Objawiła nam się

Opinie, sugestie i pomysły związane z naszym serwisem.
Post Reply
kinga98
Ekspert
Posts: 162
Joined: 28 Mar 2010, 16:37

Objawiła nam się

Post by kinga98 »

Objawiła nam się nowa, bardzo aktywna forumowiczka o nicku izabela. Nie wiem tylko czy jest komputerową analfabetką czy to tylko emocje powodują, że tak nieprawidłowo pisze. Nie robi spacji we właściwych miejscach, nie wie do czego służy klawisz alt i shift, pisze uwagi do postów sprzed wielu lat, a poglądy ma, mówiąc delikatnie niekonwencjonalne jeżeli ja je właściwie odczytuję, bo wcale nie jestem tego pewna.Izabelo warto się zastanowić co się chce powiedzieć i dopiero usiąść do pisania.
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

kinga98 ............a może ....izabela ...osoba o takim nicku" uczy się "dopiero
komputera i stąd jej unikatowa :) pisownia ? A że jak każda kobieta lubi dużo gadać , więc tu pisze "co jej ślina na język przyniesie".
Tak jak pisałem ........od Sasa do lasa :D
bartek
Mieszkaniec
Posts: 40
Joined: 11 Nov 2010, 16:19

Post by bartek »

No i zmumifikowali Izabelę :twisted:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Tak Izabela została zmumifikowana twoimi rękami i zaszczuta twoimi słowami . Przestała wyrażać swoje opinie bo się boi narazić.
Przestała pisać a ty dalej kpisz
Kingo98,Bartku i Mecenasie w jednej osobie. Wstydż się kobieto bo twoje kłamstwo jak każde inne wyjdzie kiedyś na jaw.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

A gdzie się podział Bruner? Ten miał ostre wejścia :lol: Mój dziadek miał takie przysłowie "Strzelił a nie nabił" Bruner tak strzelał :D Ale było wesoło, zawsze miał informacje z pierwszej ręki :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

admin .... moze zmieniłbys bys godzine na kompie , a moze czekasz jak przestawimy zegary ? to juz nie długo he he
Post Reply