Przetarg na sprzedaż działek w Żarkach Letnisku

Dyskusje na temat lokalnych problemów Solectwa
Post Reply
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Przetarg na sprzedaż działek w Żarkach Letnisku

Post by Zdzisława Polak »

Tak bardzo brakuje forsy Panu wójtowi ? że wystawia na sprzedaż gminny majątek w Żarkach Letnisku. oto link : http://poraj.bip.net.pl/?p=document&act ... ar_id=5538
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Re: Przetarg na sprzedaż działek w Żarkach Letnisku

Post by mecenas »

Pani radna ..... to pani "działka" i pani powinna wiedzieć ....czy wójtowi brak gotówki :wink:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Przetarg na sprzedaż działek w Żarkach Letnisku

Post by Zdzisława Polak »

I znów zawiadomienie o przetargu dotyczące sprzedaży działek w Żarkach Letnisku oto link.
http://poraj.bip.net.pl/?p=document&act ... ar_id=5598
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Przetarg na sprzedaż działek w Żarkach Letnisku

Post by Byly »

Pani Polak, proszę uważnie czytać te ogłoszenia, ponieważ będę zmuszony nazwać panią manipulantką. Proszę nie pisać że znów przetarg, bo to jest przetarg który ciągnie się od kilku lat. Nikt nie chce za taka cenę kupić tych działek, lub nikomu te działki nie sa potrzebne? To już jest trzeci przetarg a w przeszłości jak dobrze pamiętam, było też kilka przetargów dokładnie na te same działki. Pewnie nawet na tym forum jak dobrze Pani poszpera to znajdzie informacje z przed kilku lat o tych działkach i ogłoszonych przetargach. Zwracam na to uwagę, ponieważ osoba niewtajemniczona pomyśli, że Gmina sprzedała już 12 działek :lol:
2 działki razy 3 przetargi i z przed kilku lat te same działki też 2 x 3 :wink:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Przetarg na sprzedaż działek w Żarkach Letnisku

Post by Zdzisława Polak »

Były nie nazywaj mnie manipulantką bo nie masz do tego prawa - jest to kolejne pomówienie. Ja nie napisałam , "że znów przetarg" jak sugerujesz tylko napisałam, " I znów ogłoszenie o przetargu" ( bo jest to kolejne ogłoszenie). Przekształciłeś moją wypowiedź a potem bezpodstawnie nazwałeś mnie "manipulantką".
Jest to ewidentne pomówienie (na dodatek osoby publicznej).
A jak jesteś tak dobrze wtajemniczony, to proszę podaj na forum ile Gmina Poraj już sprzedała działek i za ile, ile zamieniła itp żeby niewtajemniczeni otrzymali prawidłowe informacje u "źródła". Bardzo proszę.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Przetarg na sprzedaż działek w Żarkach Letnisku

Post by Byly »

Zgadzam się z pierwszą częścią odpowiedzi, nie doczytałem :wink:
W drugiej części droga Zdzisławo, Ty nie doczytałaś, nie nazwałem Cię manipulantką, tylko sugerowałem, że jeżeli będziesz przeinaczać sprawy, tak będę mógł Cię nazwać, jako, że w pierwszej części nie doczytałem ze zrozumieniem, to druga część przestaje istnieć :wink:
Co do właściwego tematu, to nie mam żadnej wiedzy ile działek sprzedano, czy ile kupiono? Tyle wiem, co większość z nas, jeżeli coś wyczytam, lub usłyszę to tyle wiem :roll:

Czy osoba publiczna (radna) jest ważniejsza od zwykłego obywatela? Moim zdaniem NIE.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Przetarg na sprzedaż działek w Żarkach Letnisku

Post by Zdzisława Polak »

Osoba publiczna nie jest ważniejsza od innej osoby ale objęta jest pewna ochroną. I tyle a o resztę informacji zapytaj prawnika.
Post Reply