CZY NALEŻY TAK POSTĘPOWAĆ

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

CZY NALEŻY TAK POSTĘPOWAĆ

Post by mecenas »

Pani Zdzisławo, gdy dowiedziałem się, ze zdecydowała się pani kandydować na wójta naszej gminy, szczerze zamierzałem pani pogratulować. Pomyślałem sobie, no cóż może za tym trudnym charakterem i wieczna opozycyjnością kryje się poważna koncepcja innego zarządzania gminą. Tymczasem okazało się, że to tylko sprytny wybieg wyborczy, bo chce pani kandydować i na radną i na wójta, a być i radna i wójtem niestety nie można. Więc pani Zdzisławo czy godzi się tak drwić z wyborców, którzy nie znając ordynacji wyborczej, a takich jest większość uczciwie oddadzą na panią głos dwa razy. Czy naprawdę cel uświęca wszystkie środki?Czy te funkcje są takie ważne by posuwać się do oszustwa i krętactwa? Zaiste dziwna ta nasza demokracja..
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Już to wcześniej pisałem, że to dobra zagrywka ze strony P. Polak.(dobra zagrywka tylko dla niej) Zgadzam się tutaj z mecenasem, że to trochę nieuczciwe dla wyborców, jeżeli będą głosować na P. Polak na wójta to OK. Popieramy swojego, ale równoczesne głosowanie na P. Polak na radną to głos stracony. Jest to pewnie zgodne z prawem ale wg mnie nieuczciwe, nie podoba mi się taka zagrywka :cry:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

CZYLI WG WAS WSZYSTKO , CO ZGODNE Z PRAWEM , TO NIE UCZCIWE :lol: :lol: :lol: ALE JAJA , JAK BERETY :!:
ODCZEPCIE SIE OD P. POLAK , BO JEST KOBITKA OK , A WY CHCIELIBYŚCIE JEJ SIĘ POZBYĆ Z RG :roll:
KTOŚ PRZECIEŻ TAKIE PRAWO WYBORCZE CELO0WO WYMYŚLIŁ, SKORO MOŻNA TO O CO WAM CHODZI :lol:
JEŻELI ZOSTANIE WÓJTEM , TO W JEJ OKRĘGU WYBORCZYM BĘDZIE DOGRYWKA I WTEDY ZDECYDUJEMY , KTO BĘDZIE TRZECIM RADNYM :lol: :lol: :lol:
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

popieramy p. Polak i chcemy żeby była radną lub wójtem , bo jest uczciwa , głośno mówi prawdę , walczy z arogancją :wink:
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

i nie jest uwiklana w żadne uklady :roll:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI ....a moze tak choc jeden przyklad tej "cudnej" dzialalnosci p. Polak , bo jak dotychczas czytalem tylko o interwencjach p.radnej a rezultatow jakos nie widze ....he he
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

sajdermen.......nie kumam , chcesz, żeby byla tym wójtem ,czy nie ... :?:
Ja k zwykle kręcisz i kombinujesz i sam nie wiesz czego chcesz :roll:
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

No właśnie, proszę mnie poinformować co Pani Polak zrobiła dla Żarek Letniska w ostatniej kadencji?
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

myslałem ze p. Polak ma ambicje i pnie sie do gory a wyszlo tak jak zawsze chce dobrze ......a teraz to juz przeszla "sama siebie " bedzie i wojtem i radna ...he he....smieszne o przerazajace !!! trzeba miec tupet ...
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

madzia ..... ja nie krece tylko oczekuje by nie "chwalic dnia przed zachodem slonca "
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

Nie rozumiem mecanasa i innych.
Jeśli prawo dopuszcza możliwość kandydowania do rady i na wójta to o jakich oszustwach i krętactwach tu mowa.
mecenas kojarzył mi się z literą prawa a to mi wygląda na zwykłe pomówienia.
kinga98
Ekspert
Posts: 162
Joined: 28 Mar 2010, 16:37

Post by kinga98 »

[
Cytat
quote="Byly"]No właśnie, proszę mnie poinformować co Pani Polak zrobiła dla Żarek Letniska w ostatniej kadencji?[/quote]
A tak naprawdę to co zrobiła w ciągu 4 kadencji ?:D :D :D
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Widać Kingo 98 jak jesteś tendencyjna.
Dlaczego nie wymagasz takich informacji od wszystkich radnych z ostatniej kadencji tylko uczepiłaś się jednej Polakowej?
Ta sama sytuacja jak w "Letniskowcu".
Trzech kandydatów na wójta a gazeta robi wywiad tylko z dwoma kandydatami na wójta i to właśnie z kandydatem z Poraja i z Choronia.
Co dla kandytatki naszej zabrakło miejsca w gazecie?
Pytam się dlaczego gazeta nasza żarecka zapomniała o swojej kandydatce na wójta? Lepiej ufać obcym niż swojemu?.
Jaki cel ma redaktor/ka/ naczelny/a/ gazety?
A jaki cel masz Ty Kingo , Spajdermenie , Mecenasie,Były?
Cz nie chcecie wójta z Żarek Letniska? Chyba ,że nie jesteście mieszkańcami Żarek Letniska ? I robicie złą robote dla Żarek L.?

