Żarki Letnisko

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Cenio
Mieszkaniec
Posts: 30
Joined: 27 Apr 2008, 21:19

Żarki Letnisko

Post by Cenio »

Chciałbym zapytać użytkowników jak się ma rzeczywistość do cytuję "Letnisko to miejscowość wypoczynkowa, odznaczająca się atrakcyjnością turystyczną. Przeważnie jest położona w lesie, w górach, nad morzem lub nad jeziorem. Posiada korzystne warunki klimatyczne oraz zaplecze pomieszczeniowo-gospodarcze. Jest dogodnie połączona komunikacyjnie z dużymi ośrodkami miejskimi lub przemysłowymi. W pewnych porach roku, cechy te powodują napływ mieszkańców miast do letniska w celach wypoczynkowych", ponadto ekologiczne warunki bytowania. Może zmienić nazwę Żarki Letnisko na Zarki Nowe?
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Przepraszam Cenio, ale, które z tych kryteriów nie pasują do naszej miejscowości, bo przyznam, że nie rozumiem konkluzji twojej wypowiedzi.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1698
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Cenio
A ja uważam, że nasza miejscowość spełnia wszelkie wymogi miejscowości wypoczynkowej i nie widzę żadnych podstaw do zmiany nazwy naszej miejscowości.
Dodam jeszcze ,że nasz mikroklimat jest porównywalny do mikroklimatu słynnego kurortu jakim jest Rabka.
Pozdrawiam
ZP
Byly
VIP
Posts: 738
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

wczoraj czytałem tego posta i też nie wiem "co autor miał na myśli" :roll:
J.Pokutycka
Mieszkaniec
Posts: 41
Joined: 04 May 2014, 17:12

Post by J.Pokutycka »

Cenio..wytłumacz KONKRETNIE , po co nowa nazwa ....za rok 100 lecie :wink:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Cenio , jest albo bardzo młody , albo nie mieszka w Żarkach zbyt długo , gdyby zaintreresował sie historia Żarek - Letniska wiedziałby o miejscowosci wiecej .....
zg
VIP
Posts: 539
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Cenio...pomieszkaj sobie w "mieście" w bloku...najlepiej w mrówkowcu lub wieżowcu...z płaczącymi dziećmi za ścianą u sąsiada, ( głośnym TV, wiertarką, kłótnią rodzinną, szczekającym psem....do wyboru), ze śmietnikiem pod oknem, zadeptanym trawnikiem i wiecznie przepełnionym parkingiem, na którym jeden drugiemu obija samochód...z psującą się windą i odchodami zwierząt (ludzi?) na klatce... to wtedy docenisz jak się ma "rzeczywistość" do Letniska.....
Post Reply