UBIJANIE PIACHU

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
anna07
Posts: 6
Joined: 08 Aug 2013, 09:43

UBIJANIE PIACHU

Post by anna07 »

Witam, czy wiadomo komuś jaki był cel spychania i walcowania piachu na drogach za torami? (min.ul.Nadrzeczna, ul.Brzozowa, ul.Sportowa, ul.PCK, ul.Sąsiedzka ) ? -bo na pewno nie wyrównanie i załatanie dziur, chyba że Wykonawcy w kieszeni.

Uzupełnienie tysiące dziur głębokich zepchniętym piachem (sypkim) i ubijanie walcem to delikatnie podsumowując NIEPOROZUMIENIE.
Ulice te nadal wyglądają jak ser szwajcarski, ponadto ponieważ wykonawca spychaczem zrywał parę centymetrów nawierzchni(nie wiadomo w jakim celu ?) na ulicach zostawił "wargi", na bokach, poodsłaniał, powyrywał korzenie które pomimo "uklepania" walcem wystają z dróg. GENIALNY POMYSŁ-
(mieszkańcy mają tor przeszkód / mało zabawny wieczorami).
Przeznaczone fundusze na drogi zmarnowane, wydane bez logicznego uzasadnienia, po to wydane prawdopodobnie tylko by nabić komuś kieszeń-GRATULUJE !
stanislaw
Posts: 9
Joined: 03 Feb 2014, 19:41

Post by stanislaw »

Pani Anno,
Podrównanie ulic zdecydowanie pomogło dużo łatwiej jeżdzi sie teraz rowerm, poprzednio przejechac ul. Grzybowa było bardzo trudno, jak wiadomo czekamy na kanalizacjie wiec utwardzanie gruntowne miaja się na tym etapie z celem, zbliża sie okres zimy wiec teraz bedzie duzo łatwiej w odśnierzaniu ulic, prace zostały wykonane tuż przed wyborami , szkoda że wybory nie są co roku ( żart)
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

I stanisław i anna mają racje, przydało by się też zasypanie dziur na niektórych ulicach bo po deszczy powstaja małe jeziora.....
anna07
Posts: 6
Joined: 08 Aug 2013, 09:43

Post by anna07 »

Otóż to! Drogi ZG.
To co zrobiono jest guzik warte ( trwonienie środków publicznych) - po deszczu, po przejechaniu ciężkiego auta, a utwardzenie tak, ale nie śmierdzącym (z gryzącym zapachem) tłuczniem jak to miało niejednokrotnie miejsce w latach poprzednich.
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

anna07 ........... gdybys uwaznie przeczytala ...stanislawa to zrozumialabys o czym on pisze !
polakz
Posts: 4
Joined: 10 Jan 2011, 07:39

Post by polakz »

stanislaw? widzę chyba że się uaktywnił nowy radny z żarek letnisko Pan Klimek:)
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

polakz .... nie wnikaj kim jest stanislaw .... tylko czytaj o czym pisze ,..... a pisze rozsadnie .....
polakz
Posts: 4
Joined: 10 Jan 2011, 07:39

Post by polakz »

ja wcale nie mówię że nie pisze rozsądnie:)
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

APEL do polakz

Post by Zdzisława Polak »

Ponownie apeluję do polakz o zaprzestanie używania mojego nazwiska i pierwszej litery mojego imienia jako swojej anonimowej nazwy.
Jest to bezprawne posługiwanie się moim nazwiskiem.
Zastrzegam publicznie , że nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za treść
postów osoby o niku polakz.
W przypadku nie zastosowania się do mojej prośby i apelu zmuszona będę dochodzić swoich praw na drodze postępowania sądowego.
Lee
Stały bywalec
Posts: 79
Joined: 06 Mar 2012, 19:39

Post by Lee »

Ja też jestem Polak (tylko już nie mały :-)
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Pani radna Polak ..... co pani znów kombinuje , zdemaskowano" widza"to zabezpiecza sie pani podwojnie ? ..... polakz ....jest na forum od kilku lat i jakos nie zwracala pani uwagi na to !!!
Post Reply