Ciemno na ul. Letniskowej w Żarkach Letnisku

Dyskusje na temat lokalnych problemów Solectwa
Post Reply
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Ciemno na ul. Letniskowej w Żarkach Letnisku

Post by Zdzisława Polak »

Czy Radny gminny z tego Okręgu wyjaśnieni mieszkańcom dlaczego lampy na ul Letniskowej w Żarkach Letnisko nie świecą?
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Ciemno na ul. Letniskowej w Żarkach Letnisku

Post by zg »

Dobrze, że Zdzisława poruszyła ten temat, bo na tej ulicy są założone nowe ledowe lampy i niestety nie świecą. Ale przecież to nie jest sprawa dla Radnych Powiatowych tylko naszych - żareckich.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Ciemno na ul. Letniskowej w Żarkach Letnisku

Post by Byly »

Na innych ulicach tez niektóre te nowe lampy przestały świecić. Nie podejrzewam tutaj , żeby taka lampa już się zepsuła, wg mnie jest to celowe wyłączenie, chyba dla oszczędności? Widziałem kilka dni temu, jak przed jedną z takich latarni zatrzymał się biały samochód osobowy z Tauronu, później odjechał. Lampa za dwa, lub trzy dni przestała świecić. Przypadek? Nie wierzę w takie przypadki :evil:
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Ciemno na ul. Letniskowej w Żarkach Letnisku

Post by Byly »

Znowu dałem się nabrać na sugestie radnej Polakowej :twisted: Zdzisławo, jeżeli lampa przestała świecić, to należy zadzwonić na infolinię i zgłosić problem u elektryków. Z postu Zdzisławy wynikało, że może to Gmina w ramach oszczędności wyłącza lampy, tak przynajmniej ja zrozumiałem. Mogłem tę informację tak odebrać, skoro radna powiatowa poucza radnych gminnych. Pomyślałem, że może coś jest na rzeczy. Niestety nie, najlepiej Polakowej nie słuchać. Polakowa żyje jeszcze w czasach słusznie minionych :lol:
Lampy przestają świecić, gdyż producent zamontował zbyt małe bezpieczniki, które nie dają sobie rady, przy rozruchu lampy. Jeżeli komuś lampa przestała świecić, proszę zadzwonić pod numer 991 i zgłosić problem nieświecącej lamy.
TUBYLEC
Stały bywalec
Posts: 55
Joined: 03 Dec 2009, 13:16

Re: Ciemno na ul. Letniskowej w Żarkach Letnisku

Post by TUBYLEC »

BYŁY!!!
zdecyduj się który post jest prawdziwy, (Na innych ulicach tez niektóre te nowe lampy przestały świecić. Nie podejrzewam tutaj , żeby taka lampa już się zepsuła, wg mnie jest to celowe wyłączenie, chyba dla oszczędności? Widziałem kilka dni temu, jak przed jedną z takich latarni zatrzymał się biały samochód osobowy z Tauronu, później odjechał. Lampa za dwa, lub trzy dni przestała świecić. Przypadek? Nie wierzę w takie przypadki :evil:
ten jak widziałeś odjeżdżający samochód TAURONA czy ten, że dałeś się nabrać? :D :D :D
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Ciemno na ul. Letniskowej w Żarkach Letnisku

Post by Byly »

Nie zrozumiałeś Tubylec. Sugestia Polakowej spowodowała, ze zacząłem podejrzewać, ze faktycznie mogą być jakieś wyłączenia i tyle. Nie napisałem, ze widziałem, że ktoś wyłącza lampy tylko pomyślałem, że może urzędnik Tauronu spisywał latarnie do wyłączenia.
TUBYLEC
Stały bywalec
Posts: 55
Joined: 03 Dec 2009, 13:16

Re: Ciemno na ul. Letniskowej w Żarkach Letnisku

Post by TUBYLEC »

Jesteś podatny na sugestie!!! :D :D :D
fruzia
Ekspert
Posts: 123
Joined: 10 Jun 2017, 12:48

Re: Ciemno na ul. Letniskowej w Żarkach Letnisku

Post by fruzia »

Oczywiście , że trzeba zadzwonić na nr energetyki 991 i przyjadą ,może zadzwonić mieszkaniec tej ulicy. Ja tak zrobiłam i przyjechali naprawili.Co to tego ma radny?
Post Reply