Zebranie przedwyborcze

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Sympat
Gość
Posts: 13
Joined: 09 Jul 2014, 21:33

Zebranie przedwyborcze

Post by Sympat »

Proponuję zorganizowanie zebrania wiejskiego przedwyborczego, gdzie mogliby się zaprezentować kandydaci na radnych.Czy byłoby to możliwe?
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

na radnych i na wójtów ....
słyszałam ,że ma być takie zebranie w remizie
:?:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Popieram ..... takie spotkanie przedwyborcze jest konieczne , nie znamy wszystkich kandydatow ,moze czas poznac i ich i ich programy wyborcze...he he
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

też chcę poznać ich programy :roll:
PLOTY już były teraz KONKRETY :lol: :lol:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Takie Zebranie przedwyborcze planuje się na dziń 13.11.2014r. o godz 17
w remizie OSP w Żarkach Letnisku.
Będą wywieszone plakaty informacyjne w tej sprawie.
Pozdrawiam
ZP
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

chciałem zapytac .... czy informacja o dacie zebrania przedwyborczego p.POLAK jest aktualna ?
czy to spotkanie z kandydatka na wojta ? czy na radna ?
z ktorej funkcji zrezygnuje Pani jesli zostanie wybrana i wojtem i radna ?
bo mnie sie wydaje ze radna ma inne obowiazki a wojt inne .... przeciez tu chodzi o kazdy glos a ja nie" siedze" w polityce i nie wiem jak oddac glos ...he he...
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Spajdermenie
Podpytujesz o termin zebrania przedwyborczego jak byś był dobrze poinformowany.
Otóż, faktycznie Pan Prezes OSP robi pewne trudności z udostępnieniem sali w Remizie/informując ,że w ostatnim czasie ktoś inny wynajął salę
od 12.11.2014 do 17.11.2014/.
W związku z tym termin zebrania przedwyborczego został zmieniony na dzień 10.11.2014r godz 16.
Na zebranie to mogą przyjść wszyscy kandydaci na radnych w celu spotkania się z wyborcami.
Pana Prezesa OSP również zapraszamy na to spotkanie jako kandydata na radnego.
Dodam jeszcze, że organizatorem tego zebrania nie jestem tylko ja,
lecz kilku kandydatów na radnych.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców.
ZP
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

p .Polakowa ..... sama napisala pani na forum ze planuje zebrania na 13tego grzecznie zapytalem....nie mam czasu na sledzenie zmagan przedwyborczych a jedyna informacje mam stad....nie znam strazakow , a tym bardziej p. prezesa . nie dotarly do mnie "wiesci z zielonego lasu " stad moje pytanie...
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

spajdermenku...oj kręcisz chłopie krecisz :roll:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ola ..... tak jak Ty krecisz ... to chyba nikt inny na tym forum nie porafi....he he
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

dzięki i o to chodzi, zeby troszeczkę namieszać ..przynajmniej coś się dzieje i nie nudzisz się..no uśmiechnij się :lol: :lol: :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ola ...... a czemu ma sluzyc to "krecenie " ? nie lepiej pisac wprost ....o co chodzi ? he he
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

:lol: :lol: mysle ,że lepiej wiesz ode mnie :lol: :lol: :lol:
Kmicic
Stały bywalec
Posts: 79
Joined: 21 Jun 2009, 19:06

Post by Kmicic »

Temat konkretnie dotyczy zebrania przedwyborczego-pani Polak odpowiedziała ,podając termin a następnie go skorygowała z pewnych przyczyn. Nie rozumiem po co niektórzy forumowicze marnują czas wdając się w bezsensowną, jałową dyskusję o niczym. Pewnie by się chyba pokazać! Pozdrawiam ich i do zobaczenia na zebraniu.
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

kmicic ..własnie po to jest FORUM ...poważnie porozmawiasz na zebraniu, które będzie trwało zaledwie godzinę ... :lol: :lol: :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

pla ..... gdybym wiedzial to nie pytalbym.... a co do tego rengena w oczach to kurcze ! ...strach sie bac... he he
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

spajdermen ...cos ty taki powazny , smutas ...nie mam zamiaru straszyć :wink:
Kmicic
Stały bywalec
Posts: 79
Joined: 21 Jun 2009, 19:06

