie o mnie co chcesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a Wy ich też nie ZNACIE :lol: :lol:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

A ja 8)
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

a ZDZICHU wiem w jakim okręgu mieszka i może to jest emerytowany policjant? Kiedyś pisał, że ma żonę nauczycielkę? Zapomniał dodać "Piękną żonę" :wink:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Zielony....dzięki :lol: :lol: :lol:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

która żona 8) już piasałem , że mam mały harem :roll:
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

to może nowy temat KTO KIM JEST :D
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

nie mogę , bo Malwinka nogi z tyłka by mi powyrywała :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

no właśnie ...a co z Malwinką ???????????????dawno nic nie pisała :lol:
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

A mnie tu nikt nie zna bo ja jestem z Gniezna ... a już na pewno nie Dzidek :)
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Post by jasiek »

zielony wrote:a ZDZICHU wiem w jakim okręgu mieszka i może to jest emerytowany policjant? Kiedyś pisał, że ma żonę nauczycielkę? Zapomniał dodać "Piękną żonę" :wink:
Tak, tak, jeżeli to ta żona Zdziśka o której ja też myślę, to na prawdę piękna dziewczyna :lol: Tylko ten mąż majeczki, to raczej nie ma na imię ZDZICHU?
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

:oops:
Last edited by majeczka on 25 Oct 2018, 22:52, edited 1 time in total.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

I wyprowadziliście głowny temat w pole. czy o to Wam chodziło?
Czesława
Posts: 3
Joined: 18 Jan 2016, 10:53

Post by Czesława »

Co dalej w temacie DOPALACZY w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w naszych Żarkach ???

Coś temat ucichł jakby sprawy już nie było?

A z tego co słyszałam to kogoś Policja zatrzymała w temacie rozprowadzania tych świństw w szkole.
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

A co to się dzieje że policja ostatnio często dmuchać każe rano w drodze do szkoły ,czyżby któryś z nauczycieli po pijaku jeździł a blondi nic nie widzi.Może o B-emkę chodzi. :D
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

A wiecie może dlaczego tak często nie ma lekcji w-efu w Podstawówce?
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Post by niebieski »

:D :D :D
Post Reply