CZY NALEŻY TAK POSTĘPOWAĆ ? Czy to jest uczciwe?
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

widz...u za mało czytasz postow .... juz dawno jest inny redaktor naczelny LETNISKOWCA ... wiec pytanie powinno byc skierowane do niego a nie do tych co pisza na forum ...he he ... p. Polakowa pewnie wie kto jest nowym naczelnym ......
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

spajdermen ...nie wymądrzaj sie , tylko powiedz , kiedy to pendolino do Poraja wreszcie zajedzie , tyle obiecywałeś i co ? i jajco i po ptokach ..kadencja się kończy i pendolino nie widać :roll:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ola .... ja cos komus obiecywałem ? moja kadencja nigdy sie nie skonczy (w moim domu ) a pendolino widziałem na obrazku a gazecie he he ...
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

jakie jeszcze masz do mnie roszczenia moze to ze lato sie skonczylo , a moze zo to ze liscie z drzew leca , ze jutro przsuwamy zegary ... itd.. zastanow sie co piszesz ,albo nie pij piwa he he
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

:lol: :lol: nie tłumacz sie , tylko winni sie tłumaczą :roll:
pogardzileś moimi frytkami .Wolisz mamusi. Ale z Ciebie maminsynek :wink:
Henryka Chołdyk
Posts: 1
Joined: 24 Oct 2014, 12:42

Wywiady.

Post by Henryka Chołdyk »

Bardzo źle się stało, że nie mogliśmy zamieścić w Letniskowcu wywiadu z naszą kandydatką na wójta Panią Zdzisławą Polak, ale nie z powodu złych intencji. Pani Polak zgłosiła swoja kandydaturę w ostatnim terminie 17 października, kiedy letniskowiec był już w druku.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Sznowna Heniu
Nie czas płakać nad rozlanym mlekiem. Stało się i już się nic nie zmieni.
Tylko proszę nie pisać, że to może moja wina bo za póżno zgłosiłam swoją kandydaturę na wójta. Zrobiłam to w terminie wyznaczonym przez Komisarza Wyborczego./gdyby Pełnomocnik KWW się spóźnił to Komisja Wyborcza nie przyjęła by mojej kandydatury/.
Jak widać Redaktor Naczelny Letniskowca miał taki cel aby wypromować obecnego wójta więc to uczynił. Pozwolił obecnemu wójtowi na chwalenie się swoimi sukcesami nawet tymi, które są nieprawdziwe/jak np.że pozyskał 25mln.środków pozabudżetowych chyba, że doliczył do tego kredyty lub subwencją oświatową przez 4 lata?/.
Nieprawdziwa jest informacja , że za ostatnie 4 lata Gmina zrealizowała inwestycje w Żarkach Letnisku za 14mln.zł. Proszę aby je wymienił i wycenił.
Nieprawdą jest również , że nasza rada przejęła zobowiązania w kwocie 13mln. zł po poprzedniej kadencji.W bilansie otwarcia tej kadencji zadłużenie wynosiło 0 a jakie jest teraz ? dlaczego nie podał?
A rozmówcą z P.Wójtem był właśnie P.Będkowski i dlaczego nie podał swojego nazwiska jako prowadzącego wywiad?
Komu i czemu służy nasza lokalna gazeta Letniskowiec?
Proszę zastanówmy się nad tym.
Pozdrawiam
ZP
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ola ..... wiesz jak to jest "nie ma jak u mamy " nie jestem maminsynek , ale matka to matka !
p . Polakowa powinna zostac naczelna LETNISKOWCA ...he he
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

ludzie już o tym mówią , wiedzą co łączy obu panów.... ale są wybory i mamy siedzieć CICHO , bo sprawa trafi do sądu o pomówienia
I O TO JAKĄ MAMY DUPOKRACJĘ :roll:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

JA TAM CICHO NIE SIEDZĘ, GŁOSNO MÓWIĘ CO MI PRZESZKADZA, I MAM TO GDZIES , A NIECH TAM LECĄ DO SĄDU :lol:
JESTEM WOLNYM CZŁOWIEKIEM I GŁOŚNO BĘDĘ MÓWIŁ PRAWDĘ .
:wink:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

niektórzy ludzie uwielbiają ŚWIAT KŁAMSTWA I OBŁUDY i wola udawać że wszystko jest OK
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

majeczka ...... nie przyszlo Ci na mysl ze to tu ludzie prawde pisza , bo boja sie mowic WPROST !!!
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

masz rację ..najwyższa pora to zmienić :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

majeczka ..... jak chcesz to zmienic , skoro sama piszesz incognito a nie ujawniasz swoich danych , przeciez po to jest forum , by pisac prawde ...incognito !!! moze nie wszystko jest prawda co ja pisze , ale jako "uslugowiec" mam wiadomosci z wielu zrodel i przenosze je na forum .... myslac ze to prawda .....
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

no właśnie , jako incognito jestem bezradna , ale jak znajdę więcej czasu , to może coś wymyślę z innymi ludźmi , którzy myślą podobnie jak ja :wink:
Żarczanie to mądrzy i inteligentni ludzie , wcześniej , czy później zmienią co nieco i dlatego wierzę ,że będzie lepiej :roll:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

O Spajdermenku napisałeś trochę prawdy.
Jesteś"usługowcem"-jak sam napisałeś o sobie.
Jestem ciekaw komu tak wiernie służysz i za co?
Napisz więcej jeszcze o sobie i sam nie bądź incognito.
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

widz....u , gdybys czytal moje posty uwazniej to wiedzialbys ze prowdze zaklad uslugowy i dlatego mam kontakt z wieloma osobami ...
a moze Ty widz....u , ujawnisz sie i nie bedziesz incognito ?
zrob to pierwszy ....inni pojda za Toba....he he
Post Reply