Post by Kmicic »

Tak to jest forum dla ludzi dyskutujących na zadany temat! A tu jest jarmark o grzybach, pietruszce i ogórkach....wymieszany emotikonami.
Pozdrawiam.
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

grzyby i ogóry ..kojarzę, ale pietruszkę :?:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Sz. Państwo
W dniu 29.10.2014 SYMPAT zaproponował zorganizowanie zebrania przedwyborczego. Inna kandydatka na radną powiedziała, że uzgodniła z gospodarzem remizy OSP termin wynajęcia sali w remizie na dzień 13.11.2014 i poprosiła o podanie tej informacji na Forum.
Tak też zaraz czyli (30.10.2014) uczyniłam.
W dniu wczorajszym otrzymałam informację, że wynajęcie sali w/ w terminie jest niemożliwe . Został więc ustalony i "rozplakatowany" inny termin tj. 10.11.2014r godz 16.
I znowu są uwagi Madzi, że zebranie będzie trwało tylko 1 godz.?
A czemu nie 2 godz.?
Ja już sama nie wiem o co tu chodzi? Czy to spotkanie ma być czy nie?
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

moim zdaniem PREZENTACJA KANDYDATÓW będzie , tylko jak w ciągu 1 godz. zaprezentują się wszyscy chętni na kandydatów..no chyba ,że będzie jak na wybiegu modelek i modeli. :?: przejdą i wyjdą :roll: znając nasze żareckie społeczeństwo to będą zadawać pytania ????????
bardzo żle się stało ,że nasza straż pożarna wystawila wszystkich do WIATRU , bo termin 13 .11. 14 r. był moim skromnym zdaniem idealny :roll:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

tez tak mysle ..... szkoda ze zebranie nie jest w niedziele ewenualnie w sobote ...... wtedy bylaby wieksza frekwencja..... jak ktos pracuje , to nie wyrobi sie na zebranie .... :(
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

madzia ...a czerwony dywan będzie :?:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

W tę sobotę i niedzielę oraz w przyszłą sobotę i niedzielę też nie ma możliwości zrobienia zebrania bo sala jest zajęta.
I jedyny termin to 10.11.2014 godz 16 , o 17 będzie uroczysta Akademia z okazji Święta Niepodległości. To można dokończyć spotkanie przedwyborcze po występach, jeżeli będzie taka potrzeba.
Pozdrawiam
ZP
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

bardzo dobry pomysł :wink:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Pani Zdzisławo ja powaznie traktuje pani kandydature na wojta ale przeziez nawet jak całe Zarki będą na pania głosowały to i tak glosow będzie za mało a niestety nie widziałem pani kampanii ani w Poraju, ani nigdzie indziej, a przeciez nie tylko w Zarkach ludzie chca zmiany .... czyzby poprzestala pani tylko na kampanii zareckiej ....???
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Spajdermenie
Wprawdzie nie mam powodów by Ci wierzyć. Ale jak pytasz to Ci odpowiem. Stawiam nie tylko na Żarki Letnisko ale także na inne sołectwa
w naszej gminie. Może nie widziałeś ale odpowiednią kampanie prowadzę na terenie całej gminy. Nie mam tylu banerów co aktualny wójt ponieważ uważam, że nie należy przesadzać z kampanią również.
Dziękuję za troskę i pozdrawiam
ZP
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

pani radna Polak ..... jakie ma pani powody by mi .....nie wierzyc ... takim tekstem szkodzi pani sama sobie przed wyborami .... he he
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Spajdermen
Wystarczy tylko przeczytać Twoje posty i już wiemy jaki jest Twój stosunek do mnie.
pozdrawiam
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Jezeli pani ocenia ludzi po "postach " to marna nadzieja na poprawe zycia w Zarkach -L. Nie ocenia sie ksiazki po okladce .... i to jest prawda....
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

spajdermen ...p. Polak i bez prezentacji , będzie miała bardzo dużo głosów..
:lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ola .... ja zycze p .Polak POWODZENIA tak jak innym kandydatom...
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

