Przeterminowane leki

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Kmicic
Stały bywalec
Posts: 79
Joined: 21 Jun 2009, 19:06

Przeterminowane leki

Post by Kmicic »

Myślę ,że temat przeterminowanych czy nie wykorzystanych do końca leków dotyczy części z nas. Co z nimi zrobić? Podobno trzeba zawieść do Poraja do gminy bo tam jest pojemnik. Czy nie powinien być u nas też taki punkt odbioru. Jeżeli jest a ja o nim nie wiem to proszę o informację.
Pozdrawiam.
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

Trzeba by zapytać o to w aptece, bo nie wiem czy apteki nie mają obowiązku odbioru przeterminowanych leków.
Kmicic
Stały bywalec
Posts: 79
Joined: 21 Jun 2009, 19:06

Post by Kmicic »

Pytałem w aptece u nas i w Myszkowie-odsyłają do gminy. Może nasi radni mogliby pomóc , oczywiście wspólnie.
Pozdrawiam i czekam na pozytywne załatwienie.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Nasze apteki niestety nie zgodziły się na odbiór leków i taki punkt gminny miał się znajdować w ośrodku zdrowia w Poraju. Czy funkcjonuje, dowiem się jutro i napiszę.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Swoją poprzednią informację o tym,że apteki nie zgodziły się na odbiór przeterminowanych leków oparłam na informacji uzyskanej z Urzędu Gminy, jak się jednak okazuje nasze apteki takiej propozycji nie otrzymały. Będę próbowała tę sprawę załatwić i mam nadzieję, że taki punkt uda się uruchomić w Ośrodku Zdrowia lub w aptece, bo jak się okazuje w sezonie letnim takie leki są podrzucane aptekom.
Kmicic
Stały bywalec
Posts: 79
Joined: 21 Jun 2009, 19:06

Post by Kmicic »

Dzisiaj dowiedziałem się ,że można zdawać przeterminowane lub nie wykorzystane leki w APTECE CENTRUM przy ul. Grunwaldzkiej. SUKCES!!!
Pozdrawiam.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Tym razem wystarczył jeden telefon by sprawę w załatwić.Jutro umieszczę o tym informację na tablicy ogłoszeń.
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

A coz to tak cicho na forum ? Radni wyjechali w dalekie kraje wiec ...widz ...sie nie odzywa , ale dlaczego inni milcza ? ZDZICHU ....nadal zbierasz ogorki ? A moze wszyscy sa w przedszkolu :) :) :)
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

DZIĘKI ,ŻE O MNIE PAMIĘTASZ :lol: WIDZ ..WYJECHAŁ, A BARBARA DOCHODZI DO SIEBIE PO IMIENINACH HRABINI :wink:
NA FORUM NIKT NIE SIEDZI , BO W LESIE GRZYBOBRANIE
:D
Kmicic
Stały bywalec
Posts: 79
Joined: 21 Jun 2009, 19:06

Post by Kmicic »

Uważam temat już za zamknięty bo nie o ogórkach, grzybach i imieninach tu była mowa.
Pozdrawiam.
mieszkaniec33
Post Reply