Skandal obyczajowy w parafii?

Dyskusje na temat tutejszej parafii
Post Reply
Marcin
Ekspert
Posts: 184
Joined: 02 Jun 2015, 18:51

Skandal obyczajowy w parafii?

Post by Marcin »

Zbigniew Stonoga ma zamiar ujawnić skandal obyczajowy w parafii.

Stonoga jest jaki jest ale trzeba przyznać, że w kwestiach związanych z nadużyciami w kościele ciężko podważyć dowody które przedstawia.

Zła wiadomość dla parafii i całej miejscowości (jeśli to prawda).

Image
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Skandal obyczajowy w parafii?

Post by Amelka »

no trzeba przyznać ,że STONOGA prawdę nam opowie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Skandal obyczajowy w parafii?

Post by BARBARA »

Z daty wynika, że już opowiedział, tylko gdzie i komu?
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Re: Skandal obyczajowy w parafii?

Post by jasiek »

poszperałem i Zbigniew Stonoga ujawnił (pokazał) 6 marca skandal z księdzem Adrianem. 7 i 8 marca nic nie znalazłem by coś napisał, pokazał o Żarkach Letnisku? Na miejscu naszych księży podałbym go do sądu o zniesławienie, chyba że chodzi o byłych księży?
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Skandal obyczajowy w parafii?

Post by BARBARA »

Nic nie opowiedział, a Amelka jest stary piernik, który nie ma nic do roboty tylko grzebać w internecie. Myśli, że jak sygnuje posty tym wrednym babskiem, to nikt nie wie, że jest facetem, bezinteresownie wrednym.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Skandal obyczajowy w parafii?

Post by Amelka »

p. Basiu PUDŁO
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Skandal obyczajowy w parafii?

Post by zielony »

Stonoga miał ogłosić ale został aresztowany :roll: Mam nadzieję że to co chciał ogłosić, dotyczyło wikarego, który już u nas nie jest?
Tutaj zboczeńcy https://dziennikzachodni.pl/rejestr-ped ... r/12813370
Czytałem, że ma ukazać się lista także księży, co byłoby prawe i sprawiedliwe. Trochę inaczej ma wyglądać niż ta lista powyżej, ma być zaznaczona parafia na mapie, gdzie dochodziło do przestępstw i ewentualnie inicjały. Trochę to mniej prawe i sprawiedliwe, bo podobno wszyscy jesteśmy równi :shock:
rogert
Posts: 4
Joined: 30 Aug 2018, 15:43

Re: Skandal obyczajowy w parafii?

Post by rogert »

"według badań socjologów odsetek księży winnych takich przestępstw nie jest wyższy od tego, jaki odnotowuje się w innych, porównywalnych kategoriach zawodowych." źródło: wiez.com.pl/2017/06/29/analiza-kosciol-katolicki-wobec-pedofilii/

Czyżby?

A co do Stonogi to ma jakieś sukcesy w demaskowaniu pedofilów - wystawianiu ich policji
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Re: Skandal obyczajowy w parafii?

Post by mecenas »

Odsetek księży ....powinien być 0 ...... to nie zawód ...to ponoć powołanie ....a tacy powołani :shock: powinni trzymać:""chuć""" na wodzy !!!
Post Reply