Kolęda w Żarkach Letnisku

Dyskusje na temat tutejszej parafii
Post Reply
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Kolęda w Żarkach Letnisku

Post by zielony »

Ktoś mi podpowie?
Po kolędzie chodzi trzech księży:
K I
K II
K III
Domyślam się że:
K I - to Proboszcz: ks. Maciej Klekowski
K II- to Wikariusz: ks. Paweł Kostrzewski
K III- to kto?
A Wikariusz: ks. Paweł Kostrzewski to ten co na zdjęciu? http://www.parafiazarkiletnisko.pl/inde ... szpasterze
Pytam, bo będę teraz w Żarkach przez dwa miesiące i będę przyjmował księdza po kolędzie, chciałbym wiedzieć, który mnie odwiedzi?
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Ale się dowiedziałem :twisted:
Wniosek jest taki: Ci co chodzą do kościoła nie bywają tutaj na forum. Ci co tutaj zaglądają i dyskutują, tyle wiedzą co ja, czyli nie znają księdza wikarego :roll:
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Post by Bruner »

A ja to nie mam problemów , ponieważ nie przyjmuje księdza ( nie jest mi to niezbędne do życia) to też nie znam żadnego. Ale nie martwię się ponieważ ta wiedza nie jest mi potrzebna. Jestem wolnym człowiekiem i moja wolność polega na tym że nigdy nie należałem i nie należę do żadnych partii , związków oraz religii . Nikt nie będzie mi mówił jak i co mam robić. Religie , wiarę mam w głębokim poważaniu. Jeden problem mniej we współczesnym świecie.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

brawo :wink: za parę lat kościoły będą świecuiły pustkami :roll:
baczny_obserwator
Stały bywalec
Posts: 64
Joined: 04 Dec 2009, 15:30

Post by baczny_obserwator »

Ten trzeci ksiądz, o którego pytacie, to ksiądz Michał, który od czasu do czasu pomaga w naszej parafii. Odprawia msze (np. w Boże Narodzenia na 17.00), spowiada itp. . W zeszłym roku też pomagał przy kolędzie. Na zdjęciu ze strony parafii to właśnie on jest na zdjęciu z księdzem proboszczem Maciejem Klekowskim. Ksiądz Paweł Kostrzewski to nasz nowy wikariusz, który zastąpił księdza Marka Gaborskiego
Krotochwilny
Bywalec
Posts: 22
Joined: 17 Nov 2014, 11:55

Post by Krotochwilny »

wiadomo kiedy będzie kolęda w Żarkach na poszczególnych ulicach?
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 76
Joined: 15 Mar 2005, 07:47

Post by admin »

Proszę bardzo, najbliższy tydzień:
http://www.parafiazarkiletnisko.pl/?page_id=140
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Kolęda w Żarkach Letnisku

Post by widz »

I znowu nie ma ogłoszenia w sprawie kolędy . Proszę się nie zdziwić jak nie będzie domowników.
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Kolęda w Żarkach Letnisku

Post by zielony »

Jak nie ma to znaczy, że już się skończyła :wink: Ksiądz przyjdzie znów za rok, zaoszczędziłeś widzu, koperta została :wink:
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Kolęda w Żarkach Letnisku

Post by Bruner »

Ja zawsze oszczędzam na kolędzie, nigdy nie dałem, nie daję, i nie dam nierobowi. Wolę dać kasę Owsiakowi i innym podobnym instytucjom, które pomagają ludziom w potrzebie.
Post Reply