Kto wygrał w wyborach?

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Kto wygrał w wyborach?

Post by Byly »

Może ktoś ma już jakieś wiadomości? Szukam w necie ale tylko wyczytałem że Żak w Myszkowie zmierzy się w drugiej turze z Zaczkowskim. O naszych wyborach nikt jeszcze nie napisał?
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

No to już wiemy :D

Wójt Stachera
Radna Polak
Radny Karkocha
Radny Klimek chyba największa niespodzianka?
Gratulacje dla zwyciezców
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

GRATULACJE ......
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Ilość uzyskanych głosów
Okręg 13:
Z Polak 217
B.Trząskowska 77
H. Chołdyk 61

Okręg14:
M.Karkocha 146
A.Petryka 69
E. Kozieł 54
J. Holi 53

Okręg 15:
T. Klimek 81
R. Bączyński 72
D. Zenderowska 58
A. Będkowski 55
A. Kamiński 40
J. Chmura 35

Wyniki głosowania na wójta w Żarkach Letnisku:

Ł. Stachera 475
Z. Polak 430
A.Broniewski 134
Dziękuję za wszystko i za głosy i za gratulację.
ZP
Last edited by Zdzisława Polak on 20 Nov 2014, 10:11, edited 1 time in total.
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

Vocs populi vocs dei. Oj młodziutka ta nasza demokracja, młodziutka. Wystarczy, demagogia, trochę krzyku i dużo krytyki władzy, by podobać się wyborcom. w Żarkach Letnisku nadal działa casus CZARNEJ TECZKI TYMIŃSKIEGO, bo czymże innym jak nie żareckim Tymińskim jest największa wygrana tych wyborów. już a myślałem, że jesteśmy nieco dojrzalszą społecznością. Szkoda mi że nie przeszła pan BARBARA, ale mam nadzieję, że nie straci werwy i znajdzie sobie pole do działania, a na relacje z działań rady czekam na tym forum od szanownej pani Polak.
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

A tak nawiasem pisząc ...gratuluje wszystkim wybranym .
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

WYBORY WYBORAMI
BYŁ MIODEK
A TERAZ ZOSTAŁ JEDNAK
SMRODEK :oops:
ALE MIMO WSZYSTKO RÓWNIEZ SKŁADAM GRATULACJE :wink:
kinga98
Ekspert
Posts: 162
Joined: 28 Mar 2010, 16:37

Post by kinga98 »

Wiadomo, kto wygrał wybory, pani Polak składam gratulacje, pozostałym radnym też, ale w mojej ocenie nasza miejscowość nie wygrała ich na pewno. Mimo wszelkich zalet pani Polakowej i popularności w Żarkach jest tak mocno skonfliktowana z wójtem i pozostałymi radnymi /a w większości są to z Poraja te same osoby co w poprzedniej radzie/, że poza kontynuacją kanalizacji nic się u nas nie zmieni. I obym była złym prorokiem.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Kingo 98
A skąd ty masz tak " dokładną" i kąśliwą wiedze? Skąd wiesz co każdy z radnych myśli a zwłaszcza ci radni z Poraja. Czy robiłaś może z nimi wywiady?
Po tej wypowiedzi już nikt nie ma wątpliwości kim ty jesteś .
Lee
Stały bywalec
Posts: 79
Joined: 06 Mar 2012, 19:39

Post by Lee »

Ja sie tu akurat zgadzam z kinga98. Nie trzeba siedzieć u kogoś w głowie żeby domyslać sie jakie są tam alianse i niestety jak dalej bedzie tak jak było to działalność radnej Polak skonczy sie na "podnoszeniu problemu", pisaniu petycji i wniosków które lądują w szusfladzie.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

LEE
Doskonale wiesz ,że podejmowałam wszystkie sprawy, z którymi zwracali się do mnie mieszkańcy Żarek Letniska i nie tylko.
Zawsze szukałam rozwiązań na różne sposoby. Były w tym również petycje podpisywane przez mieszkańców np. w sprawie otwarcia basenu, kuchni w przedszkolu, udrożnienia przejścia przez rzekę CZARKA obok basenu i dalej do Księżycowej, wyjazd z Dzierżna na Koziegłowską itp.
Wszystkie z nich trafiały na biurko P.Wójta. Niektóre załatwione zostały pozytywnie inne negatywnie inne są w toku. Jeżeli wiesz, że jakieś sprawy zostały zlekceważone przez Urząd Gminy to przecież nie jest moja wina.
Podejmowałam starania w sprawie zablokowania sprzedaży działek gminnych w Żarkach Letnisku przez Gminę Poraj i zakończyły się pozytywnie zmianą Uchwały Rady Gminy Poraj w tej sprawie.
Mogłabym tak jeszcze długo sypać przykłady moich działań ale po co?
I tak Cię nie przekonam ponieważ Ty wierzysz innej osobie.

