SKATE PARK

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

SKATE PARK

Post by BARBARA »

Skate park już gotowy. Można na nim jeździć i uprawiać ewolucje na rolkach, deskorolkach i bmx-ach. Zlokalizowany jest na przy ulicy Cichej, za boiskiem do siatkówki. Został zbudowany z tzw. funduszu sołeckiego.
Przyjemnej zabawy życzy Rada Sołecka
Kmicic
Stały bywalec
Posts: 79
Joined: 21 Jun 2009, 19:06

Post by Kmicic »

Dziwny jest ten skate park skoro na nikt nie jeżdzi. Byłem świadkiem gdzie pan z UG po naprawieniu nawierzchni malował pędzlem jakimś środkiem utwardzającym po którym nawierzchnia miała być twardsza. Kilka dni póżniej spotkałem pana na rolkach którego zapytałem czy korzystał może z poprawionej nawierzchni skate parku. Odpowiedział że tak ale nawierzchnia tak wykonana jest za miękka pod rolki. Większość rolkarzy woli jednak asfalt.
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

i to sie nazywa USZCZĘŚLIWIĆ LUDZI NA SIŁĘ :roll: są to pieniądze wyrzucone w błoto, bo prawie nikt z tego skateparku nie korzysta :cry:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Kmicic spotkałeś jakiegoś dziwnego rolkarza, skoro uważa, że asfalt zwłaszcza w lecie jest bardziej twardy niż betonowa nawierzchnia. Żeby jeździć na skate parku trzeba mieć już określony poziom umiejętności i pewna ilość osób w naszej miejscowości potrafi to robić i oni ze skate parku korzystają. Sporty ekstremalne nigdy nie są masowo uprawiane więc tłumów tam na pewno nie będzie.
Kmicic
Stały bywalec
Posts: 79
Joined: 21 Jun 2009, 19:06

Post by Kmicic »

Nie chcę polemizować ale rolkarz którego spotkałem to mężczyzna dorosły, wysportowany kręcący niesamowite figury na asfalcie. Natomiast co do twardości akurat tego "betonu" to mam wątpliwości. Proszę sprawdzić jego twardość byle patykiem czy kamieniem. Tłumu rolkarzy ani innych amatorów spędzania czasu w tym miejscu nie widać.
widz
VIP
Posts: 715
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Czy to kolejne pieniądze wyrzucone w błoto ?- jak napisała Ola.
Bordzo jestem ciekaw jaki był skład komisji , która dokonała odbioru tej inwestycji ? I dlaczego dokonano odbioru skoro są uwagi nawet do nawierzchni. Co to za firma , która wykonała tę inwestycję?
Może rada sołecka lub sołtys wyjaśni zaistniałą sytuację.
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

nie kojarzę żadnego odbioru :?:
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

oczywiście ,że powinien być odbiór i jeszcze jakiś regulamin bhp np.

http://osir.bielawa.pl/index.php/skatepark/regulamin

http://www.mosir.chelm.pl/content/view/166/59/

8)
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

kto ponosi odpowiedzialność , jeżeli dojdzie do wypadku :?:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

widzu..... a jakaż to sytuacja zaistniała, jeden pan drugiemu panu cos powiedział i już widzu wietrzysz aferę? ola a jak się w morzu ktos utopi to kto odpowiada?bóg morza?
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

masz rację ...oczywiście,że BHP jest najważniejsze ...
tym bardziej ,że obiekt jest niezabezpieczony i w dodatku w poblizu szkoły :roll:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

a gdyby był dalej od szkoły to młodziez by nie jezdziała ? jezdziłaby i jezdzi i w nosie maja BHP.....i nie było wypadku !!! młodzi lubia adrenaline...
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

wszystko jedno gdzie byłby ten karkołomny tor przeszkód i tak musi tam być REGULAMIN i oczywiście ODPOWIEDZIALNI ZA TEGO TYPU OBIEKT , bo takie są wymogi BHP :twisted: nie obchodzą mnie dorośli ale DZIECI :shock:
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

TECHRAMPS-
ta firma wykonała i montowała te urządzenia

http://www.techramps.com/Proces-Budowy- ... eparku,ida
NIE WIDZĘ PROBLEMU :roll: TYLKO TRZEBA CHCIEĆ :lol:
skoro zdecydowaliście sie na skatepark to TERAZ MUSICIE ZADBAĆ O BEZPIECZEŃSTWO :shock:
Post Reply