COŚ TY TAKI NERWOWY I NIEZDECYDOWANY ,
:wink:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ZDZICHU ...... ani nerwowy ani niezdecydowany , po prostu nie lubie chamstwa !!!
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

masz racje ..i góralskiej muzyki :lol: :lol: :lol:
fajnie czyżbyś , po kacu juz doszedł do siebie :lol: :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ola .... w przeciwienstwie do ciebie ja nie siedze w barze i ludzi nie podgladam ....
i na kompie nie siedze 24godz na dobe ....he he
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

no , no , bo ciebie z baru jakoś nie kojarzę..na kompie siedzę , bo taką mam pracę :lol: wstałes lewą nogą , idź chłopie wyśpij się, jak dojdziesz do siebie , to daj znać :?:
kinga98
Ekspert
Posts: 162
Joined: 28 Mar 2010, 16:37

Post by kinga98 »

Jeżeli zarządzanie gminą będzie tak organizowane i tak merytoryczne jak wczorajsze zabranie NIEZALEŻNYCH to czarno to widzę
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

szłyszałam ,że było śuper,

:lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Pani radna Polak zachecałem pania do kampanii w całej gminie i wiem, że robi to pani intensywnie "drzwi w drzwi" jak się to mówi po angielsku, ale to co pani opowiada!!! Za takie klamstwa i oczernianie ludzie, to nawet biskup pani nie rozgrzeszy. Nie mów falszywego swiadectwa, uczyli nas na religii, ale jest jeszcze zwykła ludzka przyzwoitosc a tak nawiasem piszac w Poraju przecientni wyborcy nie wiedza kim pani jest .... jak maja oddac glos , nie znajac osoby ani jej programu .....
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ola ..... snu to raczej tobie brakuje !!! o mnie sie nie martw ...he he
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Kingo 98
Faktycznie wczorajsze spotkanie przedwyborcze przebiegało w pośpiechu i zostało przez przedstawicielkę innego Komitetu Wyborczego przerwane .
Dla wyjaśnienia dodam, że spotkanie to było zorganizowane nie tylko przez KWW Niezależne ale wspólnie z innymi KWW . Celem naszego spotkania było stworzenie możliwości prezentacji wszystkich kandydatów na radnych i poinformowania wszystkich mieszkańców jak podzielone zostały Żarki L. na Okręgi wyborcze (:13,14,15) i które ulice należą do poszczególnych okręgów.
Poinformowałam również zebranych jak należy głosować aby nie było głosów nieważnych a także wymieniłam wszystkich kandydatów na radnych w poszczególnych okręgach. Był to raczej instruktarz wyborczy
(ponieważ wiele ludzi pyta jak należy głosować ).

Spajdermanie
Jak widać wykazujesz troskę o moją kampanię w Poraju.
Otóż sam wiesz ,że rozdaję swój program "drzwi w drzwi" więc społeczeństwo może poznać i mnie i mój program. Robię to osobiście.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

WCZORAJSZE ZEBRANIE BYŁO OK :roll:
JAK SOŁTYSA Z KAPELĄ UJRZAŁEM
TO ZE ŚMICHU SIĘ ????????
PANIE SOŁTYSIE NIC DODAĆ NIC UJĄĆ
BYŁ PAN ORYGINALNY , PRAWDZIWY
ŻYCZĘ WEJŚCIA DO POWIATU

:wink:
A NASZA STRAŻ POŻARNA PRZESZŁA SAMYCH SIEBIE :lol: :lol: :lol:
NO CHŁOPAKI , ALE Z WAS ROZRABIAKI :!: :!:
anatol
Posts: 8
Joined: 30 Aug 2012, 20:41

Post by anatol »

Wczorajsze spotkanie było, krótkie ale kto chciał się zaprezentować z kandydatów na radnych to się zaprezentował a kto nie chciał to biegał tylko po sali i znosił sprzęt muzyczny do kapeli np. jak wiceprezes straży pożarnej OSP Ż-L kandydujący do rady gminy oraz jego szwagier teraz kandydujący do Rady Powiatu.
kinga98
Ekspert
Posts: 162
Joined: 28 Mar 2010, 16:37

Post by kinga98 »