Kingo 98
Na jakiej podstawie sądzisz, że jestem skonfliktowana z wójtem i radnymi z Poraja?
Pomimo tego , że czsem mamy odmienne zdania w niektórych sprawach to jednak traktujemy się normalnie jak przystoi na ludzi kulturalnych.
"Trzeba umieć różnić się pięknie".
I nie strasz mieszkańców moją osobą bo i tak Ci nie uwierzą.
Radną jestem przez wiele lat i zawsze dbam o Żarki L. i naszych mieszkańców i widzę, że w kolejnych wyborach mieszkańcy to docenili
i dali mi przepustkę do dalszych działań w Radzie Gminy Poraj.
Za to właśnie serdecznie dziękuję.
ZP
Krotochwilny
Bywalec
Posts: 22
Joined: 17 Nov 2014, 11:55

Post by Krotochwilny »

Witam, tak sobie czytam wasze komentarze i zastanawiam się czy naprawdę ktoś miał nadzieję, że się coś zmieni po wyborach? Osobiście uważam,że nie było na kogo głosować a wybór "mniejszego zła" to bezsensowny wybór...
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

JESZCZE NOWA RADA NIE ROZPOCZĘŁA PRACY , A WY JUŻ SNUJECIE CZARNE SCENARIUSZE :lol: A JA WIERZĘ ,ŻE W WIELU SPRAWACH SIĘ DOGADAJĄ I BĘDZIE LEPIEJ :lol:
kinga98
Ekspert
Posts: 162
Joined: 28 Mar 2010, 16:37

Post by kinga98 »

Widzu obserwuję porajska radę od lat kilku i reakcje rady i wójta na twoje wystąpienia, a dostęp do informacji to mój zawód. Nie trzeba być geniuszem by w tej sytuacji stawiać prognozy dla Żarek.
Krotochwilny
Bywalec
Posts: 22
Joined: 17 Nov 2014, 11:55

Post by Krotochwilny »

jak to mówią Zdzisiu: Wiara czyni cuda :)
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

I TU CI MUSZĘ PRZYZNAC RACJĘ :lol:
I CO MI WIĘCEJ POZOSTAŁO
:lol: :lol: :lol:
Krotochwilny
Bywalec
Posts: 22
Joined: 17 Nov 2014, 11:55

Post by Krotochwilny »

Ciekawe kto teraz posprząta plakaty które zostały po wyborach. Może nowo wybrani radni powinni się za to zabrać osobiście...
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Mamy wszystkich radnych i mamy Wójta. Nasza Zdzisława znów w opozycji :cry: Będzie miała koleżankę Romanę :wink:

http://www.ugporaj.pl/news.php?ItemId=1270
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Były
Zamiast napisać , że nasza Radna Zdzisława Polak osiągnęła rekordowe poparcie wyborców bo otrzymała jak nikt w Gminie Poraj ,
aż 217 głosów to powinna być zaproszona do koalicji. A ty ją spychasz z góry do opozycji , dlaczego? o co ci chodzi?
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

p. Polak.. jestem z pani DUMNA i jeszcze raz GRATULUJĘ :wink:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Jeszcze raz wszystkim moim wyborcom składam serdeczne podziękowania. Bez Was Szanowni Państwo nie było by mojego sukcesu.
To wsparcie jakie od Was otrzymałam daje mi siłę do dalszego działania dla dobra mieszkańców .
Dziękuję i pozdrawiam.
ZP
Krotochwilny
Bywalec
Posts: 22
Joined: 17 Nov 2014, 11:55

Post by Krotochwilny »

p.Polak na prezydenta!!!!
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

No fakt, nie zauważyłem, że najwięcej głosów zdobyła nasz Polakowa, SZACUNEK.
Ja nie spycham jej do opozycji, bo nie mam żadnego wpływu :cry: Napisałem to co myślę:
Zdzisława i Romana opozycja i być może dwóch radnych z PiS. Gdyby to była polityka krajowa to PiS na BANK byłby w opozycji, ale tutaj lokalnie wg mnie przynależność partyjna nie powinna mieć żadnego znaczenia. Tutaj wszystko zależy od danej osoby, czy popiera, czy neguje.
Post Reply