Brak wody w kranach w Żarkach Letnisku

Dyskusje na temat lokalnych problemów Solectwa
ODPOWIEDZ
Zdzisława Polak
VIP
Posty: 1276
Rejestracja: 12 sie 2010, 13:32

Brak wody w kranach w Żarkach Letnisku

Post autor: Zdzisława Polak » 29 gru 2016, 12:01

W dniu 29.12.2016r ul. Kąpielowa w Żarkach Letnisko nie ma wody . Jak długo to potrwa ? Jaka jest tego przyczyna? Dlaczego nie wszyscy powiadomieni? A Pan Prezes Poreco nie ma dla mieszkańców czasu bo właśnie pełni funkcję społeczną jako Radny Powiatowy jest dzisiaj na Sesji Rady Powiatu w Myszkowie. Pani sekretarka zaś informuje , że Pan Prezes jest w terenie.

slimak
VIP
Posty: 317
Rejestracja: 25 lut 2007, 18:17

Re: Brak wody w kranach w Żarkach Letnisku

Post autor: slimak » 30 gru 2016, 17:56

Pani Zdzisławo, wody nie było nie tylko na ul. Kąpielowej, ale i na innych też, spowodowane to było awarią. Ponoć wysyłane były o 6 rano smsy do tych osób które podały numery telefonów przy podpisywaniu umów o dostarczanie wody. Informacja była też zamieszczona na stronie Poreco na jakich ulicach i w jakich godzinach nie będzie wody.

Byly
VIP
Posty: 538
Rejestracja: 01 lip 2010, 16:38

Re: Brak wody w kranach w Żarkach Letnisku

Post autor: Byly » 30 gru 2016, 18:17

Tak zgadza się, wystarczy podać swój numer telefonu i w przypadku awarii lub z innego powodu będzie występował brak wody, natychmiast są wysyłane SMS. Działa to bo czasami taki SMS otrzymuję. Czasami w lato otrzymam SMS powiadamiający o ewentualnym ograniczeniu w pobieraniu wody ze względu niskiego ciśnienia.
Rada dla BRUNERA, Ty Bruner nie podawaj, bo co drugi dzień będziesz dostawał takiego SMS 8)

Awatar użytkownika
Bruner
Guru
Posty: 257
Rejestracja: 03 gru 2008, 08:08

Re: Brak wody w kranach w Żarkach Letnisku

Post autor: Bruner » 12 sty 2017, 08:11

Temat wody jest w Żarkach jak woda. Nie kończy się i nigdy nie będzie dobrze dopóki nie zbudujemy w Żarkach wierzy ciśnień zasada działania stara jak świat, już rzymianie wiedzieli co robić z wodą by trafiała tam gdzie trzeba. Widocznie spółka leni Proeco o ludzi z nią związanych nie wiele wie na temat prowadzenia gospodarki wodnej i prowadzenia instalacji wodnych. Biadolenie nic nie zmieni. Przestańmy płacić. proste porównanie, jeżeli podpisujesz umowę z dostawcą energii elektrycznej i masz przydział mocy 14KW, i za taką dostarczaną moc płacę to obowiązkiem elektrowni jest utrzymanie mocy łącza i co byś nie podłączył z odbiorników energii w domu do do tej mocy wszystko ma działać. To samo tyczy się wody, skoro w umowie masz że spólka dostarcza wodę, za przyłącze płacisz nie małe pieniądze rachunki opłacasz to zasranym obowiązkiem spółki jest zadbanie o to byś tą wodę miał . W obecnej sytuacji wychodzimy na frajerów bo płacimy za usługę której nie ma.

ODPOWIEDZ