Ostatnie sesja tej kadencji

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Ostatnie sesja tej kadencji

Post by BARBARA »

Ostatnia sesja tej kadencji m.in podsumowująca 4 letnią pracę Wójta i Rady Gminy odbędzie się w piątek 7 listopada o godz. 11 w budynku Urzędu Gminy.

Serdecznie zapraszam mieszkańców, a zwłaszcza wszystkich kandydatów na radnych.
Barbara Trząskowska-Szcześniak
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

wreszcie kończy się 4 letni KOSZMAR :roll: gmnę doprowadziliście do RUINY
:shock: mam nadzieję i GŁĘBOKO WIERZĘ , że ludzie nie będą na WAS GŁOSOWWAĆ :roll:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Wszystkiego dobrego olu, jeżeli tak wygląda ruina jak w naszej gminie, to życzę takiej wszystkim. Szkoda, że nie widziałaś "tej ruiny" w oddawanej dzisiaj oczyszczalni.
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

no i co z tego ,skoro będzie nieczynna....a kanalizacja kiedy? i za co?
oczyszczalnia jest dzięki GMINIE KOZIEGŁOWY :!:
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Ola ale ty jesteś "głupiutką Olą" Jedno co chciałbym wiedzieć o Tobie to ile masz lat? Wydaje mi się że jesteś już dorosłą kobietą a piszesz jak nastolatka :roll: :roll:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ola ..... pisze by popisac , znac sie nie musi ....he he ,a ze pisze bzdury ... no coz ...taka jej wiedza....
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

:lol: :lol: dzieki chłopaki , czyżby was jakies UKŁADY łaczyły :roll:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ola .....laczy nas jeden uklad ..... mieszkamy w Zarkach - Letnisku ...he he
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Ostatnia sesja się odbyła. Były tylko pochwały i podziękowania oraz bukiety kwiatów wręczane na wzajem: Pan Wójt Pani Przewodniczacej,
Pani Przewodnicząca Rady Panu Wójtowi i Vi-ce Przewodniczacy Rady też kwiaty wójtowi w imieniu mieszkańców i Koła Platformy.
Pan Wójt w swoim wystąpieniu chwalił się sukcesami i trochę straszył tych
wszystkich co Go krytykują.
Tak było uroczyście,że nie wpisano do porządku obrad nawet punktu
"Zapytania i wolne wnioski'. Wnioskowałam o uzupełnienienie porządku obrad o w/w punkt ale nie uzyskałam wymagalnej większości głosów poparcia i wniosek przepadł. Tak więc i Radni i sołtysi i goście uczestniczący w Sesji nie mogli zabrać głosu. Nie mogłam też Panu Wójtowi przypomnieć, że nie otrzymałam od niego odpowiedzi na piśmie (jak obiecał) na zadane pytaniana podczas wrześniowej sesji.
A termin udzielenia odpowiedzi już dawno minął i chyba się już nie doczekam.
Acha dodam jeszcze jedno,że projekty uchwał na tę sesję zamiast otrzymać do domu tydzień wcześniej , to otrzymaliśmy dopiero w drugiej części sesji.
Było bardzo cudownie.
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

Pani Polak, pani wnioski zawsze przepadną, jest Pani konfliktową osobą, nie chcą z Panią rozmawiać, podejrzewam, że nie dano Pani kwiatów na pożegnanie. Przykro mi z tego powodu, ale to Pani na to pracowała latami. Żeby coś osiągnąć, trzeba porozumieć się także z innymi, by mieć większość w głosowaniu. Pani przeważnie jako jedyna głosowała przeciwnie niż wszyscy inni. Pani uważa że miała rację tak głosować, ja uważam, że Pani się myliła. Dla mnie bardziej jest wiarygodnych 20 osób niż jedna.
Pani Polak, czasami potrzebny jest kompromis, by osiągnąć sukces, jeżeli Pani się tego nie nauczyła w ciągu siedmiu lat, to już się Pani tego nie nauczy. Nie będę głosował na Panią by Pani znów została radną, bo to głos stracony. Pani nie jest w stanie nic zrobić dla nas mieszkańców, uważam, że robi Pani więcej szkody niż pożytku.
Przykro mi za tę krytykę ale tak to widzę :cry:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Zielony
Mnie też jest przykro, że nie chcesz zrozumieć faktów i odrzucasz prawdę.
Jeszcze raz specjalnie dla Ciebie wyjaśniam, że w porządku obrad każdej sesji jest obowiązkowy punkt" Zapytania i wolne wnioski",
dlatego poprosiłam o uzupełnienie .
Ale nawet w trakcie mojej wypowiedzi Pan Wójt już mi przeszkadzał w dokończeniu mojego wniosku- przekrzykiwał mnie mówiąc, że nie wprowadzimy takiego punktu.
Zrobił to po to by "Jego"Radni zrozmieli Jego intencję a nie potraktowali tego jako błądu w Porządku Sesji(co sugerowałam).
Radnych jest 15 z których większość była przeciw, kilku się wstrzymało
od głosu, ale kilku było za moim wnioskiem.
Pan Wójt ma zawsze większość bez względu na wszystko.
I to jest bardzo przykre ,że ludzie się boją narazić.
Pozdrawiam
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

bo zielonemu widocznie podobają się układy i kolesiostwo :lol:
a ja głosuję na p. Polak jak wielu innych w Żarlach L.. bo uważam ,że obecna RADA GMINY juz dość narobiła długów :roll:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Za te wszystkie długi ponosi również odpowiedzialnośc cała Rada Gminy
bo przecież to oni dali wójtowi przyzwolenie na wszystko co chciał.
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

zielony wrote:Pani Polak, pani wnioski zawsze przepadną, jest Pani konfliktową osobą, nie chcą z Panią rozmawiać, podejrzewam, że nie dano Pani kwiatów na pożegnanie. Przykro mi z tego powodu, ale to Pani na to pracowała latami. Żeby coś osiągnąć, trzeba porozumieć się także z innymi, by mieć większość w głosowaniu. Pani przeważnie jako jedyna głosowała przeciwnie niż wszyscy inni. Pani uważa że miała rację tak głosować, ja uważam, że Pani się myliła. Dla mnie bardziej jest wiarygodnych 20 osób niż jedna.
Pani Polak, czasami potrzebny jest kompromis, by osiągnąć sukces, jeżeli Pani się tego nie nauczyła w ciągu siedmiu lat, to już się Pani tego nie nauczy. Nie będę głosował na Panią by Pani znów została radną, bo to głos stracony. Pani nie jest w stanie nic zrobić dla nas mieszkańców, uważam, że robi Pani więcej szkody niż pożytku.
Przykro mi za tę krytykę ale tak to widzę :cry:
zielony jeśli 20 osób napluje Ci w twarz to uważasz, że ja też powinienem iść za większością i zrobić to samo ??
Zastanów się nad tym czy nie warto mieć własnego zdania.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Jeżeli 20 osób naplułoby mi w twarz, to znaczyłoby, że zrobiłem coś BARDZO złego, coś ohydnego. :cry:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

byly ....... kwiaty byly dla tych co na nie zasluzyli , a nikt nikomu nie plul w twarz..... tez mysl o tym co piszesz .... he he
Post Reply