No to drodzy państwo mamy zupełnie inne odczucia jeżeli chodzi o zebranie. Mnie najlepiej podobał się pan, który chwalił się swymi znajomościami bo pracuje na kolei i, że on wszystko na kolei załatwi. Zapomniał tylko biedaczek dodać, że pracuje w CARGO (towarówka) a nas obsługuje zupełnie inna spółka, a nieruchomości kolejowe to jeszcze inna spółka. I wierz tu takiemu kandydatowi.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

ponoć był niezły CYRK , szkoda ,że nie mogłam uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu Ż.L. ....... nie zaproszono kandydatów na wójtów :?:
och Ci żarczanie , kazdy chce rządzic i być w centrum uwagi ... :roll:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Proszę zobaczcie jaką znajomością struktur kolejowych wykazała się KINGA 98 czyżby pracowała na PKP lub w którejś z tych spółek?
Zadziwiająca wiedza ? Chyba że jest to "zbabiały" facet?
A skąd Majeczko wiesz ,że był na zebraniu cyrk skoro cię tam nie było?
Czy może KINGA 98 donosiła?
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

widzu.. nie złość się , plotki po ZIELONYM LESIE rozchodzą się błyskawicznie, w dodatku każdy interpretuje po swojemu....ponoć największe zamieszanie robili panowie ze straży pozarnej, a ludzie jak to ludzie nie rozumieją o co chodzi i tak powstają PLOTKI :roll:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Rzeczywiście zamieszanie było spore, ale wszystko dlatego że organizatorzy zebrania nie uzgodnili jego terminu z prezesem OSP. Na godz. 17 salę zarezerwowało TPZL na koncert, a od 16 strażacy mieli montować nagłośnienie. Żaby nie spotkać się z zarzutem, że rozbijamy zebranie, zaczęliśmy montaż nagłośnienia później, co niestety musiało spowodować zamieszanie i opóźniło rozpoczęcia koncertu.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Barbaro
Daj już spokój, przestań kłamać. Termin zebrania był uzgadniany dwukrotnie najpierw na 13.11,2014 a pózniej zmieniono nam ( podobno z powodu potrzeby wynajęcia sali pod wesele) na dzień 10,11.2014r.
Wynajęcie sali na termin 13 a potem na 10 uzgadniała Pani Jolanta Holi
z Gospodarzem Remizy OSP.
Można domniemywać , że to przesuwanie terminu zebrania a potem przeszkadzanie było zaplanowane i skutecznie realizowane.
Ubolewam nad tym co się stało. Ponieważ uważam, że taki budynek jak Remiza OSP powinien służyć również społeczeństwu.
Powtórzę jeszcze raz, że celem naszego spotkania przedwyborczego było poinformowaniw mieszkańców o nowych zasadach wyborczych obowiązujących w systemie Okręgów Jednomandatowych oraz przedstawienie wszystkich kandydatów na radnych w naszej miejscowości.
Skorzystali z tej możliwości nie tylko kandydaci KWW Niezależne i KWW Porozumienie Samorządowe ale także KWW Z Ludżmi i Dla Ludzi ja również KWW PSL . Gdyby nie ta zaistniała sytuacja mogli się zaprezentować wszyscy pozostali kandydaci z innych KWW, ponieważ była taka możliwość.
Pozdrawiam
Ponieważ
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

Widzisz Zdzisławo, Tobie zawsze wiatr w oczy :cry:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Zdzisławo, ja nie wiem z kim uzgadniała i co uzgadniała pani Holi, ponieważ jako członek Zarządy Towarzystwa przynajmniej od 3 tygodni wiedziała, że 10 listopada organizujemy koncert. Początkowo jego rozpoczęcie planowaliśmy na 16, ale ze względu na chór przesunęliśmy na 17. My pismo o rezerwację sali, złożyliśmy do prezesa Karkochy.
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

ponoć było fajnie ..o co wy się kłócicie.. teraz to juz musztarda po obiedzie ...ludziom w Ż.L. jeszcze nikt nigdy nie dogodził i tak będą narzekali :roll:
Żarki tak oklejone plakatami ,że oczopląsu idzie dostać ...i po co , wydawac tyle publicznych pieniedzy. W takiej małej miejscowości i tak każdy ma sojego faworyta :wink:
Post Reply