Problem na forum

Dyskusje na temat lokalnych problemów Solectwa
Post Reply
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Problem na forum

Post by BARBARA »

Czy wszyscy maja problem z Żareckim forum czy to ja złapałam wirusa?
Wioleta
VIP
Posts: 306
Joined: 05 Jun 2010, 21:37

Post by Wioleta »

Barbaro,
to problem poza Tobą, jak i poza nami wszystkimi. Pytałam administratora i problem jest u właściciela serwera, na kórym ta strona jest zainstalowana. Od poniedziałku sukcesywnie wszystko jest odtwarzane z kopii zapasowych.
Musimy czekać...
Miejmy nadzieję, że nie potrwa to zbyt długo.
Wioleta
Wioleta
VIP
Posts: 306
Joined: 05 Jun 2010, 21:37

Post by Wioleta »

A w ogóle... to teraz dopiero zauważyliśmy, czym dla nas jest fakt posiadania strony internetowej i forum na niej.
Dziękujemy Administratorowi, że ją mamy. Dziękujemy, że ją stworzył, utrzymuje!!!!!!!! i o nią dba.
p.s.
Między nami, to chyba chce pozostać anonimowy, więc tym bardziej wielki szacunek i wdzięczność dla osoby, która udostępnia nam wszystkim takie narzędzie informacyjne! :wink:

Mam nadzieję, że nie będzie to nadużyciem, jak w imieniu wszystkich mieszkańców Żarek Letniska napiszę:
BARDZO DZIĘKUJEMY, KIMKOLWIEK JESTEŚ ADMINISTRATORZE :lol:
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 76
Joined: 15 Mar 2005, 07:47

Post by admin »

Jest problem na serwerze, przed chwilą dzwoniłem do zarządzającymi serwerem i obiecali, że pewnie dzisiaj uda im się odbudować naszą stronę. Twierdzą, że robili uaktualnienie oprogramowania na serwerach i powstał problem. My tutaj na miejscu jesteśmy bezsilni, pozostało nam tylko czekać.
Przepraszamy wszystkich za kłopoty.
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

Jednak dalej problem z forum, nie wróciło do normalnego stanu a szkoda.
Halinka007
Stały bywalec
Posts: 63
Joined: 24 Feb 2010, 15:02

Post by Halinka007 »

Administratorze postaraj się, już pięć dni minęło od twego telefonu i nic.
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 76
Joined: 15 Mar 2005, 07:47

Post by admin »

Robię co mogę, a mogę tylko interweniować, bo my nie mamy aktualnej kopii by móc zaktualizować stronę do najnowszej wersji. Dzisiaj też mnie zapewniano, że powinni dzisiaj zaktualizować, a jeszcze nie działa :twisted:
Poczekamy jeszcze, jeżeli nie uruchomią w najbliższych dniach, będziemy musieli zrobić stronę od nowa:(
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Cz nie sądzicie Państwo, że to zbyt długo trwa to odzyskiwanie zawartości strony " Forum Żarki Letnisko"? Czy nie była to celowa robota ?
Być może nie podobały się komuś zawarte na tej stronie informacje ?
Proszę napisać prawdę.
Pozdrawiam Z. Polak
Post Reply