Mapa Żarek Letniska

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Mapa Żarek Letniska

Post by BARBARA »

Zaktualizowana mapa Żarek Letniska natychmiast została wykupiona,chętnych do jej nabycia proszę o cierpliwość, wkrótce będzie dodruk i pojawi się w kiosku i u pana Selweta.
zg
VIP
Posts: 539
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Myślę Barbaro, że skan mapki ( ew cyfrową matrycę) można by przesłać Adminowi forum celem aktualizacji tej starej i nieaktualnej, warto by też taki aktualny plan ulic umieścić w centrum Żarek, będzie to pomocne dla przyjezdnych a szczególnie dla kurierów dostarczających tu przesyłki...
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Zg wprawdzie pracowałam nad aktualizacja tej mapki, ale nie jest ona moją intelektualną własnością, więc nie mogę podejmować takiej decyzji. Porozmawiam jednak o tym i może właściciel taką decyzję podejmie. Duża mapa w centrum zostanie zmieniona w najbliższym czasie .
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Post by Bruner »

Ta Żarki to rzeczywiście metropolia około milion mieszkańców i zgubić się można , dlatego trzeba drukować mapy, chyba tylko dlatego by turyści trafili do kościoła co by datków trochę zostawili.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Bruner, Żarki Letnisko wprawdzie metropolią nie są, ale ulic u nas dosyć sporo 67 nazwanych i jeszcze kilkanaście bez nazw. Oznakowanie ulic też pozostawia sporo do życzenia, zwłaszcza na peryferyjnych skrzyżowaniach, a charakterystyczny dla naszej miejscowości jest przestrzenny bałagan, kiedy ulice mają po 2-3 odnogi,faktyczny przebieg inny niz to wynika z map oraz numeracje bez zachowania kolejności. Jeżeli odpowiesz mi gdzie jest wjazd na ulicę np. Równoległą lub Graniczną, albo gdzie jest Bociania i Orzechowa, to dobry jesteś i mapa nie jest ci potrzebna, a innym raczej się przydaje.
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Post by Bruner »

Nic tylko pogratulować geniuszom w gminie za ten bajzel. Urzędnik to taki pasożyt co nic nie robi tylko pierdzi w stołek i niszczy papier i przyrządy do pisania. Takie mam zdanie na temat całego zakichanego urzędu gminy w Poraju
zg
VIP
Posts: 539
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Bruner, proces tworzenia się i rozwoju każdej miejscowości to nie wina urzędników czy kogokolwiek innego. Każda miejscowość "żyje" swoim życiem. Tworzą się nowe ulice, powstają nowe budynki , zmieniają się adresy. Czasy kiedy się mówiło, że Kowalski to mieszka za 3 wierzbami na prawo minęły. Sam jeździłem dużo po Polsce i koniec języka był mi za przewodnika , bo plany miast drukowane i tablicowe często były nieaktualne.
Trzeba więc docenić starania ludzi, którzy chcą uaktualnić plan naszej miejscowości.
J.Pokutycka
Mieszkaniec
Posts: 41
Joined: 04 May 2014, 17:12

Post by J.Pokutycka »

chyba wiem , gdzie jest ul. Graniczna :wink:
Wjazd od ul. Koziegłowskiej , tuż przed Firmą "SOCAR". Troszeczkę niżej jest firma budowlana MAKSEL- STYL - p. Nemś
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1697
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Tak jest Pani Jolu , tam jest ul.Graniczna.
Zaś ulica Orzechowa to prostopadła odnoga od ul. Jasnej/na końcu ul. Jasnej od wschodniej strony/.
W naszej miejscowości faktycznie istnieje wielki bałagan administracyjny
w numeracji budynków.Pomimo wielokrotnych moich intewencji i w porzedniej jak i obecnej kadencji nie wprowadzono żadnych regulacji w tym zakresie. Musimy do tego wrócić .
Pozdrawiam
ZP
J.Pokutycka
Mieszkaniec
Posts: 41
Joined: 04 May 2014, 17:12

Post by J.Pokutycka »

i juz wiemy ..gdzie są 2 ulice :D
Post Reply